PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با شوره ی سر

GiggleClub
16-11-2010, 09:19
یه سالیه این مشکل برام پیش اومده و خیلی اذیتم میکنه
البته شوره سر از خیلی وقت پیش داشتم ولی جدیدا وارد فاز جدیدی شده

این طوری که وقتی از حمام میام بیرون همین که پوست و سرم خشک میشه شروع میکنه به شوره زدن خیلی خیلی شدید و بعد از مدتی پوست سرم سفیدک میزنه و از جلو هم یکم معلومه که خیلی بد میشه همین طور اطراف گوشم
هرچی میگذره بدتر میشه و اگه ۲-۳ روز بشه و من حموم نرم آنچنان اوضاع بیریخت میشه که اصلا آدم روش نمیشه از خونه بره بیرون برای همین حتما باید هر روز برم حموم که اوضاع قابل تحمل باشه

کسی مشکل مشابهی داره؟
حالا شوره به کنار این سفیدیا چیه آخه؟
چرا ایجاد میشه؟

من از شامپو هد اند شولدرز استفاده میکنم ۹۰درصد

مرسی

Ghaioom
16-11-2010, 09:47
سلام
بری دکتر شاید بهتر باشه.

ما چند وقت پیش به دلیل شوره سر از شامپوی كتوكونازول استفاده میکردیم مثل اینکه خوب شد ولی بعدش از پرژک استفاده کردم ولی نمیدونم چی شد بعد از چند مدتی که از پرژک استفاده کردم شوره دوباره اومده!!!
تو پرژک که خودش گفته از بین بردن شوره سر و ... حالا دوباره برم كتوكونازول استفاده کنم؟!

گفتم این شامپوی پرژک رو هم استفاده کنم ببینم چطوره! :20:

اولاش که اینطوری نبود نمیدونم چرا بعدا شوره سر دوباره ایجاد شد و همراهش خارش!!

گفتم بیرونش اینا نوشته شاید چیز خوبیه!! :31:

-تقویت و تحریک پیاز مو
- جلوگیری از ریزش مو
- رفع شوره سنگین سر
- ترمیم موهای آسیب دیده از آفتاب و سشوار
- افزایش استحکام مو
- جلوگیری از رشد باکتری

اینم بگم که من هفته ای یه بار سرم رو میشورما نه هر چند روز ! D:

Life24
16-11-2010, 10:01
ما 4 سال پیش شوره داشتیم
بعد موهامون رو با تیغ زدیم
تا هفته پیش شوره هیچی نداشت
اما بدبختانه دوباره اومد
چقدر هم بدم میاد ازش

Ghaioom
16-11-2010, 10:28
تیغ زدن مو هم در این مواقع خوبه. ما هم خیلی وقت پیش میزدیم! به خاطر شوره و آشغالای سر هم از بین میره ! :31:
بیشتر اوغات تابستونا میزدیم :31:

Life24
16-11-2010, 11:13
تیغ زدن مو هم در این مواقع خوبه. ما هم خیلی وقت پیش میزدیم! به خاطر شوره و آشغالای سر هم از بین میره ! :31:
بیشتر اوغات تابستونا میزدیم :31:
من تابستان خدا بخواهد با تیغ میزنم موها رو.

ifu
16-11-2010, 11:49
سلام

یعنی تیغ زدن مو باعث میشه شوره سر از بین بره؟!

metalboys
16-11-2010, 11:58
از شامپوی head and shoulders استفده کنید خیلی موثره من هم قبلا همین مشکل رو داشتم از وقتی که این شامپو استفاده کردم شوره های سرم به کلی برطرف شد .

soheilsh
16-11-2010, 12:11
از شامپوی head and shoulders استفده کنید خیلی موثره من هم قبلا همین مشکل رو داشتم از وقتی که این شامپو استفاده کردم شوره های سرم به کلی برطرف شد .

