PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش نشدن زیرنویس های srt و sub در DVD player Sony

Facon_Archi
10-11-2010, 23:53
سلام
میدونم شاید سوال تکراری باشه و همه ی تاپیک های مربوط هم من خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم!
هر نوع فیلم یا سریالی که به صورت منو دار نباشه و زیرنویس روی خود فیلم یا سریال نباشه(مثل یه فیلم 4.5 گیگی) این پلیر پخش نمیکنه زیرنویس فارسی ش رو
راه حل هایی هم که دوستان دادن فایده نداشته فقط این برنامه ی AVIConvert روی فایل های AVI جواب داد و زیرنویس های srt که بعد از چند بار زیرنویس فارسی ها هم دیگه به صورت یه سری حروف ناخوانا نشون میده

حالا کسی راه حلی میدونه؟
چی کار میشه کرد؟

dimah2005
11-11-2010, 00:21
من سامسونگ دارم

با پسوند اس ار تی ، فارسی مشکل داره ، ولی با ساب ایندکس نه ،

اگه اینجوریه مشکلت ، ای ار تی رو به ساب ایندکس تبدیل کن

در غیر این صورت ، هارد ساب (اگه درست گفته باشم) باید بکنی،

-------------------------
سوالت هم دقیق متوجه نشدم ، چون این 2 جواب بیشتر وجود نداره ، همینا رو گفتم

Facon_Archi
11-11-2010, 00:25
با چه برنامه ای؟
+کلا زیرنویس فارسی رو وقتی فرمت DVD هست نشون میده مثلا یه فیلم 4 گیگی که منو داره و از توی منو زیرنویس انتخاب میکنی یا از روی کنترل میزنی subtitle ولی با فرمت 700 مگابایتی که خودت زیرنویس رو هم اسم فیلم میکنی نشون نمیده

Alastoor
11-11-2010, 00:55
سلام
برنامه ی aviaddxsub رو امتحان کردید ؟
سرچ کنی چند تا تاپیک هست براش .

Facon_Archi
11-11-2010, 01:04
سلام
برنامه ی aviaddxsub رو امتحان کردید ؟
سرچ کنی چند تا تاپیک هست براش .

سلام همون avi کانورتر که گفتم دیگه
بله ولی نشد متاسفانه
خیلی عجیبه کلا!!

Cleeev
11-11-2010, 15:04
زیرنویس رو به فیلم بچسبون... یعنی زیرنویس رو بیار توی خود فیلم... Any Video Converter به خوبی این کار رو در تبدیل هر فایلی به wmv انجام میده که یکم گوگل کنی راهنماش هست... برنامه های دیگه ای هم برای این کار هستن... من واسه اینکه فیلما رو توی پخش کننده همراهم ببینم زیرنویس رو با فیلم یکی میکنم...

البته زیرنویس فارسی رو نمیدونم ولی واسه زیرنویس انگلیسی خیلی عالی این برنامه ها جواب میدن...

dimah2005
11-11-2010, 18:00
اول از همه فیلم رو با زیر نویس های مختلف ( پسوند های مختلف هم فارسی و هم انگیلسی ) مچ کن ، بزن به دستگاه ببن کدومشون رو نشون میده

در غیر اینصورت هارد ساب کن ،

-----------------
کاتالوگ هم بخون شاید توش نوشته که کدوم پسوند زیرنویس رو ساپورت می کنه

Facon_Archi
11-11-2010, 22:06
اول از همه فیلم رو با زیر نویس های مختلف ( پسوند های مختلف هم فارسی و هم انگیلسی ) مچ کن ، بزن به دستگاه ببن کدومشون رو نشون میده

در غیر اینصورت هارد ساب کن ،

-----------------
کاتالوگ هم بخون شاید توش نوشته که کدوم پسوند زیرنویس رو ساپورت می کنه
نوشته SRT و ساب ایندکس و انگلیسی رو پخش میکنه،مشکلش با زبان فارسی هست و سرچ هم کردم دستگاه نیازی به نصب فارسی ساز و اینا هم نداره و باید به راحتی پخش کنه
حالا یه سری فایل PDF از فارسی ساب تایتل دانلود کردم دارم اون هارو امتحان میکنم شاید یکی از اون روش ها جواب داد
به هر حال ممنون

پ.ن با ConvertX to DVD تبدیل میکنم حجمش میشه حدود 2گیگ و منو دار میشه و ...
فقط وقتی 2تا فایل رو میریزم روی فلش زیرنویسا قاطی میشن

dimah2005
12-11-2010, 21:58
نوشته SRT و ساب ایندکس و انگلیسی رو پخش میکنه

خوب خیلی راحت شد دیگه

شما اول یه فیلم با یه دونه (تو فولدر) زیر نویس بزار تو دستگاه باید نون بده (انگلیسی امتحان کن )

اخر سر اگر مطمئن شدی که نشون میده

دو باره یه فیلم با یه دونه زیر نویس فارسی ساب ایندکس بزار تو دستگاه باید نشون بده (مطمئن باش)

ببین دوست عزیز ، شما بزار یه 5 6 دقیقه ای از فیلم بره ، چون ممکنه زیر نویسش هماهنگ نباشه ، و فقط فکر می کنی که زیر نویس نشون نمی ده

---------------
اون مشکلتون هم از بد کانورت کردنه چون در هر صورت با زدن دکمه سابتایتل باید سابتایتل های مجود رو نشون میداد برا اطمینان سری بعدی شما یه زیر نویس انگلیسی هم به مجموع زیر نویس ها (علاوه بر فارسی ) اضافه کن .