PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و مشکلات مبتدیان

صفحه ها : 1 [2] 3 4

siavash45
31-03-2011, 15:28
با تشکر فراوان
شرمنده قبل از اینکه این کارو کنم ( وقتی به 4.3.1 ریستور میکنم گوشی به حالت ریکاوری میره و میمونه ).... چرا وقتی گوشیو به 4.2.1 ریستور می کنم ... بعدش جیلبریک با greenpison و با redsnow سیدیا رو نصب می کنم .... گوشی توی حالت خاموشیه و وقتی با redsnow بوت می کنم ... بالا میاد و با آیتونز اکتیو میشه و تا هر زمانی که به کامپیوتر وصل درست کار می کنه ولی وقتی اونو از کامپیوتر جدا می کنم وقتی خاموش بشه یا به حالت sleep یره دیگه روشن نمیشه . و با resnow هم دیگه بوت نمیشه و باید از اول دوباره به همون ترتیب ریستور کنم .

metallica is me
01-04-2011, 13:52
سلام علیکم
من تازه آیفون خریدم طریقه نصب برمامه کرک شده توسط آیتیونز بلد نیستم
میشه لطفا بگید چه جوری باید بازی و نرم افزار باید از طریق آیتیونز نصب کنم
گوشیم 4.2.1 جیلبریک شده هست
ممنون

siavash45
02-04-2011, 16:51
سلام علیکم
من تازه آیفون خریدم طریقه نصب برمامه کرک شده توسط آیتیونز بلد نیستم
میشه لطفا بگید چه جوری باید بازی و نرم افزار باید از طریق آیتیونز نصب کنم
گوشیم 4.2.1 جیلبریک شده هست
ممنون
دوست عزیز تا اساتید محترم بیایند و جواب شما را بدهند ... یک توصیه به شما می کنم . و اینکه تا برنامه ایی را مطمئن نشدید با ورژن فریمور گوشی شما سازگاری داره نصب نکیند وگرنه بلایی سر گوشیتون میاد که افسوس می خورید . خود من تنها سه روز گوشی رو استفاده کردم و فقط خواستم یک کیبور فارسی نصب کنم گوشیم هنگ کرد و الان 10 روزه که گرفتار اونم و هنوز نتونستم اونو روشن کنم و استفاده کنم .

.:PAR3A:.
02-04-2011, 18:27
باید از توی Cydia پکیج ها رو نصب کنین...
اگه اشتباه نکنم پکیج App Sync for 4.2 بود باید باشه تا بتونین نرم افزار کرک شده بریزین...
فایل های ipa هم اجرا کنین ، خود آیتونز به لیست اضافش می کنه ، بعدش برین توی قسمت دستگاهتون و Sync رو بزنید...

siavash45
02-04-2011, 18:41
من که هر کاری کردم بالاخره نتونستم گوشیو درست کنم ....... و با کمی جستجو سراغ فریمور های کاستوم رفتم و فریمور 4.3.1 اونو با sn0wbreez 2.4b1 روی گوشی ریستور کردم و به راحتی ریستور شد و کار می کنه و دیگه مشکلی باهاش ندارم . نمی دونم ریختن فریمور کاستوم اشکال داره یا نه ... ولی باور کنید دیگه اعصابم خرد شده بود و از کارو زندگی افتاده بودم ... فقط می خواستم گوشی روشن بشه ....هر چند untethered نیست و اگه خاموش شد باید با iBooty بالا بیاد ولی بازم راضی هستم .
یه سوال ... آیا میشه بعدا از فریمور کاستوم دانگرد کرد یا به فریمور اصلی بالاتر رفت ؟
بسیار ممنون از راهنمایی های دوستان

siavash45
03-04-2011, 09:30
با سلام
دوستان می خواستم بدونم آیا برای آیفون استفاده از محافظ صفحه لزومی داره یا نه ؟ استفاده از قاب های محافظ چطور؟
ممنون

payamf1
03-04-2011, 12:18
یه سوال ... آیا میشه بعدا از فریمور کاستوم دانگرد کرد یا به فریمور اصلی بالاتر رفت
بله

در مورد محافظ صفحه هم کاملا سلیقه ای است البته صفحه آیفون ضد خش هم هست

Doctor.Freeman
03-04-2011, 13:44
با سلام
دوستان می خواستم بدونم آیا برای آیفون استفاده از محافظ صفحه لزومی داره یا نه ؟ استفاده از قاب های محافظ چطور؟
ممنون

به نظر من استفاده کنی بهتره .
با این که ضد خش هست اما چیز هایی مثل کلید راحت رو صفحش خش میندازه .

یه برچسب بگیری خیلی بهتره . :5:

siavash45
03-04-2011, 14:52
به نظر من استفاده کنی بهتره .
با این که ضد خش هست اما چیز هایی مثل کلید راحت رو صفحش خش میندازه .

یه برچسب بگیری خیلی بهتره . :5:
مدل خاصی رو شما پیشنهاد می کنید ؟

soofia1990
03-04-2011, 15:44
بچه ها gprs آیفون 4 رو از کجا فعال کنم؟؟؟؟

mohsenfhm
03-04-2011, 20:38
مدل خاصی رو شما پیشنهاد می کنید ؟

بهترینش زگ امریکایی هست :13:

ولی این محافظ ها از شفافیت فوق العاده رتینا میکاهد :27:

03-04-2011, 21:10
درسته... اون قدرا هم آیفون توی خطر نیس :دی
دوستمون گفته کلید ، خوب کلیدو روی هر چی بکشی خط میافته :دی نیازی نیس زیاد... آیفونو بزارین تو جیبتون دیگه بعدشو خدا درست می کنه :دی

mohsenfhm
03-04-2011, 21:40
من که هر کاری کردم بالاخره نتونستم گوشیو درست کنم ....... و با کمی جستجو سراغ فریمور های کاستوم رفتم و فریمور 4.3.1 اونو با sn0wbreez 2.4b1 روی گوشی ریستور کردم و به راحتی ریستور شد و کار می کنه و دیگه مشکلی باهاش ندارم . نمی دونم ریختن فریمور کاستوم اشکال داره یا نه ... ولی باور کنید دیگه اعصابم خرد شده بود و از کارو زندگی افتاده بودم ... فقط می خواستم گوشی روشن بشه ....هر چند untethered نیست و اگه خاموش شد باید با iBooty بالا بیاد ولی بازم راضی هستم .
یه سوال ... آیا میشه بعدا از فریمور کاستوم دانگرد کرد یا به فریمور اصلی بالاتر رفت ؟
بسیار ممنون از راهنمایی های دوستان

نگران نباشید :13: گفته شده در کمتر از 24 ساعت دیگه جیلبریک کامل عرضه میشه :46:

03-04-2011, 23:03
ساعت 8:30 صبح فردا :دی هورا!!!!!!!

siavash45
04-04-2011, 07:20
نگران نباشید :13: گفته شده در کمتر از 24 ساعت دیگه جیلبریک کامل عرضه میشه :46:
جیلبریک برای 4.3.1 ؟ اونوقت من که فریمور کاستوم ریختم باید دوباره به 4.3.1 اصلی ریستور کنم یا همینی که دارمو میشه یه کاریش کرد ؟

Doctor.Freeman
04-04-2011, 18:57
فکر نمیکنم واسه کاستوم فریموار مشکلی پیش بیاد .
چون معمولا فریم ور های اصلی ایراد داره ولی کاستوم مشکلی ندارن .
حالا ارزششو داره اگر با کاستوم نشد فریم وار اصلی بریزی :46::31:

siavash45
05-04-2011, 11:26
با سلام
اگه ممکنه مختصری در مورد بیس باند می خواستم بدونم .. چی هست و عوض کردن یا نکردن اون چه فایده ایی داره ؟

Doctor.Freeman
05-04-2011, 16:54
جیلبریک برای 4.3.1 ؟ اونوقت من که فریمور کاستوم ریختم باید دوباره به 4.3.1 اصلی ریستور کنم یا همینی که دارمو میشه یه کاریش کرد ؟

دوست عزیز اگه اطلاعات اشتباه دادم عذر میخوام . من امتحان کردم با کاستوم فریموار نمیشه جیل کرد باید به فریم وار اصلی ببری :11::40:
عذر میخوام

siavash45
06-04-2011, 07:41
دوست عزیز اگه اطلاعات اشتباه دادم عذر میخوام . من امتحان کردم با کاستوم فریموار نمیشه جیل کرد باید به فریم وار اصلی ببری :11::40:
عذر میخوام
خواهش می کنم دوست عزیز ... خوب من نتونستم فریمور اصلی 4.3.1 رو بریزم چون دوباره وارد ریکاوری می شد و خارج نمی شد . مجبور شدم فریمور کاستوم 4.3.1 رو با sn0wbreeze-v2.5 بریزم که خوشبختانه untethered هست و به خوبی کار می کنه .
بسیار ممنون

siavash45
06-04-2011, 08:42
با سلام
می خواستم بدونم برنامه Find My iPhone با این آیفونهای جیلبریک شده ما توی ایران قابل استفاده است یا نه ؟

air_damned
09-04-2011, 07:37
سلام دوستان .. کسی کار با برنامه avplayer برای ترانسفر باwifi رو بلده ؟؟

یه سوال دیگه اینکه برای ایفون از 3 طریق میشه برنامه و بازی دریافت کرد..
1- خرید بازی و برنامه از appstory
2- دانلود بازی و برنامه رایگان از appstory
3-نمیدونم

siavash45
09-04-2011, 07:40

3-نمیدونم
در مورد برنامه و بازی از این دو سایت می تونید استفاده کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

air_damned
09-04-2011, 13:02

3-نمیدونم
کسی نیست جواب بده ؟؟

09-04-2011, 13:35
راجع به بازی این دو راه هست که توصیه نمیشه...
این راه هست که به شدت توصیه میشه :
از apptrackr.org بازی رو روی کامپیوتر دان کنین و Sync کنین روی گوشی...
سایتای دیگه هم هستن ولی اپترکراز همه آپ تو دیت تره...

air_damned
11-04-2011, 09:15
کسی میتونه اموزش بده چطوری میتونم با گوشی به وی ** ان وصل بشم تا برنامه بلوتوٍث رو فعال کنم ؟

honestbud
11-04-2011, 10:06
سلام به همه

یه سوال داشتم که فوریه!
دیروز یه گوشی 3gs هشت گیگی خریدیم از علائدین!

اما چند تا نکته داره توش

اول : اینکه من تو عکس های گوشی توی نت سرچیدم دیدم که پشت گوشی داخل یه کادر مستطیلی نوشته 8gb که مال من ننوشته

دوم : قبل از وصل کردن هر گونه اینترنت و یا روشن کردن WI-FI تو قسمت place گوشی یه عکس یا همچین چیزی(چون نفهمیدم فرمتش چیه دقیقا)بود که سایت google maps رو نشون میداد و نقشه یکی از خیابون های تهران(مرکز شهر بود) و دو تا pin بین دو نقطه از نقشه بود.
بعدش ما با wi-fi وصل شدیم به اینترنت و رفتیم نقشه ها رو آوردیم تو google و کلی حال کردیم:31:( سه سوت زدیم مکانمون رو لو داد و سه سوت اتوبان همت رو نشون داد) و بعد از این کار دوباره رفتم تو place و دیدم دیگه اون نقشه نیستش ولی pin ها هست هنوز!

این چه معنی ای میده؟
آیا قبلا آیفون رو باز کردند؟

ممنون

HADI roni
11-04-2011, 17:39
سلام به همه.
من تازه این گوشی رو خریدم.از کسی که خریدم برام کلی برنامه ریخت اما همش رو صفحه اصلی نیومده.
برای پیدا کردن برنامه هام باید برم سرچشون کنم.راهی هست که همش بیاد رو صفحه اصلی؟ممنون.

joe_satriani
11-04-2011, 18:06
سلام به همه.
من تازه این گوشی رو خریدم.از کسی که خریدم برام کلی برنامه ریخت اما همش رو صفحه اصلی نیومده.
برای پیدا کردن برنامه هام باید برم سرچشون کنم.راهی هست که همش بیاد رو صفحه اصلی؟ممنون.

با سلام
احتمالا آيفون 3g يا 3gs خريداري كرديد ديگه؟
اول اينكه صفحات سيستم عامل كنوني آيفون شما در حال حاظر گنجايش محدودي دارن و هر چقدر بيشتر برنامه بريزيد بايد سرچ كنيد و بياريدشون
اما اگه سيستم عامل رو به 4 آپديت كنيد ميتونيد برنامه ها رو پوشه بندي كنيد و ازشون استفاده كنيد

موفق باشيد.

HADI roni
11-04-2011, 18:09
با سلام
احتمالا آيفون 3g يا 3gs خريداري كرديد ديگه؟
اول اينكه صفحات سيستم عامل كنوني آيفون شما در حال حاظر گنجايش محدودي دارن و هر چقدر بيشتر برنامه بريزيد بايد سرچ كنيد و بياريدشون
اما اگه سيستم عامل رو به 4 آپديت كنيد ميتونيد برنامه ها رو پوشه بندي كنيد و ازشون استفاده كنيد

موفق باشيد.

نه ایفون 4 خریدم.ورژنش هم 4.3.1 هستش.12گیگ اپلیکیشن دارم.

joe_satriani
11-04-2011, 18:16
سلام به همه

یه سوال داشتم که فوریه!
دیروز یه گوشی 3gs هشت گیگی خریدیم از علائدین!

اما چند تا نکته داره توش

اول : اینکه من تو عکس های گوشی توی نت سرچیدم دیدم که پشت گوشی داخل یه کادر مستطیلی نوشته 8gb که مال من ننوشته

دوم : قبل از وصل کردن هر گونه اینترنت و یا روشن کردن WI-FI تو قسمت place گوشی یه عکس یا همچین چیزی(چون نفهمیدم فرمتش چیه دقیقا)بود که سایت google maps رو نشون میداد و نقشه یکی از خیابون های تهران(مرکز شهر بود) و دو تا pin بین دو نقطه از نقشه بود.
بعدش ما با wi-fi وصل شدیم به اینترنت و رفتیم نقشه ها رو آوردیم تو google و کلی حال کردیم:31:( سه سوت زدیم مکانمون رو لو داد و سه سوت اتوبان همت رو نشون داد) و بعد از این کار دوباره رفتم تو place و دیدم دیگه اون نقشه نیستش ولی pin ها هست هنوز!

این چه معنی ای میده؟
آیا قبلا آیفون رو باز کردند؟

ممنون

با سلام
همينطور كه توي اين تصوير كه از سايت اپل هست هم معلوم ميشه 8 گيگ اون آرم رو نداره روي بدنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

air_damned
11-04-2011, 19:01
دوستان هر کاری میکنم چیز ** وصل نمیشه ..در ضمن پایین یه گذینه p r0 x_ y داره باید رو off باشه ؟؟
rsa securld و encryption level چی باید off باشند ؟

honestbud
12-04-2011, 11:04
با سلام
همينطور كه توي اين تصوير كه از سايت اپل هست هم معلوم ميشه 8 گيگ اون آرم رو نداره روي بدنه

موفق باشيد.

ممنون

ولی در مورد اون نقشه گوگل که توش بود چی!

تو همین فروم یه جایی خوندم که گفته بود تمام APPLE ها توی ایران یه بار باز میشه و توسط فروشنده تست میشه(وقتی میخواد از عمده فروش بخره) و دوباره پلمپ میشه!

