PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي تعويض خودرو فرسوده؟؟؟؟؟؟؟؟

salar_aziz
13-11-2010, 00:32
سلام دوستان
من مي خواستم ببينم شما از شرايط و موعد تحويل خودرو در قبال خودرو فرسوده خبر داريد؟مثه اينكه واسه ماشين جديد وام هم ميدن. درسته؟(تو خود سايت سايپا كه ميزنم روي شرايط تعويض خودروهاي فرسوده صفحه رو باز نمي كنه!)
مدل ماشين من رنو 63 هست.
ممنون ميشم اگه سريعنر بفرماييد كه چطوره.(منم تو شهرستانم)

ممنونم

آرشین
13-11-2010, 23:59
برای نتیجه بهتر توصیه میکنم به نزدیکترین نمایندگی سایپا یا ایرانخودرو مراجعه کنید بهتر نتیجه میگیرید

salar_aziz
14-11-2010, 17:34
برای نتیجه بهتر توصیه میکنم به نزدیکترین نمایندگی سایپا یا ایرانخودرو مراجعه کنید بهتر نتیجه میگیرید
ممنون از راهنماييت.
ولي چند روز پيش كه طبق گفته ي سايت مربوطه بايد ماشينو از من تحويل ميگرفتن واسه تعويض گفتن كه فعلا به ما خبري ندادن.(شهرستان)
مي خواستم ببينم شرايط رو شما نميدونيد؟
در ضمن مثل اينكه طرف قرارداد فقط سايپا است.

salar_aziz
20-11-2010, 14:21
سلام دوستان
به بابام گفتم كه طرح شروع شده و من چون وقت نداشتم خودش ماشينو برد و ثبت نام كرد اما يه مسئله اي پيش اومد
از بابام يه شماره واسه تماس گرفته و گفته بعدا بهتون خبر ميديم كه ماشينو ببرين تحويل بدين و انتخاب مدل و رنگ كنيد و 25 روز بعد هم موعد تحويله ، ولي خوب معلوم نيست كه كي بخواد زنگ بزنه. كلا مثه اينكه سركاريم.
شما دوستان اگه از مدت اين زنگ زدنشون خبر دارين كه چند روز يا چند ماه (يا چند سال:31:) طول مي كشه يا اگه لطف كنيد از اين طرح خبر بگيرين كه چطوريه مدتش(چون من شهرمون نيستم كه خودم برم ازشون بپرسم) يا اگه تو يه نمايندگي آشنايي چيزي داشته باشين خبرشو بدين به ما و مارو از بلاتكليفي در بيارين خيلي ممنونتون ميشم.

متشكرم