PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 'گرفتن عکس از صفحه مانیتور

ATA FARZADI
11-11-2010, 12:29
نرم افزار برای گرفتن عکس حین بازی یا دیدن فیلم یا کار کردن با نرم افزار میخوام

ترجیعاً
سبک ((فضای رم زیادی نگیره...))
کیفیت عکسها عالی ((کیفیت دستخودم باشه <<بالا- متوسط پایین>>))
کارای آسان
گرفتن عکس با هر کلید که خودم بتونم انتخاب کنم

تشکر از تمام دوستان

در ضمن من چندی پیش در خواست برنامه c++ رو دادم ولی کسی جواب نداد

اگه کسی لینکی چیزی ازش داره لطف کنه بزاره

Ship Storm
11-11-2010, 12:58
نرم افزارهای موجود شاید تمام ویژگی هایی رو که شما مد نظر دارید رو در بر نگیره

تاپیک های مشابه هست که با یک جستجو میتونستید نتیجه بگیرید :

نرم افزار كم حجم براي عكس گرفتن از محيط ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درخواست نرم افزاری برای عکس برداری از بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
و ...

sashman
11-11-2010, 13:54
نرم افزار SnagItهم عکس میگیره هم فیلمبرداری میکنه

ATA FARZADI
11-11-2010, 14:39
نرم افزارهای موجود شاید تمام ویژگی هایی رو که شما مد نظر دارید رو در بر نگیره

تاپیک های مشابه هست که با یک جستجو میتونستید نتیجه بگیرید :

نرم افزار كم حجم براي عكس گرفتن از محيط ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درخواست نرم افزاری برای عکس برداری از بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
و ...

نرم افزار SnagItهم عکس میگیره هم فیلمبرداری میکنه

از هر دو دوست عزیز ممنون
ای کاش لینکه این snagit رو میذاشتید

Dreamland
11-11-2010, 14:58
از هر دو دوست عزیز ممنون
ای کاش لینکه این snagit رو میذاشتید
پیشنهاد من WinSnap

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
TechSmith SnagIt 10

ATA FARZADI
11-11-2010, 15:03
پیشنهاد من WinSnap

TechSmith SnagIt 10

winsnap دانلود نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------------------------------------

دوستان کسی با Fraps 3.2.3 Build
کار کرده

روی اسکرین شات رفتم دکمه مورد نظرم رو لنتخاب کردم پسوند رو هم انتخاب کردم حالا دکمه رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته

چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

***Spring***
11-11-2010, 15:25
سلام ...

با Hero Screen Recorder به گونه اي حرفه اي از محيط مانيتورفيلم تهيه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Camtasia Studio Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

My Screen Recorder Pro نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BSR Screen Recorder | ضبط کردن تصویر فیلم صدا از اسکرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I Screen Recorder / نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sonne Screen Video Capture | ابزاری حرفه ای برای تصویر برداری از محیط دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

ATA FARZADI
11-11-2010, 17:16
برنامه WinSnap زیاد دلچسب نبود یعنی با یه دکمه نبود

برنامه Fraps 3.2.3 Build برنامه واقعاً عالی بود ولی فقط واسه گیمه. و ای کاش تو محیط ویندوز هم جواب میداد

shahin666
11-11-2010, 20:52
دوست عزیز پشنهاد میکنم از برنامه SnagIt استفاده کنید
قابلیت چندین نوع عکس گرفتن و فیلم برداری رو داره
در ضمن به محض عکس گرفتن شما می تونید عکس رو با ادیتورش ادیت کنید

Lt.Ali
11-11-2010, 21:46
Screen Keep هـم مناسب هست ؛ خواستید لینک بـدم .

SA.JJ.AD
11-11-2010, 21:59
برنامه WinSnap زیاد دلچسب نبود یعنی با یه دکمه نبود

برنامه Fraps 3.2.3 Build برنامه واقعاً عالی بود ولی فقط واسه گیمه. و ای کاش تو محیط ویندوز هم جواب میداد

دوست عزیز . بهترین و سبک ترین و ایده ال ترین نرم افزار به نظر من همین fraps هستش . در ضمن تو ورژن جدیدش که من دارم . از دسکتاپ و نرم افزار ها هم میشه عکس و فیلم تهیه کرد:5::21:

ATA FARZADI
11-11-2010, 22:49
Screen Keep هـم مناسب هست ؛ خواستید لینک بـدم .

نیکی و پرسش

لینک بده

در ضمن کارایش رو هم یه بگو...

