PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ضبط وب کم در بیلوکس

rassool
13-11-2010, 12:41
سلام یه نرم افزار میخام که تو بیلوکس بتونم وبکمو ضبط کنم . ممنون :11:

Ship Storm
13-11-2010, 18:15
امیدوارم فقط در جهت مثبت تو نرم افزار Beyluxe Messenger مورد استفاده قرار بگیره

Microvideosoft Micro Video Capture | ابزار ذخیره و کپچر عکس و ویدئو از وبکم وغیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fox Video Capture / ابزارخیره و کپچر عکس و ویدئو از وبکم وغیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rassool
13-11-2010, 21:07
انشاالله . فقط میخایم سوتی یه نفرو بگیرم همین :11:. ممنون

rassool
13-11-2010, 22:27
اقا یه آموزش کوچیکم میزاری؟ هر کار کردم نشد مال خودمو ضبط میکنه اما مال طرفو نه . ممنون

Ship Storm
13-11-2010, 22:39
والا من خودم با این نرم افزار کار نکردم فقط تو معرفی نرم افزار ها این نرم افزار به عنوان ضبط کننده تصاویر وب کم معرفی شده بود
شما فکر کنم از نرم افزار bbflash هم میتونید استفاده کنید که برای فیلم گرفتن از صفحه دسکتاپ هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))