PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سنگین شدن بی دلیل ویندوز سون

helplab
14-11-2010, 17:46
سلام
خسته نباشید.
من یک مشکل دارم اون هم این که بعد از ده روز ویندوز من سنگین می شود اون هم بی دلیل..!!:19:
وقتی می خوام یک پوشه را باز کنم سیستم سه ثانیه حداقل من را منتظر نگه می دارد :18:
بعضی مواقع برنامه با یک کلیک هنگ می کنند مثلا می خواهم صدای jetAudio را افزایش بدم.:18:

از نرم افزار های زیر به صورت ریل تایم استفاده می کنم ::31:
Kaspersky IS 2010
TuneUp Utilities 2011
AnVir Task Manager

ایمیج ویندوز سون را با استفاده از نرم افزار مربوطه با سایت ماکروسافت تست کردم مشکلی نداشت.

در ضمن من وقتی ویندوز سون را ریستور کردم (با استفاده از نرم افزار Norton Ghost ) ویندوز درست شد ولی بعد از 10 روز دوباره مشکل سنگین شدن پیش آمد.:27:

ebicross
14-11-2010, 19:30
مشخصات سیستم رو به طور دقیق بگین.

از تبادل حرارت داخل کیس مطمئن بشین که انجام میشه و با نرم افزارهایی مثل HWMONITOR تست کنید سیستم داغ نباشه.
آنتی ویروستون رو آپدیت کنید و اگر آپدیته یک مدت ازش استفاده نکنید. Unistal کنید و موقتا از یک آنتی ویروس دیگه نصب کنید.

saeed774
17-11-2010, 12:13
محتویات پوشه C:\Windows\Prefetch رو پاک کن .بعد یکی دو ریست سرعت سیستم مثه اول میشه . این روش که برای من بخوبی جواب داده .

Amir Varasteh
17-11-2010, 14:13
محتویات پوشه C:\Windows\Prefetch رو پاک کن .بعد یکی دو ریست سرعت سیستم مثه اول میشه . این روش که برای من بخوبی جواب داده .
این پوشه مربوط به چیه ؟

ebicross
17-11-2010, 14:21
این پوشه مربوط به چیه ؟
از هر اطلاعاتی که در حافظه بارگذاری میشه )از بخش مورد نیاز در محاصبه و پردازش) یک کپی میگیره تا سرعت بارگذاری برنامه ها بالا بره. برای همین وقتی Prefetch رو حذف کنید سرعت نرم افزارها تا یکی دو ریست و بعد از یک بار اجرا پایین هم میاد ولی بعدش دوباره خوب میشه.