PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خانمم نمیتونه بچه دار بشه چه کنم

mojtaba007
12-11-2010, 10:17
خانم بنده با عفونت رحم مواجع شده بود که ph رحمشون رسید به 3
با حدود بالای 40 تا فریز گذاشتن انواع چنگگ ها مثلا بزرگترین چنگگ به صورت 4 طرفه
یه یادمه دکترش اول از یه چنگگ کوچیک شروع کرد و دو روز داخل رحم گذاشتبعد سریع درش اورد یه بزرگ تر گذاشت و همینطور 2 روز 2 روز عوضش میکرد
بعد چنگگی که اندازه طول یه بچه است را به صورت دو تایی از جهت افقی و عمودی گذاشت
شستشوی رحم هم انجام میداد به مدت 3 ساعت
به هر حال زن بنده 5 ماهی به شدت درد و تحمل میکرد
p h رحمش رسید بود به 5 به پریود شد خانمم
یهو فشار پریود اینقدر زیاد بود که پی اچ همینطور داشت زیاد میشد به 6.4 که رسید یهو متوقف شد
دکترش فهمید که ته لوله رحمیش انحراف وجود داره
خانمم به علت اینکه تازه عمل قلب انجام داده
نمیتونست که بی هوشش کنند
برای همین دکترش گفت باید npo روشون انجام بشه
بدون بی هوشی
4 تا npo روشون انجام شد که معجزه شد و لوله شون صاف شد
در ضمن بگم پی اچ رحمشون رو 8.5 ثابت موند
دکترش گفت اگه بخواهی لوله هم ثابت بمونه حدود 30 تا npo باید انجام بده بدون بی هوشی
سرتون را درد نیارم حدود 45 تا ان پی او خانم من بدون بی هوشی انجام داد
ولی متاسفانه قلبشون اجازه نداد ان پی او ها رو ادامه بدن
و انحراف لوله دوباره امد
و مجبور شدیم رحمشون را بردارند
زن بنده در وضع فوق العاده بدی قرار داره
افسردگی شدید داره
میخواستم بدونم هیچ راهی وجود نداره که بتونیم حاملشون کنیم؟
ایا علم پزشکی میتوانه کاری کنه
ایا رحم مصنوعی یا پیوند رحم رو میشه روشون انجام داد
ایا ممکنه علم پزشکی برای امثال زن من بتونه کاری بکنه؟

matin_vv
12-11-2010, 10:52
اولا این که خیلی متاسفم از مشکلاتتون.
البته من پزشک نیستم و اطلاعات زیادی هم ندارم. ولی چند وقت پیش کانال بی بی سی فارسی داشت راجع به تاریخچه لقاح خارج از رحم صحبت میکرد. یعنی نمونه اسپرم شما و تخمکهای همسرتون (اگر اشتباه نکرده باشم) در یک محیط خارجی (نه رحم اجاره ای، یه جور دستگاه شبیه ساز رحم) با هم لقاح داده میشند.
تو همون برنامه داشت مبتکر این طرح رو در جشن سی سالگی اولین کسی که اینجوری به دنیا اومده نشون میداد.
فکر میکنم این کار الان تو ایران هم انجام میشه. منتها اصلاً اطلاعات دقیقی ندارم.
امیدوارم که موفق باشید.

mojtaba007
12-11-2010, 10:58
اولا این که خیلی متاسفم از مشکلاتتون.
البته من پزشک نیستم و اطلاعات زیادی هم ندارم. ولی چند وقت پیش کانال بی بی سی فارسی داشت راجع به تاریخچه لقاح خارج از رحم صحبت میکرد. یعنی نمونه اسپرم شما و تخمکهای همسرتون (اگر اشتباه نکرده باشم) در یک محیط خارجی (نه رحم اجاره ای، یه جور دستگاه شبیه ساز رحم) با هم لقاح داده میشند.
تو همون برنامه داشت مبتکر این طرح رو در جشن سی سالگی اولین کسی که اینجوری به دنیا اومده نشون میداد.
فکر میکنم این کار الان تو ایران هم انجام میشه. منتها اصلاً اطلاعات دقیقی ندارم.
امیدوارم که موفق باشید.

الان خانمم رحمشو برداشته ایا تخمک میتونه تولید بکنه؟
البته بگم هنوز ازدواج نکردیم
و الان خانمم ترکم کرده گفته من تو رو بدبخت میکنم

matin_vv
12-11-2010, 11:01
الان خانمم رحمشو برداشته ایا تخمک میتونه تولید بکنه؟
البته بگم هنوز ازدواج نکردیم
و الان خانمم ترکم کرده گفته من تو رو بدبخت میکنم

همونطور که عرض کردم اصلاً اطلاع دقیق ندارم. فقط میدونم که همچین گزینه ای هم هست و منطقاً کسانی ازش استفاده میکنند که رحم ندارند.
فکر میکنم اگر با یک متخصص باروری در این مورد بپرسید بیشتر کمکتون کنه.

joe_satriani
12-11-2010, 11:04
با سلام
دوست عزیز اینطور مسائل حاد رو با متخصص در میان بذارید

موفق باشید.

morsadr
12-11-2010, 12:33
دوست عزیز کار رحم نگهداری و رشد نطفه و جنین می باشد . کار تخمک گذاری به عهده تخمدانها است . یعنی تخدانها تخمک را ازاد کرده این تخمک در شرایط مناسب با اسپرم تلقیح شده و ایجاد نطفه می کند و این نطفه در شرایط مساعدی که رحم مهیا می کند رشد کرده و به جنین انسان تبدیل می شود .
بررسی و درمان نازایی بسیار پیچیده می باشد و باید توسط متخصصین این امر انجام شود . ولی اگر شما می فرمایید که ایشون رحمشون خارج شده است پس دیگر نمی توانند یک بار داری داشته باشند . تنها راه لقاح خارج رحمی و استفاده از رحم اجاره ای می باشد :20:

mojtaba007
12-11-2010, 12:58
دوست عزیز کار رحم نگهداری و رشد نطفه و جنین می باشد . کار تخمک گذاری به عهده تخمدانها است . یعنی تخدانها تخمک را ازاد کرده این تخمک در شرایط مناسب با اسپرم تلقیح شده و ایجاد نطفه می کند و این نطفه در شرایط مساعدی که رحم مهیا می کند رشد کرده و به جنین انسان تبدیل می شود .
بررسی و درمان نازایی بسیار پیچیده می باشد و باید توسط متخصصین این امر انجام شود . ولی اگر شما می فرمایید که ایشون رحمشون خارج شده است پس دیگر نمی توانند یک بار داری داشته باشند . تنها راه لقاح خارج رحمی و استفاده از رحم اجاره ای می باشد :20:

تو لقاح خارج رحمی و رحم اجاره ای بچه از خودمون میشه؟
یعنی میشه تخمک های خانمم را با اسپرم خودم تو لقاح خارج رحمی یا رحم اجاره ای به کار برد؟

shabeashegha
12-11-2010, 17:12
قصد جسارت ندارم ولی بنظرم اولین امر اینه که فکر کنین اگه بچه دار نشین چی میشه؟
اگه به همسرتون علاقه دارین بهتره بهش بقبولونین که نه وجود بچه خوشبخت میکنه نه نبودش بدبخت
در کنارش تلاشتون رو بکنین. من شنیدم یه دکتر خیلی خوبی هست که چندماه یه بار از خارج از کشور میاد یزد میگن به خیلیا کمک کرده اگه بتونم اسم دقیقشو میگیرم

mojtaba007
12-11-2010, 18:10
قصد جسارت ندارم ولی بنظرم اولین امر اینه که فکر کنین اگه بچه دار نشین چی میشه؟
اگه به همسرتون علاقه دارین بهتره بهش بقبولونین که نه وجود بچه خوشبخت میکنه نه نبودش بدبخت
در کنارش تلاشتون رو بکنین. من شنیدم یه دکتر خیلی خوبی هست که چندماه یه بار از خارج از کشور میاد یزد میگن به خیلیا کمک کرده اگه بتونم اسم دقیقشو میگیرم

اگه اسمشو بگید میریم همون خارج
متاسفانه بعضی از دارو ها به خاطر تحریم وارد ایران نمیشن

morsadr
13-11-2010, 16:44
تو لقاح خارج رحمی و رحم اجاره ای بچه از خودمون میشه؟
یعنی میشه تخمک های خانمم را با اسپرم خودم تو لقاح خارج رحمی یا رحم اجاره ای به کار برد؟

در حقیقت اسپرم و تخمک از پدر و مادر گرفته میشه ولی جنین در رحم کس دیگری پرورش داده میشه . بچه شماست ولی بارداری و زایمان را کس دیگری انجام میده .

metallica is me
13-11-2010, 16:53
اگه اسمشو بگید میریم همون خارج
متاسفانه بعضی از دارو ها به خاطر تحریم وارد ایران نمیشن
سلام دوست عزیز نه مناطلاعات زیادی دارم نه پزشکم ولی .....
یکی از اقوام ما تغریبا شبیه خانم شما بود ولی بچه دار نشدن زیاد براش سخت نبود بلکه فشار روحی که شوهرش بهش وارد میکرد عذابش میداد شما از این لق__اح خارج ر_ح_م که دوستم در پست قبل توضیح دادن شاید بتونین بچه دار بشید
فقط اینو بگم که در آخر حتی بچه در هم بشید یه روز باید شما رو رها کنه بره سوی زندگی خودش ولی این همسرتوه که تا آخر عمر براوت میمونه
اگه از اون روش که در پست قبل توضیح دادن استفاده خواستید بکنید از ایران برید چون اینجا فرهنگش هنوز جا نیفتاذه