PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3gs یا i9000؟کدوم رو بخرم

naaaji
12-11-2010, 20:22
سلام دوستان میخوام یه گوشی 700 تومنی بخرم
راستش یه هفتس گیج شدن بین این دو مدل
3gs دست دو در حد نو یکی از اشنایان داره میگه 700
این سامسونگ گالکسی 9000 هم نو هست 690
خودم بیشتر ایفون دوس دارم ولی حقیقت ته دلم دودل هستم:41:
میشه راهنماییم کنید که کدوم مدل رو بخرم بهتره واسم و تا یه سال اینده جواب کارمو میده
به جز مزیت ال سی دی هاشون و سی پی یوشون بگین چون تو این زمینه گلکسی بهتره و واسه من هم زیاد مهم نیست این

گرافيكار
12-11-2010, 21:06
ببين دوست من هر دوگوشي داراي سيستم عاملاي خوبي هستن با كلي نرم افزار عالي
اما توي اين قسمت آيفون جلوتره
و برنامه سازها هم بيشتر سمت اين سيستم عامل رفتن
من خودم گالكسي دارم آيفون رو هم دست يكي از آشناها ديدم
احساس ميكنم آندرويد گالكسي كاربرديتر و ساده تره
از نظر قطعات سخت افزاري گالكسي بهتره هر چند كيفيت ساخت آيفون بهتره
از نظر دوربين هم گالكسي بهتره
در كل گالكسي به روز تره ولي گذشتن از سيستم عامل آيفون با نرم افزارهاي خوبش و كيفيت ساخت بالاش هم سخته
ولي يه توصيه اصلا گوشيه دست دوم نگير
اگه خواستي آيفون بگيري يه كم بودجه رو بيشتر كن آكشو بخر

naaaji
12-11-2010, 21:46
ممنون بابت کمکت
بابت دست دومش که چون نو 3 جی اس الان 950 تومان هست و منم بودجم محدود به 700 نمی تونم اک بگیرم
این گوشی هم که میگم دست اشنا بوده و مطمئنه
به نظر شما عمر مفید ایفون چقدره؟ چون الان حدود 9 ماهه که داره کار میکنه میخوام ببینم ایا عمر مفید واسشون تعریف شده یا نه
و اینکه شما که گلکسی داری چطوری باهاش؟ نرم افزاراش چطوره؟اگه الان یه ایفون و یه گالکسی جلوت بود کدومو انتخاب میکردی ؟

huti_421
12-11-2010, 21:50
آیفون 2جی من که سال 2007 خریدم، الان دستم مامانمه، هنوز که هنوزه عین ساعت کار می‌کنه :دی

اما عمر ساپورت آیفون 3جی‌اس توسط اپل دو سال دیگه بیشتر نیست، همون‌طور که اپل دیگه 2جی رو ساپورت نمی‌کنه

آیفون 4 فقط الان رو بورسه که قطعاً به بودجه‌ی شما نمی‌خوره

اگه قصد خرید گوشی با برند HTC هستید، گوشی HTC Desire HD‌ رو به شدت بهتون پیشنهاد می‌کنم که الان با حدود 780 تومن قابل خریدنه که تا ماه بعد، این قیمت کاهش هم پیدا خواهد کرد

Immunology
12-11-2010, 21:53
داداش خز نکن i9000 رو.i9000 رو با آیفون 4 مقایسه میکنن نه 3gs.:دی

naaaji
12-11-2010, 22:32
داداش خز نکن i9000 رو.i9000 رو با آیفون 4 مقایسه میکنن نه 3gs.:دی
نظرت واسه من قابل احترامه
ولی قبول کن سامسونگ با این گوشی های فول تاچ ارزونی که زد و ریخت تو بازار کلا خز شد یعنی هرجا هر سامسونگی دستت ببینن میگن از ایناس که بابا منم داشتم !! :31:
چون معمولا کسی به مدل گوشی توجه نمیکنه و تا مارک رو میبینه فک میکنه از اون ارزونس راستشو بخواین یکی از دلایل نخریدن این مدل واسه من همینه
د وس دارم نظر شما رو هم بدونم

LiverBarca
12-11-2010, 22:44
نه دوست عزیز،این طورم که شما میگین نیست....گالکسی بخر شما....

