PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gadget

hoora-1
14-11-2010, 21:57
سلام

پنجره gadget باز نمیشه !

یه بار این طوری شده بود و بعدش باز شد اما الان دو سه روزه هر کاری می کنم باز نمی شه
حس می کنم ویندوزم داغونه !
نمنی تونم آفیس رو هم نصب کنم روش
میشه کمک کنید!

ebicross
14-11-2010, 22:57
در Control Panel و سپس Program and Features گزینه ی Turn windows component On or OFF رو از سمت چپ بزنید و تیک Windows Gadget Platform رو بردارید و Next بزنید و بعد سیستم رو ریست کنید و بعدش دوباره همین کار رو بکنید و تیک رو بزارید.

Office چطور نصب نمیشه؟ پیام خاصی میده؟

hoora-1
14-11-2010, 23:13
میگه یه سری dll رو پیدا نمی کنه !
وقتی داره فایل هایی رو که باید نصب کنه مرور می کنه خیلی هاشون قرمز میشن و ارور میدن !
32 bit رو روی یه xp نصب کردم شد اما ویندوز من 64bit نمی دونم چی کار کنم ؟

ebicross
14-11-2010, 23:28
خب شما باید نسخه ی مخصوص 64 بیت رو بگیرید.
توی بازار هست و برای دانلود هم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoora-1
15-11-2010, 15:10
ممنون
اما همون 64 بیتی نصب نمی شه دیگه ، dll پیدا نمی کنه !
منظورم این بود که 32 بیتی رو روی یه سیستم دیگه امتحانکردم سی دی مشکل نداشت

راستی برای گجت هم اون کار هارو که گفتین کردم اما وقتی ریست کردم که دوباره تیکش رو بذارم هنگ می کنه یه خورده که مونده کامل بشه دیگه ادامه نمی ده و باید سیستم رو از دکمه پاور خاموش کنم !

الان هم که هر کاری کردم کانکت نمی شه ! اکانت مشکل نداره از سیستم ئیگه با همون اکانت کانکت شدم الان !

تاچ پد موس لپ تاپم هم مدتیه دبل کلیک نمی کنه !

ممکنه همه ی اینا از ویندوز باشه ؟
و از کجا باید بفههم که ویندوزم مشکل داره و اینکه مشکلش چیه ؟

ebicross
15-11-2010, 16:32
فکر میکنم ویندزتون مشکل داره. با یک آنتی ویروس به روز اسکن کنید.
و یا اینکه یک آنتی ویروس به روز دانلود کنید و در CD رایت کنید و بعد ویندوز عوض کنید و بدون رفتن به درایوها از طریق همون CD آنتی ویروس رو نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید.

ممکنه یک نرم افزار نا مناسب و یا سرویسهای زیاد و شلوغی سیستم و افت کارایی همه با هم این مشکلات رو ایجاد کرده باشه.

اگر ویروسی نیستین از ابزارهای مثل Tuneup utility استفاده کنید.

hoora-1
15-11-2010, 16:44
آنتی ویروسم آپدیته !
قبلا که درایو ویندوز رو اسکن کرده بودم دوتا ویروس پیدا کرده بود !
راستی الان که دوباره اومدم نصبش کنم دیدم اصلا ارورش dll نبوده عکسش رو اینجا میذارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه چیز دیگه من ویندوز اورجینال لپ تاپم رو بهم نداده فروشنده و دوبار فقط ریکاوریش کردم ویندوز عوض کردن برام مشکل سازه
آخه همه چیز بهم می ریزه

اگه بخوام دوباره ریکاور کنم فایل های آنتی ویروس و آپدیتش کجا ذخیره میشن که داشته باشمشون ؟
آخه dial up دارم و دوباره آپدیت کردن برام مشکله ( یکی دوتا مشکل ندارم که ...:46:)

این ابزاری که گفتین چی هست ؟ از کجا بیارمش و چی کارش کنم ؟

منونم که توجه کردید

hoora-1
15-11-2010, 17:24
الان از safe mode دوباره امتحان کردم تونستم تیکش روبزنم اما فقط همون گجت هایی که باز بودن دوباره اومدن و پنجره ش بازم باز نمیشه

