PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب نشدن ویندوز بر روی لپتاپم؟!!!

mohammadsaadat
14-11-2010, 22:43
سلام
دیروز به یکباره ویندوز لپتابم که سون بود هنگ کرد و بعد از اینکه رستارت کردم ویندوز بالا نیومد و صفحهrepir اومد ولی بد از اون هم ویندوز بالا نیومد و من اقدام به نصب ویندوز جدید کردم ولی بعد از اینکه مرحله اول نصب تموم میشه و سیستم رستارت میکنه ادامه نصب ویندوز نمیاد و این ارور رو میده که عکسش رو براتون پیوست کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو هم بگم که چندین نوع سی دی ویندوز 7 رو امتحان کردم این ارور و ارورهای مشابه این رو میده.
حتا ویندوز xp رو هم امتحان کردم اون هم بعد از این که مرحله اول نصبش انجام میشه در مرحله بعدش یه ارور عجیب غریب میده.
یعنی به نظرتون مشکل از هارد من هست؟
من خودم گیج شدم.
کل فایلهام رو با هزار بدبختی از تو هارد لپتاپ خارج کردم و کل هارد رو هم فرمت کردم و دوباره اقدام کرم بازهم نشد که نشد....
لطفا راهنمایی کنید که چه گلی به سرم بگیرم.
ممنون.

Dr.know
15-11-2010, 10:57
از تو بایوس تنظیمات هارد لب تاپ را بزار رو ATA

mohammadsaadat
15-11-2010, 12:02
من این رو هم امتحان کردم ولی بازهم ارور میده.
ببینید اون قسمت از نصب ویندوز 7 که میخوایم پارتیشن رو انتخاب کنیم میاد من هر پارتیشن رو انتخاب میکنم اون پایین این پیغام رو میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتا کل هارد رو delete کردم و دوباره پارتیشن ساختم و فرمت کردم هم این پیغام هست ولی وقتی که یک پارتیشن رو انتخاب می کنم و next رو میزنم قسمت بعدی نصب میاد و وقتی که رستارت میشه که ادامه نصب رو بره یکباره اون اروری که تو پست قبلی عکشو گذاشتم میاد.

من فکر میکنم یا bios من مشکل پیدا کرده یا هاردم.
وقتم ندارم بدم بیرون چک کنن. الانم تو محل کارم.

saeed774
15-11-2010, 21:38
شما درایوی که ویندوز رو نصب میکنین Active هست . درایوی که اکتیو نباشه بوت نمیشه . با برنامه های تحت داس مثه Partition magic میتونین درایو C رو Active کنین .