rawen.west69
13-11-2010, 16:34
شما گلکسی بخر اگه پشیمون شدی با من!

hasanmotori
13-11-2010, 17:13
نظرت واسه من قابل احترامه
ولی قبول کن سامسونگ با این گوشی های فول تاچ ارزونی که زد و ریخت تو بازار کلا خز شد یعنی هرجا هر سامسونگی دستت ببینن میگن از ایناس که بابا منم داشتم !! :31:
چون معمولا کسی به مدل گوشی توجه نمیکنه و تا مارک رو میبینه فک میکنه از اون ارزونس راستشو بخواین یکی از دلایل نخریدن این مدل واسه من همینه
د وس دارم نظر شما رو هم بدونم

خب شما اگه گوشیو واسه کلاس گزاشتن میخای بحثش جداست ولی اگه هدفت استفاده و کاربرده گلکسی انتخاب خوبیه
البته واسه کلاس گزاشتنم خوب چیزیه ... هم باریکه هم کیفیت صفحش دهنه همرو باز میزاره ... یه دوتا بازیه توپم بریز روش وقتی کل کل شد کلارو بخابون :27:

offlineinternet
13-11-2010, 17:32
سلام حسن جان :10:
یا dark.life سابق :31:
آخر با نام حسن موتوری برگشتی {البته تو باسه ما همیشه حسن موتوری هستی و خواهی بود}

دوست من امروز من رفتم i9000 بخرم ۱۶ گیگ ۶۵۰
مغازه یاری خیلی شلوغ بود وقتی گوشی رو روشن کرد ۵ دقیقه همه ساکت بودن فقط گوشی رو نگاه میکردن
البته من اونو نخریدم چون سر قیمت به توافق نریسیدیم ولی خیلی قشنگه مخصوصا رنگ بندی صفحش مخصوصا رنگ سیاهش

dr_faust
14-11-2010, 06:17
نکته ای که هست اینه که این گوشی ها بر خلاف آیفون افت قیمت سریع تری هم دارند. نشون به این نشون که شما آیفون دست دوم مدل پایین تر را به قیمت گالاکسی داری می خری.

اپل یک نوع گوشی داره هوایش را هم خوب داره.
سامسونگ مرتبا در حال تولید انواع تاچ از کوربی تا گالاگسی i9000 هست. یک محصول سرسبد (flagship) نداره که خیالت راحت باشه تا مدتها ساپورته.

این شرکتها دوباره فردا پس فردا میان شکل پورت ورودی را عوض می کنند. خدا میدونه من چند تا کابل مینی/میکرو usb با شکلهای مختلف دارم.

آیفون ۳ سال اندازه خودش و یا شکل و جای پورتش عوضش نشد. همین عامل باعث شده شرکتها کلی وسایل جانبی برایش بدهند بیرون. چون خیالشون راحته هم به مدلهای قبلی می خوره هم به مدل های آینده.
فقط به تنوع اسپیکر ها نگاهی بیانداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین گوشی شاید بتونه از همه نظر آیفون ۴ را رد کنه. ولی وقتی طبق روال گذشته‌ها شرکت تولید کننده پشتش را خالی کنه، چه ارزشی داره؟

دلت هم که با آیفون هست. برو همون را بخر. هر گوشی یک عیبی داره. پس اونی را بخر که دلت می خواد.

من خودم را گذاشتم جای شما و این نتیجه گیری‌ها را کردم. فیلم کار کردن گالاکسی را هم دیده ام. خیلی بهتر از iOS هست که یکساله دارم باهاش کار می کنم ولیکن به همین دلایل بالا باز اپل را انتخاب می کنم.

گرافيكار
14-11-2010, 15:26
نکته ای که هست اینه که این گوشی ها بر خلاف آیفون افت قیمت سریع تری هم دارند. نشون به این نشون که شما آیفون دست دوم مدل پایین تر را به قیمت گالاکسی داری می خری.

اپل یک نوع گوشی داره هوایش را هم خوب داره.
سامسونگ مرتبا در حال تولید انواع تاچ از کوربی تا گالاگسی i9000 هست. یک محصول سرسبد (flagship) نداره که خیالت راحت باشه تا مدتها ساپورته.

این شرکتها دوباره فردا پس فردا میان شکل پورت ورودی را عوض می کنند. خدا میدونه من چند تا کابل مینی/میکرو usb با شکلهای مختلف دارم.

