PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم من به جای خاموش شدن restart میکنه

Zizou-Messi
19-11-2010, 11:42
سلام دوستان، این مشکل برام پیش اومده، سیستمم وقتی دکمه خاموش رو میزنم خاموش نمیشه ولی restart میکنه، یعنی انگار که بهش گفتم restart کنه. با کیبورد ودکمه خود سیستم وحتی با shut down خود سیستم هم همین کار رو میکنه.
قبلاً همچین مشکلی پیش اومد با دوباره نصب کردن سیستم حل شد، ولی ایندفعه میخام راه حل بدون نصب کردن سیستم داشته باشم، کلی برنامه واین حرفا دارم که اگه دوباره سیستم رو نصب کنم یکی دو روزی باید وقف کامپیوتر بشم که وقتشو ندارم.
خواهشاً مشکلم رو حل کنید.

alizadeeeh
19-11-2010, 12:27
فکر نمی کنم مشکل سخت افزاری باشه بهترین راه اینکه ویندوز رو عوض کنی و یه ورژن دیگه نصب کنی xp sp2 یا xp sp3 ویندوز هایی نصب کن که زیاد دستکاریش نکرده باشن به نظر من xp sp2 ورژن 2002 از همشون بهتره
یه احتمال دیگه هم هستش شاید سیستمت ویروس گرفته بهترین کار اینکه با چند تا آنتی ویروس ویروس کشی کنی اول نود32 نصب کن بعدش اویرا
موفق باشی

rezanagholaye
20-11-2010, 12:45
با سلام . اگه مشکل سخت افزاری نبود باید وقتی دکه رو کیس را می زدی درست عمل می کرد . چون اون دیگه ربطی با سیستم عامل نداره . اما اگه از رو کیس درست عمل می کنه با سیستم عامل نمی شه ، مشکل از سیستم عامله . اگر هم هردو این طورین که حتما تو بستم سیم ها اشتباه شده که باز این خودش مشکل سخت افزاریه . امیدوارم کمک کرده باشم