FAR_FA
15-11-2010, 18:37
فایلهای سیستمی شما احتمالا" توسط ویروسها در حال تخریبه . بهترین کار اینه که ویندوز عوض کنید .
بعضی از ویروسها براحتی از دست آنتی ویروسها در میرن و آنتی ویروسها اونها رو نمیتونن شناسایی کنند .
این زحمتو به خودتون بدین ، حالا از هر طریقی که شده یه ویندوز درست و حسابی نصب کنید تا خیالتون از این بابت
راحت باشه .

راستی آنتی ویروست چیه ؟

hoora-1
15-11-2010, 20:38
eset smart sequrity
وای نه !
آخه من ویندوز درست حسابی اصلا ندارم
ریکاور جواب نمی ده ؟
نمی تونم به خاطر درایور ها هر ویندوزی نصب کنم !

یعنی هیچ راه دیگه ای نداره ؟
مگه میشه ؟
من دیدم حتی سیستم های پر ویروس رو هم بدون نصب مجدد درستش می کنن !!!!

این ویروسیه که قبلا آنتی ویروسم شناخته بود ...

ebicross
15-11-2010, 22:50
آنتی ویروسم آپدیته !
قبلا که درایو ویندوز رو اسکن کرده بودم دوتا ویروس پیدا کرده بود !
راستی الان که دوباره اومدم نصبش کنم دیدم اصلا ارورش dll نبوده عکسش رو اینجا میذارم :

این خطا مربوط به نصب نیست.
اصلا اینجا مرحله ی نصب آفیس نیست و ممکنه آرشیو خراب باشه یا هر چیز دیگه. با نرم افزار Winrar این آرشیو رو باز کنید و فایلهاش رو توی یه محل کپی کنید ببینید کپی میشه یا نه.

اگه بخوام دوباره ریکاور کنم فایل های آنتی ویروس و آپدیتش کجا ذخیره میشن که داشته باشمشون ؟
آخه dial up دارم و دوباره آپدیت کردن برام مشکله ( یکی دوتا مشکل ندارم که ...:46:)

C:\program data\eset\updfile

این ابزاری که گفتین چی هست ؟ از کجا بیارمش و چی کارش کنم ؟

نرم افزار TuneUp یا هر نرم افزار بهینه کننده ی دیگه.
حالا شما CCleaner رو نصب کنید. هم کم حجم تره و هم رایگانه:

آخه من ویندوز درست حسابی اصلا ندارم
ریکاور جواب نمی ده ؟
نمی تونم به خاطر درایور ها هر ویندوزی نصب کنم !

DVD ویندوز رو بزارید و بوت کنید و گزینه ی Repair رو بزنید تا فایلهای ویندوز تعمیر بشه. نیاز به نصب مجدد نیست.
البته بعد از نصب و استفاده از CCleaner و اگر به هیچ جوابی نرسیدین.

این ویروسیه که قبلا آنتی ویروسم شناخته بود ...

این ها اصلا مهم نیستند و اصلا توی سیستم شما نبودند. به محض اینکه از اینترنت دانلود شدن حذف هم شدن.

FAR_FA
15-11-2010, 23:29
دوست عزيز اينقدر سخت نگير . اينكه يه ويندوز عوض كردنه مشكلي نيست ، مطمئن باش تجربه ات بيشتر ميشه .

ببين سيستم Restor كار ميكنه . اگه فعال باشه ، ببرش به زماني كه ويندزت سالم بود . البته اين رو هم بگم ممكنه
آپديت هاي آنتي ويروست هم بپره . اگر هم غير فعال بود پس ويروس سفت و سختي به سراقت اومده .

در ضمن آنتي ويروستون قديميه ، ممكنه آپديت شده باشه ولي از انجين قديمي استفاده ميكنه كه بدرد ويروسهاي قديمي
ميخوره . اين روزا ويروسهاي خيلي قدري وجود دارند كه بهترين آنتي ويروسها رو هم دور ميزنند .