شاید به همین خاطره که اون نقشه گوگل توش بوده!

mojtaba_14
12-04-2011, 12:44
دوستان هر کاری میکنم چیز ** وصل نمیشه ..در ضمن پایین یه گذینه p r0 x_ y داره باید رو off باشه ؟؟
rsa securld و encryption level چی باید off باشند ؟

p r0 x y و rsa securld باید off باشن،encryption level هم روی none باشه.

air_damned
14-04-2011, 23:06
یه سوال اینکه مگه خود ایفون گزینه بلوٍتو ث رو نداره ؟؟ پس برای چی اونو گذاشته ؟

joe_satriani
15-04-2011, 11:16
یه سوال اینکه مگه خود ایفون گزینه بلوٍتو ث رو نداره ؟؟ پس برای چی اونو گذاشته ؟

با سلام
اون رو براي ارتباط با دستگاههاي هندزفري بيسيم و يا تلويزيون هاي ديجيتال و .... گذاشته كه فقط عامل مبادله ي صدا به هركدوم از اينا هست

موفق باشيد.

air_damned
16-04-2011, 07:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوستان چطوری میشه با دارا بودن ایتونز و اکانتش عکسهای داخل گوشی رو در کامپیوتر بریزم ؟
من میخواستم عکسهامو از ایفون به کامپیوتر بریزم ..در ضمن چطوری در ایتونز وقتی سر برگ عکس رو تیک و سینگ میکنم فقط پوشه های داخل کامپیوتر میاد نه گوشی..

joe_satriani
16-04-2011, 21:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوستان چطوری میشه با دارا بودن ایتونز و اکانتش عکسهای داخل گوشی رو در کامپیوتر بریزم ؟
من میخواستم عکسهامو از ایفون به کامپیوتر بریزم ..در ضمن چطوری در ایتونز وقتی سر برگ عکس رو تیک و سینگ میکنم فقط پوشه های داخل کامپیوتر میاد نه گوشی..

با سلام
شما زماني كه گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد و بشناستش ،‌ يه قسمتي توي my computer ايجاد ميشه مثه زماني كه يه دوربين ديجيتال ميزنيد به كامپيوتر
و وقتي داخلش بريد ميتونيد عكس هايي كه گرفتيد و در camera roll هست رو روي هارد كپي كنيد

موفق باشيد.

Elestek
23-04-2011, 12:55
با سلام
من گوشی رو وقتی خریدم، دادم برام روش برنامه ریختن! اما حالا که به ایتونز وصل میکنم موقع Sync میگه که کل app هام رو پاک می کنه! من چطوری می تونم بدون پاک کردن برنامهام، برنامه های جدید بریزم؟!!
(account دارم!)

Doctor.Freeman
23-04-2011, 13:31
با سلام
من گوشی رو وقتی خریدم، دادم برام روش برنامه ریختن! اما حالا که به ایتونز وصل میکنم موقع Sync میگه که کل app هام رو پاک می کنه! من چطوری می تونم بدون پاک کردن برنامهام، برنامه های جدید بریزم؟!!
(account دارم!)

دوست عزیز نمیشه این کار رو کرد یا باید قید برنامه های نصب شده رو بزنی یا قید نصب کردن برنامه . چون که اون طرف که برات اونارو ریخته Library مخصوص خودش رو داره و شما Library خودت .

نمیشه این کار رو کرد ...

فقط یه راه هست که از Cydia برنامه Instalous رو نصب کنی و از طریق اون برنامه هات رو بریزی

موفق باشی :40:

payamf1
24-04-2011, 11:12
با سلام
(account دارم!)

این مورد شما 2 حالت داره:

یا اون فرد با آیتونز برنامه ریخته که اگه sync کنی تموم برنامه ها پاک میشه ولی اگر با برنامه های دیگه ای مثل iphone pc suite برنامه ریخته باشه این پیغام میاد که اگر سینک کنید تموم برنامه ها پاک میشه ولی میبینید که بعد از symc برنامه ها دست نخورده ، باقی میمونه و هیچ کدوم پاک نمیشن.
بنابراین مشخص نیست که برنامه هاتون پاک میشن یا نه... احتمالش 50 50 است. شما میتونی امتحان کنی یا همه پاک میشه یا هیچ کدوم پاک نمیشه :31::31:

Elestek
24-04-2011, 11:25
مرسی!
یه سوال دیگه داشتم. این آقا که برام برنامه ریخته، نزدیک 250 تا ریخته! اما من ففط 64 تاشو می بینم، اما وقتی یه app رو پاک می کنم، و رست، یه برنامه ی دیگه جاش ظاهر می شه! چطور می تونم همه ی برنامه ها رو ببینم؟!

Elestek
24-04-2011, 11:32
این مورد شما 2 حالت داره:

یا اون فرد با آیتونز برنامه ریخته که اگه sync کنی تموم برنامه ها پاک میشه ولی اگر با برنامه های دیگه ای مثل iphone pc suite برنامه ریخته باشه این پیغام میاد که اگر سینک کنید تموم برنامه ها پاک میشه ولی میبینید که بعد از symc برنامه ها دست نخورده ، باقی میمونه و هیچ کدوم پاک نمیشن.
بنابراین مشخص نیست که برنامه هاتون پاک میشن یا نه... احتمالش 50 50 است. شما میتونی امتحان کنی یا همه پاک میشه یا هیچ کدوم پاک نمیشه :31::31:

چطور بفهمم پاک می شه یا نه؟! فقط شانس؟! راه دیگه نداره؟!

payamf1
24-04-2011, 20:14
چطور بفهمم پاک می شه یا نه؟! فقط شانس؟! راه دیگه نداره؟!
شما میتونین با اون فردی که کار گوشیتون رو انجام داده تماس بگیرین و ازش بپرسین

air_damned
25-04-2011, 07:00
دوستان چرا وقتی بوسیله ایتنوز اهنگ میریزم رو گوشی.. اون اهنگهای قبلی رو که ریختم رو اگه تو ایتنوز تیک نزنم پاک میشن و با اهنگ های جدید نمیان؟

joe_satriani
25-04-2011, 08:22
دوستان چرا وقتی بوسیله ایتنوز اهنگ میریزم رو گوشی.. اون اهنگهای قبلی رو که ریختم رو اگه تو ایتنوز تیک نزنم پاک میشن و با اهنگ های جدید نمیان؟

با سلام
خوب معلومه دیگه
زمانی که تیکشون رو بردارید و سینک کنید آهنگها از روی آیفون پاک میشن

موفق باشید.

alijigari
26-04-2011, 22:02
با ورژن 4.2.1 برنامه یوتیوب کار نمیکنه و مینویسه no video و حتی با *** هم کانکت بودم هم این اشکال را میگرفت -بقیه دوستان هم همین مشکل را دارند یا فقط اشکال از من هست ؟ حتی قبلا با *** میتونستم از itunes store برنامه ها و بازیهای مجانی را دانلود کنم اما حالا ارور میده

joe_satriani
27-04-2011, 08:57
با ورژن 4.2.1 برنامه یوتیوب کار نمیکنه و مینویسه no video و حتی با *** هم کانکت بودم هم این اشکال را میگرفت -بقیه دوستان هم همین مشکل را دارند یا فقط اشکال از من هست ؟ حتی قبلا با *** میتونستم از itunes store برنامه ها و بازیهای مجانی را دانلود کنم اما حالا ارور میده

با سلام
به دلیلی که باید با وی پــی ان برید
حالا با وی پــی ان چرا واستون بازم همون مشکل رو داره معلوم نیست
یه دور گوشی رو ریستارت کنید و دوباره با وی پــی ان وصل بشید و مطمئن بشید که وی پــی ان به درستی کار میکنه

موفق باشید.

alijigari
29-04-2011, 21:23
با سلام
به دلیلی که باید با وی پــی ان برید
حالا با وی پــی ان چرا واستون بازم همون مشکل رو داره معلوم نیست
یه دور گوشی رو ریستارت کنید و دوباره با وی پــی ان وصل بشید و مطمئن بشید که وی پــی ان به درستی کار میکنه

موفق باشید.

با سلام

1- ایا وصل نشدن به یوتیوب و app store با وجود v**p***N در 4.2.1 فقط مشکل من هست یا بقیه هم این مشکل را دارند ؟؟؟

2-من حتی سرور v**P**N را 3 بار عوض کردم اما بازم نشد که نشددددددددددددد

payamf1
30-04-2011, 00:05
با سلام

1- ایا وصل نشدن به یوتیوب و app store با وجود v**p***N در 4.2.1 فقط مشکل من هست یا بقیه هم این مشکل را دارند ؟؟؟

2-من حتی سرور v**P**N را 3 بار عوض کردم اما بازم نشد که نشددددددددددددد
توی تنظیمات وی پی ان تون قسمت Send All Traffic رو چک کنید که حتما On باشه

hashemi_ali_reza
02-05-2011, 13:48
سلام دوستان ؛
از كجا مي تونم راه جيلبريك كردن آيفون 4 و كار با آيتيونز و روش نصب برنامه رو ياد بگيرم؟؟؟
اگه لينك داره ، لطفا معرفي بفرماييد .

با سپاس

joe_satriani
02-05-2011, 19:35
سلام دوستان ؛
از كجا مي تونم راه جيلبريك كردن آيفون 4 و كار با آيتيونز و روش نصب برنامه رو ياد بگيرم؟؟؟
اگه لينك داره ، لطفا معرفي بفرماييد .

با سپاس

با سلام
دوست عزیزم با توجه به ورژنی که روی دستگاهتون نصب هست یکی از این تاپیک های زیر رو انتخاب کنید

آموزش جلبریک Untethered در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC6

جیلبرک Untethered برای iOS4.3.1 رلیز شد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش جیلبرک Thethered برای iOS 4.3 با Sn0wbreeze 2.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجیلبرک iOS4.1 (کلیه آموزشها)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از جیلبریک نیاز هست که در تاپیک زیر سر بزنید

آموزش : بعد از نصب Cydia چکار باید کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو بقیه سوالات رو که چطور برنامه نصب کنید و ... رو میتونید در همین تاپیک بپرسید

موفق باشید.

sdsab22
05-05-2011, 08:38
با سلام
من مدتی هست تصمیم گرفتم یه دستگاه تبلت بخرم و اینطوری که پیدا هست بهترینش iPad2 هست. تابستون دختر خاله ام از آمریکا میاد میتونه برام بیاره. چون من زیاد اطلاعات ندارم یک سری سوالات اولیه میپرسم:
1- اول چه نرم افزار هایی روش بصورت پیش فرض و رایگان نصبه؟ بقیه نرم افزار ها رو باید خرید یا قفل شکسته هم گیر میاد؟

2- من چون کارم مهندسی هست نیاز دارم چند تا چیز رو داشته باشه: قابلیت نمایش فایل های Autocad و قابلیت نمایش و ویرایش فایل های exell word power ponit . آیا برنامه هاش هست؟

3-کار با اینترنتش چجوریه؟ میگن قابلیت نمایش فلش نداره برای وب! آیا نرم افزار هایی مثل Yahoo messenger, skype مثل Pc روش اجرا میشن یا مثل نسخه هایی که برا موبایل هستند ساده و نا کار آمدن؟

4- امکان تایپ کردن برای جستجو تو وب یا چت کردن زیاد چجوریه؟ مثل موبایل های تاچ سخته یه کیبوردش راحته؟

5- فیلتر شکن هاش چجوریه؟ راحت میشه فیس بوک رفت؟ با --- سازگاره؟ --- مخصوص داره یا مال ویندوز رو روش میشه استفاده کرد؟

6- سوال آخرم هم اینه که تبلت های بر پایه اندروید مثل سامسونگ گالکسی یا ziio کریتیو برنامه های کاربردیشون و کار تو اینترنت باهاشون راحت تره یا تبلت های اپل؟

ممنون میشم جواب سوالامو کامل بدین

honestbud
06-05-2011, 13:29
سلام.
من یه سرویس وایمکس دارم تو خونه و چون حجمی هستش و اعتباری، وقتی خونه ام wi-fi گوشیم رو خاموش میکنم و cellular data رو هم همیشه خاموش میکنم چون خیلی گرون تر از اینترنت وایمکس و بقیه اینترنت ها در میاد(به لطف مخابرات)!
هر کدوم رو که هر جا لازم داشته باشم روشن میکنم و استفاده میکنم!

مشکل اینجاست که وقتی این 2 تا خاموشند مثلا میرم تو میل میگه :

cellular data is tured off
turn on cellular data or use wi-fi to access data

تا اینجا مشکلی نیست، چون حق داره آیفون دیگه! میخوام میل چک کنم میگه برو انترنت رو وصل کن!

اما خیلی وقتا این پیام وسط پیامک زدن هم میاد و بعضی وقتا همین طوری میاد رو تصویر و رفته رو اعصاب! چی کار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

گوشیم 3GS هستش

joe_satriani
07-05-2011, 13:47
سلام.
من یه سرویس وایمکس دارم تو خونه و چون حجمی هستش و اعتباری، وقتی خونه ام wi-fi گوشیم رو خاموش میکنم و cellular data رو هم همیشه خاموش میکنم چون خیلی گرون تر از اینترنت وایمکس و بقیه اینترنت ها در میاد(به لطف مخابرات)!
هر کدوم رو که هر جا لازم داشته باشم روشن میکنم و استفاده میکنم!

مشکل اینجاست که وقتی این 2 تا خاموشند مثلا میرم تو میل میگه :

cellular data is tured off
turn on cellular data or use wi-fi to access data

تا اینجا مشکلی نیست، چون حق داره آیفون دیگه! میخوام میل چک کنم میگه برو انترنت رو وصل کن!

اما خیلی وقتا این پیام وسط پیامک زدن هم میاد و بعضی وقتا همین طوری میاد رو تصویر و رفته رو اعصاب! چی کار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

گوشیم 3GS هستش

با سلام
شايد نرم افزاري نصب كرديد كه هر چند دقيقه خودش و ميخواد به اينترنت وصل كنه اما چون قطع هست اين پيغام مياد و عدم توانايي ارتباط برقرار رو به شما ميگه

موفق باشيد.

honestbud
07-05-2011, 14:02
با سلام
شايد نرم افزاري نصب كرديد كه هر چند دقيقه خودش و ميخواد به اينترنت وصل كنه اما چون قطع هست اين پيغام مياد و عدم توانايي ارتباط برقرار رو به شما ميگه

موفق باشيد.

ممنون

هنوز نرم افزاری روش نصب نکردم!

BursT
10-05-2011, 19:55
سلام.
برای گوشی های unlock factory نیاز به jailbreak هست؟؟یا فقط گوشی های لاک نیاز به اینکار دارن؟

10-05-2011, 20:47
لاک و آنلاک سیم کارت خوری گوشی رو نشون میدن... گوشی های لاک فقط با یک سیم کارت مخصوص کار می کنن ولی آنلاک مث گوشیای ما هست و می تونین با هر سیم کارتی کار کنین باهاش...
اما جیلبرک به عبارتی هــک کردن دستگاه هست... واسه اینکه یه سری از امکانات رو اضافه کنید ، یه سری دستکاری ایجاد کنید و مهم تر از همه نرم افزار های کرک شده بریزین...

pedramakaay
10-05-2011, 22:47
دوستان سلام...

لطفا به سوالات منم هرچند مبتدي هستند جواب بديد...

من مدل 3gs دارم...ورژن 4.3.3 و بيس باند 5.16 هستند...دادم بيرون برام جيلبرك كردند...موقع خريد گوشي (1 سال پيش) با پارت نامبر و اكتيو شدن براي اولين بار توسط آيتونز و ... مطمئن شدم كه آنلاك فكتوري هست...اما اين كسي كه برام جيلبرك كرد گفت همين كه الان رفتي به 4.3.3 و بيس باندت هم 5.16 هست و توي سيديا هم چيزي به نام ultrasnow نيست همه نشانه هايي ديگر و تائيدي بر اين هست كه گوشيت آنلاك فكتوريه...

حالا سوال من اينه كه اين ملاك ها درستند؟ يعني از اين به بعد هر ورژن جديدي اومد خودم با آموزش هاي توي اين سايت آپگريد و جيليبرك بكنم بدون هيچ ترسي؟

با تشكر...

Doctor.Freeman
10-05-2011, 22:58
دوستان سلام...

من مدل 3gs دارم...ورژن 4.3.3 و بيس باند 5.16 هستند...دادم بيرون برام جيلبرك كردند...موقع خريد گوشي (1 سال پيش) با پارت نامبر و اكتيو شدن براي اولين بار توسط آيتونز و ... مطمئن شدم كه آنلاك فكتوري هست...اما اين كسي كه برام جيلبرك كرد گفت همين كه الان رفتي به 4.3.3 و بيس باندت هم 5.16 هست و توي سيديا هم چيزي به نام ultrasnow نيست همه نشانه هايي ديگر و تائيدي بر اين هست كه گوشيت آنلاك فكتوريه...

حالا سوال من اينه كه اين ملاك ها درستند؟ يعني از اين به بعد هر ورژن جديدي اومد خودم با آموزش هاي توي اين سايت آپگريد و جيليبرك بكنم بدون هيچ ترسي؟

با تشكر...

