PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید آنتی ویروس مناسب

TurkOglu1993
11-11-2010, 13:52
من تاپیکی ایجاد کرده بودم که البته اشتباه از خودم بود و عنوان و متن مناسب انتخاب نکرده بودم مدیران محترم هم اجازه دفاع ندادند و زحمت کشیدند همینطوری تاپیک رو بستند به آدرس زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من میخوام یه آنتی ویروس مناسب بخرم که قصد من هم از تاپیک فوق این بود نه انتخاب بهترین از نظر کاربران
نظرات خودم:
من از نورتون استفاده کردم به نظرم دیتا بیس قوی داره و در شناسایی و از بین بردن ویروس شاید رتبه اول رو داشته باشه ولی مشکلش اینه که سرعت سیستم رو خیلی پایین میاره البته من چند سال پیش ازش استفاده کردم که ممکنه این مشکل رفع شده باشه
از نود 32 هم استفاده کردم خیلی سبکه و آپدیت های کم حجمی داره ولی به نظرم تو شناسایی ویروس ها مشکل داره و هی از کار می افتاد و ارور های بی خودی میداد با اینکه آپدیت بود

در کل:
یه آنتی ویروس که بهتر بگم اینترنت سکیوریتی میخوام که سبک و آپدیت کم حجم داشته باشه مثل نود 32 و قوی مثل نورتون

ممنون

hofman1970
13-11-2010, 13:37
سلام تو این روز ها بدنبال آنتی ویروس سبک نباش .اگر cpu و مادربورد نسبتا جدیدی داری. همون kaspersky internet security 2011 را نصب کن . چون بقیه آنتی ویروس ها تو ویروس usb گیج میزنن. تنها این کاسپر عزیزه تا فلش را به pc نصب می کنی بلافاصله اسکن میکنه. اینرا فراموش نکن 90% حملات ویروس های مخرب از همین فلش وارد سیستم میشه.اگر امکان داره مشخصات سیستم pc خودت اعلام کن تا بگم چی بدردت میخوره.

HADI ONLY
13-11-2010, 15:09
سلام دوست عزیز
به نظر من کومودو و kaspersky هر دو خیلی خوب هستند . کومودو که فایروال بسیار قوی تری نسبت به کاسپراسکای دارد و مجانی هم هست . هر دو این ها مزیت ها و معایبی دارند . اما در کل هر دو بسیار قوی و پرامنیت هستند .
انتخاب با شماست . اگر میخواهید بخرید خوب کاسپراسکای . اگر میخواهید پول ندهید کومودو .
البته کومودو خیلی بهتر از بسیاری از آنتی ویروس های پولیست .

موفق باشید .

TurkOglu1993
13-11-2010, 21:21
من تو این چند روز تعریف های زیادی از کومودو شنیدم وقتی میشه رایگان استفاده کرد چرا باید پول بدم!
بقیه هم تایید میکنند؟