PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید در مورد این سیستم نظر بدین لطفا,فوری

berendji
12-11-2010, 20:04
دوستان سلام.
من تو این هفته می خوام این سیستم رو بگیرم.می خواستم نظر نهایی اساتید رو بدونم.
فقط اگر قیمت های به روز تهران رو هم داشتین دریغ نکنید.
پیشاپیش از لطف همتون ممنون.
CPU: AMD x6 1055
M.B: GIGA ga-880ga-ud3h
VGA: GIGA ati radeon hd 5750
HDD: SEAGET 1tb 7200.12
RAM: KINGSTON dual channe 4 gb 1333
CASE: GREEN orbit
POWER: GREEN 535a
MONITOR: ASUS MS228H LED

H.A.M.E.D
12-11-2010, 20:20
سلام
سیستم خوبیه فقط زمانی که میخواین گرافیک مجزا بگیرید لازم نیست مین با گرافیک آنبرد بگیرید
رم رو هم توصیه میکنم با برند KINGMAX بگیرید
در آخر کاربرد و سقف بودجه رو بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

berendji
12-11-2010, 21:16
حامد جان ممنونم.
تغییرات کلی نمی خوام بدم تو این قطعات.
مین رو هم از لیست سایت AMD انتخاب کردم
گرافیک آنبرد این مین برای چه کارهایی جواب میده؟
و با همین گرافیک مجزا شما چه مینی رو پیشنهاد میدین؟

H.A.M.E.D
12-11-2010, 21:40
گرافیک آنبرد این مین برای چه کارهایی جواب میده؟برای کارهای معمولی و بازیهای سبک در رزولیشن پایین اگر کاربرد گیمینگ دارین توصیه نمیکنم!

و با همین گرافیک مجزا شما چه مینی رو پیشنهاد میدین؟ تا چه قیمتی؟

ASROCK 870 EXTREME3=120
ASROCK 890FX DELUXE3=180
GIGABYTE 870A-UD3=155
MSI 870A-G45=150

berendji
13-11-2010, 11:32
حامد جان تو همین رینج قیمتی که نوشتی می خوام.
برای گیم هم استفاده می کنم.
فقط چون می خواستم کاملا مچ باشه با CPU اون مین رو از سایت AMD انتخاب کردم.
به ASROCK اعتماد ندارم.پس با همین مین موافقید و مشکلی نداره؟GIGABYTE 870A-UD3

berendji
13-11-2010, 11:41
یادم رفت بگم
خوب این مین گیگا که شما فرمودین با اونی که من گفتم تفاوت قیمت خاصی ندارن.در هر دو مین هم من از کارت مجزا استفاده خواهم کرد.با این حساب چه اشکالی داره اگه همون 880GA-UD3H رو بگیرم؟
ممنون می شم روشنم کنید.

berendji
14-11-2010, 12:57
کمکی نبود...؟

berendji
14-11-2010, 19:31
ای بابا...خدا هیچ کس رو محتاج نکنه...!

nima_hl
14-11-2010, 23:36
یادم رفت بگم
خوب این مین گیگا که شما فرمودین با اونی که من گفتم تفاوت قیمت خاصی ندارن.در هر دو مین هم من از کارت مجزا استفاده خواهم کرد.با این حساب چه اشکالی داره اگه همون 880GA-UD3H رو بگیرم؟
ممنون می شم روشنم کنید.

ببین عزیز این مادربرد انتخابی شما قیمتی حدود 180 هزار تومان در بازار داره

مدار تغذیه 4 فاز و بدون هیتسینکش برای پردازنده 6 هسته انتخابی شما جالب نیست

pci-e دومش هم که 4x هستش که عملا نمیتونید روی کراسفایرش حساب کنید

در یک کلام فقط از شرایط یک مین حرفه ای قیمتش رو داره :46:

madadnoki
14-11-2010, 23:40
به نظر من که سیستم عالیه

berendji
15-11-2010, 17:06
نیما جان قرار نیست کراسفایر انجام بدم.
از اطلاعاتتون ممنونم و تعجب می کنم که سایت خود AMD به چه دلیل این مین رو توصیه کرده پس؟
خوب با قیمت تقریبی 150 شما چه مینی توصیه می کنید؟( از ASUS یاGIGA )

berendji
16-11-2010, 16:35
نظر دیگه ای نبود دوستان؟

Corei7_980X
16-11-2010, 16:52
بهترین گزینه همون مین asrock هست ... چرا بهش اعتماد ندارید ؟ اگه به خاطر تازگیش هست که باید بگم هر شرکتی باید یه روز کارش رو از یه جایی شروع کنه ... اگه این جوری بود که ایسوسباید تو روز های اول ورشکست می شد ...
این مین تو آورکلاک هم خوب هست ولی عالی نیست و در کل برند ASROCK برند خوش قیمتی تو ایران به حساب میاد ... پس چرا بهش اعتماد ندارید ؟

راستی چرا دنبال آنبرد هستید ؟ گرافیک مجزا که تو لیستتون هست ؟؟؟

اگر دنبال آنبرد نباشید و به ازراک اعتماد نداشته باشید :41:پیشنهاد من :
MSI 870A-G45=155.000

berendji
16-11-2010, 17:53
حق با شماست ولی احساس می کنم گیگا یا ایسوس یا MSI سر تر از ASROCK هستن.
گرافیک آنبرد هم نمی خوام فقط چون سایت AMD اون مین رو پیشنهاد داده بود اغفال شدم.
ممنون از راهنماییتون.