دوست عزیز آپگرید و جیل بریک که ترس نداره .
فقط شما باید هروقت خواستی آپدیت و جیل کنی باید ببینی شرایط با گوشیت میخونه . مثلا یه وقت بیس باندتو عوض نکنی بعد نتونی جیل کنی و راهی واسه برگشت نباشه هــــآ × :31:

:40:

payamf1
12-05-2011, 06:58
دوستان سلام...

با تشكر...

دوست عزیز ، شما اگر سری به تاپیک « تشخیص آیفون آنلاک فکتوری از لاک » پارت نامبر آیفون 4 اضافه شد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزدی مطمئنا دیگه دلیلی برای ترس نداشتی!!! پس الان هم تا دیر نشده همین کار رو بکن و برو این تاپیک رو خوب بخون (به خصوص پست اول)

aydin131
18-05-2011, 11:00
سلام
بچه ها من يه مشكلي دارم
رو ايفون ٤ ام مي خوام برنامه بريزم
هنوز جيلبريكش نكردم
ولي يه سري برنامه فري داشتم كه مي خواستم با ايتونز روش نصب كنم
با اكانتم هم ايتونز ام رو اوتورايز كردم
ولي وقتي مي خوام روش برنامه بريزم هي پيغام ميده كه ايتونز اوتورايز نيست
حتي قندشكنم هم فعاله
ولي نميدونم بايد چيكار كنم
بار ها به روش هاي مختلف امتحان كردم
ولي همش پيغام ميده كه ايتونز اوتورايز نيست
در صورتي كه اوتورايز اش كردم!

hashemi_ali_reza
18-05-2011, 13:34
با سلام به اساتيد محترم ؛

من يه آيفون 4 آنلاك ورژن 4.3 گرفتم و هنوز جيلبريك نكردم.
اكانت itunes رو ايجاد كردم و چند تا برنامه free رو هم نصب كردم.
ولي وقتي كه گوشي رو به itunes وصل مي كنم مي گه كه بايد به ورژن 4.3.3 آپگريد كنم . سوال من اينه كه در زمان آپگريد كردن توسط خود itunes بايد ف..ر شكن رو هم اجرا كنم ؟؟؟
يه سوال ديگه هم دارم . اين آپگريد كردن چقدر از حجم اينترنت استفاده مي كنه ؟؟؟ در حد چند صد مگ هست؟؟ (نگرانم كه وسط كار اينترنتم تموم بشه!)

مرسي

Microsoft24
18-05-2011, 13:49
با سلام به اساتيد محترم ؛

من يه آيفون 4 آنلاك ورژن 4.3 گرفتم و هنوز جيلبريك نكردم.
اكانت itunes رو ايجاد كردم و چند تا برنامه free رو هم نصب كردم.
ولي وقتي كه گوشي رو به itunes وصل مي كنم مي گه كه بايد به ورژن 4.3.3 آپگريد كنم . سوال من اينه كه در زمان آپگريد كردن توسط خود itunes بايد ف..ر شكن رو هم اجرا كنم ؟؟؟
يه سوال ديگه هم دارم . اين آپگريد كردن چقدر از حجم اينترنت استفاده مي كنه ؟؟؟ در حد چند صد مگ هست؟؟ (نگرانم كه وسط كار اينترنتم تموم بشه!)

مرسي

بله نیاز به وی پی ان دارین !

و حجمش حدود ۷۰۰ مگ ه!

aydin131
18-05-2011, 14:27
سلام
بچه ها من يه مشكلي دارم
رو ايفون ٤ ام مي خوام برنامه بريزم
هنوز جيلبريكش نكردم
ولي يه سري برنامه فري داشتم كه مي خواستم با ايتونز روش نصب كنم
با اكانتم هم ايتونز ام رو اوتورايز كردم
ولي وقتي مي خوام روش برنامه بريزم هي پيغام ميده كه ايتونز اوتورايز نيست
حتي قندشكنم هم فعاله
ولي نميدونم بايد چيكار كنم
بار ها به روش هاي مختلف امتحان كردم
ولي همش پيغام ميده كه ايتونز اوتورايز نيست
در صورتي كه اوتورايز اش كردم!

:41: كسي نظرى نداره؟

m_f_sh_85
18-05-2011, 18:08
:41: كسي نظرى نداره؟

شما يه بار sign out شو و دوباره Authorize كن اگه نشد با ويي پيي انن از توي خود گوشي appstore رو باز كن يه برنامه free رو بگير ببين ارور ميده يا نه ممكنه به خاطر گير دادن جديد اپل به آدرسي كه تو اكانت وارد كردي باشه

hashemi_ali_reza
19-05-2011, 08:37
سلام ؛
جيلبريك كردن چه مشكلاتي رو مي تونه ايجاده كنه ؟؟؟ (مشكلات امنيتي ، خرابي بي دليل گوشي و ....)
و آيا بدون جيلبريك كردن مي شه از gps و نقشه تهران روي گوشي استفاده كرد ؟؟

joe_satriani
19-05-2011, 09:07
سلام ؛
جيلبريك كردن چه مشكلاتي رو مي تونه ايجاده كنه ؟؟؟ (مشكلات امنيتي ، خرابي بي دليل گوشي و ....)
و آيا بدون جيلبريك كردن مي شه از gps و نقشه تهران روي گوشي استفاده كرد ؟؟

با سلام
خیر مشکلاتی رو ایجاد نمیکنه
بلکه فقط اگه جیلبریک رو به طور درست انجام ندید سیستم عامل رو خراب میکنه و با یه ریستور کردن ساده بازم میتونید از گوشی استفاده کنید بدون هیچ مشکلی
بله زمانی که جیلبریک کنید میتونید با نصب برنامه های مختلف ارائه شده برای مکانیابی از دستگاهتون استفاده کنید

موفق باشید.

honestbud
19-05-2011, 11:08
یه سوالی داشتم.
وقتی آیفون رو 90 درجه میچرخونی صفحه اش هم میچرخه. که با استفاده از شتاب سنجه.درسته!

حالا سوالم اینه که میشه این قابلیت رو خاموش کرد یا نه؟
بعضی وقتا میره رو اعصاب

SIMON137
19-05-2011, 11:13
یه سوالی داشتم.
وقتی آیفون رو 90 درجه میچرخونی صفحه اش هم میچرخه. که با استفاده از شتاب سنجه.درسته!

حالا سوالم اینه که میشه این قابلیت رو خاموش کرد یا نه؟
بعضی وقتا میره رو اعصاب
بله
به زبان ساده :
دکمه Home رو دوبار میزنید ، سپس لیست ( نوار باز شده ) رو به سمت راست میدید ، چرخش صفحه رو قفل می کنید ( آیکون طوسی )

hashemi_ali_reza
19-05-2011, 12:51
با سلام
خیر مشکلاتی رو ایجاد نمیکنه
بلکه فقط اگه جیلبریک رو به طور درست انجام ندید سیستم عامل رو خراب میکنه و با یه ریستور کردن ساده بازم میتونید از گوشی استفاده کنید بدون هیچ مشکلی
بله زمانی که جیلبریک کنید میتونید با نصب برنامه های مختلف ارائه شده برای مکانیابی از دستگاهتون استفاده کنید

موفق باشید.

با سپاس ؛ :20:

يعني براي استفاده از GPS حتما بايد جيلبريك كنم؟؟؟
پس اپل چرا GPS روي دستگاه گذاشته و بدون جيلبريك كردن ، GPS چه كاربردي داره؟؟؟

SIMON137
19-05-2011, 14:19
با سپاس ؛ :20:

يعني براي استفاده از GPS حتما بايد جيلبريك كنم؟؟؟
پس اپل چرا GPS روي دستگاه گذاشته و بدون جيلبريك كردن ، GPS چه كاربردي داره؟؟؟
عموما کشورهایی که اپل دستگاهش رو توی اونها عرضه می کنه دارای اینترنت های بسیار پرسرعت و شبکه 3G هستند که با اتصال دائم و سرعت بالا نقشه هارو درجا دانلود می کنه ولی خب با توجه به شرایط ، شما بهتره از نقشه های آفلاین استفاده کنید.

شما جیل هم نکنید می تونید از GPS استفاده کنید ولی خب باید برنامه هارو بخرید ولی وقتی جیل می کنید دستتون توی تنوع برنامه ها و انتخاب اون ها باز هست.

joe_satriani
19-05-2011, 19:25
بله
به زبان ساده :
دکمه Home رو دوبار میزنید ، سپس لیست ( نوار باز شده ) رو به سمت راست میدید ، چرخش صفحه رو قفل می کنید ( آیکون طوسی )

با سلام
این رو هم به توضیحات دوستمون اضافه کنم که این قابلیت غیر فعال کردن چرخش صفحه از سیستم عامل 4 به بعد عرضه شده

موفق باشید.

aydin131
19-05-2011, 22:14
بچه ها من یه سوال دارم
من یه پک خریدم که پر از برنامه های جلبریک برا آیفون هست

حالا اگه گوشیمو جیلبریک کنم چجوری می تونم از این برنامه ها استفاده کنم؟
یعنی همینجوری لودشون کنم تو آیتونز از اونجا سینک کنم تو آیفون؟
یا اینکه کار دیگه ای باید انجام بدم؟
خود سیدیا که نصب میشه روش میشه مانور خاصی داد یا اینکه فقط قفل رو باز می کنه!؟

m_f_sh_85
20-05-2011, 08:54
بچه ها من یه سوال دارم
من یه پک خریدم که پر از برنامه های جلبریک برا آیفون هست

حالا اگه گوشیمو جیلبریک کنم چجوری می تونم از این برنامه ها استفاده کنم؟
یعنی همینجوری لودشون کنم تو آیتونز از اونجا سینک کنم تو آیفون؟
یا اینکه کار دیگه ای باید انجام بدم؟
خود سیدیا که نصب میشه روش میشه مانور خاصی داد یا اینکه فقط قفل رو باز می کنه!؟

اول بايد اينو از سايديا نصب كني بعد همون كارايي كه بالا گفتي رو انجام بدي:
appsync for os4.x

مرس
23-05-2011, 11:58
در خونه مون اشتراک ADSL وایرلس دارم و برای اتصال با لبتاپ باید یک اشتراک PPPoE ایجاد کنیم و یوزر نیم و پسورد رو وارد کنیم و به اینترنت متصل بشیم ...

((( حالا سوال اینجاست که برای اتصال آیفون 3GS به این اینترنت باید چکار کنیم؟!)))
لطفا بطور کامل توضیح دهید "من تازه کارم" ....
با تشکر از P30WORLD ..........

m_f_sh_85
23-05-2011, 12:36
در خونه مون اشتراک ADSL وایرلس دارم و برای اتصال با لبتاپ باید یک اشتراک PPPoE ایجاد کنیم و یوزر نیم و پسورد رو وارد کنیم و به اینترنت متصل بشیم ...

((( حالا سوال اینجاست که برای اتصال آیفون 3GS به این اینترنت باید چکار کنیم؟!)))
لطفا بطور کامل توضیح دهید "من تازه کارم" ....
با تشکر از P30WORLD ..........

اين ككانكشني كه شما گفتي يوزر پسورد تو مودم سيو ميشه و نياز به ساختن كانكشن تو ويندوز نيست تو اين حالت فقط كافيه وايرلس گوشيتو روشن كني و براي اولين دفعه اگه شبكه وايرلس پسورد داره وارد كني تا كنار اسم مودمت يه تيك بزنه اون حالتي كه تو ويندوز كانكشن ميسازي bridge mode هست كه رو اين حالت فكر نكنم با گوشي بشه وصل شد بازم مطمئن نيستم ولي من نتونستم

hashemi_ali_reza
30-05-2011, 09:24
سلام ؛

من برنامه i-funbox رو دانلود كردم . ولي وقتي كه برنامه رو اجرا مي كنم . گوشيم رو نمي شناسه و پيغام No Device Connected در پايين صفحه مياد . در حالي كه آيتونز گوشيم رو شناخته !!!

ايراد از كجاست ؟؟؟
(آيفون 4 ورژن 4.3.3 دارم و جيلبريك شده هست)

با سپاس

aref.moradi
31-05-2011, 02:43
سلام ؛

من برنامه i-funbox رو دانلود كردم . ولي وقتي كه برنامه رو اجرا مي كنم . گوشيم رو نمي شناسه و پيغام No Device Connected در پايين صفحه مياد . در حالي كه آيتونز گوشيم رو شناخته !!!

ايراد از كجاست ؟؟؟
(آيفون 4 ورژن 4.3.3 دارم و جيلبريك شده هست)

با سپاس

ایفون باکس و ایتونز از لحاظ ورژن باید با هم همخونی داشته باشن اگه ورژن ایتونزت بالا باشه و ایفون باکس پایین بطبع گوشیتو نمیشناسه شما بهتر هر دو برنامه تو به اخرین ورژن اپدیت کنی تا مشکلت حل بشه

hashemi_ali_reza
31-05-2011, 08:26
ظاهرا هر دو آخرين ورژن هستند!!!!
يك هفته نيست كه itunes رو از خود اپل دانلود كردم....
ورژن ifunbox من ، 1.4 هست. ورژن itunes بايد چند باشه كه با اين ifunbox سازگار باشه؟؟؟؟

با سپاس

joe_satriani
31-05-2011, 20:58
ظاهرا هر دو آخرين ورژن هستند!!!!
يك هفته نيست كه itunes رو از خود اپل دانلود كردم....
ورژن ifunbox من ، 1.4 هست. ورژن itunes بايد چند باشه كه با اين ifunbox سازگار باشه؟؟؟؟

با سپاس

با سلام
دوست عزیزم؛ این دو نرم افزار iTunes و ifunbox نرم افزارهای مجزا هستن
و بدون هم دیگه هم کار میکنن
نیازی نیست هر دو روی سیستم نصب باشن

موفق باشید.

31-05-2011, 21:16
دوست عزیز ، اگه آیتونز روی سیستم نباشه ، آیفان باکس کار نمی کنه...
باید آیتونز بشناستش بعدش آیفان باکس می شناسه... روی یه سیستم بدون ایتونز اگه آیفان باکس بریزین نمی شناسه...

hashemi_ali_reza
01-06-2011, 08:09
با سپاس از دوستان عزيز ؛

من هم ifunbox و هم itunes رو دارم.

حتي يكبار با يه كامپيوتر ديگه كه آيتونز نداشت هم امتحان كردم ولي باز هم ifunbox آيفون رو نشناخت!

شايد ورژني از ifunbox كه ios ورژن 4.3.3 رو بشناسه ارائه نشده و بايد منتظر ifunbox جديد بمونم!

كسي از دوستان از ifunbox به همراه ios ورژن 4.3.3 استفاده كرده؟؟؟؟

با سپاس

m_f_sh_85
01-06-2011, 18:58
با سپاس از دوستان عزيز ؛

من هم ifunbox و هم itunes رو دارم.

حتي يكبار با يه كامپيوتر ديگه كه آيتونز نداشت هم امتحان كردم ولي باز هم ifunbox آيفون رو نشناخت!

شايد ورژني از ifunbox كه ios ورژن 4.3.3 رو بشناسه ارائه نشده و بايد منتظر ifunbox جديد بمونم!

كسي از دوستان از ifunbox به همراه ios ورژن 4.3.3 استفاده كرده؟؟؟؟

با سپاس

من الان رو 4.3.3 هستم و از ورژن 1.2 دارم استفاده ميكنم بدون هيچ مشكلي هيچ ربطي هم به آيتونز نداره اصلا فلسفه ايه برنامه اينه كه جايي كه آيتونز نداري بتوني فايل رد و بدل كني تو idevice شما اصلا گوشي رو جيلبريك كردي؟

MHMAX
02-06-2011, 09:53
سلام به همه
از یکی از آشنا هام که از کانادا 7 تا گوشی اورده میخوام ایفون بگیرم با پارن نامبر MC603C/ A (سرچ کردم. انلاک هست)و version 4.1
میخوام بدونم ورژن پایین مشکلی نداره؟
راحت میشه اپدیت کرد؟
لطفا سریع راهنمایی کنید. عجله دارم

02-06-2011, 12:32
نه دوست عزیز آپدیت مشکلی نداره ولی این طور که میدونم آیفون 4 های 4.1 که قدیمی ترن مشکل آنتن دهی دارن...