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

دوست عزیز . بهترین و سبک ترین و ایده ال ترین نرم افزار به نظر من همین fraps هستش . در ضمن تو ورژن جدیدش که من دارم . از دسکتاپ و نرم افزار ها هم میشه عکس و فیلم تهیه کرد:5::21:

من ورژن Fraps 3.2.3 Buildرو گرفتم

اینی که شما میگی رو هم بدی ممنون میشم

AmiRreZA_RAcEr
11-11-2010, 22:55
واسه دوستانی هم که نمیخوان از نرم افزار استفاده کنن بگم
میتونن از دکمه prtSc Break روی کیبوردشون استفاده کنند و سپس توی نرم افزار paint عکس رو paste کنند

ATA FARZADI
12-11-2010, 10:59
حرکت قشنگی بود ممنون
در کل برای بازی خوب نیست

ATA FARZADI
12-11-2010, 11:39
دوستان کسی این ورژن جدید fraps رو داره که از محیط ویندوز هم عکس بگیره؟؟؟؟؟

SA.JJ.AD
12-11-2010, 15:44
حرکت قشنگی بود ممنون
در کل برای بازی خوب نیست

دوست عزیز منم از همین ورژن استفاده میکنم .(اخیرین ورژنه) فقط شما باید طبق عکس و علامتی:31: که گذاشتم این گزینه رو فعال کنید و بعد با کلید های میانبر مورد نظر عکس یا فیلم تهیه کنید :10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:8:الان این عکس رو با همین نرم افزار گرفتم :5:

ATA FARZADI
12-11-2010, 17:38
آقا خیلی ممنون

خیلی کارمو راه میندازه

فقط یه سوال دیگه از فیلم هم عکس میگیره (زیادی پر رو شدم )

ATA FARZADI
12-11-2010, 18:25
دوست عزیز منم از همین ورژن استفاده میکنم .(اخیرین ورژنه) فقط شما باید طبق عکس و علامتی:31: که گذاشتم این گزینه رو فعال کنید و بعد با کلید های میانبر مورد نظر عکس یا فیلم تهیه کنید :10:

:8:الان این عکس رو با همین نرم افزار گرفتم :5:

دوست من این لینکو بده منو راحت کن
آخه این نسخه کرک شده ای که من گرفتم
اینجوری (یعنی از دسکتاپ عکس نمیندازه)

یکی دیگه که از دسکتاپ عکس میندازه کرک شده نیست!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه نسخه کرک شده نوع پسوند عکس رو میشه تغییر داد

اگه لینکی که نرم افزار رو گرفتی بدی یه دنیا از ممنون میشم

alireza1411
12-11-2010, 21:36
دوست من این لینکو بده منو راحت کن
آخه این نسخه کرک شده ای که من گرفتم
اینجوری (یعنی از دسکتاپ عکس نمیندازه)

یکی دیگه که از دسکتاپ عکس میندازه کرک شده نیست!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه نسخه کرک شده نوع پسوند عکس رو میشه تغییر داد

اگه لینکی که نرم افزار رو گرفتی بدی یه دنیا از ممنون میشم

این تیک رو که بزارین کلا هر چیزی که با windows desktop management کار میکنه رو میتونید عکاسی و فیلم برداری کنید .... البته تست نکردم ولی دستاپ رو که میشد ضبط کرد ... فیلم هم باید بشه چون اونهم داره با دایرکت ایکس دیکد میشه و دلیلی نداره که نشه.

نسخه کرک شده رو یه بار لینک دادم الان نمیدونم کجاست ... سایتش معروف نبود که یادم بمونه.:41:

:11::11::11::11:

SA.JJ.AD
13-11-2010, 03:22
بفرما عزیز ... من از اینجا دانلود کردم . راستی اره فیلم هم میگیره و قابلیته اینم داره که نشانگر موس هم تو فیلم نیوفته . در مورد اینکه از فیلم هم عکس میگیره یا نه هم من با power dvd که از پردازشگر گرافیکی استفاده میکنه راحت عکس میگیرم . فقط شما هر جا تو هر برنا مه ای دیدی میزان فریم رو داره نشون میده یعنی میتونه عکس بگیره . بفرما اینم لینک مورد نظر . :5: نیاز به کرک هم نداره

khoshneshin
13-11-2010, 05:06
اين روش و ميدونم همه بلدين ولي گفتم كه ناگفته نمونه ميتونيد از دكمه ي Print Screen استفاده كنيد بعد برين تو Start => all programs => Accessories =>Paint بعد كليد تركيبي ctrl+ V رو بزنيد و عكس و سيو كنيد به همين راحتي!! اميدوارم استفاده بشه:46:

ATA FARZADI
13-11-2010, 20:11
اين روش و ميدونم همه بلدين ولي گفتم كه ناگفته نمونه ميتونيد از دكمه ي Print Screen استفاده كنيد بعد برين تو Start => all programs => Accessories =>Paint بعد كليد تركيبي ctrl+ V رو بزنيد و عكس و سيو كنيد به همين راحتي!! اميدوارم استفاده بشه:46:

تو همین تاپیک گفته شده بود
ولی او کیفیت رو نداره

بازم ممنون

ATA FARZADI
13-11-2010, 20:22
بفرما عزیز ... من از اینجا دانلود کردم . راستی اره فیلم هم میگیره و قابلیته اینم داره که نشانگر موس هم تو فیلم نیوفته . در مورد اینکه از فیلم هم عکس میگیره یا نه هم من با power dvd که از پردازشگر گرافیکی استفاده میکنه راحت عکس میگیرم . فقط شما هر جا تو هر برنا مه ای دیدی میزان فریم رو داره نشون میده یعنی میتونه عکس بگیره . بفرما اینم لینک مورد نظر . :5: نیاز به کرک هم نداره

لطف بزرگی در حق من کردی

خیلی عالی بود

بازم ممنون