PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows security

part gah
18-11-2010, 13:49
با سلام
من برنامه بابیلون 8 رو نصب کردم و این برنامه باعث غیر فعال شدن windows security شده که وقتی میخوام فعالش کنم این اخطارو میده.
the windows security senter service can't be started.
ویندوز هم که تا دیروز آپدیت میشد حالا آپدیت نمیشه و ارور میده .چه طور میشهwindows security رو فعال کنم؟ ویندوزمم 7.

ebicross
18-11-2010, 14:03
در Run بنویسید Services.msc و در اونجا سرویس مورد نظرتون رو در Properties فعال کنید یعنی Automatic کنید.
این سرویس مورد نظر شما نمیدونم چیه ولی حالا دو سرویس Security Account Manager و Security Center رو چک کنید فعال باشه.

part gah
18-11-2010, 14:28
حالا کامپیوتر و ریستات کنم یا باید الان جواب بده دیگه؟

part gah
18-11-2010, 14:39
درست نشد بازم همون ارور رو میده:41:

aliupdate
18-11-2010, 16:24
سلام
سیستم رو در حالت Safe mode بوت کنید بعد همون کارهایی رو که دوستمون گفت انجام بده و وارد Security Center شو و قسمت Startup type رو روی Automatic قرار بده و Start رو بزن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part gah
29-11-2010, 12:05
سلام
سیستم رو در حالت Safe mode بوت کنید بعد همون کارهایی رو که دوستمون گفت انجام بده و وارد Security Center شو و قسمت Startup type رو روی Automatic قرار بده و Start رو بزن:

من از حالت safe mode هم وارد شدم باز ارور داد. و تو حالت اتوماتيك باز security فعال نشد.

part gah
29-11-2010, 19:49
اینم تصویر ارور ای که تو خود ویندوز بدون حال safe mode میده.....ممنون میشم یکی توضیح بده.

ebicross
29-11-2010, 21:57
شما در همون Services.msc اون سرویسی که خطا میده رو پیدا کنید.
در Properties سرویس به سربرگ Log on برین.
در قسمت This Account بنویسید
NT AUTHORITY\LocalService
و پسوردهارو خالی بزارید. Apply کنید و بعدش سرویس رو مجددا استارت کنید.

kactos
29-11-2010, 23:08
من هم قبلا با این مشکل روبرو شده بودم که متاسفانه هیچ راهی برای حل مشکل پیدا نکردم؛ تنها راه System Restore هستش !
البته از زمانی که Comodo Internet Security رو نصب کردم دیگه به کرک ها و برنامه های مخرب اجازه غیرفعال کردن Windows security center رو نمیده.