MHMAX
02-06-2011, 15:53
نه دوست عزیز آپدیت مشکلی نداره ولی این طور که میدونم آیفون 4 های 4.1 که قدیمی ترن مشکل آنتن دهی دارن...
ممنون از جوابتون. خودم هم به خاطره اینکه سریهای اوله شک کردم.
مشخص شده که مشکل انتن از چه تاریخ و ورژنی برطرف شده؟
تاریخ ساخت رو چطور میشه از شماره سریال فهمید؟
توپست قبل پارت نامبرو اشتباه نوشتم. درستش اینه: (part no . MC605C/A)

m_f_sh_85
02-06-2011, 17:26
ممنون از جوابتون. خودم هم به خاطره اینکه سریهای اوله شک کردم.
مشخص شده که مشکل انتن از چه تاریخ و ورژنی برطرف شده؟
تاریخ ساخت رو چطور میشه از شماره سریال فهمید؟
توپست قبل پارت نامبرو اشتباه نوشتم. درستش اینه: (part no . MC605C/A)

همه آيفونا مثل همن الكي ژاژخواهي نكن اگه شما ديدي مشكل آنتن دهي داره پس همه دارن دنبال ورژن هم نباش من الان 9 ماه دارم با پارت نامبرmc603ae/a من كه تا امروز مشكل آنتن دهي هم نداشتم

MHMAX
02-06-2011, 19:54
همه آيفونا مثل همن الكي ژاژخواهي نكن اگه شما ديدي مشكل آنتن دهي داره پس همه دارن دنبال ورژن هم نباش من الان 9 ماه دارم با پارت نامبرmc603ae/a من كه تا امروز مشكل آنتن دهي هم نداشتم
ژاژخواهی کدومه؟؟؟!!!!
انگار شما اخبارهای اپل رو تا قبل از خریدتون نشنیدید!!!
این مشکل آنتن سریهای اول آیفون 4 (خیلی هم سر صدا کرد) را اپل هم تایید کرده بود و تو تولیدات بعدی برطرف کرد. برای همین هم تو خرید بااون ورژن پایین شک کردم .
دوست عزیز(m_f_sh_85) پارت نامبر ربطی به ورژن نداره و فقط مشخص میکنه که برا کجا تولید شده و انلاک هست یا نه و .. .

m_f_sh_85
02-06-2011, 22:45
ژاژخواهی کدومه؟؟؟!!!!
انگار شما اخبارهای اپل رو تا قبل از خریدتون نشنیدید!!!
این مشکل آنتن سریهای اول آیفون 4 (خیلی هم سر صدا کرد) را اپل هم تایید کرده بود و تو تولیدات بعدی برطرف کرد. برای همین هم تو خرید بااون ورژن پایین شک کردم .
دوست عزیز(m_f_sh_85) پارت نامبر ربطی به ورژن نداره و فقط مشخص میکنه که برا کجا تولید شده و انلاک هست یا نه و .. .

نميدونم والا ما كه خريديم روش 4.1 بود هيچ مشكلي نداشت چند تا ديگه از دوستام بعد من خريدن همچين مشكلي نداشتن مطمئن باش تو طراحي گوشي هيچ تغييري ندادن فقط مشكل رو با يه آپديت نرم افزاري حل كردن ديگه خودت واردتري تصميم بگير.

MHMAX
03-06-2011, 00:20
نميدونم والا ما كه خريديم روش 4.1 بود هيچ مشكلي نداشت چند تا ديگه از دوستام بعد من خريدن همچين مشكلي نداشتن مطمئن باش تو طراحي گوشي هيچ تغييري ندادن فقط مشكل رو با يه آپديت نرم افزاري حل كردن ديگه خودت واردتري تصميم بگير.
ممنون از پیگیریت دوست عزیز
خدا کنه این هم مثل گوشی شما باشه. اخه اینجا همه چیز مثل هندونه بی شرط چاقو میمونه(حتی ایفون اپل):31:

mohamad h
03-06-2011, 09:37
توی تاپیک apple ipad2گفته شده که آیپد16گیگ 12گیگ حافظه داره یعنی چی؟ پس اون4گیگ چی میشه؟

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

03-06-2011, 11:43
شما فلش دیسک هم بگیری ، هارد هم بگیری ، همیشه همون مقدار که حافظه نداره :دی

iriali
04-06-2011, 16:01
با سلام

یه نفر یه گوشی ایفون 3gs 16 داره که میگه بیس باندش ( یعنی چی بیس باند ) پرید و گوشی رو 180 میفروشه ایا درست شدنی هست و اگر درست شدنی هست با چه قیمتی ، به نظرتون بخرم ازش

noisymind
04-06-2011, 18:44
شما فلش دیسک هم بگیری ، هارد هم بگیری ، همیشه همون مقدار که حافظه نداره :دی
خب آره ولی واقعا 2 گیگ کم میشه؟ چون 2 گیگ زیاده .

joe_satriani
04-06-2011, 21:35
خب آره ولی واقعا 2 گیگ کم میشه؟ چون 2 گیگ زیاده .

با سلام
بله
کم میشه
تمام دستگاههای ذخیره سازی اطلاعات یه فضایی رو برای اطلاعات حافظه نگهداری میکنن
و حافظه ها به صورت اسمی هستن
8 گیگ - 16 گیگ - 32 گیگ و ...

موفق باشید.

behzad.mk
05-06-2011, 09:49
من میخوام iphone4 بخرم اطلاعاتم خیلی کمه... چند تا سوال واسم پیش اومده: این جریان باتری هاشون چیه(من تا حالا اصلا آیفون نداشتم) درسته که میگن بعد از یه مدت طولانی باتری باید تعویض بشه و تو ایران هم کسی درست نمیتونه این کار رو انجام بده..؟؟ نحوه نصب نرم افزار و بازی رو آیفون چجوریه دقیقا" حتما باید از طریق خود آیفون و وصل شدن به نت app دانلود کرد؟ نمیشه با pc دان کرد و با کابل روی گوشی نصب کرد؟؟ مثل نوکیا (سیمبیان)... هدف از جیلبریک چیه دقیقا"؟ چرا باید جیلبریک کنیم؟ اگه نکنیم چه چیزایی رو از دست میدیم... ممنون میشم راهنمایی کنید

SIMON137
05-06-2011, 10:13
من میخوام iphone4 بخرم اطلاعاتم خیلی کمه... چند تا سوال واسم پیش اومده: این جریان باتری هاشون چیه(من تا حالا اصلا آیفون نداشتم) درسته که میگن بعد از یه مدت طولانی باتری باید تعویض بشه و تو ایران هم کسی درست نمیتونه این کار رو انجام بده..؟؟ نحوه نصب نرم افزار و بازی رو آیفون چجوریه دقیقا" حتما باید از طریق خود آیفون و وصل شدن به نت app دانلود کرد؟ نمیشه با pc دان کرد و با کابل روی گوشی نصب کرد؟؟ مثل نوکیا (سیمبیان)... هدف از جیلبریک چیه دقیقا"؟ چرا باید جیلبریک کنیم؟ اگه نکنیم چه چیزایی رو از دست میدیم... ممنون میشم راهنمایی کنید
1.باتری رو من تا حالا نشنیدم
2.نحوه نصب بسیار بسیار ساده است هم بله هم خیر
3.جیل کردن یعنی ه.ک کردن گوشی برای ایجاد سایر قابلیت ها در آن مثل بلوتوث ، اضافه کردن فلش و ...

metallica is me
05-06-2011, 17:34
من چه طوری بدون iphone pc suite از طریق آیتیونز برنامه های ipa کرک شده که از سایتهای مختلف میگیرمو نصب کنم؟
لطفا توضیح کامل بدید چون تا حالابا خودآیتیونز نصب نکردم و pc suite پدر گوشو در میاره
و ببخشید الان به ذهنم رسید با چه برنامه ای از سافاری دانلود کنم و مثلا اگه فایل zip دانلود کنم کجا میره؟ و چه جوری میتونم سینک کنم تو pc
ممنون

magi1991
05-06-2011, 17:42
سلامو
دوستان من ویندوز ام رو عوض کردمو
حالا دیگه آیتیونز رو هر کار میکنم نمیشه بدونه اینکه محتویات داخله گوشی پاک شه چیزی بریزم :((

میشه راهش رو بگیت ؟

payamf1
05-06-2011, 20:54
شما باید قبل تعویض ویندوز از library آیتونز بک آپ میگرفتین... حالا تنها راهش اینه دوباره آیتونز جدید رو Authorize کنین و بعدش سعی کنین فایلهاتون رو مثل قبل در بیارین و دوباره sync کنید

joe_satriani
05-06-2011, 21:04
من چه طوری بدون iphone pc suite از طریق آیتیونز برنامه های ipa کرک شده که از سایتهای مختلف میگیرمو نصب کنم؟
لطفا توضیح کامل بدید چون تا حالابا خودآیتیونز نصب نکردم و pc suite پدر گوشو در میاره
و ببخشید الان به ذهنم رسید با چه برنامه ای از سافاری دانلود کنم و مثلا اگه فایل zip دانلود کنم کجا میره؟ و چه جوری میتونم سینک کنم تو pc
ممنون

با سلام
باید با همون آیتونز کار کنید فقط
واسه دانلود فایل هم باید یه نرم افزار مدیریت دانلود روی گوشی نصب کنید
مثه Downloads یا Download pro
این برنامه خودش یه مرورگر داره که آدرس جایی که میخواید دانلود شه رو توش وارد میکنید و دانلود رو انجام میدید
سپس یه فایل منیجر هم داره که فایلهایی که دانلود میشه رو میتونید نگاه کنید و .....

موفق باشید.

mac_world
06-06-2011, 09:04
میشه بگید برنامه downloads از کجا باید بگیریم چون من هم خیلی لازم دارم
و طریقه نصب برنامه با آیتیونز میشه یاد بدید منظورم برنامه هایی هست که از سایتهای دیگه میگیرم همون چیزی که این دوست بالایی گفت

magi1991
06-06-2011, 12:17
دوستان چجوری لیست دانلودم رو ریست کنم ؟!

m_f_sh_85
06-06-2011, 18:10
دوستان چجوری لیست دانلودم رو ریست کنم ؟!

اگه منظورت تو آيتونزه يه برنامه رو بزن تا شروع به دانلود كنه همون موقع يه قسمت به اسم دانلود اضافه ميشه كه هر چي هم قبلا برا دانلود زدي و نگرفتي رو مياره اونجا ديگه راحت ميتوني هر كدوم رو خواستي حذف يا resume كني

joe_satriani
06-06-2011, 18:54
میشه بگید برنامه downloads از کجا باید بگیریم چون من هم خیلی لازم دارم
و طریقه نصب برنامه با آیتیونز میشه یاد بدید منظورم برنامه هایی هست که از سایتهای دیگه میگیرم همون چیزی که این دوست بالایی گفت

با سلام
این برنامه رو میتونید از لینک های زیر دریافت کنید

سپس این برنامه رو توی گوشی نصبش کنید
طریقه نصب کردن برنامه ها هم اینطوریه که اول باید گوشتون جیلبریک شده باشه و برنامه Cydia رو داشته باشید
سپس از سایدیا یه سورس به اسم appsync رو میگیرید و نصبش میکنید
حالا به آیتونز میرید و از سمت چپ بر روی گزینه ی Apps کلیک میکنید و برنامه ای که میخواید نصب کنید رو توش کپی میکنید
سپس گوشی رو سینک میکنید و نصب میشه

موفق باشید.

magi1991
06-06-2011, 20:32
اگه منظورت تو آيتونزه يه برنامه رو بزن تا شروع به دانلود كنه همون موقع يه قسمت به اسم دانلود اضافه ميشه كه هر چي هم قبلا برا دانلود زدي و نگرفتي رو مياره اونجا ديگه راحت ميتوني هر كدوم رو خواستي حذف يا resume كني

خب حذف میکنم باز سری بعد میاد :( :( :( :(

m_f_sh_85
08-06-2011, 19:31

یا قمر بنی هاشم مگه میشه؟!؟؟!؟!
شاید آیتونزت ورژن آخر نیست ولی فکر نکنم ربطی داشته باشه من که راحت پاک میکردم عجیبه

kavian123
09-06-2011, 21:25
سلام و ممنون به نظر من اینجا از بقیه فرومهای مختص ایفون خیلی خیلی بهتره چند سوال داشتم خیلی اذیت میکنه ذهنمو
تازه 4 گرفتم
1. جایی واسم برنامه ریخت و 25 گرفت حالا اگه بخوام برنامه بریزم راهی نیست که با کامپیوتر خودم بریزم یا برنامه هامو انتقال بدم به کامپیوتر یعنی همش باید برم پیش یارو

2. نام چندبرنامه رو بگید که بشه مستقیم از خود گوشی برنامه بگیرم و اگه ممکنه ادرس سایتها رو یا روش کارشون رو

3.من معمولا گوشیم رو خاموش میکنم این کار باعث اسیب دیدن میشه؟

4. بخوام یک اس ام اس رو برای چند نفر بفرستم باید تک تک برم رو اسمشون راهی هستش که با هم تیک بزنم و یک جا بفرستم؟

5. در مورد ایمیل هم همبنطور راهی هست تک تک فوروارد نکنیم

6. بهترین فرمت برای تبدیل ویدئو برای 4 چیه؟

7 من دیکشنری انگلیسی به فارسی میخوام، دارم: ولی فارسیش کار نمیکنه از کجا میتونم بگیرم البته با خود گوشی

8 لطفا واضح و مبتدیانه توضیح بدین
:31: ببخشید میدونم کسی جواب نمیده این همه سوالو یه جا ولی هر کدومشو میدونین شمارشو ذکر کنید

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

09-06-2011, 22:13
سلام و ممنون به نظر من اینجا از بقیه فرومهای مختص ایفون خیلی خیلی بهتره چند سوال داشتم خیلی اذیت میکنه ذهنمو
تازه 4 گرفتم
1. جایی واسم برنامه ریخت و 25 گرفت حالا اگه بخوام برنامه بریزم راهی نیست که با کامپیوتر خودم بریزم یا برنامه هامو انتقال بدم به کامپیوتر یعنی همش باید برم پیش یارو

2. نام چندبرنامه رو بگید که بشه مستقیم از خود گوشی برنامه بگیرم و اگه ممکنه ادرس سایتها رو یا روش کارشون رو

3.من معمولا گوشیم رو خاموش میکنم این کار باعث اسیب دیدن میشه؟

4. بخوام یک اس ام اس رو برای چند نفر بفرستم باید تک تک برم رو اسمشون راهی هستش که با هم تیک بزنم و یک جا بفرستم؟

5. در مورد ایمیل هم همبنطور راهی هست تک تک فوروارد نکنیم

6. بهترین فرمت برای تبدیل ویدئو برای 4 چیه؟

7 من دیکشنری انگلیسی به فارسی میخوام، دارم: ولی فارسیش کار نمیکنه از کجا میتونم بگیرم البته با خود گوشی

8 لطفا واضح و مبتدیانه توضیح بدین
:31: ببخشید میدونم کسی جواب نمیده این همه سوالو یه جا ولی هر کدومشو میدونین شمارشو ذکر کنید

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------
1- کار خوبی نکردی :دی
کامپیوتر رو آئوتورایز کن میشه... اگه می تونی برو پیش یارو بگو که کامپیوتر خودشو دی آئوتورایز کنه که محدودیتت سریع پر نشه... مطمئن نیستم البته...
2- Installous برنامه ی خیلی خوبیه... برنامه های کرک شده رو میتونی ازش دانلود کنی... با نرم افزار App Store که در حالت عادی رو گوشی هست هم اگه از وی پی ان استفاده کنی میشه... البته بیشتر نرم افزاراش پولیه...
3-گمان نکنم...
4- نیدانم :دی
5- این را نیز نیدانم :دی
6- به جای تبدیل فرمت ، نرم افزار AV Player رو دانلود کن و نصب کن و از طریق نرم افزار iFun Box که مال کامپیوتر هست ، برو توی قسمت فایل های مربوط به AV و فیلماتو بریزین... تقریبا همه ی فرمتا رو ساپورت می کنه...
7- میتونی از AEPD ، iFarsi ، iDic استفاده کنی...
8- چشم :دی
دیدی همه رو به جز دو تا جواب دادم :دی اون دو تا هم بقیه دوستان جواب میدن :دی

kavian123
09-06-2011, 23:10
- به جای تبدیل فرمت ، نرم افزار AV Player رو دانلود کن و نصب کن و از طریق نرم افزار iFun Box که مال کامپیوتر هست ، برو توی قسمت فایل های مربوط به AV و فیلماتو بریزین... تقریبا همه ی فرمتا رو ساپورت می کنه..

