PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تغییر فونت در ویندوز 7 (مخصوصا اوپرا و اینترنت اکسپلورر)

mansour5550
17-11-2010, 21:52
سلام دوستان ،من چند روز پیش یه فونت که مربوط به گوشیهای موبایل با سیستم آندروید میشد رو نصب کردم حالا فونتهای فارسیم تو اکثر قسمتهای ویندوز خراب شده مخصوصا توی Opera و Internet Explorer ، اسم فایل هم یادم نیست که پاکش بکنم لطفا بفرمایین چطور میشه مشکلمو حل کنم؟
اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliupdate
17-11-2010, 22:03
سلام دوستان ،من چند روز پیش یه فونت که مربوط به گوشیهای موبایل با سیستم آندروید میشد رو نصب کردم حالا فونتهای فارسیم تو اکثر قسمتهای ویندوز خراب شده مخصوصا توی Opera و Internet Explorer ، اسم فایل هم یادم نیست که پاکش بکنم لطفا بفرمایین چطور میشه مشکلمو حل کنم؟

این راه رو برید ببینید تغییر میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mansour5550
17-11-2010, 22:39
دوست من با این کار که فونتهای فارسیم همه پاک میشن ، من میخوام تغییرش بدم فکر کنم الان داره از اون استفاده میکنم روش تغییر فونت رو میخوام ، به هر حال ممنونم بابت راهنمایی

SA.JJ.AD
18-11-2010, 07:02
اینجور که شما میگی !! کاری نداره رفیق . فقط باید بری به قسمت Options و بعد هم دنبال یه قسمتی مثله fonts & colors بگردی از اونجا راحت میتونی فونت رو عوض کنی . البته من از اپرا استفاده نمیکنم وگرنه اسکرین شات هم برات میزاشتم .:46:

Dew Drop
18-11-2010, 07:38
دوست من با این کار که فونتهای فارسیم همه پاک میشن ، من میخوام تغییرش بدم فکر کنم الان داره از اون استفاده میکنم روش تغییر فونت رو میخوام ، به هر حال ممنونم بابت راهنمایی

سلام
فکر میکنم راهی غیر از جایگزین کردن فونتهای اصلی ویندوز ندارید.
اینو یه بار امتحان کنید ولی بعید می دونم جواب بده.تو کنترل پنل برید به Appearance and Personalization
بعد اونجا تو قسمتfont گزینه change font setting رو بزنید بعد تو صفحه ای که باز میشه restore defult font setting رو بزنید و ok کنید.

mansour5550
19-11-2010, 03:44
سلام دوست من با اینکار هم درست نشد متاسفانه

Dew Drop
19-11-2010, 06:52
سلام دوست من با اینکار هم درست نشد متاسفانه

تو پست قبل هم گفتم...
فکر نمی کنم راهی غیر از اینکه فونتهای اصلی ویندوز رو دوباره بریزید,ندارید.

ببینید ریستور پوینت دارین که برگردونید به زمانی که این فونتها رو نصب نکرده بودین.