شامپوی head and shoulders classic clean وحشتناک توصیه میشه ، مخصوص شورست .. اقا برید بخرید اگر شوره ها نرفت بیاید هر چی خواستید به من بگید ....
مرگ بر این شامپو های ایرانی اشغالی ....
همین الان بدلیل اتمام شامپوhead and shoulders مجبور شدم موهامو با صحت بشورم ، همش دارم سرمو میخارونم .... ، شوره هم فرت فرت میاد بیرون ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_mashmash
16-11-2010, 12:16
شوره سر غالبا به خاطر خشكي بيش از حد پوست سره، شما كه ميگي از هداندشولدرز استفاده ميكني افاقه نميكنه حتما بايد بري دكتر . چون بهتر از هداندشولدرز براي شوره چيزي نيست ديگه.
ولي اگه نخواستي دكتر بري يا حالشو نداشتي ميتوني از شامپوي سلنيوم سولفايد 1% استفاده كني. داروخانه ها دارند. البته بگم كه استفاده زياد اين دارو خودش باغث ريزش مو ميشه . يه توصيه هم از روي تجربه خودم بكنم كه حموم ميري سرتو 1 بار شامپو بزن ، اگر 2-3 بار شامپو بزني باعث ميشه چربي سطح پوست سرت بيش از حد بره و شوره زدن رو تشديد ميكنه.

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

سلام
بری دکتر شاید بهتر باشه.

ما چند وقت پیش به دلیل شوره سر از شامپوی كتوكونازول استفاده میکردیم مثل اینکه خوب شد ولی بعدش از پرژک استفاده کردم ولی نمیدونم چی شد بعد از چند مدتی که از پرژک استفاده کردم شوره دوباره اومده!!!
تو پرژک که خودش گفته از بین بردن شوره سر و ... حالا دوباره برم كتوكونازول استفاده کنم؟!

گفتم این شامپوی پرژک رو هم استفاده کنم ببینم چطوره! :20:

اولاش که اینطوری نبود نمیدونم چرا بعدا شوره سر دوباره ایجاد شد و همراهش خارش!!

گفتم بیرونش اینا نوشته شاید چیز خوبیه!! :31:

-تقویت و تحریک پیاز مو
- جلوگیری از ریزش مو
- رفع شوره سنگین سر
- ترمیم موهای آسیب دیده از آفتاب و سشوار
- افزایش استحکام مو
- جلوگیری از رشد باکتری

اینم بگم که من هفته ای یه بار سرم رو میشورما نه هر چند روز ! D:

شامپو پرژك ، شامپوي صدر صحت ، شامپوي سير پرژك/صحت همه براي شوره خوبند ولي به پاي هداندشولدرز نمي رسند. براي كسايي كه شوره خفيف دارند خوبه ولي براي ايشون فكر نمي كنم افاقه كنه.
راستي موقع عوض شدن فصل بخصوص شروع پاييز و سرد شدن هوا شوره سر هم تشديد ميشه. از رو تجربه ميگم.

amin666
16-11-2010, 12:17
تایید می شه.من هم 5-6 سالی هست از head&shoulders استفاده می کنم.محاله شوره بزنید.البته مو با مو فرق داره.ولی این شامپو همه نوعش ضد شوره است.بالای 90 درصد شوره رو از بین می بره.من که ازش تو این مورد واقعا راضیم موهامم بکنم و خودمو بکشم باز هم شوره نمی زنه!ولی چند ماهی عوض کردم باز شوره می زد.البته زیاد نه.ولی تاثیرش با هد اند شولدرز کاملا مشهود بود.منم پیشنهاد می کنم از همین هد اند شولدرز استفاده کنید.خرجش 3 تومنه که احتمال بسیار زیاد جوب می گیرید.اگه خیلی شوره می زنید یه مدت تو هر بار حموم 3 بار سرتون رو خوب شامپو کنید و سعی کنید شامپوی متناسب با موتون رو بگیرید.(چرب , خشک , نرمال و ... )در ضمن Ph این شامپو هم متعادله و واسه هر روز حموم رفتن هم پشتش نوشته مشکلی نداره
شامپوهای ایرانی رو هم کلا بی خیال شید.اینا هر چی پشتش می نویسن دقیقا بر عکسش رو انجام می ده!نظارتی هم که نیست هر کی هر چی دلش می خواد می نویسه واسه تبلیغ دیگه.مثلا crystal شامپوی سیر می زنه.اینا هم می رن چها تا سیر پوست می کنن عصاره ش رو می ریزن تو شامپو می گن شامپوی سیر.تازه بو هم نداره!

Ghaioom
16-11-2010, 12:42
تو گاهی شامپوها هم خودش گفته دو بار بزنید.
اگه یه بار بزنیم زیاد کف نمیکنه بار دوم زیادتر کف میکنه! :31:
ما شامپو سیر پرژک استفاده میکنیم.
بوی خوبی هم داره! D:

ولی باید تعویضش کنم باید همون کتوکونازول 2% استفاده کنم.