در مورد این کاملتر توضیح میدی فقط فهمیدم دانلودش کنم کجا باید بریزم ifun box چیه؟
در ضمن خیلی ممنون

09-06-2011, 23:18
آی فان باکس یه نرم افزاره که از کامپیوتر می تونی آی دیوایستو راحت Browse کنی...
AV Player هم روی آی فونت نصب کن...

kavian123
09-06-2011, 23:24
من واقعا ممنونم ولی میشه یه کوچولو در موردش بگی فشم نده خوب مبتدیم به خدا
یعنیدیگه نمیخواد با ایتونز ویدئو بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kavian123
10-06-2011, 09:33
خوب فهمیدم چی شد ممنون دوست عزیز
من در مورد گرفتن برنامه دیکشنری سوال دارم با کامپیوترم که نمیتونم بریزم با برنامه هایی که گفتین با گوشی میشه؟ifarsi رو گرفت؟

magi1991
10-06-2011, 10:20
خوب فهمیدم چی شد ممنون دوست عزیز
من در مورد گرفتن برنامه دیکشنری سوال دارم با کامپیوترم که نمیتونم بریزم با برنامه هایی که گفتین با گوشی میشه؟ifarsi رو گرفت؟

بله میشه :دی

تو APP STORE گوشی قسمت Search سرچ کنید :پی

10-06-2011, 11:00
با گوشی همونطور که دوستمون گفت میشه... ولی چرا با کامپیوتر نشه؟؟؟

kavian123
10-06-2011, 11:33
با گوشی همونطور که دوستمون گفت میشه... ولی چرا با کامپیوتر نشه؟؟؟
من روز اول جایی دادم برنامه هامو واسم ریخت الان اگه بخوام اینکارو با سیستمه خودم بکنم همه برامه ها گویا پاک میشه

من سرچ میکنم چیزی نمیاد میشه راهنمایی کنین؟

پیدا کردم ممنونم فارسی 5row

iransat2
10-06-2011, 11:52
سلام دوستان من دنبال یک آیفون کارکرده هستم

یکی را پیدا کردم 3gs 16gb تمیز مشکی از آمریکا آوردن و لاک هستن ولی با برنامه اکتیو شده را داره میگه 480 تومان.آیا ارزش خرید دارند یا نه؟

kavian123
10-06-2011, 12:59
بد بخت شدم
من برنامه کیبرد فارسی رو از طریق cydia نصب کردم اول اشتباهی ورژن 4.3.1 رو گوشی من 4.3.3 هست بعد ارور داد و گوشیم خاموش روشن شد بعد 4.3.3 رو نصب کردم کار کرد ولی تو صفحه اصلی (فقط) تمام اسم برنامه ها کم رنگ شده رفتم تو cydia پاکش کردم برنامه رو خاموش روشن م کردم درست نشد چی کار کنم ؟؟؟

joe_satriani
10-06-2011, 14:11
سلام دوستان من دنبال یک آیفون کارکرده هستم

یکی را پیدا کردم 3gs 16gb تمیز مشکی از آمریکا آوردن و لاک هستن ولی با برنامه اکتیو شده را داره میگه 480 تومان.آیا ارزش خرید دارند یا نه؟

با سلام
خوب معلومه که نمی ارزه ....
اصلا هم نمی ارزه
چون الان نوی این گوشی اونم به صورت آنلاک که راحت بتونید ازش استفاده کنید حدود 620-630 تومن هست
کارکرده ی این گوشی که آنلاک هم باشه و تر و تمیز باشه هم زیر 450 تومن هست

موفق باشید.

بد بخت شدم
من برنامه کیبرد فارسی رو از طریق cydia نصب کردم اول اشتباهی ورژن 4.3.1 رو گوشی من 4.3.3 هست بعد ارور داد و گوشیم خاموش روشن شد بعد 4.3.3 رو نصب کردم کار کرد ولی تو صفحه اصلی (فقط) تمام اسم برنامه ها کم رنگ شده رفتم تو cydia پاکش کردم برنامه رو خاموش روشن م کردم درست نشد چی کار کنم ؟؟؟

با سلام
فکر نکنم فونت و رنگشون به این برنامه مرتبط باشه
بازم اگه فکر میکنید خیلی کم رنگ شده یه دور ریستور کنید

موفق باشید.

10-06-2011, 15:05
توی وینتربورد برو White Icon Labels رو روشن کن بعدش ریسپرینگ کن...

iransat2
10-06-2011, 15:44
با سلام
اصلا هم نمی ارزه
چون الان نوی این گوشی اونم به صورت آنلاک که راحت بتونید ازش استفاده کنید حدود 620-630 تومن هست

موفق باشید.

با سلام

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

اگر میشود از طریق پیام خصوصی یک جا را به من معرفی کن که برم یک نوش را بخرم خیال خودم را راحت کنم.اگر 4 هم داشت شاید خریدم

kavian123
10-06-2011, 18:06
با سلام
اصلا هم نمی ارزه

موفق باشید.

با سلام

موفق باشید.
سلام من بردم ریست کردن حالا یه مشکل که حل نمیشه من هرچی ایمیلهام میخوام باز کنم میگه باید پسوورد بدم دوباره رفتم ایمیلامو پاک کردم بازن میگه پسوورد درست نیس هر کاری میکنم نمیشه در ضمن وی*پی *** ان هم هر بار میگه پسوورد بده چیکار کنم:((

kavian123
10-06-2011, 19:24
خیلی باحاله خودم سوال میکنم خودم جواب میدم:31:
ایمیلها به دلیل امنیت اپل لاک میشه باید با کامپیوتر وارد بشی تا دوباره از اون حالت در بیاد

ولی وی*پی***ان ****رو نمیدونم چیکار کنم از حالت هر بار پسوورد در بیاد؟

joe_satriani
10-06-2011, 19:57
خیلی باحاله خودم سوال میکنم خودم جواب میدم:31:
ایمیلها به دلیل امنیت اپل لاک میشه باید با کامپیوتر وارد بشی تا دوباره از اون حالت در بیاد

ولی وی*پی***ان ****رو نمیدونم چیکار کنم از حالت هر بار پسوورد در بیاد؟

با سلام
دقیقا مشکلتون رو متوجه نشدم که چیه
اگه امکان داره واستون، عکس بذارید

موفق باشید.

kavian123
10-06-2011, 21:52
با سلام
دقیقا مشکلتون رو متوجه نشدم که چیه
اگه امکان داره واستون، عکس بذارید

موفق باشید.ب

ببینید من یه برنامه ریختم تو گوشیم کیبرد فارسی بعد یه سری تنظیمات بهم خورد نوشته برنامه هام کمرنگ شد ریستور کردم (البته بردم پاتخت) حالا قاطی کرده اینترنت نمیره گاهی هم میره ایمیلهام لاک شده (فکر کنم) حتی وقتی جدید ساختم قبول نکرد وی**پی**ان ** هم هر بار که میخوام وصل شم پسووردم رو میخواد خلاصه خیلی عصبیم کرده چون بلد نیستم کار کنم باهاش

MP2005
10-06-2011, 23:04
با سلام به همگی من برنامه yourtube2 رو دانلود کردم ...ویدیوها رو هم دانلود میکنم ولی موقعی که میگه add to ipod library تو ipodچیزی addنمیشه !!!!!!!!!!! iphone4

m_f_sh_85
11-06-2011, 08:19
با سلام به همگی من برنامه yourtube2 رو دانلود کردم ...ویدیوها رو هم دانلود میکنم ولی موقعی که میگه add to ipod library تو ipodچیزی addنمیشه !!!!!!!!!!! iphone4

احتمال داره فرمتش طوريه كه نميتونه تو آيپاد import كنه شما از ifile برو تو پوشه yourtube بعد اون كليپت بغلش سمت راست يه فلش زده اونو بزن بعدش برو آخر صفحه اي كه مياد 2 تا گزينه داري يكي add to camera roll و يكي هم add to ipod library اين 2 تا رو امتحان كن ببين چي ميشه.

MP2005
11-06-2011, 08:53
احتمال داره فرمتش طوريه كه نميتونه تو آيپاد import كنه شما از ifile برو تو پوشه yourtube بعد اون كليپت بغلش سمت راست يه فلش زده اونو بزن بعدش برو آخر صفحه اي كه مياد 2 تا گزينه داري يكي add to camera roll و يكي هم add to ipod library اين 2 تا رو امتحان كن ببين چي ميشه.

سلام تو قسمت camera roll میره ولی تویipod library نمیره

joe_satriani
12-06-2011, 18:58
سلام تو قسمت camera roll میره ولی تویipod library نمیره

با سلام
خوب از داخل کامپیوتر انتقالشون بدین به قسمت iPod

موفق باشید.

air_damned
12-06-2011, 21:01
سلام دوستان
امروز از store ایتنوز برنامه دانلود کردم و موقع sys دیدم ایفون هیچ یک از بازی هایی که قبلا نصب کرده بود روی گوشی رو (همون مغازه که خریدم موقع خرید و جلبریگ کردن) نداره و نیست .. و موقعی که sys رو زدم یهو دیدم اسم بازی ها داره میاد که داره remove میشه که کابل ایفون رو کشیدم..
میشه بپرسم چرا ؟

air_damned
12-06-2011, 21:17
راستی چطور میتونم اون 2 تا بازی و برنامه که پاک شده رو برگردونم ؟؟

air_damned
12-06-2011, 21:25
دوستان چطوری میتونم برنامه های یه ایفون رو بکاپ گرفته روی یکی دیگه ایفون بریزم ؟؟

hosseinriasati
12-06-2011, 21:46
سلام
راهی هست که بشه از رمز گوشی iPhone رد شد؟ برنامه ای؟ چیزی؟
ممنون

hashemi_ali_reza
13-06-2011, 08:14
سلام ؛

چطوري ميشه كه آيفون رو به حالت run as administor برد؟؟؟

با سپاس

joe_satriani
13-06-2011, 18:37
سلام
راهی هست که بشه از رمز گوشی iPhone رد شد؟ برنامه ای؟ چیزی؟
ممنون

با سلام
فکر نکنم برنامه ای اومده باشه هنوز

موفق باشید.

سلام ؛

چطوري ميشه كه آيفون رو به حالت run as administor برد؟؟؟

با سپاس

با سلام
آیفون گزینه ای به اسم run as admin نداره مثه ویندوز
دقیقا بگید که چه کاری رو میخواید انجام بدید که به این گزینه نیاز دارید؟؟

موفق باشید.

hashemi_ali_reza
14-06-2011, 18:21
سلام ؛

وقتي كه گوشي جيلبريك شده رو ريستور مي كنيم آيا دقيقا مانند روز اول و زماني كه جيلبريك نشده بود مي شه؟؟؟
منظورم اينه كه آيا جيلبريك اثري روي دستگاه باقي ميذاره كه حتي بعد از ريستور هم از بين نره؟؟؟

با سپاس

javad math
15-06-2011, 00:24
با سلام من تازه گوشی ایفون 3GSخریدم و هر سریع که میزنم شارژ نزدیک 3 یا 4 ساعت طول میکشه به نظر شما علتش چیه؟ گوشی دست دوم گرفتم و تبدیل شارژرش معمولیه.ممکنه ایراد از تبدیلش باشه؟

phoenix_666
15-06-2011, 00:49
سلام ؛

وقتي كه گوشي جيلبريك شده رو ريستور مي كنيم آيا دقيقا مانند روز اول و زماني كه جيلبريك نشده بود مي شه؟؟؟
منظورم اينه كه آيا جيلبريك اثري روي دستگاه باقي ميذاره كه حتي بعد از ريستور هم از بين نره؟؟؟

با سپاس

نه ريستورش كني مثل موقعي مي شه كه إز كارخونه اومده باشه بيرون

mehrdad_hidden
15-06-2011, 20:21
دوستان سلام و خسته نباشيد...
من يه اي پد 2 دارم..که هر برنامه اي که تا حالا دانلود کردم...روش نصب نميشه همش يه ارور ميده
مثلاً واسه برنامه ebuddy pro ميگه
the app ebuddy pro was not installed on the ipad mehrdad s ipad 2 because an unknown error occured
(0x8008001
کسی ميتونه کمکم کنه؟ ممنون ميشم

joe_satriani
19-06-2011, 17:47
با سلام من تازه گوشی ایفون 3GSخریدم و هر سریع که میزنم شارژ نزدیک 3 یا 4 ساعت طول میکشه به نظر شما علتش چیه؟ گوشی دست دوم گرفتم و تبدیل شارژرش معمولیه.ممکنه ایراد از تبدیلش باشه؟

با سلام
از تبدیل که فکر نکنم باشه
از باطری گوشی احتمالا باشه
حالا محض اطمینان تبدیل رو عوض کنید

موفق باشید.

دوستان سلام و خسته نباشيد...
من يه اي پد 2 دارم..که هر برنامه اي که تا حالا دانلود کردم...روش نصب نميشه همش يه ارور ميده
مثلاً واسه برنامه ebuddy pro ميگه
the app ebuddy pro was not installed on the ipad mehrdad s ipad 2 because an unknown error occured
(0x8008001
کسی ميتونه کمکم کنه؟ ممنون ميشم

با سلام
آی پد رو جیلبریک کردینش که برنامه های کــرک شده رو نصب کنید یا خیر؟

موفق باشید.

19-06-2011, 19:47
آیپد 2 هنوز جیلبرک نشده دوست عزیز... صبر کنین جیلبرکش بیاد و بعدش اپ سینک رو از سیدیا بریزین اون وخ مشکلی نخواهید داشت...

magi1991
20-06-2011, 21:22

دوستان شرمنده..
این مشکله من خیلی دو اعصابمه..
من 43 تا دانلود دارم توو لیست دانلود آینیونز.
نمیتونم پاکشون کنم.
delete میکنم ولی هد بار که ایتیونز رو باز منکنم شروع منشن همشون..
1سری هم تو گوشی هستن که اونا هم نمیشه پاک کرد..
ممنون میشم کمکم کنید..

joe_satriani
20-06-2011, 21:41
دوستان شرمنده..
نمیتونم پاکشون کنم.
ممنون میشم کمکم کنید..

با سلام
برای مشکل اولتون برید به پوشه ای که آیتونز داره بک آپش رو میگیره اونجا
سپس یه پوشه هست به اسم Downloads که هر چی توش هست رو پاک کنید

موفق باشید.

payamf1
21-06-2011, 19:58
دوستان شرمنده..
نمیتونم پاکشون کنم.
ممنون میشم کمکم کنید..
شما توی آیتونز میتونید گزینه Ckeck For Downloads رو بردارید تا دیگه اتوماتیک دانلود شروع نشه...الان آیتونز در دسترسم نیست که دقیقا بگم توی کدوم قسمته ولی برید توی prefrences به راحتی پیداش میکنید

Blue_Ray
28-06-2011, 14:36
امروز یه iphone 4 گرفتم... پارت نامبر رو که سرچ کردم انگار انلاکه (MC603AE/A)
اما وقتی سیم کارتو میذارم تو گوشی میگه no sim card installed
در ضمن سیم کارت رو هم با دستگاه بریدم...
مشکل چیه به نظرتون؟

mohsenfhm
28-06-2011, 15:08
مشکل چیه به نظرتون؟

مبارکه

احتمالا خوب نبریدید :13:

joe_satriani
28-06-2011, 21:31
مشکل چیه به نظرتون؟

با سلام
شمارتون اگه ایرانسل هست یه دونه از این مینی سیم کارتها سفارش بدید واستون بدن

موفق باشید.

29-06-2011, 10:43
در غیر این صورت بدین بیرون موبایلیای درست حسابی واستون میبرن ;)

phoenix_666
02-07-2011, 01:58
مشکل چیه به نظرتون؟
شما اول مطمئن شو که گوشیت آنلاک هست .
بعدش ببین baseband گوشیت چیه :

V4.0.0 – Modem FW 01.59.00
V4.0.1 – Modem FW 01.59.00
V4.0.2 – Modem FW 01.59.00
V4.1.0 – Modem FW 02.10.04
V4.2.0 – Modem FW 03.10.01
واسه 2 بیس باند آخر هنوز آنلاکی نیومده .

m_f_sh_85
02-07-2011, 10:03
شما اول مطمئن شو که گوشیت آنلاک هست .
بعدش ببین baseband گوشیت چیه :

V4.0.0 – Modem FW 01.59.00
V4.0.1 – Modem FW 01.59.00
V4.0.2 – Modem FW 01.59.00
V4.1.0 – Modem FW 02.10.04
V4.2.0 – Modem FW 03.10.01
واسه 2 بیس باند آخر هنوز آنلاکی نیومده .

