PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ی کانفیگ برای اتصال لپ تاپ و همچنین استفاده از اکانت شبانه؟

beny98
15-11-2010, 02:06
با سلام....
تو خونه ای ساکن هستم ی کامپیوتر(دسک تاپ)،ی لپ تاپ و چند تا گوشی قابل اتصال به وای فای وجود داره،چطور میشه طوری کانکشن ها رو کانفیگ کرد ک روزا بدون مشکل بشه از همه وسیله ها برای اتصال به اینترنت استفاده کرد و شب ها هم کانکشنی برای اتصال ب کانکشن شبانه داشت ک هر شب دردسر تغییر نام کاربری رو نداشته باشم؟؟ممنون میشم کامل توضیح بدین:13:

joe_satriani
15-11-2010, 17:46
با سلام
راهی نیست ...
باید همینطوری سر کنید

موفق باشید.

roteal2007
15-11-2010, 18:11
با سلام....
تو خونه ای ساکن هستم ی کامپیوتر(دسک تاپ)،ی لپ تاپ و چند تا گوشی قابل اتصال به وای فای وجود داره،چطور میشه طوری کانکشن ها رو کانفیگ کرد ک روزا بدون مشکل بشه از همه وسیله ها برای اتصال به اینترنت استفاده کرد و شب ها هم کانکشنی برای اتصال ب کانکشن شبانه داشت ک هر شب دردسر تغییر نام کاربری رو نداشته باشم؟؟ممنون میشم کامل توضیح بدین:13:

خب شما راهی جز این نداری...اما میتونی با وایرلس لپ تاپت (اگه مال خودته و همیشه پیشته) وارد تنظیمات بشبی و تغییرات رو اونجا اعمال کنی....دیگه بهتر از این راخی نیست.

beny98
15-11-2010, 19:55
یعنی راهی نیس ک ی کانکشن PPPoE داشته باشم واسه روزا ک بتونم ب پی سی و لپ تاپ وصل شم و ی کانکشن Bridge ک یوزرشو ب اکانت شبانه تغییر بدم و فقط با پی سی کانکت شم؟؟؟؟
یعنی هر شب باید ساعت 2 بیدار شم!!؟؟؟:41:

beny98
26-12-2010, 12:39
ی مساله دیگه دوستان،من هرکاری کردم نتونستم اکانتی بسازم ک کار کنه بدون مشکل....
الان خوده مودم رو کانفیگ میکنم(از 192.168.1.1)....ب از Quick Setup ی اکانته PPOoE کانفیگ میکنم و شب هم مودمم رو ریست فکتوری میکنم از تو منوی 192.168.1.1 (چون کوییک ستاپ خاموش میشه بعد از کانفیگ)و دوباره این عملیات رو واسه کانفیگه مودم انجام میدم،حتما راهی بهتر هم هست،از دوستان میشه کسی راهنمایی کنه؟؟

shitan
26-12-2010, 16:47
ی مساله دیگه دوستان،من هرکاری کردم نتونستم اکانتی بسازم ک کار کنه بدون مشکل....
الان خوده مودم رو کانفیگ میکنم(از 192.168.1.1)....ب از Quick Setup ی اکانته PPOoE کانفیگ میکنم و شب هم مودمم رو ریست فکتوری میکنم از تو منوی 192.168.1.1 (چون کوییک ستاپ خاموش میشه بعد از کانفیگ)و دوباره این عملیات رو واسه کانفیگه مودم انجام میدم،حتما راهی بهتر هم هست،از دوستان میشه کسی راهنمایی کنه؟؟

مدل مودمت چیه بگو تا ببینم می تونم دستورات لازم را گیر بیارم یا نه.

beny98
27-12-2010, 02:03
سلام دوسته من....
D-Link
Model:DSL-2640U

shitan
27-12-2010, 08:20
سلام دوسته من....
D-Link
Model:DSL-2640U

خوب خیلی بهتر شد چون خودم dsl-2520u دارم.نباید تفاوتی توی دستورات باشه شما نگاه کن اگه فرق می کرد بگو تا دستورش را پیدا کنم.
ابتدا بهتره default getway را عوض کنی تا هی روی مودم بقیه نری و مشکلی پیش نیاد مثلا 192.168.11.1
بعد باید با telnet روی مودم login کنی .
بعد دستور زیر را بزن و برو داخل مودم ببین یوزر و پس عوض شده یا نه اگه عوض شده خوب دستورات درسته .اینجا بگو تا بقیه موارد لازم را بگم.

wan config 0.0.35 1 --username user
wan config 0.0.35 1 --password pass
0.0.35 به ترتیب از راست به چپ port .vpi .vci
عدد 1 شماره کانکشن pppoe در مودم می باشد.
user and pass هم که معلومه.
بعد از این مودم با دستور reboot دوباره راه اندازی میشه وتنظیمات اعمال میشن.

baloteli
29-12-2010, 13:13
سلام من میخوام یک مودم Model:DSL-2640U D-Link بخرم شنیدم برای دانلود شبانه باید بلند شم و یکبار ریستش کنم آیا درسته
یا نه ؟
باهمون auto power on , Internet Download Manager هم میتونم دان کنم ؟

shitan
29-12-2010, 18:51
سلام من میخوام یک مودم Model:DSL-2640U D-Link بخرم شنیدم برای دانلود شبانه باید بلند شم و یکبار ریستش کنم آیا درسته
یا نه ؟
باهمون auto power on , Internet Download Manager هم میتونم دان کنم ؟

بستگی به نوع isp داره که چجوری اینترنت را ارائه بده.
مثلا یکسره با یک یوزر که در این صورت به صورت اتوماتیک شبانه اعمال میشه.یا نیاز به یکبار قطع ووصله.یا اصلا پس جدایی وجود داره.
که همه اینها را می شه به صورت اتوماتیک در اورد.

لطفعلی خان قاجار
31-12-2010, 01:45
سلام با توجه به پست بالایی این سوال رو می پرسم !
اگه isp ما دو یوزره باشه یعنی برا شبا با یه یوزر و روزا با یه یوزر دیگه باید کانکت شم !
چیجوری باید دانلود منیجر رو تنظیم کنم که دیگه شبا بیدار نشینم ؟؟
قبلن از همکاریتون ممنونم

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

منظورم اینه که شبا دیگه نشینم یوزر عوض کنم و خود دانلود منیجر اینکار و برام بکنه !!

shitan
31-12-2010, 11:12
سلام با توجه به پست بالایی این سوال رو می پرسم !
اگه isp ما دو یوزره باشه یعنی برا شبا با یه یوزر و روزا با یه یوزر دیگه باید کانکت شم !
چیجوری باید دانلود منیجر رو تنظیم کنم که دیگه شبا بیدار نشینم ؟؟
قبلن از همکاریتون ممنونم

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

منظورم اینه که شبا دیگه نشینم یوزر عوض کنم و خود دانلود منیجر اینکار و برام بکنه !!

شما با bridge وصلین یا مودم یکسره است

paranormal
04-01-2011, 01:53
با سلام ...........چند مدت بیش وینروز seven رو کامپیوتر نصب کردم.حالا به اینترنت روزانه راحت وصل میشه ولی اینترنت شبانه وصل نمیشم:41: میخواستم ببینم باید تو تنظیمات مودم تغییری بدم!!شرکت اینترنت=اسیا تک سرعت=512 با تشکر.............[:11:

appadanax
07-01-2011, 02:46
تا جایی که من با کانفیگ مودم کار کردم باید مودم را دایم ریستارت کنی. البته من از روی تجربه شخصی خودم می گویم.