Corei7_980X
16-11-2010, 18:00
حق با شماست ولی احساس می کنم گیگا یا ایسوس یا MSI سر تر از ASROCK هستن.
چرا این احساس رو دارید ؟حتما یه دلیلی هست ...

ممنون از راهنماییتون.
کاری نکردم ...

berendji
16-11-2010, 18:07
خوب دلیلش اینه که ASROCK جدیده صحبت قبلیتون رو قبول دارم و اگر اینقدر قبولش دارید اصراری به خرید گیگا یا ایسوس ندارم.
در ضمن خیلی از دوستانی که مثل شما حرفه ای هستن میگن ASROCK در حد این برندای قدیمی نیست.
یک دلیلش هم این بود که دیدم تو لیست مینبورد های پیشنهادی سایت AMD هیچ محصولی از ازراک نیست.
شاید ASROCK هنوز به زمان احتیاج داره تا ثابت بشه.

Corei7_980X
16-11-2010, 19:12
خوب دلیلش اینه که ASROCK جدیده صحبت قبلیتون رو قبول دارم و اگر اینقدر قبولش دارید اصراری به خرید گیگا یا ایسوس ندارم.
از نظر من برند به هیچ وجه وجه تمایز بین کالا ها تو دنیای کامپیوتر نیست و صرفا برند به هیچ وجه نمی تونه تضمیین کننده ی کیفیت یک کالا باشه ... برند های دیگه کیفیت برد رو توی حدی قرار می دهند که قابلیت آور در سطح عالی داشته باشه ( مخصوصا ASUS و Gigabyte در این زمینه و تعداد فاز ها همیشه با هم رقابت دارند ... البته با توجه به نوع مادربرد و رقابت بازار ) اما ازراک برای این که یک برند تازه کار هست سیاست خودش رو مبنی فروش بیشتر و تثبیت سهم توی بازار قرار داده و برای همین قابلیت آور این برند در حد خوب تلقی می شه ... بعدا ها ASrock هم شروع به مقابله با این دو شرکت بزرگ خواهد کرد اما الان بازار جهانی تو وضعی است که شرکت بزرگی مثل ASROCKباید فکر تثبیت خودش باشه تا آینده ایی برای ساخت برد هایی در سطح Exterm رو داشته باشه ...
شما هم آور تو سطح حرفه ایی نمی کنید ... پس چرا برای قابلیت هایی که استفاده نمی کنید باید پول بدید ؟

یک دلیلش هم این بود که دیدم تو لیست مینبورد های پیشنهادی سایت AMD هیچ محصولی از ازراک نیست.
به سیاست های مابین دو شرکت مربوط می شه ...

شاید ASROCK هنوز به زمان احتیاج داره تا ثابت بشه
همین طور هست ...
موفق باشید .

berendji
16-11-2010, 19:23
کاملا منطقی بود دوست عزیز.
با این حساب 60 تومن مبلغ قابل توجهی نیست پس با دومی موافقید؟
ASROCK 870 EXTREME3=120
ASROCK 890FX DELUXE3=180
نکته دیگر اینکه deluxe3 یا 4؟

Erfan.
16-11-2010, 19:23
از نظر من برند به هیچ وجه وجه تمایز بین کالا ها تو دنیای کامپیوتر نیست و صرفا برند به هیچ وجه نمی تونه تضمیین کننده ی کیفیت یک کالا باشه ... برند های دیگه کیفیت برد رو توی حدی قرار می دهند که قابلیت آور در سطح عالی داشته باشه ( مخصوصا ASUS و Gigabyte در این زمینه و تعداد فاز ها همیشه با هم رقابت دارند ... البته با توجه به نوع مادربرد و رقابت بازار ) اما ازراک برای این که یک برند تازه کار هست سیاست خودش رو مبنی فروش بیشتر و تثبیت سهم توی بازار قرار داده و برای همین قابلیت آور این برند در حد خوب تلقی می شه ... بعدا ها ASrock هم شروع به مقابله با این دو شرکت بزرگ خواهد کرد اما الان بازار جهانی تو وضعی است که شرکت بزرگی مثل ASROCKباید فکر تثبیت خودش باشه تا آینده ایی برای ساخت برد هایی در سطح Exterm رو داشته باشه ...
شما هم آور تو سطح حرفه ایی نمی کنید ... پس چرا برای قابلیت هایی که استفاده نمی کنید باید پول بدید ؟

100% موافقم ... برای کسی که Overclock خیلی بالا نمیکنه فرق چندانی بین برند ها وجود نداره ...

Corei7_980X
16-11-2010, 19:39
ASROCK 890FX DELUXE4

دارای قابلیت های بسیار خوبی در آور هست ( قابل رقابت با برند های asus وgigabyte و هم 3 و 4 توی حد هستند اما اگر آورکلاک نمی کنید به نظر من براتون پول اضافه خرج کردن هست ... اما از بین مدل هایی که معرفی کردین نظر من بیشتر روی delux3 هست...
Turbo UCC
قابلیت آنلاک هسته های پنهان
پشتیبانی از رم با باس 1866
Supports ATI™ Quad CrossFireX™, 3-Way CrossFireX™ and CrossFireXکراس به صورت 3 way

پشتیبانی از ساتا 3

دارای پراغ های led جهت عیب یابی و مجهز به کلید های سخت افزاری روشن / ریست و پاک کردن تنظیمات cmos .
پشتیبانی از پخش صدا با دقت HD و Blue_ray audio به صورت 7.1 کاناله به صورت اینترنال
پشتیبانی از usb 3.0