مال من كه همين پارت نامبره با همون بيس باند يكي مونده به آخر پس چطور دارم استفاده ميكنم؟

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

سلام دوستان راهي هست كه ويي پيي انن رو توي sbsetting اضافه كرد؟

02-07-2011, 13:26
فک میکنم اونی که دوستمون زده آنلاک نرم افزاریه در حالی که مال شما فکتوری آنلاکه...
منم خیلی دنبال این وی پی ان بودم چند جا دیدم که توی SBSettings وی پی ان هم بود ولی منم نتونستم اضافه کنم یه کمکی بکنن دوستان خیلی خوبه :دی

mr-dion
07-07-2011, 13:08
ADSL DSL-N11 asus
من یه گوشی ایفون دارم اگه این مدم رو بخرم میتونم با ایفون از طریق wifi به اینترنت وصل شم؟

generaltj
07-07-2011, 16:19
فک میکنم اونی که دوستمون زده آنلاک نرم افزاریه در حالی که مال شما فکتوری آنلاکه...
منم خیلی دنبال این وی پی ان بودم چند جا دیدم که توی SBSettings وی پی ان هم بود ولی منم نتونستم اضافه کنم یه کمکی بکنن دوستان خیلی خوبه :دی

افزونه vpn toggle for sbsetting رو سرچ کن تو سایدیا و بنصبش پارسا جون:10::20:

joe_satriani
07-07-2011, 19:40
ADSL DSL-N11 asus
من یه گوشی ایفون دارم اگه این مدم رو بخرم میتونم با ایفون از طریق wifi به اینترنت وصل شم؟

با سلام
دقیقا مدل مودم فوق رو نمیدونم که وایرلس هست یا خیر
اما حتما به دنبال مودم وایرلس باشید
تا به صورت بیسیم متصل بشید.

موفق باشید.

air_damned
10-07-2011, 14:47
سلام به اساتید محترم و دوستان
1-i massege چیه و در ios ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 بجای massages اومده ؟
2-ایا در ورژن جدید نیازی به برنامه های caller id fix و iphone delivery هست ؟
3-ایا اگر به ورژن جدید ریستور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنیم تمام بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نت و برنامه و تلفن ها پاک میشه ؟
4-ایا برنمامه cydia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بعد جلبریگ خود این عمل جلبریگ در ایفون میریزه ؟
5-ایا این مشکل که باید بعد از هر بار خاموش روشن کردن دستگاهخ یه سری عملیات انجام داد درسته ؟
6-ایا بزاریم نسخه کامل بیاد یا ضرری در نصبش نمیبینیم و نصب کنیم ؟
ممنونم بابت پاسخ

10-07-2011, 15:02
واس نصبش باید 6 تومن خرج کنین که UDID تون ثبت بشه... و اینکه صبر کنین نسخه کاملش بیاد... این نسخه بتا خیلی باحاله ولی جیلبرک درست حسابی واسش نیومده...

FunnyDream
12-07-2011, 02:24
درود،جند روزيه يه ايفون٤ كرفتم منتها كاركردس،از كجا بفهمم كه جيل بريك شده يا نه؟و براي نصب اوبرا ميني جيكار كنم؟

12-07-2011, 14:26
اگه نرم افزار Cydia رو دارین یعنی جیلبرک شده...

FunnyDream
12-07-2011, 20:57
Par3a جان تشكر،تو قسمته ورزن زده ٤.٣.٢،بايد ارتقا بدمش به نظرت؟راستي خودم ميتونم از سيديا رايكان برنامه دانلود كنم اونم با سرعت اينترنت همراه اول؟اصلا كار كردن باهاش جه جوريه؟

FunnyDream
13-07-2011, 13:49
اگه نرم افزار Cydia رو دارین یعنی جیلبرک شده...
Par3a جان ممنون ميشم جوابه اخرين بستمو بدي

phoenix_666
14-07-2011, 02:14
درود،جند روزيه يه ايفون٤ كرفتم منتها كاركردس،از كجا بفهمم كه جيل بريك شده يا نه؟و براي نصب اوبرا ميني جيكار كنم؟
برای نصب اپرا مینی و 98% برنامه ها و بازی های آیفون از سایدیا برنامه installous 4 رو دانلود کنید و در اون برنامه می تونید برنامه ای رو که نیاز دارین سرچ کنید و به صورت رایگان و کرک شده دریافت کنید .

14-07-2011, 10:59
Par3a جان تشكر،تو قسمته ورزن زده ٤.٣.٢،بايد ارتقا بدمش به نظرت؟راستي خودم ميتونم از سيديا رايكان برنامه دانلود كنم اونم با سرعت اينترنت همراه اول؟اصلا كار كردن باهاش جه جوريه؟
میتونی بری 4.3.3...

برای نصب اپرا مینی و 98% برنامه ها و بازی های آیفون از سایدیا برنامه installous 4 رو دانلود کنید و در اون برنامه می تونید برنامه ای رو که نیاز دارین سرچ کنید و به صورت رایگان و کرک شده دریافت کنید .
اگه هم میخواین روی پی سی دانلود کنین و بعد بریزین روی آیفون هم میتونین برین توی apptrackr.org

FunnyDream
14-07-2011, 13:51
میتونی بری 4.3.3...

اگه هم میخواین روی پی سی دانلود کنین و بعد بریزین روی آیفون هم میتونین برین توی apptrackr.org

Par3a جان مرسي،اوبرا مينيو دانلود كردم منتها بازش كه ميكنم صفحه سفيده و ميخواد لود شه ولي بعد يكي دو دقيقه بيغام connection failed ميده و ميكه كه تنظيماته شبكرو بررسي كنيد،باكش كردمو دوباره ريختم ولي بازم همينو ميكه،جيكارش كنم؟فيكس بوكو ميخوام اخه،ميكن اكه از اوبرا بري ----- نيس
راستي به جز installous برنامه ديكه اي واسه نصب لازمه؟

ALI.CHAVOSHI
15-07-2011, 17:46
سلام به همه دوستان:5:

میخواستم بپرسم آیپاد تاچ هم مثل گوشی های موبایل باید برای شارژ اولیه 10 - 12 ساعت تو شارژ باشه؟؟

ممنون جواب بدین :40:

15-07-2011, 18:01
Par3a جان مرسي،اوبرا مينيو دانلود كردم منتها بازش كه ميكنم صفحه سفيده و ميخواد لود شه ولي بعد يكي دو دقيقه بيغام connection failed ميده و ميكه كه تنظيماته شبكرو بررسي كنيد،باكش كردمو دوباره ريختم ولي بازم همينو ميكه،جيكارش كنم؟فيكس بوكو ميخوام اخه،ميكن اكه از اوبرا بري ----- نيس
راستي به جز installous برنامه ديكه اي واسه نصب لازمه؟
با وی P ان برین... چون تا جایی که میدونم اوپرا مینی رو ترکوندن :دی واسه ی فیس بوک هم نرم افزار فیس بوک رو میتونین از App Store به صورت فری دانلود کنین... ولی اونم وی P ان میخواد...
واس نصب فقط از گوشی همون اینستالوس هست فقط...

سلام به همه دوستان:5:

میخواستم بپرسم آیپاد تاچ هم مثل گوشی های موبایل باید برای شارژ اولیه 10 - 12 ساعت تو شارژ باشه؟؟

ممنون جواب بدین :40:
یه عده میگن آره و یه عده میگن نه... من هم میگم نیازی نیس و باطری های جدید این قرتی بازیا رو نمیخوان :دی آیپاد خود منم طعم شارژ اولیه رو نچشیده و عین .... (خطر بن شدن بود گفتم خودم سانسور کنم :دی) داره کار میکنه...

FunnyDream
15-07-2011, 23:56
Par3a جون مرسي ولي من تازه كارم،جه جوري بايد با vpn برم،راستي به wifi دسترسي ندارما

joe_satriani
16-07-2011, 19:43
Par3a جون مرسي ولي من تازه كارم،جه جوري بايد با vpn برم،راستي به wifi دسترسي ندارما

با سلام
مسیر زیر رو برید:

setting - V P N - add V P N Configuration
اینجا اشتراک وی پــی ان رو بسازید.

اگه به وای فای هم دسترسی ندارید که نمیشه وی پــی ان روی گوشی فعال کنید.

موفق باشید.

farid.as
17-07-2011, 12:55

ALI.CHAVOSHI
17-07-2011, 14:50
سلام به همه ی دوستان :40:

من یه آیپاد تاچ دارم و وقتی برای شارژ کردن به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ وقت 100% شارژ نمیشه چرا؟
:41:

البته روی آیکون باتری علامت دوشاخه برق میاد ولی کنارش نوشته 45% و وقتی از کامپیوتر جداش میکنم همون 45 % شارژ داره!!

راستی وقتی هم بیشتر تو شارژ میزارمش از 45% میاد پایین تر!!:13:

ممنون اگه جواب بدین . . .
:11:

generaltj
17-07-2011, 16:31
سلام به همه ی دوستان :40:

من یه آیپاد تاچ دارم و وقتی برای شارژ کردن به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ وقت 100% شارژ نمیشه چرا؟
:41:

البته روی آیکون باتری علامت دوشاخه برق میاد ولی کنارش نوشته 45% و وقتی از کامپیوتر جداش میکنم همون 45 % شارژ داره!!

راستی وقتی هم بیشتر تو شارژ میزارمش از 45% میاد پایین تر!!:13:

ممنون اگه جواب بدین . . .
:11:

فک کنم عمر مفید باتریتون و سلامتش رو به موته و نمیتونه بیشتر شارژ بگیره.:31:..فک کنم باس بدی تعمیر.:13:..من یه گوشی داشتم شاژ نگه نمیداشت دادم بهش شوک الکتریکی زدن:41::31: سلولای باتریش دوباره فعال شد و بیشتر شاژ نگه میداشت:20:

www_3d_boy
17-07-2011, 17:59
آقا کسی مشکل apple id نداره ماله من review بهش خورده ، و گزینه none هم واسه payement نداره ، کسی می دونه چیکار باید بکنیم؟

MITAJOON
18-07-2011, 00:16
سلام
بچه ها من یه مشکل مسخره برام پیش اومده.گوشیم iPhone 3GS هست با فریمور 4.2.1 2 ماهه هیچ برنامه ای هم نصب نکردم بهش!
الان یه هفتست تقریبا ً از یه ساعت مشخص(12-12:30 شب) گوشی خود بخود No Service میزنه و آنتن نداره و باید ریبوت کنمش!فکر میکنید مشکل از چی باشه؟بدجوری رفته رو مخم!

ALI.CHAVOSHI
19-07-2011, 16:18
با سلام به همه ی دوستان :11:

من آیپاد تاچمو جیلبریک کردم و ورژنش هم 4.3.3 هست

میخواستم بپرسم اگه یه موقع بخوام به ورژن بالاتر آپدیت کنم باید دوباره آیپادو جیلبریک کرد؟؟

ممنون :40:

19-07-2011, 16:27
بله اگه سیستم عامل رو آپدیت کنین باید دوباره جیلبرک کنین...

P.30.MAN
19-07-2011, 19:42
سلام.
میخواستم ببینم با iphone 4 میشه فایلهای جاوا رو اجرا کرد یا نه؟؟اگه آره چجوری؟؟:8:

joe_satriani
19-07-2011, 20:13
سلام.
میخواستم ببینم با iphone 4 میشه فایلهای جاوا رو اجرا کرد یا نه؟؟اگه آره چجوری؟؟:8:

با سلام
خیر دوست عزیز
به هیچ وجه نمیتونید اجرا کنید.

موفق باشید.

zi_na
19-07-2011, 20:22
سلام .من همیشه نوکیا داشتم:20: و الان آیفون 4 گرفتم:11: در ضمن ایران نیستم و گوشیم هم قراردادی است.و اصلا هم باهاش آشنایی ندارم .برای اینکه بتونم تم یا رینگ تون را عوض کنم باید برنامه خاصی نصب کنم؟یکی میگفت باید آنلاک کنم!:41:چه جوری؟:18:

19-07-2011, 20:33
اسمش Jailbreak هست نه آنلاک :)
واسه ی جیلبرک کردنش هم با خود آیفونتون برین به این سایت :

تمام :دی

ALI.CHAVOSHI
20-07-2011, 14:47
سلام PAR3A جون ممنون از راهنماییت :20:

آقا چیجوری میشه تو آیپاد تاچ عکسایی که میریزم رو از هم جدا کرد (فولدر بندی کرد) ؟:13:

الان تو آیتونز هر کار میکنم بیشتر از یک فولدر نمیتونم انتخاب کنم که بریزم!!!!:41:

راستی تم رو هم چیجوری میشه عوض کرد؟

آخه یکی نیست به ما بگه تو که سرت در نمیاد واسه چی آیپاد میخری؟!!!!!!!:31:

20-07-2011, 15:12
سلام PAR3A جون ممنون از راهنماییت :20:

آقا چیجوری میشه تو آیپاد تاچ عکسایی که میریزم رو از هم جدا کرد (فولدر بندی کرد) ؟:13:

الان تو آیتونز هر کار میکنم بیشتر از یک فولدر نمیتونم انتخاب کنم که بریزم!!!!:41:

راستی تم رو هم چیجوری میشه عوض کرد؟

آخه یکی نیست به ما بگه تو که سرت در نمیاد واسه چی آیپاد میخری؟!!!!!!!:31:
مطمئن نیستم ولی تا جایی که میدونم نمیشه فولدر بندی کرد... مگه اینکه از طریق iFun Box فولدر بسازین و عکس ها رو توش بریزین و با iFile برین و ببینین عکس ها رو...
واسه ی تم هم میتونین از سیدیا تم بگیرین (من توصیه نمی کنم هم سرعت دستگاه میاد پایین یه کم هم اینکه هیچ کدوم از تم ها به گرد پای UI خود iOS نمیرسن...)

ALI.CHAVOSHI
20-07-2011, 15:29
قربونت داش PAR3A من خودم با نصب تم موافق نیستم همینجوری گفتم که بلد باشم عوض کنم!:31:

دو تا سوال رو یادم رفت بپرسم شرمنده:46:

1) ویدئو هم مثل عکس نمیشه فولدر بندی کرد؟!

2) چیجوری میشه فیلم با فرمت های AVI و ... رو تو آیپاد نگاه کرد؟ من نرم افزار GoodPlayer و VLC Player رو دارم ولی نمیدونم باید ازشون چیجوری استفاده کنم؟!!

Doctor.Freeman
21-07-2011, 14:38
دوستان من یه مشکل دارم واسه ریستور

رو فریم 4.3.3 هستم میخوام ریستور کنم . این پیغام رو میده وسط کار :

چی کار کنم ؟

21-07-2011, 15:21
قربونت داش PAR3A من خودم با نصب تم موافق نیستم همینجوری گفتم که بلد باشم عوض کنم!:31:

دو تا سوال رو یادم رفت بپرسم شرمنده:46:

1) ویدئو هم مثل عکس نمیشه فولدر بندی کرد؟!

2) چیجوری میشه فیلم با فرمت های AVI و ... رو تو آیپاد نگاه کرد؟ من نرم افزار GoodPlayer و VLC Player رو دارم ولی نمیدونم باید ازشون چیجوری استفاده کنم؟!!
واس این دو تا اول باید 2 رو جواب بدم بعد 1 که متوجه شی :دی
2) از نرم افزار AVPlayer استفاده کن... واسه ی اینکه ویدیو هم بریزی توی نرم افزار ، هم میتونی بری توی آیتونز ، بری توی قسمت آیفونت و از اون گزینه های بالا (اون گزینه هایی که سمت چپ صفحه هستن رو نمیگم ها) Apps رو انتخاب کنی... پایین صفحه ، AVPlayer رو میبینی و انتخابش کنی ، میتونی فایل بهش اد کنی...
1) واسه ی اینکار ، باید ویدیو ها رو به جای اینکه با آیتونز بریزی با iFun Box بریزی... واسه ی اینکار باید آیفان باکس رو باز کنی و بری به قسمت اپلیکیشن هات و بری توی یکی از فولدر های داخلش (اسمش یادم نیست) و بعد اونجا میتونی فولدر بسازی و ویدیو هات رو توش بریزی و با AVPlayer بری توی فولدر و ببینیش...

