PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : video converter

mrmmnb
17-11-2010, 21:45
سلام
دوستان من یه DVD Player مارشال دارم میخوام یه سری فیلم رو که فرمت Mkv رو چون نمیتونه نشون بده تبدیل کنم چند تا از این برنامه های معروف کانورت رو تست کردم نمیدونم مشکل چیه که وقتی میزارم روی Avi فایل تبدیل شده توی دستگاه تصویر نداره تقریبا 4 تا از معروف ترین ها رو تست کردم نشد
حالا میخوام ببینم خود شرکتش برنامه خاصی داره؟
و یا اینکه تنضیمات خاصی رو باید اعمال کرد که نشون بده؟دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنند
من فیلم Avi معمولی رو که اینترنت دانلود میکنم نشون میده اما خودم تبدیل میکنم نشون نمیده باید چیکار کرد؟
با تشکر

xeNociDe
17-11-2010, 21:49
اينجا مطرح كنيد:
◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
با تشكر