PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در رایت فایل ایزو با حجم بیش از یک دی وی دی

montazer2
11-11-2010, 01:18
من میخوام یک فایل ایمیج (ایزو) با حجم 6 گیگ را روی 2 دی وی دی رایت کنم. شاید دیده باشید بعضی بازی ها مثل فیفا حجمشون بیشتر از یک دی وی دی هستش و وقتی میخواین نصب کنین بعد از نصب دی وی دی اول بهتون میگه دی وی دی دوم را قرار دهید. منم دقیقا میخوام همین کار را انجام بدم. اما چه با نرو و چه با الکل 120 میخوام رایت کنم بهم اجازه نمیده که رایت بشه و میگه فضای دی وی دی شما کافی نیست.
کسی از دوستان راحی برای حل این مشکل داره که شروع به رایت بشه و بعد از رایت دی وی دی اول نرم افزار درخواست دی وی دی دوم را بکنه؟
این اتفاق را من خودم تو بک آپ گرفتن از ویندوزم مشاهده کردم.
درضمن نمیخوام فایلم را توسط نرم افزارهایی مثل winrar اسپلیت کنم.

setayesh*
11-11-2010, 10:12
با سلام
می خواستم اگه امکانش هست یکی در مورد رایت کردن فیلم روی dvd توضیح بده
آیا باید تبدیل فرمت صورت گیرد؟

starpars
12-11-2010, 13:32
منم در مورد بازيها مي خوام بدونم چطوري اين كارو ميكنن چون اكثر بازيهاي دانلودي رو نت به شكليه كه بايد روي dvd9 رايت بشه

آنتی
12-11-2010, 21:22
سلام
من قبلا با winrar این کار را کرده ام ولی هرچی گشتم روشش را پیدا نکردم
ولی یه نرم افزار مخصوص این کار هست به نام Fast File Splitter 3.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

montazer2
16-11-2010, 00:21
سلام
من قبلا با winrar این کار را کرده ام ولی هرچی گشتم روشش را پیدا نکردم
ولی یه نرم افزار مخصوص این کار هست به نام Fast File Splitter 3.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نه فکر نکنم با این روش همه بشه دی وی دی بازی رایت کرد. اگه دقت کرده باشین تو دی وی دی های بازی وقتی اولی را نصب کردی خود به خود میگه که دیسک دوم را قرار دهید. ولی اگر بخواهیم Split کنیم باید دوباره دی وی دی را روی هارد کپی کنیم و اونجا join کنیم و بعد نصبش کنیم.
البته دی وی دی های بازی اکثرا یه اتوران دارن که اون دستور میده واسه ادامه نصب از دی وی دی دوم.
مایه تعجبه که این همه متخصص کامپیوتر اینجا هست اما کسی نتونه یه مشکل به این کوچیکی را حل کنه.