PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان خواهشا کمک کنید

mahtabse
19-11-2010, 18:03
سلام دوستان .
دوستان من روی یه برنامه کار میکنم . جدیدا به یه مشکل عجیب برخوردم . یعنی دیگه هر تغییری که توی برنامه میدم موقع اجرا اون تغییرات رو نشون نمیده . مثلا بک گراند رو عوض میکنم توی design عوض میشه ولی موقع اجرا همون بک گراند قبلی رو نشون میده . کلا هر تغییری که توی برنامه ایجاد میکنم رو نمیفهمه . دوستان خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنه . ممنون...

masooodj67
20-11-2010, 10:52
با سلام ببین اون بک گراندی روکه میگی به فایلهای وبت اضافه کردی میدونی که فایلهای گوناگونی داری از جمله ایمیج که باید عکسهات رو داخل اون بگذاری ووقتی مثلا میخای بک گراندی رو بگذاری کلمه اون رو که مینویسی یک تول تیب باز میشه که باید عکست رو از اون جا وارد کنی،احتمالا اگر داخل vs این کارها رو انجام می دی این کار رو انجام بده انشااله که کار درست میشه.

موفق باشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahtabse
20-11-2010, 22:52
خیلی ممنون از شما دوست عزیز .
در مورد مثالی که زدم بک گراند قبلیم عکس بود ولی به جای عکس رنگ میذارم که اجرا نمیشه . ربطی به قسمت بک گراند نداره . مثلا یه لینکی رو حذف میکنم ولی موقع اجرا نشونش میده .

hamedvahedi
23-11-2010, 22:38
اگر درست یادم مونده باشه، اين موقع ها محتويات C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\vX.XX\Temporary ASP.NET Files v رو حذف مي کردم و با کامپايل مجدد مشکلم حل ميشد.