PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای کار با ----T

nemesis
11-11-2010, 03:41
من ب نرم افزار هایی مثل Totalmedia و Media Center ویندوز 7 هستم که بتونه با کارت های ----T ارتباط برقرار کنه

LordMMD
30-12-2010, 09:12
من هم TotalMedia 3.5 رو میخوام التبته نسخه 64 بیتش رو.
چون 32 بیت رو که روی 64 بیت نصب میکنم، تصاویر رو کشیده و جابجا و با خطهای زرد نشون میده.
کلا یه برنامه DVBT برای ویندوز 7 64 بیتی لطفا معرفی کنید.
ممنون.

shahin666
30-12-2010, 12:44
دوست عزیز من با برنامه های زیادی کار کردم ولی بهترین برنامه بدون شک برنامه BlazeDTV هست
من تا دوتا نسخه از این برنامه رو دارم BlazeDTV 6.0 Retail و نسخه جدیدی که دانلود کردم BlazeDTV 6.5Pro
هر چند نسخه BlazeDTV 6.0 Retail بدون مشکل باهاش چند ماه هست کار میکنم
ولی نسخه Pro جدیدترین و کاملترین نسخه هست و چند تا قابلیت خوب نسبت به نسخه 6.0
داره مثلا این که کیفیت بهتر شده ، زبان فارسی اضافه شده، و قابلیت بسیار خوب تصویر در تصویر که مثلا شما وقتی شبکه 3 رو نگاه میکنید می تونید در همون شبکه در یه کادر کوچیکتر شبکه 5 رو ببینید و خیلی سریع بیبن این شبکه ها سویچ کنید
ولی برای من یه مشکل خیلی عجیب وجود داره:41:
اونم این که تصویر کاملا سیاه میشه وقتی تو تنظیماتش رفتم دیدم اون نوار لعزنده به طور خودکار :18: حرکت میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و تا آخرین درجه سیاهی میره و هرچی من اون نوار رو تغییر میدم پیش فرض قرار میدم بازم اون نوار خود به خود حرکت میکنه
واقعا عجیبه هر چی تو تنظیماتش رفتم جای نبود که مثلا خود برنامه اتوماتیک رنگ صفحه رو تغییر بده !!!!
حالا من لینک دانلود این نسخه رو براتون میذارم شما هم تست کنید بیبینید همین مشکل رو شماهم دارید یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا اگر این مشکل در این نسخه نبود شک نکنید بهترین برنامه برای تماشای تلویزیون های دیجیتال همین نسخه بود هر چند که فعلا از نسخه 6.0 هم کاملا راضی هستم

LordMMD
30-12-2010, 14:08
من هم همین نسخه رو البته از یک لینک دیگه گرفتم و این مشکل رو نداشت، فقط نیاز به رجیستر کردن داره.

مشکل شما خیلی عجیبه....

shahin666
30-12-2010, 14:38
من هم همین نسخه رو البته از یک لینک دیگه گرفتم و این مشکل رو نداشت، فقط نیاز به رجیستر کردن داره.

مشکل شما خیلی عجیبه....

یعنی نسخه 6.5Pro رو شما بدون مشکل استفاده میکنید؟
ممنون میشم اون لینک رو هم بدید منم از همون لینک تست کنم
اینم کیجن برای رجیستر کردن
خدمت شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

LordMMD
30-12-2010, 18:03
آره من هم بعد این که با استفاده از این کیجن پچ/رجیستر یا فقط رجیستر میکنم، همین مشکل به وجود میاد ! عجیبه...

در هر حال برنامه دیگری اگر دیدید ممنون میشم معرفی کنید

saeed774
30-12-2010, 20:06
ویرایش شد ....

shahin666
30-12-2010, 23:53
آره من هم بعد این که با استفاده از این کیجن پچ/رجیستر یا فقط رجیستر میکنم، همین مشکل به وجود میاد ! عجیبه...

در هر حال برنامه دیگری اگر دیدید ممنون میشم معرفی کنید

البته من دوباره برنامه رو unistall کردم و این دفعه بدون اینکه برای رجیستر کردن از اون کیجن استفاده کنم برنامه بدون مشکل کار کرد پس به نظر میرسه مشکل از اون کیجن هست شاید یه کرک دیگه پیدا بشه و دیگه این مشکل به وجود نیاد
البته من خدمته تون عرض کردم من نزدیکه 7 تا 8 برنامه در این زمینه کار کردم و بدون شک بهترین برنامه همین BlazeDTV بود و شاید بهترینش هم همین نسخه BlazeDTV 6.5Pro بود
یه سوال هم داشتم خدمته تون
شما گفتید با برنامه ArcSoft TotalMedia 3.5 کار میکنید و اون مشکل رو دارید
ممنون میشم یه لینک با کرک از این برنامه بذارید منم یه تست کنم
چون من برنامه ArcSoft TotalMedia 3.5 رو با حجم حدود 114 مگابایت دانلود کردم ولی چون کد رجیستر رو ندارم نمی تونم از برنامه استفاده کنم

برنامه هاي --- Dream ، --- Viwer ، ProgDVB هم عالي هستند مخصوصا برنامه Prog که قابليت نصب Plugin رو داره و ميتوني از ليست کانال ها بکاپ بگيري .

