PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس از فلش

Life24
20-11-2010, 19:56
درود
ما فلش رو سریع باز کردیم بعد فهمیدیم نود 32 نوشته 18 ویروس بوده توش
حالا اسکن کنیم سیستم ردیف میشه. ؟
ولی بعید میدونم حالا فکر کنم تکثیر بشه و مخفی
راهش چیه؟

joe_satriani
20-11-2010, 21:55
با سلام
اگه نود این ویروس رو شناسایی کرده باشه - اگه هزار سوراخ هم قایم شده باشه و مخفی هم شده باشه اگه یه اسکن با نود بکنید پیداشون میکنه

موفق باشید.

Life24
21-11-2010, 09:49
با سلام
اگه نود این ویروس رو شناسایی کرده باشه - اگه هزار سوراخ هم قایم شده باشه و مخفی هم شده باشه اگه یه اسکن با نود بکنید پیداشون میکنه

موفق باشید.
ولی من این طور فکر نمیکنمم رفیق :13:

Dr Hannibal
21-11-2010, 21:17
اگه فولدر اپشن شو هیدن فعاله ، یعنی میتونید شو هیدن کنید از این فلش ویروسی نشدید.

سوال دیگه فقط در این تاپیک بپرسید.

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

SURIV
22-11-2010, 23:54
داداش کلا برای اینکه سیستمت از طریق USB ویروس نگیره یه برنامه خوب هست به اسم USB Disk Security که آخرین ورژنش هم 5 هست. این نرم افزار آنتی ویروس نیست ولی از کامپیوتر در مقابل ویروسهای فلش درایو محافظت می کنه.
ضمنا میشه از طریق رجیستری قابلیت آتوران ویندوز رو غیرفعال کرد.

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

داداش کلا برای اینکه سیستمت از طریق USB ویروس نگیره یه برنامه خوب هست به اسم USB Disk Security که آخرین ورژنش هم 5 هست. این نرم افزار آنتی ویروس نیست ولی از کامپیوتر در مقابل ویروسهای فلش درایو محافظت می کنه.
ضمنا میشه از طریق رجیستری قابلیت آتوران ویندوز رو غیرفعال کرد.

Life24
23-11-2010, 10:44
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\IniFileMapping\Autorun.inf]

تو این مسیر من autorun.inf رو ندارم.