آنتي ويروساي قويتر از ESEt هستند مثل Avira و avast و Comodo كه ميتونيد براحتي از بازار تهيه كنيد .
من سالهاست كه از آويرا استفاده ميكنم ولي اين دليل نميشه كه ويندوزم كاملا" از دست ويروسها در امان باشه .
حتي شده در يك هفته دوبار ويندوز عوض كردم . (

يه پيشنهاد دوستانه ، بريد بسمت ADSL ، فقط يه هزينه اوليه نصب داره ، بقيش رو حساب كنيد از خريد كارت ساعتي
اينتر نت ارزونتر در مياد .

مثلا" اگه 128 كيلوبيت رو بگيريد با 1 گيگ دانلود كاملا" بنفع شماست . تو شهر ما قيمتش 9 هزار تومنه و هزار تومن هم
بطور ثابت مخابرات بر ميداره . مجموعا" ميشه 10 هزارتومان در ماه كه اين فكر نكنم مبلغ زيادي در ماه باشه .

من هم اون اوايل مشكل شما رو داشتم ولي الان براحتي جديد ترين نرم افزارها رو دانلود ميكنم و نارحت از بين رفتن
بك آپها هم نيستم . تا جايي كه ميتونم ذخيرهشون ميكنم ولي هر موقع كه از دستشون بدم ميتونم دوباره دانلودشون كنم .

ببخشيد نتونستم كمكتون كنم .

مو فق باشيد

hoora-1
16-11-2010, 00:27
این خطا مربوط به نصب نیست.
اصلا اینجا مرحله ی نصب آفیس نیست و ممکنه آرشیو خراب باشه یا هر چیز دیگه. با نرم افزار Winrar این آرشیو رو باز کنید و فایلهاش رو توی یه محل کپی کنید ببینید کپی میشه یا نه.

C:\program data\eset\updfile

نرم افزار TuneUp یا هر نرم افزار بهینه کننده ی دیگه.
حالا شما CCleaner رو نصب کنید. هم کم حجم تره و هم رایگانه:

DVD ویندوز رو بزارید و بوت کنید و گزینه ی Repair رو بزنید تا فایلهای ویندوز تعمیر بشه. نیاز به نصب مجدد نیست.
البته بعد از نصب و استفاده از CCleaner و اگر به هیچ جوابی نرسیدین.

این ها اصلا مهم نیستند و اصلا توی سیستم شما نبودند. به محض اینکه از اینترنت دانلود شدن حذف هم شدن.

کلا اکسترکت کردم تو یه فایلی اما بعد که اومدم از تو اون فایله setup کنم باز ارور داد

من اصلا چیزی به اسم ویندوز ندارم
فقط دوتا دی وی دی دارم که همون موقع خرید لپ تاپ فروشنده گفت درایور ها و ویندوزم رو از رو لپ تاپ رایت کرده برام
همین
هر دوتا نرم افزار رو دانلود کردم
حالا چی کارشون کنم ؟

امروزم که دوباره اومدم نصبش کنم تا یه جاهایی پیش رفت البته از رو سی دی نه از همون فایلی که ریختم تو هارد اما بازم نشد این پیغام رو داد :

ebicross
16-11-2010, 12:44
در ضمن آنتي ويروستون قديميه ، ممكنه آپديت شده باشه ولي از انجين قديمي استفاده ميكنه كه بدرد ويروسهاي قديمي
ميخوره . اين روزا ويروسهاي خيلي قدري وجود دارند كه بهترين آنتي ويروسها رو هم دور ميزنند .

آنتی ویروسشون به روزه. نسخه ی 4 بیزینس. قدیمی نیست.

