PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام Server Execution faild در ویندور مدیا پلیر

saeed774
20-11-2010, 14:36
با سلام
امروز روی هر فایل تصویری یا صوتی کلیک میکنم که با ویندوز مدیا پلیر باز بشه پیغام server execution faild میده و باز نمیشه ، خود ویندوز مدیا پلیر رو هم که باز میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده و باز نمیشه . با پلیرهای دیگه مشکلی ندارم . راه های مختلفی رو هم با سرچ در گوگل پیدا کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد . ویندوز مدیا پلیر رو هم دوباره نصب کردم ولی مشل همچنان پابرجاست . از دوستانی که به این مشکل دچار شدن راهنمایی فرمایند
با سپاس

aliupdate
20-11-2010, 14:42
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
20-11-2010, 14:51
تمام روش هایی که در اون پست اشاره شده رو امتحان کرده بودم ولی هیچکدوم جواب ندادن .
دوستمون هم که نمیتونن دوباره ویندوز مدیا پلیر رو فعال کنن در قسمت turn windows feature on or off باید فقط تیک windows media player رو بزنن زمانیکه تیک ویندوز مدیا سنتر هم زده بشه ویندوز مدیا پلیر با پیغام خطا در هنگام نصب روبرو میشه .

این مشکل فکر کنم مربوط میشه به ویندوز مدیا سنتر که در اون خطایی پیش اومده و از اونجاییکه با ویندوز مدیا پلیر در ارتباط هست باعث بروز مشکل در ویندوز مدیا پلیر میشه .

راه حل دیگه ای به ذهن شما نمیرسه ؟

aliupdate
20-11-2010, 15:24
معمولا بعد از این که شما پشت سر هم دو تا فایل رو باز میکنید ظاهر میشه مال من هم اینطوری بود خودش خوب شد.
شما این کار رو بکن شاید درست شه:

cmd رو با run as administrator باز کنید و این عبارت رو توش paste کنید.
net localgroup "Administrators" "NT Authority\Local Service" /add
بعد enter رو بزنید.بعد کامپیوتر رو ریستارت کنید.

به جای administrators بنویس users
net localgroup "users" "NT Authority\Local Service" /add

saeed774
20-11-2010, 15:38
معمولا بعد از این که شما پشت سر هم دو تا فایل رو باز میکنید ظاهر میشه مال من هم اینطوری بود خودش خوب شد.
شما این کار رو بکن شاید درست شه:

به جای administrators بنویس users
net localgroup "users" "NT Authority\Local Service" /add

متاسفانه این روش هم جواب نداد .

aliupdate
20-11-2010, 16:01
توی منوی ادرس یا Run این رو پیست کنید:
%userprofile%\appdata\local\Microsoft\Windows Media
بعد یه پوشه توش هستن به نام 12 که اون رو به 12.0.bak. تغییر نام بدین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نگاه به تسک منیجر هم بکنید ببینید توی تب Processes اثری از wmplayer نباشه
اگر جواب نداد فکر کنم اخرین راه sfc /scannow باشه

saeed774
20-11-2010, 19:59
توی منوی ادرس یا Run این رو پیست کنید:
%userprofile%\appdata\local\Microsoft\Windows Media
بعد یه پوشه توش هستن به نام 12 که اون رو به 12.0.bak. تغییر نام بدین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نگاه به تسک منیجر هم بکنید ببینید توی تب Processes اثری از wmplayer نباشه
اگر جواب نداد فکر کنم اخرین راه sfc /scannow باشه

متاسفانه جواب نداد :2:

روش آخر هم جواب نداد .

Dew Drop
20-11-2010, 21:23
سلام
من قبلاً جایی خونده بودم که این ارور بعضی وقتا به خاطر تداخل کدک با پلیرتون هم ممکنه به وجود بیاد.
اگه کدکی نصب کردید انینستال کنید ببنیید درست میشه.

در ضمن برای من یه مشکلی چند هفته قبل پیش اومده بود که گروپ پالیسی برای اجراش ارور بلاک شدن activex رو می داد.
تمام راهها رو رفتم ولی درست نشد,خیلی اتفاقی آنتی ویروسم رو بطور کامل حذف کردم که یه چیز دیگه رو امتحان کنم
که دیدم مشکل گروپ پالیسی هم حل شد در صورتی که exit هم کرده بودم!!!
احتمال اینکه آنتی ویروس یا فایروالتون برای شما هم مشکلی به وجود بیاره هم هست.یه بار می تونید امتحان کنید.

saeed774
20-11-2010, 23:02
سلام
من قبلاً جایی خونده بودم که این ارور بعضی وقتا به خاطر تداخل کدک با پلیرتون هم ممکنه به وجود بیاد.
اگه کدکی نصب کردید انینستال کنید ببنیید درست میشه.

