PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Quick Lunch در ویندوز 7

shireh
21-11-2010, 00:06
دوستان سلام!
نمی دونم سوالم جاش اینجاست یا نه.اما می پرسم...
مشکل من اینه که وقتی Quick Lunchرو به نوار وظیفه ویندوز7 اضافه می کنم وبعداز خاموش کردن کامپیوتردر مرتبه بعدکه وارد ویندوز7می شوم اثری از Quick Lunch نیست و مجبورم مجددا آنرا ایجاد کنم.کسی می دونه چطوری میشه اونو ثابتش کرد؟

mehdi1368
21-11-2010, 19:26
دوستان سلام!
مشکل من اینه که وقتی Quick Lunchرو به نوار وظیفه ویندوز7 اضافه می کنم وبعداز خاموش کردن کامپیوتردر مرتبه بعدکه وارد ویندوز7می شوم اثری از Quick Lunch نیست و مجبورم مجددا آنرا ایجاد کنم.کسی می دونه چطوری میشه اونو ثابتش کرد؟
سلام
بر روی فضای خالی از Taskbar راست‏کلیک کن و از منوی Toolbars گزینه New Toolbar را انتخاب کن!
پنجره New Toolbar - Choose a folder باز خواهد شد.
کد زیر را کپی کرده و در قسمت Folder موجود در این پنجره Paste کنید:

%appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
ببین مشکلت حل میشه!
موفق باشید.

shireh
21-11-2010, 20:27
سلام
بر روی فضای خالی از Taskbar راست‏کلیک کن و از منوی Toolbars گزینه New Toolbar را انتخاب کن!
پنجره New Toolbar - Choose a folder باز خواهد شد.
کد زیر را کپی کرده و در قسمت Folder موجود در این پنجره Paste کنید:

ببین مشکلت حل میشه!
موفق باشید.
دوست عزیز سلام!
پاسخ شما روش ایجاد Quick Lunch میباشد. عرض من اینه که چطوری میشه اونوثابتش کرد تا وقتی سیستم دوباره روشن شد Quick Lunch محو نشده باشه.
منتظر جواب دوستان میمانم...

FAR_FA
23-11-2010, 00:14
سلام

روی تسکبار راست کلیک کن --> Propertize ، ببین گزینه کوئک لانچ توی تب Toolbars ، فعاله یا نه . باید فعاله باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shireh
23-11-2010, 19:36
سلام

روی تسکبار راست کلیک کن --> Propertize ، ببین گزینه کوئک لانچ توی تب Toolbars ، فعاله یا نه . باید فعاله باشه .

علیکم السلام!
راهنمایی شما درست است فقط تاموقعی که Quick Lunchروی نواروظیفه وجود دارد.اما بعداز روشن شدن مجدد سیستم چون Quick Lunch محو شده دیگر در زیر منوی Toolsbarگزینه Quick Lunch وجود ندارد تا فعال باشد یا نباشد.

FAR_FA
24-11-2010, 00:38
shireh عزیز ، شما یه بار دیگه کوئیک لانچ رو درست کن ، توی یه قسمت خالی از قسمت کوئیک لانچ راست کلیک کنید ببینید گزینه های مال شما هم مثل مال من هست ؟ منظورم اینه که بعد از ساختن کوئیک گزینه Lock the taskbar رو میزنید ؟

Dew Drop
24-11-2010, 01:26
دوستان سلام!

سلام
تو رجیستری این مسیر رو برید.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

رو Explorer یه بار کلیک کنید,بعد تو صفحه سمت راست کلید NoSaveSettings رو پیدا کنید
اگه value data اش صفر نبود به صفر تغییرش بدید و ok کنید و دوباره Quick lunch رو اضافه کنید.

shireh
24-11-2010, 20:07
سلام
تو رجیستری این مسیر رو برید.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

رو Explorer یه بار کلیک کنید,بعد تو صفحه سمت راست کلید NoSaveSettings رو پیدا کنید
اگه value data اش صفر نبود به صفر تغییرش بدید و ok کنید و دوباره Quick lunch رو اضافه کنید.
علیکم السلام
باتشکرازهمه عزیزانی که دررفع این مشکل (که ممکن است خیلی ها مبتلا به باشند)راهنمایی میدهند.
sharifdorsa عزیز!مسیرفوق الذکر را رفتم اماکلیدNoSaveSettingsوجودنداشت لذا آنراازنوع REG_DWORDایجاد کردم ومقدار0به آن دادم ودرآخر Quick lunch راساختم. امابعداز ریستارت سیستم متاسفانه اثری از Quick lunch نبود.
ضمنا تنظیماتی که دوست عزیزمانFAR_FA فرمودند درست بود.