PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک نشدن ویــــــــــــــروس

SNOW PATROL
15-11-2010, 18:02
دوستان سلام از صبح تا حالا یه ویروس افتاده به جون کامپیوترم دهنمو سرویس کرده اینم عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتی ویروسم هم nod هست که دیروز اپدیت کردم هرچی رویه delete میزنم retry میده خواهشا کمک کنید دیگه موندم چی کار کنم

AlexanderMahone
15-11-2010, 19:57
دوستان سلام از صبح تا حالا یه ویروس افتاده به جون کامپیوترم دهنمو سرویس کرده اینم عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتی ویروسم هم nod هست که دیروز اپدیت کردم هرچی رویه delete میزنم retry میده خواهشا کمک کنید دیگه موندم چی کار کنم
سلام دوست عزیز این ویروس نیست یه پروسه معمول تو سیستم هست اگر پاکش کنی ویندوزت میپره دوست عزیز بهتره بجای استفاده از Nod32 که اپدیت اشتباه میده مثل عید کاربران BitDefender یا چند ماه قبل McAfee یه پروسه سالمو حیاتی ویندوز رو پاک کرد و کلی سیستم ها رو ترکوند این طور نشه نرم افزار امنیتی که خودم پیشنهاد میدم بهت و راضی همهستماز سال 2007 تا الان Norton Internet Security 2011 که از توی سایت میتونی دانلود ونصب کنی کرک شدشم پشتیبانی خوبی داره و واقعا اعجوبه ای هست تو دنیای امنیت :40: امتحانش ضرر نداره یه ماه امتحانش کنی اونوقت لذت ایمن بودن رو میبری :11:

SNOW PATROL
15-11-2010, 21:08
والا چی بگم من چند ساله دارم از nod استفاده میکنم تا حالا همچین مشکلی نداشتم حالا norton رو امتحان میکنم ببینم چی میشه راستی قابلیت اپدیت افلاین رو داره؟؟؟

mili_k
15-11-2010, 21:21
nod رو پاک کن avira نصب کن بعد complete scan کن.

نسخه ی مجانی رو از :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کن خبرشو بده! :46:

SNOW PATROL
16-11-2010, 13:21
نتیجه نهایی این شد که بعد از نصب avira تمام امکانات ویندوز از جمله regedit و msconfig از کار افتاد و دسترسی به اینترنت و نصب برنامه هم امکان انجامش نبود و مدام سیستم هنگ میکرد در نهایت مجبور شدم ویندوز عوض کنم و الان هم nod نصبه با تشکر از دوستان:46:

jax2
16-11-2010, 14:11
سلام دوست عزیز
این ویروس که شما داری اسمش هست VIRUT.CE
ویروس فوق العده خطرناکیه و فایل های EXE رو هم آلوده می کنه و از کار میندازه
نو32 قادر به پاکسازی این ویروس و همچنین گندزدایی فایل های EXE آلوده شده نیست.آویرا هم همینطور
شما فایل زیرو دانلود و اجرا کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد یه آنتی ویروس قوی تر نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید
ترجیحا کسپرسکای نصب کنید
تمامی تنظیماتش هم تو تایپیک اختصاصی خودش هست

SNOW PATROL
16-11-2010, 14:14
رفیق تشکر همونطور که گفتم ویندوز رو فرمت کردم مشکل برطرف شد این رو هم دانلود میکنم شاید دوباره اومد سراغم!!