PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای Defrag کردن هارد

I N N A
15-11-2010, 09:12
اگر ممکنه بهم معرفی کنید.

Dreamland
15-11-2010, 09:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

I N N A
15-11-2010, 17:01
ممنون.
از این سبک تر هم هست؟ میخوام سبک و سریع باشه.

Ship Storm
15-11-2010, 17:38
چرا از بخش Disk Defragmenter خود ویندوز استفاده نمی کنید؟

I N N A
16-11-2010, 00:54
چرا از بخش Disk Defragmenter خود ویندوز استفاده نمی کنید؟

سرعت و دقتش فکر میکنم پایین تره.
به نظرم نرم افزارهای بهتری هم برای این کار هست.
ممنون.

rsh
16-11-2010, 01:22
من از my defrag استفاده میکنم همینو در گوگل سرچ کنید پیدا میکنید حجمش کمه و رایگانه منکه روی سیتمم دارم و خیلی راضیم
اینم سایتشه

Mr.Pooya
16-11-2010, 01:29
سلام
نرم افزار Wise Reg Cleaner یک بخش Defrag هم داره حجمش هم 3 مگ بیشتر نیست البته تا اون موقع که رفتم تو سایتش 3 مگ بود شاید نسخه های جدید تر حجم بالاتری داشته باشند . اینم سایتش :

همینطور نرم افزار Wise Disk Cleaner هم نرم افزار خوبیه که برای پاک کردم TEMP و فایل های اضافه است .

موفق باشید :11:

Ship Storm
16-11-2010, 06:19
سرعت و دقتش فکر میکنم پایین تره.
به نظرم نرم افزارهای بهتری هم برای این کار هست.
ممنون.

پیشنهاد من یک نرم افزار جامع چند منظوره هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TuneUp Utilities / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

a6l3i
16-11-2010, 12:38
سلام

تو زمینه ی یکپارچه سازی هارد هیچ برنامه ای رو قوی تر از Ultimate Defrag ندیدم.( خیلی هم شاده طراحی شده) احساس میکنی هارد مثل خمیر تو دستته.

دلیلش هم اینه که علاوه بر Defrag اتوماتی که همه ی این جور برنامه ها دارن ، این امکان رو بهت میده که فایل ها رو به انتخاب خودت روی ترک های هارد بچینی که تاثیرش کاملا مشهوده.

روش کارشم اینه که فایل ها و فولدرهایی که دائم ازشون استفاده میکنی رو بعنوان پرکاربرد تیک میزنی و اونهایی که به ندرت باهاشون کار داری (مثل Backup ها یا موسیقی و فیلم و ....) رو بعنوان آرشیو

حالا Ultimate Defrag فایل مهم رو روی ترک های بیرونی دیسک های هارد قرار میده (قسما آبی) و آرشیو ها رو در مرکز (قسمت زرد).

دلیلش هم اینه که چون محیط ترک های بیرونی بیشتره ، هر بار که دیسک یه دور میزنه ، مقدار بیت های بیشتری خونده میشه و این یعنی سرعت Write/Read بیشتر و عمر طولانی تر هارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این امکان رو هم داره که خودش فایل های پرکاربرد و بلا استفاده رو تشخیص میده و اگه تیک Auto رو بزنین اونها رو هم به بیرون یا مرکز منتقل میکنه.

این هم یکی از پارتیشن های سیستم خودم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایل راهنمای این برنامه هستش که به آموزش کامل تکنولوژی Defrag با تصویر و به زیان کاملا معمولی توضیح داده. خوندش رو یه همه ی دوستان توصیه میکنم.

محض احتیاط: تو لینک زیر دکمه ی آبی رو بزنین ( سبزه تولبار خود 4shared رو میریزه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم لینک دانلود: (اون ستارهء قرمز رو بردارید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید . . .