PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه idm برای ویندوز 7 وجود داره ؟

بهنازی
18-11-2010, 23:04
با سلام من ورژن 5.19 رو دانلود کرد ولی هر لینکی رو کلیک میکنم خود دانلودر اینرنت اکسپلورر شروع به دانلود میکنه برنامه رو هم اجرا میکنم ولی درست نمیشه من از وینذوز 7 استفاده میکنم

Ship Storm
18-11-2010, 23:09
سلام
شما همین بحث رو تو انجمن بحث های نرم افزاری تاپیک :

كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

مطرح کردید دیگه نیازی به مطرح کردن تو این قسمت نیست
با کمی صبر و شکیبایی جواب سوالاتون رو درصورتی که اطلاعات لازم نسب به حل موضوع توسط دوستان در اختیار باشه داده میشه

معرفی این نرم افزار هم تاپیک مخصوص به خودش رو داره :

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

تاپیک بسته شد ;)