آیفون ۳ سال اندازه خودش و یا شکل و جای پورتش عوضش نشد. همین عامل باعث شده شرکتها کلی وسایل جانبی برایش بدهند بیرون. چون خیالشون راحته هم به مدلهای قبلی می خوره هم به مدل های آینده.
فقط به تنوع اسپیکر ها نگاهی بیانداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین گوشی شاید بتونه از همه نظر آیفون ۴ را رد کنه. ولی وقتی طبق روال گذشته‌ها شرکت تولید کننده پشتش را خالی کنه، چه ارزشی داره؟

دلت هم که با آیفون هست. برو همون را بخر. هر گوشی یک عیبی داره. پس اونی را بخر که دلت می خواد.

من خودم را گذاشتم جای شما و این نتیجه گیری‌ها را کردم. فیلم کار کردن گالاکسی را هم دیده ام. خیلی بهتر از iOS هست که یکساله دارم باهاش کار می کنم ولیکن به همین دلایل بالا باز اپل را انتخاب می کنم.

ساپورت سامسونگ كه از گوشياش خيلي خوبه
حتي براي استار هم كلي فريمور بيرون داد
براي گالكسي كه خيلي زود آندرويد 2.2 اومد
شما يه نگاه به پشتيباني سوني اريكسون از x10 بندازين قطعا تجديد نظر ميكنين
انصافا ساپورتي كه از گالكسي شده توي گوشيه ديگه اي نديدم

با پول شما همين گالكسي خوبه
البته من با نظر اون دوستمون كه ديزاير اچ دي رو پيشنهاد كردن هم موافقم
اونم گوشيه خيلي خوبيه

rawen.west69
14-11-2010, 16:10
راست میگن! شما desire hd بخر
از هردوشون بهتره...

bibak_fa
15-11-2010, 21:42
میشه راهنماییم کنید که کدوم مدل رو بخرم بهتره واسم و تا یه سال اینده جواب کارمو میده
به جز مزیت ال سی دی هاشون و سی پی یوشون بگین چون تو این زمینه گلکسی بهتره و واسه من هم زیاد مهم نیست این
ایفن واقعن گوشیه خوب و ارزش داریه ولی به نظر من(نظره شخصی) لوازم الکترونیکی به خوصوص گوشی دست دو خریداری نشه بهتره.
به نظره من اگه ایفن میخوای اگه میتونی یه ایفن4 نو بگیر که اصلن با بودجه ی شما جور در نمیاد در غیر این صورت اچ تی سی دیزایر میتونه یکی از بهترین گزینه ها باشه با قیمتی تقریبن 780 هزار تومان.
اگه بتونی برای دیزایر هزینه کنی واقعن ارزش داره

Atropates
17-11-2010, 02:58

من هم دو هفته پیش که دقیقا شرایط شما رو داشتم ( یعنی بین 3GS و Galaxy S مونده بودم ) Galaxy رو انتخاب کردم چون آخرش به خودم گفتم باید بین iPhone 4 و Galaxy S فکر کرد , بین 3GS و Galaxy S که فکر کردن نمی خواد . وقتی هم به تفاوت قیمت iPhone 4 و Galaxy S نیگاه میکردم کلا پشیمون میشدم از آوردن 4 iPhone توو گزینه هام چون واقعا قیمتش غیر معقول بود . الانم از Galaxy S نهایت لذت رو میبرم و از انتخاب کردنش خوشحالم . جدا حرف نداره .

فقط یه چیزی بهت بگم , تا دلت راضی نشه به Galaxy S , نخرش , یعنی هیچوقت گوشی که دلت باهاش نیست رو نخر , چه HTC باشه چه Galaxy چه آیفون چه هرگوشی ای , منطق و دل هر دو باید جواب بله رو بگن :31:

bibak_fa
17-11-2010, 10:04
با پست بالا موافقم.
با توجه به این که ایفن را خیلی قبول دارم ولی قیمت بالایی هم داره و کسی که مشکل مالی نداره میتونه خریداری کنه در غیر این صورت گوشی های خوب زیادی هستن

farnazg
20-11-2010, 14:29
فقط گالکسی .... این که دیگه سوال نداره ... آینده تو دست آندرویده ...