PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای Capture wiz برای عکس گرفتن از دسکتاپ

omid.com
12-05-2006, 09:39
من برای عکس گرفتن از صفحه با این نرم افزار راحت ترم که متاسفانه 3 روز دیگه محلتش تموم میشه کرک و یا سریالی برای این منظور اگر هست بفرمایید

nardin
12-05-2006, 19:44
CaptureWizPro Screen Capture v3.6
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Capture Wiz 1.0

Mani_Borna
12-05-2006, 19:56
دوست عزيز ورژنشو يادت رفت بگي

zendegi
13-05-2006, 16:14
چون حجمش کمه دانلود منیجرتو غیرفعال کن(20 کیلو بایت):

omid.com
13-05-2006, 17:08
دوستان گرامی ممنون از زحمتی که کشیدید من از ورزن 3.6 استفاده میکنم ضمن اینکه بفرماید بعد از لود کردن کرک بچصورتی عمل کنم .پیشاپیش تشکر میکنم .

omid.com
13-05-2006, 22:11
CaptureWizPro Screen Capture v3.6

Capture Wiz 1.0
برنامه رو دانلود کردم و انداختم توی همون جایی که چپتر نصب شده بود ولی کماکان همون 2 روز هز محلت موندرو نشون میده .لطفا" بفرمایید بچصورت است

zendegi
13-05-2006, 23:49
با توجه به كيجني كه فرستادم سريال رو وارد كن .....

Mani_Borna
14-05-2006, 03:48
دوست عزيز شما از لينك زير patch را دانلود كنيد و در پوشه برنامه كپي و اجرا كنيد و بر روي دكمه patch كليك كنيد.در ضمن برنامه كاملا بسته باشه.

omid.com
15-05-2006, 14:55
با توجه به كيجني كه فرستادم سريال رو وارد كن .....
جایی باز نمیشه که درخواست سریال بکنه .

omid.com
15-05-2006, 15:03
دوست عزيز شما از لينك زير patch را دانلود كنيد و در پوشه برنامه كپي و اجرا كنيد و بر روي دكمه patch كليك كنيد.در ضمن برنامه كاملا بسته باشه.
به همون صورتی که گفتید عمل کردم ولی ابتدا این ویندوز باز میشه

وبعد این یکی

گویا این مثله حل شدنی نیست اگر راه حلی بود بفرمایید ضمن اینکه الان با snagit8 کار میکنم که اونم 10 روز بیشتر محلت نداره اگه برایاون میشه کاری کرد اونم بفرمایید ممنون

zendegi
15-05-2006, 18:50
دوست عزيز يكبار برنامه رو بطور كامل پاك كن و بعد با نرم افزارهاي تميز كننده رجيستري ويندوزتو تميز كن و بعد دوباره برنامه رو نصب كن ......حالا بالاي دكستاپ دست چپ يه منوي زرد رنگ هست كه اگه با موس بري روش باز ميشه حالا بالاي همان منو دست راست كنار گزينه هاي بستن پنجره و مينيمايز كردن آن گزينه اي به نام باي بايد باشه يا هلپ كه فرمان رجيستر يا خريدن در آن بايد باشه به هر حال روي آن كليك ميكني حالا از شما يه قسمتي هست كه پسورد ميخواد اون همان جايي كه بايد با استفاده از كيجني كه دادم سريال رو وارد بكني بعد برنامه رجيستر ميشه ...........به هر حال بايد دنبال يه گزينه به نام پسورد بگردي تا مشكلت حل بشه ....... پسورد =اينتر سريال .........