PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی

turokpooria
18-11-2010, 17:18
با سلام من یه 4 ماهی هست که ویندوز 7 اصل نصب کردم خیلی هم خوبه حالا یکم بنظرم کند شده تو اینترنت نرم افزار system mechanic 10 رو دیدم نوشته بود بهینه سازی ویندوز حالا می خوام بدونم یعنی چی یعنی اگه اینم اصلش رو بخرم ویندوزم به حالت نصب به روز اول نزدیک میشه؟ یا نه؟ و اینکه بخوام یه آنتی ویروس اصل بخرم چی بخرم خوبه؟ و اینکه چون من بازی میکنم این بازیها همشون کپیه و آنتی ویروسا بهش گیر میدن اینو چه کنم ؟
با تشکر

aliupdate
18-11-2010, 17:34
با سلام من یه 4 ماهی هست که ویندوز 7 اصل نصب کردم خیلی هم خوبه حالا یکم بنظرم کند شده تو اینترنت نرم افزار system mechanic 10 رو دیدم نوشته بود بهینه سازی ویندوز حالا می خوام بدونم یعنی چی یعنی اگه اینم اصلش رو بخرم ویندوزم به حالت نصب به روز اول نزدیک میشه؟ یا نه؟ و اینکه بخوام یه آنتی ویروس اصل بخرم چی بخرم خوبه؟ و اینکه چون من بازی میکنم این بازیها همشون کپیه و آنتی ویروسا بهش گیر میدن اینو چه کنم ؟
با تشکر
ببین نرم افزار اصل و کپی هیچ فرقی با هم نمیکنن پس پول اضافه بابتشون نده کاهش سرعت ممکنه دلایل گوناگونی داشته باشه نه این که شما بیایی یه نرم افزا اصل بگیری و مطمئن باشی سرعت میره بالا انتی ویروس هم نیاری نیست اصل باشه چون اصل و غیر اصل قدرتشون یکیه به نظر من ESET nod32 خیلی ساده و خوب هست اینو نصب کن بازی هم چه کپی و چه اصل هیچ فرقی با هم نمی کنن پس نمیتونی بگی چون کپی هست گیر میده حالا شما انتی ویروست چیه؟

ebicross
18-11-2010, 18:36
ضمن تایید تمام حرفهای Aliupdate باید بگم که System Mechanic نرم افزار خوبیه ولی بهتره از TuneUp که ساده تر (از نظر ظاهر) عمل میکنه استفاده کنی.

دانلود Tuneup از سایت سازنده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریال برای فعال سازی :21:

آنتی ویروس Nod32 عالیه. موقع نصبش Detect Unwanted Application رو روی Disable بزار. اینطوری به کرک ها و این چیزها کمتر گیر میده.

دانلود Eset NOD32 آخرین ورژن از سایت سازنده:

سریال (لایسنس) برای دانلود و آپدیت کردن: :27:

(خدایا منو ببخش :دی)

turokpooria
18-11-2010, 18:42
ممنون ولی من از یکی پرسیدم گفت کپی ها ممکنه خودشون ویروس داشته باشن. آنتی ویروس من avira که بدم نیست بازم متشکر

kortol
18-11-2010, 20:12
ممنون ولی من از یکی پرسیدم گفت کپی ها ممکنه خودشون ویروس داشته باشن. آنتی ویروس من avira که بدم نیست بازم متشکر

نسخه های کپی ممکنه ویروس داشته باشند مخصوصا بازی ها ..........اما اگه از یک شرکت توزیع کننده خوب بگیرید این امکان تا حد خیلی زیادی پایین میاد بازی ها دیگه معمولا مثل قدیم کرک و یا کی جن اونجوری ندارند و شرکت های تولید از همون انتشار اول بازی ها رو به صورت easy set up می زنن که دیگه مشکل کرک هم نباشه ..........

با سلام من یه 4 ماهی هست که ویندوز 7 اصل نصب کردم خیلی هم خوبه حالا یکم بنظرم کند شده تو اینترنت

به نظر میره که فایل های temp و history شما به خاطر استفاده زیاد از اینترنت افزایش پیدا کرده که بهترین نرم افزار ها برای پاک کردن این فایل ها رو دوستان معرفی کردند...........

می خوام بدونم یعنی چی یعنی اگه اینم اصلش رو بخرم ویندوزم به حالت نصب به روز اول نزدیک میشه؟ یا نه؟

هیچ وقت دیگه ویندوزتون به روز اول نزدیک نمیشه هر نرم افزاری هم که نصب کنید یه بهبودی در کار ایجاد میشه اما به مرور باز احصاص کندی می کنید که طبیعی هستش ( یکم کندی طبیعی اما اگه کندی بیش از حد بشه باید شک کرد ) .... چون وقتی تازه ویندوز رو نصب می کنید برنامه ها و نرم افزار های کمی روی سیستم نصب هستند و پروسس های ویدوز سریع تر انجام میشه ...

تنها راه برای اینکه مثل اولش بشه اینه که دوباره ویندوز نصب کنید که این هم توصیه نمیشه چون هم وقت گیره و هم اینکه بعد از مدتی میشه همین آش و همین کاسه......

برای بهتر شدن ویندوز سعی کنید از نرم افزار های بهینه ساز استفاده کنید که دوستان معرفی کردند ......از Disk Defragmenter استفاده کنید تا هارد دیسک شما مرتب تر و بهینه تر بشه...از آنتی ویروس های بروز شده استفاده کنید تا فایل های مخرب از روی سیستم شما پاک بشه ... نرم افزارهای اضافی رو هم بهتره پاک کنید ..

و اینکه بخوام یه آنتی ویروس اصل بخرم چی بخرم خوبه

آنتی ویروس ها همشون خوب هستند به شرطی که آپدیت و بروز باشند ...نسخه های اصل از پشتیبانی نرم افزاری برخوردارند ولی نسخه های کپی نه ... بعد از مدتی هم ممکنه کرک و یا سریال نسخه های کپی از کار بیافته ...می توانید برای انتخاب بهتر به تاپیک مربوط به آنتی ویروس ها مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]