PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Free 1 Year Kaspersky Internet Security 2011 License for EVERYONE

helplab
12-11-2010, 02:01
سلام
لطف کنید این تایپیک را تا یک هفته پاک نکنید تا همه استفاده کنند:10:

:21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:21:

لطفا اگر کسی جواب نگرفت با دلیل مطرح کند .:31:

mehran_286
12-11-2010, 02:45
من که ثبت نام کردم

گفت که بعد 1 هفته ایمیل به دستت میرسه ببینیم این چشم بادومی ها چیکار می کنن:31:

HADI ONLY
12-11-2010, 07:25
سلام دوستان
این کی برای نسخه ژاپنی هست اگر اشتباه نکنم . فکر نکنم برای نسخه انگلیسی کار کند . کسی امتحان کرده ؟

M E H R A N
12-11-2010, 08:42
سلام دوستان
این کی برای نسخه ژاپنی هست اگر اشتباه نکنم . فکر نکنم برای نسخه انگلیسی کار کند . کسی امتحان کرده ؟

هادی جان چینیه نه ژاپنی :31:
ژاپنی ها و ها رو کشیده تر و از بالا به پایین مینویسند اما چینی ها خ زیاد دارن. :27:

helplab
12-11-2010, 09:45
من که ثبت نام کردم

گفت که بعد 1 هفته ایمیل به دستت میرسه ببینیم این چشم بادومی ها چیکار می کنن:31:

عزیز جان یک سر به میل خودتون بزنید .:8:

کسی از اساتید تونسته به جواب برسد اگر جواب بله است لطفا اعلام کند ......:31:

داخل سایت کاسپر جای بود که کد را می دادید و در عوض کی به شما می داد کسی URL مربوطه را دارد لطف کند.

HADI ONLY
12-11-2010, 10:43
سلام دوستان
این سریالی که دریافت می کنید فقط برای نسخه Kaspersky Internet Security 2011 Chinese Edition است و ضمنا باید جداگانه از همان سایت ژاپنی ببخشید چینی :31: نرم افزار را دانلود کنید و در سایت اصلی کاسپراسکای نیست .
به نظر من از تریال ریست در امضای من استفاده کنید بهتره تا اینکه با چینی سروکار داشته باشیم .

موفق باشید .

Ship Storm
12-11-2010, 14:03
دوستان بحث بی مورد نکنید و بیخود صفحات تاپیک رو با پست هایی که میتونید تو پروفایل هم واسه همدیگه تعریف کنید و لذت ببرید جلو نبرید
تمامی پست های بی مورد و خارج از حیطه بحث پاک خواهند شد و در صورت تکرار این چنین موارد افراد خاطی اخطار خواهند گرفت. ;)

Dr Hannibal
12-11-2010, 18:09
دوستان که تست کردند نتیجه رو اعلام کنند ، اگر جواب داده تاپیک منتقل میشه به تاپیک اختصاصی کسپرسکی اگر خیر جواب نمیده تاپیک ترش میشه.

ممنون.

helplab
12-11-2010, 19:05
/SIZE]:8:
داخل سایت کاسپر جای بود که کد را می دادید و در عوض کی به شما می داد کسی URL مربوطه را دارد لطف کند.

[SIZE="5"]کسی کمک نمی کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

Karkas20
12-11-2010, 19:42
کسی کمک نمی کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
تست شد ولی ناموفق بود من هم از روش سایتی که شما دادای رفتم وهم از روش دوستم اقامهران ولی(الان میگی لایسنس از کجا اوردی.من در جواب میگم از سایتی که داداش مهران دادان گرفتم) از هر راهی که رفتم و تا هرجا که شد انجام دادام ولی اخرش بن بست بود.شما از نظر بنده به این جور سایت ها و فضل و بخشش های الکی گوش نکن این لایسنس ها فقط برای ورژن چینی است.وبروی نسخه انگلیسی کار نمیکند.اگر اینطور بود که شرکت کسپرتا حالا درش تخته شده بود.وچرا کسپر فقط لایسنس مفتی به چینی ها چشم بادامی ها میده وبه کاربران دیگر که در کشورهای غیر چین زندگی میکنند لایسنس اصلی نمید ماننده المان وامریکا که دوکشور پیشرفته است.وبا این تبلیغ میتونه خودش را معروف کنه شرکت کسپر. وبه نظر من شما از کی استفاه کن یا از تریال ریستر داداش هادی.واپدیت لایسنس اصل با کی یا ریستر هیچ فرقی ندارد منظورم سرور های اپدیت است.دوست من موفق و پیروز باشید:10::40:

HADI ONLY
12-11-2010, 20:01
سلام
اگر دوستان نرم افزار چینی رو دانلود کرده باشند جواب می دهد .
من تست کردم و فقط برای نسخه چینی نرم افزار کار می کند که به راحتی هم می شود زبان نرم افزار را به انگلیسی برگرداند .

با موفقیت تست شد و جواب داد .
اخطار قبلی : من می گم فقط تست شده است . از نظر امنیت و ... نظری ندارم .

موفق باشید .

Karkas20
12-11-2010, 20:35
دوستان به نظر من شما از استفاده از لایسنس چینی قیدش را بزن واز کی وتریال استفاده کن.شاید از نظر امنیتی این نسخه مشکل داشته باشد.جالبی این است که این نسخه در سایت کسپر نیست .پس شما یکم باید به صورت مسئله شک کنید.خوش وخرم باشید:40:

Chee.Toz
12-11-2010, 22:31
دوستان به نظر من شما از استفاده از لایسنس چینی قیدش را بزن واز کی وتریال استفاده کن.شاید از نظر امنیتی این نسخه مشکل داشته باشد.جالبی این است که این نسخه در سایت کسپر نیست .پس شما یکم باید به صورت مسئله شک کنید.خوش وخرم باشید:40:

...
شما قید آن را بزنید و از تریال ریستی که در امضای هادی آقا هست استفاده کنی چاکر و نو کر شما
...

Edited By wordist

wordist
13-11-2010, 10:17
من هم با داداشی امیرم که میخوام تو یه رستوران باهاش غذا بخورم موافقم
شما قید آن را بزنید و از تریال ریستی که در امضای هادی آقا هست استفاده کنی چاکر و نو کر شما
پیش مرگ امیر جون که نفسمه
شاپور
دوست عزيز

تاپيكها و پستها جاي دادن مطالب غير علمي (تعريف و تمجيد از ديگران ، كل كل و ... ) نيست

اگه صحبتي با دوست تون داريد در پيغام خصوصي يا پروفايل ايشون مطرح كنيد نه در پست هاتون

mohammad_87
02-12-2010, 21:34
به نظر من بهتره عنوان تاپیک به "کسپرسکی چینی" تغییر پیدا کنه.
دقیقا مثل جنسهای دیگه چینی،ارزان و بی کیفیت و البته به احتمال زیاد نا امن.مهمترین بخش امنیتی سیستم رو اینگونه به خطر نیندازید.