PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد نصب دو ویندوز

mi_3
11-11-2010, 00:05
سلام دوستان گل..

سوالی دارم از خدمت اساتید محترم

فرض کنید من در درایو c ویندوز اکس پی ریختم و با اون کار میکنم و یک ویندوز اکس پی دیگه تو داریو f
حالا اگه من با ویندوزی که تو داریو سی هست بیام بالا و برنامه الوده ای مثل تروجان رو اجرا کنم.بدون شک سیستم من در حالت -- قرار میگیره و باز کردن یوزر های مختلف باعث -- شدن اون یوزر ها میشه
سوال من اینجا است که حالا اگه با ویندوز دوم که در داریو f هست بیام بالا؟؟؟؟باز سیستم من در حالت -- قرار داره یا نه میتونم با خیال راحت کار کنم ممنون

جفت ویندوز ها رو یه هارد

ebicross
11-11-2010, 13:22
سلام دوست عزیز؛

نکته اول اینکه بهتر بود این سوالات رو در انجمن های مربوطه میپرسیدین.

اما به هر حال سیستم اگر آلوده به ویروس و تروجان باشه. شما حتی اگر هارد دیسک رو به یک سیستم دیگه هم نصب کنی با باز کردن درایوهای هارد اون سیستم هم ویروسی میشه.

داخل هر درایو توسط ویروس فایلهای Autorun ایجاد میشه که برای همین منظور هستند. یعنی ویندوز هم که عوض کنید به محض باز کردن یکی از درایوها به غیر از C دوباره ویروسی میشین و ویروس سریع به درایو ویندوز کپی میشه.

از یک آنتی ویروس قوی و به روز استفاده کنید.

NOD32 آخرین ورژن از سایت سازنده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دریافت سریال (License) برای آپدیت کردن و دانلود کردن:

نه عزیز مثل اینکه سوال من رو متوجه نشده اید !!!! ساختار تروجان با ویروس فرق داره
ویروس ها نوشته شده حودشون رو کپی میکنن اما تروجان ها یا کیلاگر ها فقط تو داریو سی میرن
سوال من چیز دیگه ای بود ممنون :40:

اگر مطمئنید دیگه چرا میپرسید؟ :20:

mi_3
11-11-2010, 15:00
نه عزیز مثل اینکه سوال من رو متوجه نشده اید !!!! ساختار تروجان با ویروس فرق داره
ویروس ها نوشته شده حودشون رو کپی میکنن اما تروجان ها یا کیلاگر ها فقط تو داریو سی میرن
سوال من چیز دیگه ای بود ممنون :40:

Dew Drop
11-11-2010, 17:02
سلام
سوالتون رو تو انجمن مرتبط با مشکلتون مطرح کنید...

اورژانس سیستم های آلوده

آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتي