PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ویندوز ارجینال قابل اپدیت دایمی؟؟؟؟؟؟

omidbooter
15-11-2010, 13:32
سلام.

من میخوام ویندوز بگیرم ارجینال که قابل اپدیت دایمی از مایکرو سافت باشه بدون مشکل
چند تا سوال:

1-حالا داخل ایران چجوری میشه گیر اورد؟

2-ویندوز اکس پی چنده قیمتش؟

وقتی میخرم باید 32 بیت و 64 رو جدا هزینه کنم بخرم یا دو تا همراه هم هستند؟

میگن مهمتر از ویندوز اون کدش هست که باید وارد کنی تا مایکروسافت تشخیص بده اصله و بزاره اپدیت کنی درسته؟
حالا سوال اینجاست که چجوری طریقه کار کرد این کد؟من شنیدم وقتی کد رو وارد میکنی مایکرو سافت ای پی سیستم رو ثبت میکنه و فقط تا ابد رو همین سیستم قابل اپدیت هست؟ درسته؟

بعد شنیدم رو کارت شبکه مادر برد ثبت میشه این یعنی مادر برد رو بفروشم دیگه نمیتونم اپدیت کنم و فقط رو همین مادربرد قابل اپدیت هست تا ابد؟؟درسته؟؟؟

یه توضیح بدین ممنون میشم

MRI 2599
15-11-2010, 17:30
سلام.

من میخوام ویندوز بگیرم ارجینال که قابل اپدیت دایمی از مایکرو سافت باشه بدون مشکل
چند تا سوال:

1-حالا داخل ایران چجوری میشه گیر اورد؟

2-ویندوز اکس پی چنده قیمتش؟

وقتی میخرم باید 32 بیت و 64 رو جدا هزینه کنم بخرم یا دو تا همراه هم هستند؟

میگن مهمتر از ویندوز اون کدش هست که باید وارد کنی تا مایکروسافت تشخیص بده اصله و بزاره اپدیت کنی درسته؟
حالا سوال اینجاست که چجوری طریقه کار کرد این کد؟من شنیدم وقتی کد رو وارد میکنی مایکرو سافت ای پی سیستم رو ثبت میکنه و فقط تا ابد رو همین سیستم قابل اپدیت هست؟ درسته؟

بعد شنیدم رو کارت شبکه مادر برد ثبت میشه این یعنی مادر برد رو بفروشم دیگه نمیتونم اپدیت کنم و فقط رو همین مادربرد قابل اپدیت هست تا ابد؟؟درسته؟؟؟

یه توضیح بدین ممنون میشم

سلام
اگه قصدت از خرید ویندوز XP اوریجینال فقط آپدیت هست که بدون مشکل باشه باید بگم من از ویندوز کرک شده استفاده می کنم و اتفاقاً تو سایت مایکروسافت هم ویندوزم را Genuine کردم و بدون مشکل آپدیت می کنم

اگه می خوای بهت بگم چیکار کنی که مشکلت با ویندوز های کرک شده حل بشه؟

omidbooter
17-11-2010, 22:43
سلام دوست عزیز.

ممنون که جواب دادید.

خوب اره فقط واسه اپدیت میخوام بخرم.

بابا مردم از بس ویندوز عوض کردم و مایکروسافت گفت کپی هست و اپدیت نکرد

نیکی و پرسش ؟:31:

بگو جون به لب شدیم:13:

MRI 2599
16-02-2011, 12:27
سلام دوست عزیز.

ممنون که جواب دادید.

خوب اره فقط واسه اپدیت میخوام بخرم.

بابا مردم از بس ویندوز عوض کردم و مایکروسافت گفت کپی هست و اپدیت نکرد

نیکی و پرسش ؟:31:

بگو جون به لب شدیم:13:
آقا شرمنده.
دیگه یادم رفت بیام به تاپیک سر بزنم.
شما این فایلی که می گذارم را دانلود کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایلی که می گیری یه فایل فشرده هست که توش 2 تا فایل به نام های iNGEn_XPsp2 و Genuine Check هست.
اول فایل iNGEn_XPsp2 را اجرا می کنی.صفحه cmd (کامند پرامت) باز میشه.
ازت می خواد که یه عدد دلخواه بین صفر تا 4500 وارد کنی.مثلاً 1364
بعد خود برنامه سریال ویندوز را عوض می کنه.
در مرحله بعد برنامه Genuine Check را اجرا می کنی و روی Continue کلیک می کنی.یه مقدار صبر کن تا برنامه اطلاعات لازم در مورد ورژن ویندوز و اینکه قانونی هست یا نه را جمع آوری کنه.
بعد از این در قسمت validation status اگه نوشته بود Genuine معنی ش اینه که ویندوزت با این سریالی که وارد کردی قانونی شده و هیچ مشکلی برای آپدیت نداری.
اگه چیز دیگه ای نوشته شده بود اول به اینترنت وصل شو و بعد روی Resolve که در پایین سمت چپ برنامه هست کلیک کن.یه صفحه اینترنت اسپلورر باز میشه.
صبر کن تا مراحل لود کامل بشه.
اگه ActiveX را نصب نکرده باشی (که اگه ویندوز تازه نصب کرده باشی نصب نشده) ازت می خواد که نصبش کنی.
اونو هم نصب کن.و وقتی صفحه Done شد کار تموم شده.
حالا برنامه Genuine Check را دوباره اجرا کن و روی Continue کلیک کن.
الآن باید در قسمت validation status عبارت Genuine ببینی.
اگه بازم چیز دیگه ای به غیر از Genuine نوشته شده بود اون عدد دلخواهی که تو فایل iNGEn_XPsp2 به برنامه داده بودی را عوض کن و یه چیز دیگه بنویس.و دوباره مراحل را اجرا کن.
مطمئن باش نتیجه میگیری.
من خودم نزدیک به 100 تا ویندوز را همینجوری Genuine کردم :27: :11: