PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای سرعت ویندوز 7

BMW.M3_E46
12-11-2010, 12:05
سلام دوستان
سرعت ویندوز هفتم تازگیا خیلی کند شده نمی دونم چرا؟ 2 بار هم ویندوز و نصب کردم!
حالا یه نرم افزار بدین که سرعتش زیاد بشه

Ali*Reza
12-11-2010, 12:11
سلام

مشخصات سیستم و آنتی ویروستون رو بگید ؟ و اینکه در چه حالتهایی کند شده ؟ دمای سیستمتون رو چک کردید؟

BMW.M3_E46
12-11-2010, 12:18
CPU:Core 2 Duo E8400
RAM:Mushkin 2*2GB 800MHz
PCU:ACbel 350 W Real
VGA:250GTS 1GB Zotac
MB:Abit IP35 pro XE
من نرم افزار میخوام سرعت توپی داشته باشه
با آنتی ویروس Bitdefender 9 و دمای CPU حدود 65
موقعی که صفحه my computer رو باز می کنم یا اولی که ویندوز شروع به کار میکنه که می خوام وارد Firefox بشم خیلی کند میشه

Ship Storm
12-11-2010, 12:21
TuneUp Utilities / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

saeed774
12-11-2010, 12:24
دمای CPU در حالت نرمال 65 درجه هست ؟ خیلی زیاده حتما فنش رو چک کنین . در حالت بیکاری چک کن ببین چند درصد CPU در حالت لود هست ؟
آنتی ویروس بیت دفندر هم سیستم رو خیلی کند میکنه سعی کن از آنتی ویروس های دیگه مثه آویرا و نورتون و کسپر و نود استفاده کنی که درصد کمی از سیستم رو اشغال میکنن.

هر موقع احساس کردی سیستم کند میشه محتویات داخل پوشه مسیر زیرو پاک کن بعد یکی دو بار ریست سیستم سریعتر میشه :

C:\Windows\Prefetch

alireza1411
12-11-2010, 21:43
با اجازه ی اساتید من جدیدا یه چند وقته تیون آپ یوتیلیتیز 2011 و آشامپو وین آپتیمایزر رو مقایسه کردم واقعا فکر میکنم بریم سراغ دومی بهتر باشه. خیلی چیزای خوبی توش دیدم که تیون آپ شبیهش رو داشت ولی کامل نبود و بعضی هاش رو اصلا نداشت. شما هم تست کنید اگه خوب بود به دوستان دیگه هم معرفیش کنید.

Ashampoo Win Optimizer

به همراه کرک تو سایتای فارسی دیدم و دانلودش کردم.