آنتي ويروساي قويتر از ESEt هستند مثل Avira و avast و Comodo كه ميتونيد براحتي از بازار تهيه كنيد .
من سالهاست كه از آويرا استفاده ميكنم ولي اين دليل نميشه كه ويندوزم كاملا" از دست ويروسها در امان باشه .
حتي شده در يك هفته دوبار ويندوز عوض كردم . (

ESET و Avira و Avast بهترین آنتی ویروسها هستند.
Avira و Comodo نسخه ی رایگان دارند و نسخه های رایگان معمولا دیر آپدیت میشن و خیلی امکانات رو ندارند.
Eset بهترین گزینه در بین آنتی ویروسها هستش، سبک، سریع و مطمئن. :دی
کلا آنتی ویروسهای رایگان برای کار حرفه ای به درد نمیخورن. مگه اینکه نسخه های پولیشون رو بخرین یا کرک کنید. :دی

امروزم که دوباره اومدم نصبش کنم تا یه جاهایی پیش رفت البته از رو سی دی نه از همون فایلی که ریختم تو هارد اما بازم نشد این پیغام رو داد :

شاید فایلها مشکلی داره. یک نسخه از مغازه ها بخر. کرک هم داره. راحت.

FAR_FA
16-11-2010, 15:11
آنتی ویروسشون به روزه. نسخه ی 4 بیزینس. قدیمی نیست.

كاملا" درست ميفرماييد ، من اشتباه كردم . از hoora-1 عزيز عذر ميخوام .

ESET و Avira و Avast بهترین آنتی ویروسها هستند.
Avira و Comodo نسخه ی رایگان دارند و نسخه های رایگان معمولا دیر آپدیت میشن و خیلی امکانات رو ندارند.
Eset بهترین گزینه در بین آنتی ویروسها هستش، سبک، سریع و مطمئن. :دی
کلا آنتی ویروسهای رایگان برای کار حرفه ای به درد نمیخورن. مگه اینکه نسخه های پولیشون رو بخرین یا کرک کنید. :دی

معمولا" آنتي ويروسهاي معروف نسخه رايگان هم دارند مثل آويرا و كومودو . شما يه سري به تاپيك هاي
اين دوتا آنتي ويروس بزنيد ، مخصوصا" آويرا كه واسه گرفتن Key از اين تاپيك ، دوستان مرتبا" پست ميزنند تا
آويرا رو آپديت كنند . آويرا هم نسخه Free داره و هم نسخه پولي ( Avira Premium Security Suite و ... ) . كافيه يه سري به سايت آويرا بزنيد و ببيند تنوع محصولاتشون چقدره .

avast هم همين طوريه ، يه نسخه رايگان داره كه خيلي خوبه ، نسخه پرو داره و نسخه اينترنت سكيوريتي .
من از نسخه رايگانش استفاده ميكنم كه فكر كنم در بعضي مواقع بهتر از Eset هم عمل ميكنه . سرعت آپديتش هم خوبه .

در مورد Comodo ، يكي از بهترينهاست . تنها نسخه رايگان اين برنامه در پيدا كردن ويروس ها بمراتب از آنتيهاي
پولي سريعتره . آپديتشم سريعه . فايروال خيلي محكمي داره و خيلي از ويروسها رو از طريق آنتي ويروس قدرتمندي كه داره ، بسرعت شناسايي ميكنه .

من تقريبا" يه شش ماهي از Eset Smart Security استفاده كردم ، ولي نهايتا" گذاشتمش كنار . نميگم بد بود
ولي كمودو و آويرا و آوست خيلي ازش سرترند . كمودو و آوست خيلي سبكند ، شايد سبكتر از Eset ولي
كاركردشون بمراتب بهتر از Eset هستش .

شما لطف كنيد يه سري به تاپيكهاي زير بزنيد :

تاپيك كمودو :

تاپيك زير مربوط به تست و كارايي انواع آنتي ويروسهاست :

اينجا هم تاپيك آويراست :

موفق باشيد

-------------

masoud8
16-11-2010, 18:05

تاریخ سیستمت رو یه ماه ببر عقب، مثلا بذار 1oct2010
حالا از رو همون CD بدون مشکل Office رو بنصب...

نتیجه رو بگو.

گرافيكار
17-11-2010, 01:30
در Control Panel و سپس Program and Features گزینه ی Turn windows component On or OFF رو از سمت چپ بزنید و تیک Windows Gadget Platform رو بردارید و Next بزنید و بعد سیستم رو ریست کنید و بعدش دوباره همین کار رو بکنید و تیک رو بزارید.

