PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت ویندوز 7

behnammazi
13-11-2010, 15:10
سلام.
من windows 7 رو دانلود کردم و کرک شده هم هست و windows is activated هم مال genuine هست . میخواستم ببینم چطوری باید آپدیتش کنم که ماکروسافت متوجه غیر قانونی بودن ویندوزم نشه؟ من یه مطلبی خواندم که نوشته بود در آپدیت های ویندوز 7 فایلی با نام WAT Update (KB971033) دانلود میشه و تمامی کرک ها را غیر فعال میکند چی کار باید کرد که این فایل دانلود نشه؟

esi222
13-11-2010, 15:21
سلام.
من windows 7 رو دانلود کردم و کرک شده هم هست و windows is activated هم مال genuine هست . میخواستم ببینم چطوری باید آپدیتش کنم که ماکروسافت متوجه غیر قانونی بودن ویندوزم نشه؟ من یه مطلبی خواندم که نوشته بود در آپدیت های ویندوز 7 فایلی با نام WAT Update (KB971033) دانلود میشه و تمامی کرک ها را غیر فعال میکند چی کار باید کرد که این فایل دانلود نشه؟

سلام
بله درسته نباید KB971033 رو آپدیتش کنی.
از قسمت Windows Update تیک اونو برمیداری و بعدش با خیال کاملا آسوده آپدیتش میکنی.
البته اگه هم لو بره هیچ مشکلی نیست براحتی با یه لودر جدید میشه جنیون کرد.
موفق باشی

Help118
13-11-2010, 16:12
سلام.

در آپدیت های ویندوز 7 فایلی با نام WAT Update (KB971033) دانلود میشود. کار این فایل این است که تمامی کرک ها را غیر فعال میکند یا به اصطلاح : Disables trial time bomb . اگر ویندوز را آپدیت میکنید به هیچ وجه این فایل را دانلود نکنید تا کرک ویندوز شما غیر فعال نشود .
و اگه احیانا این پک دانلود شد و کرکت پرید پیام خصوصی بده بگم