دوست عزیز این برنامه های رو که شما گفتید برای دیدن ----T نیست
برای استفاده از این برنامه ها باید کارت --- داشته باشید تا بتونید از شبکه های ماهواره ای استفاده کنید

LordMMD
31-12-2010, 08:20
من این توتال مدیا رو از قبل نصب داشتم، لینک ازش ندارم.
راستی شما dvbt تون چی هست ؟ با خودش چه برنامه ای داشت ؟

shifter
31-12-2010, 10:13
من ب نرم افزار هایی مثل Totalmedia و Media Center ویندوز 7 هستم که بتونه با کارت های ----T ارتباط برقرار کنه
من چند روز پيش از اين ----T هاي يو اس بي گرفتم براي لپتاپ(مارك pin avid) كه داخلش همين برنامه total media 3.5 بود...برنامه خوبيه به نظرم.محيطش ساده است و خيلي شلوغش نكرده.كيفيت تصاويرش هم خيلي خوبه!
قابليت ضبط هم داشت!

shahin666
31-12-2010, 12:52
من این توتال مدیا رو از قبل نصب داشتم، لینک ازش ندارم.
راستی شما dvbt تون چی هست ؟ با خودش چه برنامه ای داشت ؟

البته من تو تاپیک زیر کامل در مورد کارت و برنامه با دوستان صحبت کردیم می تونید تاپیک زیر رو بیبینید

من چند روز پيش از اين ----T هاي يو اس بي گرفتم براي لپتاپ(مارك pin avid) كه داخلش همين برنامه total media 3.5 بود...برنامه خوبيه به نظرم.محيطش ساده است و خيلي شلوغش نكرده.كيفيت تصاويرش هم خيلي خوبه!
قابليت ضبط هم داشت!

خوب دوست عزیز شما کرک این برنامه رو دارید؟!
در ضمن تو تاپیکی که در بالا معرفی کردم گفته شد عملا تمام نرم افزارهای پخش ----T مشکل عدم صدا وبدون صدا ضبط شدن رو دارن
حالا این برنامه رو هم تست کردید و احتمالا این برنامه هم همین مشکل رو داره یا نه ؟

shifter
02-01-2011, 21:10

خوب دوست عزیز شما کرک این برنامه رو دارید؟!
در ضمن تو تاپیکی که در بالا معرفی کردم گفته شد عملا تمام نرم افزارهای پخش ----T مشکل عدم صدا وبدون صدا ضبط شدن رو دارن
حالا این برنامه رو هم تست کردید و احتمالا این برنامه هم همین مشکل رو داره یا نه ؟
من چون خريدمش سريالش اصلي بود و برنامه اش هم كامل فعاله و مشكلي در ضبط و يا صدا ندارم...
سريالش رو هم چون خودم استفاده كردم فكر نكنم ديگه قابل استفاده باشه!:46:

ehsanerica
27-04-2011, 16:03
دوست عزیز من با برنامه های زیادی کار کردم ولی بهترین برنامه بدون شک برنامه BlazeDTV هست
من تا دوتا نسخه از این برنامه رو دارم BlazeDTV 6.0 Retail و نسخه جدیدی که دانلود کردم BlazeDTV 6.5Pro
هر چند نسخه BlazeDTV 6.0 Retail بدون مشکل باهاش چند ماه هست کار میکنم
ولی نسخه Pro جدیدترین و کاملترین نسخه هست و چند تا قابلیت خوب نسبت به نسخه 6.0
داره مثلا این که کیفیت بهتر شده ، زبان فارسی اضافه شده، و قابلیت بسیار خوب تصویر در تصویر که مثلا شما وقتی شبکه 3 رو نگاه میکنید می تونید در همون شبکه در یه کادر کوچیکتر شبکه 5 رو ببینید و خیلی سریع بیبن این شبکه ها سویچ کنید
ولی برای من یه مشکل خیلی عجیب وجود داره:41:
اونم این که تصویر کاملا سیاه میشه وقتی تو تنظیماتش رفتم دیدم اون نوار لعزنده به طور خودکار :18: حرکت میکنه

و تا آخرین درجه سیاهی میره و هرچی من اون نوار رو تغییر میدم پیش فرض قرار میدم بازم اون نوار خود به خود حرکت میکنه
واقعا عجیبه هر چی تو تنظیماتش رفتم جای نبود که مثلا خود برنامه اتوماتیک رنگ صفحه رو تغییر بده !!!!
حالا من لینک دانلود این نسخه رو براتون میذارم شما هم تست کنید بیبینید همین مشکل رو شماهم دارید یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا اگر این مشکل در این نسخه نبود شک نکنید بهترین برنامه برای تماشای تلویزیون های دیجیتال همین نسخه بود هر چند که فعلا از نسخه 6.0 هم کاملا راضی هستم

دوستان منم با این مشکل برخوردم چه بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/

ahriman323
04-12-2011, 09:28
سلام
کسی سریال arcsoft totalmedia3.5 را نداره؟!
توی خود سی دیش هست پیدا نکردم؟