Office چطور نصب نمیشه؟ پیام خاصی میده؟

من هم همين مشكل رو با گجت داشتم
همين كاري رو هم كه گفتين كردم ولي درست نشد
چجوري ميشه گجتهايي رو كه نصب كردم حذف كنم

FAR_FA
17-11-2010, 11:28
چجوري ميشه گجتهايي رو كه نصب كردم حذف كنم

شما با راست کلید روی Gadget میتونید اونایی رو که نصب کردید رو حذف کنید :

اگه بعضی از گچتها مقاومت کردن و حذف نشدن ، شما برو توی Search تایپ کن Gadget . در اینجا Uninstall رو انتخاب کن .
ظاهرا" باز همون پنجره میاد ولی گجتهای موندگار رو حذف میکنه :

موفق باشید

.

hoora-1
18-11-2010, 00:06
شاید فایلها مشکلی داره. یک نسخه از مغازه ها بخر. کرک هم داره. راحت.

از مغازه خریدم دیگه ! چند تا آفیس باهم داره 32 بیتی 2010 رو هم از روی همین رو یه سیستم دیگه نصب کردم و شد ! اما رو سیستم من نمیشه!

تاریخ سیستمت رو یه ماه ببر عقب، مثلا بذار 1oct2010
حالا از رو همون CD بدون مشکل Office رو بنصب...

نتیجه رو بگو.
بازم نشد

شما با راست کلید روی Gadget میتونید اونایی رو که نصب کردید رو حذف کنید :

اگه بعضی از گچتها مقاومت کردن و حذف نشدن ، شما برو توی Search تایپ کن Gadget . در اینجا Uninstall رو انتخاب کن .
ظاهرا" باز همون پنجره میاد ولی گجتهای موندگار رو حذف میکنه :

موفق باشید

.

من اصلا صفحه گجت هام باز نمیشه ! مشکلم همینه !

Dew Drop
18-11-2010, 00:41
من اصلا صفحه گجت هام باز نمیشه ,نمی تونم آفیس رو هم نصب کنم ,ویندوزم داغونه
هر کاری کردم کانکت نمی شه ,تاچ پد موس لپ تاپم هم مدتیه دبل کلیک نمی کنه

شما با این مشکلاتی که دارین خوبه یه بار از سی دی های ریکاوری که داریداستفاده نمی کنید.
فکر میکنم با ریکاوری مشکلتون حل بشه.

hoora-1
18-11-2010, 01:14
موضوع اینه که من از ریکاوری مطمئن نیستم - یه چیزی فروشنده بهم داد موقع خرید و گفت از رو ویندوز برام رایت کرده نمی دونم این همون ریکاوری یا نه ؟
می تونم خود ویندوز رو بدون سی دی ریکاور کنم ؟ با f11 ؟
راه دیگه ای غیر از این نداره ؟ چون یه عالم برنامه دارم رو سیستم نمی دونم چی کارش کنم ؟

sigma007
18-11-2010, 01:17
سلام
مگه ویندوزی که روی لپ تاپ شما نصبه اصلی نیست؟
اگه اصله که مشکلی واسه عوض کردن ویندوز نداری!! زیر لپ تاپ هایی ویندوز اورجینال روشون هست شماره سریال ویندوز رو نوشته. حالا شما تنها کاری که باید بکنی اینه که شماره سریال رو یادداشت بکنی و یه دی وی دی ویندوز7 بزاری و دقیقاً همون نسخه ای که الان رو سیستمت نصبه رو موقع نصب انتخاب کنی و واسه اکتیو کردن هم همون سریال رو بهش بدی.
بعد از نصب ویندوز جدید انشاله که مشکلاتت حل میشه:21:

hoora-1
18-11-2010, 02:06
آره اورجیناله - سریال هم داره
اما نگران درایور ها هستم - باید جدا نصبشون کنم ؟ من ویندوز 7 پروفشنال دارم دیگه غیر از این فرقی نمی کنه چی بخرم و چند بخرم ؟