در ضمن برای من یه مشکلی چند هفته قبل پیش اومده بود که گروپ پالیسی برای اجراش ارور بلاک شدن activex رو می داد.
تمام راهها رو رفتم ولی درست نشد,خیلی اتفاقی آنتی ویروسم رو بطور کامل حذف کردم که یه چیز دیگه رو امتحان کنم
که دیدم مشکل گروپ پالیسی هم حل شد در صورتی که exit هم کرده بودم!!!
احتمال اینکه آنتی ویروس یا فایروالتون برای شما هم مشکلی به وجود بیاره هم هست.یه بار می تونید امتحان کنید.

کدک رو که خیلی قبل نصب کردم و تا حالا هیچ مشکلی هم وجود نداشت . از دیروز تا صبح هم تا جایی که یادم میاد هیچ برنامه ای نصب نکردم و آپدیت ویندوز هم غیر فعاله و آنتی ویروس هم کسپر 2011 هست . فقط تو نت چرخیدم .
امروز صبح خواستم آهنگ گوش بدم که پیغام رو دیدم و بعدش ....
آنتی ویروس رو هم بکل آنیستال کردم ولی باز جواب نداد .

مورد دیگری هم که متوجه شدم گجت ها هم ناپدید شدن و در منوی راست کلیک روی دسکتاپ هم وجود نداره . از داخل Turn windows featurse هم تیکش برداشته شده و وقتی میخوام دوباره فعالش کنم ارور میده .

ویندوز مدیا سنتر هم از کار افتاده و دوباره فعال نمیشه .

از لحاظ ویروس هم با آخرین آپدیت که امروز باشه فول اسکن کردم ویروسی وجود نداره ، با دیسک نجات نود32 هم اسکن کردم باز ویروسی در کار نیست .

نصب مجدد ویندوز برام مشکلی نیست ولی میخوام بدونم که علت این مشکل چیه که خودبخود بوجود اومد ؟:2:

آیا وجود باگ در ویندوز 7 رو نشون میده ؟

aliupdate
20-11-2010, 23:21
شما Real player رو نصب کردین؟

saeed774
20-11-2010, 23:27
شما Real player رو نصب کردین؟

نه دوست عزیز و تنها پلیری هست که اصلا خوشم نمیاد .:31:

aliupdate
20-11-2010, 23:37
توی منوی Start برید به Default program و Set your default programs و روی ویندوز مدیا پلیر کلیک کنید و اول Set this program as default رو بزنید سپس... choose default for و Save رو بزنید و بیاید بیرون سپس امتحان کنید

saeed774
20-11-2010, 23:46
توی منوی Start برید به Default program و Set your default programs و روی ویندوز مدیا پلیر کلیک کنید و اول Set this program as default رو بزنید سپس... choose default for و Save رو بزنید و بیاید بیرون سپس امتحان کنید

دوست عزیز ممنون که پیگیر موضوع هستید متاسفانه باز جواب نداد .

aliupdate
20-11-2010, 23:57
تنها چیزی که به نظرم میرسه اینه که انتی ویروس رو پاک کنید و بعد اخرین درایو صدا رو نصب کنید و بعد تا میتونید کدک نصب کنید اگر هم دارید پاک کنید و دوباره نصب کنید البته باید این کارها رو Administrator انجام بدین.

saeed774
21-11-2010, 00:06
مرسی دوست عزیز بسیار سپاسگزارم از اینکه وقت گذاشتید و به موضوع رسیدگی کردید.

من یه معذرت خواهی به شما بدهکارم در پست 9 لینک زیر شما روشی رو ذکر کردید ولی در پست 10 دوستمون اشاره کردند که جواب نداده و منم بیخیال شدم چون زیاد حوصله نداشتم .
همه موارد ممکن رو امتحان کردم به غیر از اون مورد ، الان تو نت چرخ زدم دوباره و دیدم دوباره به همون روش اشاره شده که نتیجه داده بود منم گفتم امتحان کنم که با کمال تعجب دیدم جواب داد : :2: اینم لینکش که شما هم در پست 9 اشاره کردین :

پست 4 لینک زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا باز شرمنده که وقتتون رو گرفتم .:10:

دوستانی هم که این مشکل رو دارن فکر کنم با روش گفته شده توسط دوستمون حتما حل میشه :

cmd رو با run as administrator باز کنید اینو بنویسید: regsvr32 jscript.dll بعد اینتر بزنید
حالا بنویسید regsvr32 vbscript.dll بعد اینتر بزنید.
بعد بنویسید Exit و خارج شوید.

reza5784
16-02-2014, 16:51
داداش دمت گرم برا من با این دستور آخر درست شد خیلی خیلی:n12::n12::n16: