PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Windows Explorer Stoped و بهم ریختن گرافیک تسک بار و تایتل بار

David.Jn
21-11-2010, 18:44
:5:سلام
خوبین همه
عنوان مشکلات من همیشه همه چی رو میرسونه ولی یه کوچولو هم توضیح میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید اون Windows Explorer Stoped یهو بال میاد و خیلی وقتا خود ویندوز ریکاوری میکنه
ولی این مشکل تسک بار اغلب با باز شدن یه صفحه گرافیکی مثل فیلم یا عکس یا عوض شدن گرافیک صفحه بوجود میاد
که یکم آدمو اذیت میکنه و سیستم یهو استاپ میشه

mehdi1368
21-11-2010, 19:09
:5:سلام
خوبین همه
عنوان مشکلات من همیشه همه چی رو میرسونه ولی یه کوچولو هم توضیح میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید اون Windows Explorer Stoped یهو بال میاد و خیلی وقتا خود ویندوز ریکاوری میکنه
ولی این مشکل تسک بار اغلب با باز شدن یه صفحه گرافیکی مثل فیلم یا عکس یا عوض شدن گرافیک صفحه بوجود میاد
که یکم آدمو اذیت میکنه و سیستم یهو استاپ میشه

سلام
دوست عزیز بنده هم با این مشکل روبرو شدم!
راه حل:
اگر در پخش فایل های ویدئو مشکل دارید برنامه K-Lite Codec Pack رو نصب کن!
بعدش برنامه های مورد نیاز مثل Microsoft Visual c ,Java 2 Platform Standard Edition,NET Framework
موفق باشید.

David.Jn
21-11-2010, 19:39
سلام
دوست عزیز بنده هم با این مشکل روبرو شدم!
راه حل:
اگر در پخش فایل های ویدئو مشکل دارید برنامه K-Lite Codec Pack رو نصب کن!
بعدش برنامه های مورد نیاز مثل Microsoft Visual c ,Java 2 Platform Standard Edition,NET Framework
موفق باشید.
Klite که رو نصب نکنم اصلاً با اوضام جور در نمیاد
Java Platform هم که به کارم میاد اغلب نصبه
مشکل اینا فکر نمیکنم باشه
در ضمن درایور گرافیک خودم رو هم واسه 7 دانلود کردم و نصبه

ebicross
21-11-2010, 20:21
مشخصات سیستمتون رو بگین.
آیا با فابلهای FLV کار میکنید؟ یعنی توی سیستمتون دارید؟ مثل فایلهای Youtube و سایتهای تبادل ویدئو.
اگر اینطوره پس کدک هاشو عوض کنید. از K-Lite و یا همون KM استفاده کنید. ولی K-Lite بهتره.

David.Jn
21-11-2010, 22:05
FLV که یه 10-15 تایی دارم و منم گفتم k lite رو نصبیدم

مشخصات سیستم:
VGA Geforce 9400 GT
Ram 2*1 Patriot
Cpu 2.6 intel E5300