چی کار کنم ؟

ورژن آیتونزتون مثل اینکه قدیمیه... توی سایت اپل چنین چیزی رو زده بود...

eAmin
21-07-2011, 18:58

چی کار کنم ؟

از V-P*N باید استفاده کنید.
این ارور مربوط به این هست که آیتونز نمی تونه به سرور متصل بشه.

Doctor.Freeman
21-07-2011, 19:36
ورژن آیتونزتون مثل اینکه قدیمیه... توی سایت اپل چنین چیزی رو زده بود...

آره فک کنم همینه . میرم جدید دانلود کنم . ممنون . :5:

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:35 PM ----------

از V-P*N باید استفاده کنید.
این ارور مربوط به این هست که آیتونز نمی تونه به سرور متصل بشه.

نه عزیزم ربطی به VP نداره . من کلا اینترنتم با Vp میاد بالا . مشکل از ورژن آیتونزه که دارم دانلود میکنم ...
ممنون :5:

ALI.CHAVOSHI
22-07-2011, 17:43
ممنون:20: ولی من مشکلم همین اد کردن فایله

چیجوری باید اد کنم؟؟!!:13:

mehrdad_joon
23-07-2011, 20:26
ممنون:20: ولی من مشکلم همین اد کردن فایله

چیجوری باید اد کنم؟؟!!:13:

عزیز چه فایلی رو میخوای aDD کنی؟

موزیک؟
فیلم؟
عکس؟
برنامه؟!

Doctor.Freeman
24-07-2011, 14:58

بچه ها زمانی که میخوام گوشی رو ریستور کنم این پیغام رو میده .

هم چیز پی ان دارم و هم از آخرین ورژن آیتونز استفاده میکنم .

رو 4.3.3 هستم میخوام ریستور کنم رو همین 4.3.3

چه کنم ؟

Doctor.Freeman
24-07-2011, 17:36
P30world تو قسمت آیفون ضعیف ترین سایته ...
به چند دلیل :

1 - یه سوال رو تو هر سایتی پرسیدم بعد 2 دقیقه جواب دادن اما اینجا ... ؟!؟
2 - قسمت اپلیکیشن به هیچ وجه آپدیت نمیشه و یه جورایی مرده !
3 - اصلا قسمتی به نام -- و جیل بریک و این طور مسائل نداره .
4 - قسمتی به نام سیدیا وجود نداره
5 - بازی ها دیر به دیر آپدیت میشن و اصلا آپدیت ها جالب نیست ...
6 - در کل قسمت آیفون مرده !!؟؟!!؟؟
...
چرا ؟

کی میخواین به جای پاک کردن پست ها به فکر ویرایش تاپیک باشین ...

فقط آکوا کارش رو خوب انجام میده :2::31:

joe_satriani
24-07-2011, 18:54
P30world تو قسمت آیفون ضعیف ترین سایته ...
به چند دلیل :

1 - یه سوال رو تو هر سایتی پرسیدم بعد 2 دقیقه جواب دادن اما اینجا ... ؟!؟
2 - قسمت اپلیکیشن به هیچ وجه آپدیت نمیشه و یه جورایی مرده !
3 - اصلا قسمتی به نام -- و جیل بریک و این طور مسائل نداره .
4 - قسمتی به نام سیدیا وجود نداره
5 - بازی ها دیر به دیر آپدیت میشن و اصلا آپدیت ها جالب نیست ...
6 - در کل قسمت آیفون مرده !!؟؟!!؟؟
...
چرا ؟

کی میخواین به جای پاک کردن پست ها به فکر ویرایش تاپیک باشین ...

فقط آکوا کارش رو خوب انجام میده :2::31:

با سلام
خوب دلیلش معلومه.
سایت های دیگه روی موبایل و گوشی تمرکز میکنن.
اما p30world یه سایت جامع هست.

موفق باشید.

magi1991
25-07-2011, 08:04

چه کنم ؟

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم :(
من روو ریکاوری هم میبرم میخوام ریستور کنم این ارر رو میده :|
چیز پی ان هم دارم !
ورژن گوشیم هم 4.2.1 هست!
فک کنم اپل میخواد همرو مجبور کنه برن 4.3.4 !
چییی کار کنم ؟!

25-07-2011, 08:25
بهترین کار اینه :
برین روی 5b2 ، (البته جیل هم باید بکنین که این اتفاق بیافته :|) ، بعد خودتون بعد یه مدت گوشی رو از پنجره پرت می کنین بیرون...
جیلبرک 5b2 ==> افتضاحه
همش فورس کلوز و همش سیف مود و ...

eAmin
25-07-2011, 14:32

چه کنم ؟

نه عزیزم ربطی به VP نداره . من کلا اینترنتم با Vp میاد بالا . مشکل از ورژن آیتونزه که دارم دانلود میکنم ...
هنوز هم فکر می کنید این ارور مربوط به ورژن iTunes هست؟!!
بگزریم...
---

شما باید راههای مختلفی رو امتحان کنید، اول اینکه اگر فایل host که در پوشه etc وجود داره رو ویرایش کردید و مثلا این رو اضافه کردید:

بیاید ip ها رو حذف کنید و فقط بزارید gs.apple.com باقی بمونه.

یک راه دیگه اینکه با استفاده از برنامه iREB 4.x.x گوشیتون رو برای ریستور در DFU آماده کنید تا جلوی error های احتمالی گرفته بشه. از این روش برای Restore کردن فرم ور های Custom استفاده میشه، ولی احتمالا برای جلوگیری از این error هم جواب میده.

در آخر اگر باز هم به نتیجه نرسیدید، سرور V_p-N تون رو عوض کنید و یا از نرم افزار های فیــــلتر شکن موجود و راههای دیگه تغییر ip استفاده و بکار ببرید.

Doctor.Freeman
25-07-2011, 15:08
جالبه میگم بچه های اینجا یکم عقب هستند بعد میگین نه ... این روش هایی که دوستان راهنمایی میکنن واسه فریم ور 4.1 به قبل هستش . واسه 4.1 به بعد 4 تا روش داره العان نمیدونم ولی من واسه 4.3.3 از نرم افزار Fix recovery و TinyUmbrella استفاده کردم و گوشیم راحت ریستور شد . . .

نه مشکل از ورژن آیتونز بود .
نه از وی پی ...
----
که هیچ کس هیچ کمکی نکرد .
یه سوال میکنی فردا باید واسه جوابش بیای . . . ؟!؟!

میگم اینجا قسمت آیفون مرده میان میگن چون سایت جامع هستش .

خوب یه نفر که اسمش ناظر اسمارت فون هستش واسه چیه پس ؟ تو هیچ سایتی به اندازه پی سی ورلد رییس نداره
و هیچ سایتی هم به اندازه پی سی ورلد دیر جواب نمیدن و اطلاعاتشون کهنه نیســــ

جالبه که بجای درست کردن سایت پست هایی که به ضرر مسئولین باشه پاک میشه ... ایول !!! :31:

eAmin
25-07-2011, 15:48
جالبه میگم بچه های اینجا یکم عقب هستند بعد میگین نه ... این روش هایی که دوستان راهنمایی میکنن واسه فریم ور 4.1 به قبل هستش . واسه 4.1 به بعد 4 تا روش داره العان نمیدونم ولی من واسه 4.3.3 از نرم افزار Fix recovery و TinyUmbrella استفاده کردم و گوشیم راحت ریستور شد . . .
اینکه شما نمی تونید از این روشها استفاده کنید مشکل ما نیست!
بنده خودم تا حالا 7 الی 8 عدد iphone4 به علاوه یک iPad2 که اتفاقا همین هفته پیش بود با استفاده از روشهایی که ذکر کردم به ورژن 4.3.3 آپدیت کردم، و 2-3 تاشون 4.3.3 بودن که به 4.3.3 دوباره restore کردم و از TinyUmbrella فقط برای ذخیره SHSH استفاده کردم. حالا اینکه برای شما چرا جواب نمیده جای سوال داره!
جالبه بدونید این TinyUmbrella هم با استفاده از تغییرات در فایل host اینکار رو انجام میده.
در ضمن اگر در هرجای اینترنت جستجو کنید، همین راهنمایی های که بنده شما رو کردم می کنند!

خب تمام اینها همون کاری رو انجام میده که بنده به شما گفتم انجام بدید! نه با TinyUmbrella بلکه بصورت دستی!

شما اگر با اینجا مشکلی دارید و نمی تونید در اینجا حضور داشته باشید، خب می تونید برید به فرومهای تخصصی تر که اطلاعاتشون بروز تره!

سعی کنید به جای اینکه به بقیه عقب مونده بگید کمی...

choory
25-07-2011, 18:12
سلام دوستان
برای یکی از دوستان یک آی پاد 4 32 گیگ گرفتم که ورژن 4.2.1 هست.

الان میتونم به 4.3.3 ریستور کنم؟یا به دلیل اینکه shsh این فریمور را ندارم و 4.3.4 هم رلیز شده نمیزاره من به 4.3.3 ریستور کنم؟

راهی برای دور زدنش نیست؟

پیشاپیش ممنون.

Doctor.Freeman
25-07-2011, 19:34
شما اگر با اینجا مشکلی دارید و نمی تونید در اینجا حضور داشته باشید، خب می تونید برید به فرومهای تخصصی تر که اطلاعاتشون بروز تره!

سعی کنید به جای اینکه به بقیه عقب مونده بگید کمی...

من با اینجا هیچ مشکلی ندارم . شما تاریخ عضویت من رو ببین متوجه میشی . اگه مشکلی بود نمیومدم اینجا .
من همیشه وقتی مشکل برام پیش میومد میومدم اینجا ...
اما . یه مدتیه که دیگه وقتی سوالی پرسیده میشه به اون سرعت قدیم کسی جواب نمیده .

من یادمه زمانی که میخواستم آیفون 3جی اس بخرم با دوست عزیز Joe_Satriani مشورت میکردم . انقدر سرعت پاسخ گویی بالا بود که من تو 15 دقیقه اطلاعاتم نسبت به آیفون کامل شد اما حالا ...

امیدوارم روز به روز پی سی ورلد پیشرفت کنه و برای اونایی که فعال هستند ( فعال ) آرزوی موفقیت میکنم ...

با اجازه :11:

eAmin
25-07-2011, 23:43
سلام دوستان
برای یکی از دوستان یک آی پاد 4 32 گیگ گرفتم که ورژن 4.2.1 هست.

الان میتونم به 4.3.3 ریستور کنم؟یا به دلیل اینکه shsh این فریمور را ندارم و 4.3.4 هم رلیز شده نمیزاره من به 4.3.3 ریستور کنم؟

راهی برای دور زدنش نیست؟

پیشاپیش ممنون.
شما نمی تونید دیگه کد SHSH رو بصورت آنلاین در سرورهای پشتیبان Cydia ذخیره کنید. ولی می تونید بوسیله نرم افزار مربوطه کد SHSH رو بصورت Local بر روی کامپیوتر خودتون ذخیره کنید. همین کار برای Restore کردن کافی هست.
لینکهایی که در پست قبلی قرار دادم آموزش انجام دادن اینکار رو توضیح دادن که می تونید استفاده کنید.

اگر احیانا موفق به اینکار نشدید دست نگه دارید تا جیلبریک Untether برای ورژن 4.3.4 ریلیز بشه و یا برای 5 صبر کنید.

اما . یه مدتیه که دیگه وقتی سوالی پرسیده میشه به اون سرعت قدیم کسی جواب نمیده .
من یادمه زمانی که میخواستم آیفون 3جی اس بخرم با دوست عزیز Joe_Satriani مشورت میکردم . انقدر سرعت پاسخ گویی بالا بود که من تو 15 دقیقه اطلاعاتم نسبت به آیفون کامل شد اما حالا ...

بالاخره هر کسی مشکلات خاص خودش رو داره، و همچنین همه بیکار نیستند که بیان در فرومها فقط برای پاسخ دادن به سوالات دیگران وقت بزارند. باید به زندگی خودشون هم برسند.

m_f_sh_85
26-07-2011, 06:31
منم اين ارور رو موقع ريستور با كاستوم 4.3.3 داشتم كسي هم به دادم نرسيد آخر سر فهميدم كه بايد حتما با ireb به dfu ببري و اگه خودت همينجوري به dfu ببري جواب نميده

air_damned
29-07-2011, 07:56
دوستان بنده الان یه بازی با پسوند ipa دانلود کردم با حجم 300 mg
میخواستم اینو در گوشیم نصب کنم..
طریقه نصبش رو با ایتنوز باید بکنم با اینستالوز

joe_satriani
29-07-2011, 15:40

با سلام
آیتونز رو باز کنید و بذارید سینک کنه گوشی رو
سپس بازی رو داخل قسمت app سمت چپ آیتونز کپی کنید
بعد دکمه ی سینک رو بزنید تا بازی نصب شه روی گوشی.

موفق باشید.

air_damned
29-07-2011, 16:07
دوستان نیمدونم چرا وقتی دستگاهم رو وصل ایتنوز کردم این ارور رو داد.در صورتی در هاردم فضای خالی هم دارم.

eAmin
29-07-2011, 18:47
جدیدترین ورژن iFunbox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو دانلود کنید.
بعد از طریق Install APP که در بالا یک دکمه سبز رنگ هست، حیلی راحت می تونید تمامی برنامه هاتون رو نصب کنید. دیگه نیازی نیست تا منتظر باشید تا اول گوشی شما شما توسط iTunes سینک بشه.

J.Damon
29-07-2011, 20:20
سلام ...
دوستان می خواستم بدونم فایل هائی که با گوشی آیفون 3g ضبط می شوند ( به صورت صدا ) کجا ذخیره می شوند و اینکگه چطور میشه با بلوتوث فرستادشون ..؟

air_damned
01-08-2011, 15:25
nدوستان با ایفون باکس میشه اهنگ ریخت ؟؟
اصلا بدون ایتنوز میشه این کارو راحت کرد ؟

ALI.CHAVOSHI
02-08-2011, 04:12
سلام به همگي:20:
من ميخواستم بپرسم چيجوري ميشه آيپاد تاچ 4G رو از آيپاد تاچ هاي 3G و 2G تشخيص داد؟
ممنون ميشم جواب بدين.

m_f_sh_85
02-08-2011, 07:53
سلام به همگي:20:
من ميخواستم بپرسم چيجوري ميشه آيپاد تاچ 4G رو از آيپاد تاچ هاي 3G و 2G تشخيص داد؟
ممنون ميشم جواب بدين.

يك تغيير عمده ظاهري داشتن دوربين در عقب و جلو دستگاه است

ALI.CHAVOSHI
02-08-2011, 14:10
يك تغيير عمده ظاهري داشتن دوربين در عقب و جلو دستگاه است

ممنون ولي من متوجه نشدم،يعني آيپاداي 2G و3G دوربين ندارن؟
غير از دوربين چه فرق ديگه اي دارن؟
بازم ممنون جواب بدين:20:

02-08-2011, 14:44
آیپاد نسل 4 ، خیلی نازکه (خیلی خیلی نازکه :|) ، هم عقبش و هم جلوش دوربین داره ، صفحش رتیناست و کاملا کیفیتش مشخصه...

samhar22
03-08-2011, 00:30
دوستان از شما راهنمایی می خواستم: iphone 3g 32 gig دارم به ایتونز که وصل کردم چند تا اپدیت گرفت آخر کار هم ارور داد الان رو صفحه تاچم عکس کابل usb وآرم itons اومده ونمی تونم وارد گوشی بشم،مشکل چیست?

NIMA.GNI
03-08-2011, 17:08
سیستم عامل ایفون بهتره یا اندروید؟

joe_satriani
03-08-2011, 17:43
سیستم عامل ایفون بهتره یا اندروید؟

با سلام
دوست عزیزم جای اینگونه مقایسه ها به نظرم اینجا نیست.