hoora-1
18-11-2010, 02:07
اما نگران درایور ها هستم - باید جدا نصبشون کنم ؟ من ویندوز 7 پروفشنال دارم دیگه غیر از این فرقی نمی کنه چی بخرم و چند بخرم ؟

sigma007
18-11-2010, 02:27

پس مشکل حله
فقط باید یه دی وی دی ویندوز 7 پیدا کنی که همه نسخه ها رو داشته باشه مثل همونی که تو مجموعه کینگ پرند هستش.بعدشم که سریالی که پشت لپ اپت نوشته رو میدی و اکتیو میشه.
میتونی از درایورهاتم یه بک آپ بگیری که دوباره نخوای دانلود کنی.
واسه بک آپ گیری از درایورات هم می تونی از این برنامه استفاده کنی Driver Checker
لینک دانلود این برنامه هم اینه با حجم تقریبی 5 مگابایت

hoora-1
18-11-2010, 11:43
فکر می کنم مشکل گجت ها از یه گجتی بود که نصب کرده بودم خودش باز نمیشد امروز که روشن کردم خود به خود اومده بود - گالری گجت ها هم باز میشه!
اما مشکل آفیس نمی دونم چیه واقعا ! 2003 رو از تو همون سی دی نصب می کنه !

mahs
26-11-2010, 11:18
با سلام منم این مشکل رو با آفیس داشتم که طبق دستورالعمل زیر حلش کردم.دقت کنید وژن جدیدی نصب کنید

You can try to manually uninstall Office by the steps below:
1. Download and install the Windows Installer Cleanup Utility.

2. After you install the Windows Installer CleanUp Utility, click Start -> All Programs -> Windows Install Clean Up.
3. Highlight Microsoft Office 2010 entry in the list and then click Remove. Quit the Utility.

Note: If you have got any other old or redundant office entries such as Office 2007 or other Office standalone products, such as Visio in the list, please remove them together.

4. Close all applications.

5. Click the “Start” peal, in the Search box, type "regedit" (without the quotation marks) and press Enter.

Note: If you are using Windows XP, click Start -> Run, type "regedit" (without the quotation marks) and press Enter.

6. Expand the registry tree on the left pane and locate the following two registry subkeys:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office

7. Right-click on this registry subkey and click Delete to delete those keys.

8. Open Windows Explorer, and then browse to the "C:\Program Files" folder

If it exists, rename the "Microsoft Office" to "Microsoft Office OLD"

If it exists, rename "OfficeUpdate" to "OfficeUpdateOLD"

If it exists, rename "OfficeUpdate14" to "OfficeUpdate14OLD"

9. Click Start, in the Search box, type "%Temp%" (without the quotation marks) and press Enter.

10. Empty the Temp folder.
Note: If some files can't be deleted, please skip them, which don't influence the result of the troubleshooting.

11. Empty the Recycle Bin.

12. Restart your computer, and try to install Office 2010 again

اما در مورد گجت ها راه حلی پیدا نکردم.

hoora-1
01-12-2010, 18:29
با سلام منم این مشکل رو با آفیس داشتم که طبق دستورالعمل زیر حلش کردم.دقت کنید وژن جدیدی نصب کنید

اما در مورد گجت ها راه حلی پیدا نکردم.

ممنون

اما نتونستم دانلود کنم / راستی این clean up همونه که لینکش رو گذاشتین ؟

amirpers
11-01-2011, 23:03
دوستان گجت ساعت کسی نداره ؟
این گجت ها چه جوری نصب میشند ؟

Dew Drop
12-01-2011, 00:04
دوستان گجت ساعت کسی نداره ؟
این گجت ها چه جوری نصب میشند ؟

چندتا گجت ساعت اینجا هست میتونید دانلودش کنید.

روشون کلیک کنید خودشون اجرا میشن.کار خاصی نیاز نداره.اگه مشکلی دارید بگین تا دوستان هم بیشتر راهنمایی کنن.