PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات زير نمونه سوالات خرداد ماه, براي بروبچ كامپيوتر است.

Petros
12-05-2006, 11:51
سلام
سوالات زير نمونه سوالات خرداد ماه, براي بروبچ كامپيوتر است.
لطف كنيد و به اين سوالات پاسخ دهيد. (راستش اين سوالات براي من نيست. يكي ازم درخواست كرده)
---------------------------------------------------------------------------------------
1.
برنامه اي بنويسيد كه نامي را گرفته و با فشرده شدن دكمه Convert هر حرف با حرف بعدی جایگزین شود.
(در صورت رسیدن به حرف Z یا حروف پایانی دوباره از A شروع کند)

ABCD -------> BCDE
---------------------------------------------------------------------------------------
2.
برنامه ای بنویسید که نامی را گرفته و آن را نسبت به حرف وسط آینه کند.(در صورتی که طول نام فرد باشد, حرف وسط نام نقش آینه را دارد ولی اگر زوج باشد آینه دیده نمیشود)

AliReza -------> AliRilA
یا

Ali --------> ALA
3.
برنامه ای بنویسید که عددی را دریافت کرده و تعداد ارقام زوج و فرد آن را مشخص کند.
4.
برنامه ای بنویسید که عددی را در مبنای 10 گرفته و به مبنای 2 تبدیل کند.
5. خاصیت Transparent رو به یک لیبل بدهیم.
با تشکر

shamsoft
12-05-2006, 15:58
حالا طرف تا كي وقت داره بنويسه؟

shamsoft
12-05-2006, 16:01
درضمن اول خودتون براي نوشتنش تلاش كنيد و تا يه جايي پيش بريد و بعد اگه به مشكل برخورديد سوال كنيد يا سورستون رو بزاريد تا بقيه بهش نگاه كنند و اشكالش رو بگيرند و نه اينكه تمام برنامه رو بخوايد كس ديگه اي براتون بنويسه.
مهندساي ما رو باش كه توي نوشتن اين برنامه ها گير هستن!!

shamsoft
12-05-2006, 16:03
بازم يه چيز ديگه:
در مورد مسئله آخري بيشتر توضيح ميدي؟

Petros
12-05-2006, 21:18
خيلي ممنون كه به اين تاپیک ارزش قائل شدی
همونطور که گفتم این مسائل برای من نیست کسی ازم خواسته تا در اینترنت براش پیدا کنم
----------------------------------------------------
در مورد سوال آخر باید بگم بیشتر از این توضیح نداره. گفته اگر چک باکس تیک خورد لیبل حالت "پشت نما،شفاف" یا همون ترنس پرنت رو به خودش بگیره.
----------------------------------------------------

Petros
13-05-2006, 14:40
جواب بديد ديگه!!! عجيبا قريبا

sa3er
13-05-2006, 14:48
دوست عزیز اینجور تاپیکها جاش تو این انجمن نیست.

به دوستتون بگید واقعا با این وضع درس خودندن به جایی نمیرسه.

این انجمن برای این نهاده شده تا به مشکلات دوستانی که در حین برنامه نویسی یا پروژه ای به مشکلی برخورند رسیدگی بشه و دوستان به هم کمک کنند. نه اینکه شما تمرینهاتون رو اینجا قرار بدید و ما براتون حل کنیم.