موفق باشید.

aaaaaa111
03-08-2011, 19:44
سلام . من کاملا مبتدی هستم چون تا حالا فقط با نوکیا کار کردم و تازه برای پسر 10 ساله ام یک آیفون غیر اصل دست دوم خریدم که پشتش نوشته آیفون 32GB . و اصلا با منوهاش آشنا نیستم و هر فرومی رفتم چیزهایی میگفتن که اصلا چیزی نمیفهمیدم و الان دو مشکل دارم که ازتون میخوام راهنماییم کنید :
1- فارسی که میکنمش تو منوهاش بعضی حروف از کلمه جدا هستند و خیلی اذیت میکنن .
2-جایی هست که از صفر منوهاشو و طریقه کار کردن با تمام امکاناتشو توضیح بده چون زمین تا آسمون با نوکیا فرق میکنه ؟
سپاسگزارم

aaaaaa111
04-08-2011, 13:11
لطفا یکی از دوستان جواب بده

iweed
04-08-2011, 15:41
سلام..من بعد اینکه اپپ دانلود کردم هر کاری کردم نتونستم به گوشی سند کنم. اولا که کپی که تو تولبار خاموشه/2 وقتی ساینس می کنم تو استپ 2 یعنی دیترمینینگ یهو ساینس قطع میشه و مینویسه ساینس کامل شد!!!یه سوال دیگه اینکه من از ایفون به ایتونز وصل نمیشم ارور میده که نمی تونی وصل شی البته ios 4+ دارم هااا

iweed
04-08-2011, 16:35
با سلام
1- چون اون هايي كه توي كانتكت هستن به احتمال زياد فرمت استاندارد رو رعايت كردن
مثلا 98912123456+

2- مشخصات فريمور و ... رو بفرماييد كه اصلا جيلبريك ميشه يا خير

موفق باشيد.

چون اون شماررو قبلا وقتی سیو کردی که اون به شما زنگ زده که اون وقت +98 سیو میشه واسه همین رو ایفون اسمه کانتکتو نشون میده نه شماره

iweed
04-08-2011, 16:50
سلام..من بعد اینکه اپپ دانلود کردم هر کاری کردم نتونستم به گوشی سند کنم. اولا که کپی که تو تولبار خاموشه/2 وقتی ساینس می کنم تو استپ 2 یعنی دیترمینینگ یهو ساینس قطع میشه و مینویسه ساینس کامل شد!!!یه سوال دیگه اینکه من از ایفون به ایتونز وصل نمیشم ارور میده که نمی تونی وصل شی البته ios 4+ دارم هااا

m_f_sh_85
04-08-2011, 17:59
لطفا یکی از دوستان جواب بده

آيفون منوي فارسي نداره شما حتما چيني خريدي وگرنه توي آيفون منوي فارسي نيست

joe_satriani
04-08-2011, 18:40
آيفون منوي فارسي نداره شما حتما چيني خريدي وگرنه توي آيفون منوي فارسي نيست

با سلام
دوستمون خودشون گفتن که آیفون غیر اصل خریدن.

موفق باشید.

سلام . من کاملا مبتدی هستم چون تا حالا فقط با نوکیا کار کردم و تازه برای پسر 10 ساله ام یک آیفون غیر اصل دست دوم خریدم که پشتش نوشته آیفون 32GB . و اصلا با منوهاش آشنا نیستم و هر فرومی رفتم چیزهایی میگفتن که اصلا چیزی نمیفهمیدم و الان دو مشکل دارم که ازتون میخوام راهنماییم کنید :
1- فارسی که میکنمش تو منوهاش بعضی حروف از کلمه جدا هستند و خیلی اذیت میکنن .
2-جایی هست که از صفر منوهاشو و طریقه کار کردن با تمام امکاناتشو توضیح بده چون زمین تا آسمون با نوکیا فرق میکنه ؟
سپاسگزارم

با سلام
دوست عزیز خواسته ی خودتون رو در انجمن کلی بحث موبایل مطرح کنید.
چون این تاپیک فقط مخصوص ورژن اصلی این گوشی هست و ورژن های غیر اصل این گوشی کاملا ساختارشون فرق میکنه

موفق باشید.

iweed
04-08-2011, 21:02
سلام من نمى تونم از ايفون به ايتونز وصل شم اين ارورو ميدهcan not connect to itunes story البته ios 4 نصب كردم ها،لطفا راهنماييم كنيد

1000_alkapone
05-08-2011, 00:33
سلام
من ویندوز عوض کردم و الان که iTunes رو نصب می کنم Playlist هام نمیاد !! با اینکه قبل از عوض کردن ویندوز فولدر iTunes رو از My Music کپی کرده بودم و حالا که Paste میکنم بازم جواب نمیده .... ویندوزم win 7 هست
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

1000_alkapone
05-08-2011, 00:42
سلام
من ویندوز عوض کردم و الان که iTunes رو نصب می کنم Playlist هام نمیاد !! با اینکه قبل از عوض کردن ویندوز فولدر iTunes رو از My Music کپی کرده بودم و حالا که Paste میکنم بازم جواب نمیده .... ویندوزم win 7 هست
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

aaaaaa111
05-08-2011, 05:34
با سلام
دوستمون خودشون گفتن که آیفون غیر اصل خریدن.

موفق باشید.

با سلام
دوست عزیز خواسته ی خودتون رو در انجمن کلی بحث موبایل مطرح کنید.
چون این تاپیک فقط مخصوص ورژن اصلی این گوشی هست و ورژن های غیر اصل این گوشی کاملا ساختارشون فرق میکنه

موفق باشید.

از شما سپاسگزارم

keivan.b
05-08-2011, 14:54
سلام دوستان خسته نباشيد
من الان ibooks رو دانلود كردم و ميخواستم براي اولين بار از طريق library كتاب بريزم روي آيفونم ... ولي توي منو هاي آيتونزم library وجود نداره !!!!!! بايد چيكار كنم ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

fariar
05-08-2011, 15:24
سلام به همه دوستان .دیروز ایفون4.3گرفتم اما هیچ صدایی از اسپیکرهاش در نمیاد حتی وقتی زنگ میخوره هم صدا نداره و فقط ویبره میشه از قسمت تنظیمات هم تنظیمات رو انجام دادم اما باز هم صدا نداره فقط با هدست میشه لطفا منو راهنمای کنید دوستان

m_f_sh_85
05-08-2011, 19:25
سلام دوستان خسته نباشيد
من الان ibooks رو دانلود كردم و ميخواستم براي اولين بار از طريق library كتاب بريزم روي آيفونم ... ولي توي منو هاي آيتونزم library وجود نداره !!!!!! بايد چيكار كنم ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

وقتي گوشي رو صل ميكني يه تب اضافه ميشه به اسم گوشيت.تو اون يه قسمت هست به اسم books بايد تو اون بريزي

joe_satriani
05-08-2011, 20:25
با سلام
یه دور نرم افزار آیتونز رو پاک کنید و آخرین ورژنش رو دانلود و نصب کنید
و مجدد سینک کنید.

موفق باشید.

joe_satriani
05-08-2011, 20:27
سلام به همه دوستان .دیروز ایفون4.3گرفتم اما هیچ صدایی از اسپیکرهاش در نمیاد حتی وقتی زنگ میخوره هم صدا نداره و فقط ویبره میشه از قسمت تنظیمات هم تنظیمات رو انجام دادم اما باز هم صدا نداره فقط با هدست میشه لطفا منو راهنمای کنید دوستان

با سلام
سمت چپ گوشی بالای دکمه های ولوم، یک کلید هست که بالا پایین میره و برای سایلنت و صدا دار شدن گوشی هست.
احتمالا اون کلید پایین هست.
وضعیت اون کلید رو تغییر بدید.

موفق باشید.

ALI.CHAVOSHI
06-08-2011, 17:08
سلام به همگی:20:

من با عکس ریختن تو آیپاد تاچم مشکل دارم یعنی وقتی فولدر عکسو تو آیتونز انتخاب میکنم و Apply رو میزنم بازم هیچ عکسی رو نمیریزه:41:

تا حالا خودم عکس ریخته بودم تو آیپادم ولی نمیدونم چرا الان نمیشه!!:13:

ممنون میشم جواب بدین :40:

RatAtouille
06-08-2011, 18:26
ببخشید مال من این تب books که شما میگین نداره میتونین ازش یک عکس بگیرین ؟

ALI.CHAVOSHI
07-08-2011, 01:57
آقایون خواهشا یکی منو راهنمایی کنه!!

چیجوری باید این والپیپرهای کوفتی رو بریزم تو آیپاد تاچ؟؟!!!! دیگه اعصابمو خورد کرده هر کاری میکنم نمیشه!!!:19:

21تا والپیپره ولی هر بار میخوام بریزم یا 1 یا 2 تاشونو میریزه یا هم اصلا نمیریزه!!!!!!!!:41::41:

ممنون میشم راهنماییم کنید.:11:

iweed
08-08-2011, 22:35
سلام..وقتي با سفري يا با mp3 downloader موزيك دانلود مي كنم بعد كة با ifile كپي مي زنم به ليست موزيكاي ايپاده ايفون،ولي وقتي ايپادو باز مي كنم اثري ازش نمي بينم.لطفا كمك كنيد plzzzzz

fravahar7737
09-08-2011, 00:50
سلام.
ميخواستم بدونم يه برنامه ي توپ براي بلوتوث چيه؟
اگه ميشه راهنماييم كنيد.
ممنون. البته با لينك دانلود.

air_damned
09-08-2011, 08:25
یه مشکل جدید دوستان.................
شماره تلفن ها جدید که هر وقتی در گوشی save میکنم ..بعدا که گوشی رو وصل ایتونز میکنم و کنار device خودم کلیک راست و sync رو میزنم وقتی و step sync contacts ها جلو میره و finish میزنه...مراجعه به قسمت contacts گوشی که میکنم اون تلفن های اضافه شده پاک شدند....مگه ممکنه دوستان ؟

ALI.CHAVOSHI
09-08-2011, 18:47
چرا خدايان محصولات اپل به اينجا يه سر نميزنن كه ما مبتديا رو راهنمايي كنن؟؟؟!!!!:13::31:

mohsenfhm
09-08-2011, 20:00
آقایون خواهشا یکی منو راهنمایی کنه!!

چیجوری باید این والپیپرهای کوفتی رو بریزم تو آیپاد تاچ؟؟!!!! دیگه اعصابمو خورد کرده هر کاری میکنم نمیشه!!!:19:

21تا والپیپره ولی هر بار میخوام بریزم یا 1 یا 2 تاشونو میریزه یا هم اصلا نمیریزه!!!!!!!!:41::41:

ممنون میشم راهنماییم کنید.:11:

ببينيد براي انتقال عكس به آيفون يا آيپاد يا آيپد شما بايد يك مسير انتخاب كنيد و عكسها رو اونجا بريزيد ، زماني كه سينك كنيد منتقل ميشه :13:

اگر با آيتونز براتونسخته با برنامه هاي جانبي ديگر هم ميتونيد :46:

generaltj
09-08-2011, 20:38
چرا خدايان محصولات اپل به اينجا يه سر نميزنن كه ما مبتديا رو راهنمايي كنن؟؟؟!!!!:13::31:

شما دو روز وقت بزار انجمن های تخصصی اپل رو بخون...همچین اوستا میشی تعمیرات اپل میزنی:31::31:
منم از همین جا شروع کردم به خوندن مقالات:31:(زمین خاکی:31::31::31:)

mjrzmajid
10-08-2011, 12:05
من گوشی 3gs دارم و این کارارو انجام دادم و به مشکل برخوردم:

تینی آمبرلا رو نصب کردم 4.33.00
تیک set host cydia ... رو برداشتم
start tts رو زدم
گوشی رو وصل کردم
آیتونز رو باز کردم
فایل ریستور رو انتخاب کردم 4.3.3
از ارور 3194 گذشت اما یکم بعد این ارور رو داد

برنامه ی ireb هم زدم و ریستور کردم بالاخره به 4.3.3 ولی الان تو dfu گیر کرده

تو tinyumbrella فقط fix داشت که اونم میزنم میگه میگه الان آمادست اما وقتی هام + پاور رو نگه میدارم یه صدای قطع و وصل میاد و دوباره میزنه dfu conected

از fix recovery که بصورت جدا ارائه شده استفاده کردم

رفت تا 100% و کلی متن هی رو صفحه ی گوشی رفت و آخرشم خاموش شد

الان باز رو dfu هستش

موندم چه طور از dfu خارج کنم

تورو خدا کمکم کنید

soroush20
10-08-2011, 15:41
سلام.

تو فروم 3جی اس پرسیدم.اما جواب نگرفتم.

من قبلا ان 86 داشتم.

میدونید که روی گوشی های نوکیا میشه کد گذاشت.

خواستم ببینم روی اپل هم میشه این کارو انجام داد؟؟

joe_satriani
10-08-2011, 15:55
سلام.

من قبلا ان 86 داشتم.

با سلام
دوست عزیزم زیاد عجله نکنید

موفق باشید.

gasj67
13-08-2011, 21:33
age emkanesh hast akharin ver ituneso linkesho baram bezarid?
man taze iphone kharidam itunes ke daram gooshimo nemishnase kasi behem gofte bayad balatarin version bashe
mamnoon

joe_satriani
14-08-2011, 20:53
با سلام
خدمت شما دوست عزیزم

موفق باشید.

MojiOS
14-08-2011, 20:58
سلام.

من قبلا ان 86 داشتم.

خوب برای این کار باید برید توی Settings بعد General و اینجا وارد Passcode Lock بشید و Turn Passcode On رو بزنید! اگر می خواید با 10 بار اشتباه زدن کد همه اطلاعاتتون از بین بره گزینه آخر یعنی Erase Data رو روی On قرار بدید!

iweed
15-08-2011, 16:23
سلام..ميشه يه ديكشنرييه كامله اينگليسي به فارسي كه تلفظ صوتي داشته باشه معرفي كنيد.واسه ايفون ها،مرسي

ALI.CHAVOSHI
16-08-2011, 08:41
سلام به همگی

خواستم بپرسم چیجوری میتونم از توی یاهو مسنجر آیپاد تاچ با دیگران ارتباط صوتی و تصویری برقرار کنم و به بقیه sms بزنم؟؟

آخه یه جایی توش داره واسه این کارا ولی من نتونستم!!

ممنون میشم جواب بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iweed
20-08-2011, 16:44
سلام

بعده اينكه از ايفون back up گرفتم بعضي از برنامهامو remove كرد چطور برشون گردونم،لطفا كمك

راستي دفه ي اولم بود كه اين كارو مي كردم

joe_satriani
20-08-2011, 20:38
با سلام
مگه برنامه هاتون رو داخل library به صورت ذخیره ندارید که دوباره نصبشون کنید؟؟

موفق باشید.

iweed
21-08-2011, 00:42
نه اخه گوشي بيرو jailbreak شوده ,اونام برنامه هايي بودن كه اونا برام زده بودن

ميشة كمك كنيد deep زدم

راستي يه تايپيكم بهم نشون بديد كه ايتونزو كامل ياد بده. قربون دستت

yas_6969
01-09-2011, 00:44
سلام به همگی

خواستم بپرسم چیجوری میتونم از توی یاهو مسنجر آیپاد تاچ با دیگران ارتباط صوتی و تصویری برقرار کنم و به بقیه sms بزنم؟؟

آخه یه جایی توش داره واسه این کارا ولی من نتونستم!!

ممنون میشم جواب بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صونی و نصویری که مشکل نداره روی گزینه call میزنید تماس برقرار میشه خودم هم تست کردم ولی برای sms داخل ایران ساپورت نمیشه اصلا ایران تو لیست کشور ها نیست.

اگر دوستانتون هم محصولات اپل دارن پیشنهاد میکنم از نرم افزار های زیر استفاده کنی
Viber تماس صوتی و sms
Tango تماس تصویری

---------- Post added at 01:44 AM ---------- Previous post was at 01:41 AM ----------

سلام..ميشه يه ديكشنرييه كامله اينگليسي به فارسي كه تلفظ صوتي داشته باشه معرفي كنيد.واسه ايفون ها،مرسي

با تلفظ که وجود نداره ولی میتونی از iDic و iFarsi استفاده کنی Farhang هم خوبه

babak2310
04-09-2011, 18:44
سلام .
من گوشی 3جی دارم و ریستور کردم با فریمور 3.1.2 . ولی دیگه آنتن ندارم . چی کار باید بکنم .
این گوشی از انگلیس برام آوردن و وقتی اول سیم ایران انداختم آنتن داد .