PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک، مشکل کارت گرافیک با ویندوز 7

lsaman3al
15-11-2010, 09:05
سلام

من یه لپ تاپ HP مدل Pavilion DV4-1105em دارم که فابریک روش یه ویندوز ویستای 32 بیتی داشت که پاکش کردم و یه سون 32 بیتی بجاش نصب کردم و البته تمام درایور های اونم از سایت خود اچ پی دانلود کردم و نصب هم کردم...

ولی وقتی بازی ها اجرا میشن از کل صفحه استفاده نمی کنن یعنی رزولیشن لپ تاپ 1280x800 هستش ولی از دو طرف صفحه مشکی میشه و تصویر هم مربع میشه...

نمیدونم منظورم رو درست رسوندم یا نه ولی شدیدن به کمک احتیاج دارم

H@mid-Vista
15-11-2010, 16:31
خوب گرافیك شما چقدر رم اختصاصی داره؟
اگه رم گرافیكی كم باشه بازی با تنظیمات پایین ران میشه

Unknown_2517
15-11-2010, 19:15
خوب دوست عزيز كارت گرافيك لپ تاپ شما Intel 4500 كه از نوع مجتمع بوده و با مموري 64 مگابايت است و طبيعتا بازيها رو نميتوني با كيفيت بالا انجام بدي.

lsaman3al
16-11-2010, 01:46
خوب گرافیك شما چقدر رم اختصاصی داره؟
اگه رم گرافیكی كم باشه بازی با تنظیمات پایین ران میشه

اینا رو که میگی دقیق نمیدونم ولی فکر کنم منظورت این قسمت باشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دوتا عکسم گذاشتم که اولی برای زمانی هستش که سیستم معمولی کار میکنه و دومی برای وقتی هستش که وارد بازی میشم (نوع بازی هم فرقی نمیکنه چه سبک که سنگین همینه)

اطراف صفحه سیاه میشه و رزولیشن هم فکر کنم کمیاد روی 720x527

lsaman3al
16-11-2010, 01:51
خوب دوست عزيز كارت گرافيك لپ تاپ شما Intel 4500 كه از نوع مجتمع بوده و با مموري 64 مگابايت است و طبيعتا بازيها رو نميتوني با كيفيت بالا انجام بدي.

خیر دوست من کارت گرافیک NVIDIA GeForce 9200M GS هستش و در ضمن من با کیفیت بازی مشکل ندارم و به راحتی تمام بازی هارو اجرا میکنه فقط اندازه تصویر رو کوچیک میکنه یعنی از دو طرف السیدی صفحه مشکی میشه و اندازه تصویر یه مربع اون وسط هستش

Unknown_2517
16-11-2010, 13:56
خیر دوست من کارت گرافیک NVIDIA GeForce 9200M GS هستش و در ضمن من با کیفیت بازی مشکل ندارم و به راحتی تمام بازی هارو اجرا میکنه فقط اندازه تصویر رو کوچیک میکنه یعنی از دو طرف السیدی صفحه مشکی میشه و اندازه تصویر یه مربع اون وسط هستش

ببخشيد من يك كانفيگ ديگه در نظرم بوداشتباه كردم!!
شما تو بازيها در قسمت تنظيمات، رزولوشين بازي را با رزولوشن لپ تاپتتان هماهنگ كنيد و يا تصوير را درحالت 16:9 يا 16:10 قرار بديد ببينيد جواب ميگيريد.

H@mid-Vista
16-11-2010, 18:34
خوب گرافیك شما دارای مشكل كمبود رم گرافیكی نیست
بلكه دارای پردازشگر گرافیكی بالایی نیست.
جی فورس 9200 سری جی اس خیلی قوی نیست.
سعی كن تنظمیات گیمها رو پایین بیاری