PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه بد خرید از این سایت !

مهران
10-11-2010, 16:54
سلام
اگه خاطر دوستان باشه من چندی پیش برای خرید اینترنتی گوشی تو همین فروم به آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ازتون مشورت گرفتم که از کدوم سایت خرید کنم که مطمئن باشه و شما هم چند تا سایت رو معرفی کردین نهایتا این که با توجه به توصیه دوستان تصمیم گرفتم از سایت دی جی کالا خرید کنم ( چون بر خلاف سایتهای مشابه 48 ساعت مهلت تست هم میداد ) ، بعد از واریز پول باهام تماس گرفتن و آدرس من که شهرستانم رو گرفتن ، خلاصه اینکه 2 روز بعد بسته به دستم رسید و من که پول گوشی با گارانتی اصلی کامتل رو داده بودم با تعجب متوجه شدم گوشی با گارانتی پارسه رو برام فرستادن !!!!
تماس گرفتم و گفتن گوشی رو دوباره برامون پست کن منم با بدبختی یکی از اقوام رو که داشت میرفت تهران گوشی رو سپردم بهش که با پیک بیان ازش بگیرن اما 2 روز هم دوباره منو معطل کردن تا رفتن ازش تحویل بگیرن 2 روز هم معطل کردن تا برام پست کنن و خلاصه 9 روز پس از واریز پول گوشی دستم رسید و وقتی بسته رو باز کردم با کمال تعجب دیدم کیفی رو که به عنوان اشانتیون وعده داده بودن رو داخل بسته نگذاشتن در صورتی که بار اول داخل بسته بود همراه با فاکتور و من هیچی رو دست نزده براشون پس فرستادم که بهونه ای دستشون نره
شاید میخواستن هزینه اضافی پست که از سهل انگاری خودشون بوده رو جبران کنن
تنبیم شد که بار آخرم باشه از این سایت خرید کنم

rawen.west69
10-11-2010, 17:14
و پست بنده در این تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهران
10-11-2010, 17:26
تازه از گارانتی 1 سالش 3 ماه هم گذشته و طرف ادعاش میشد ما محصولاتمون آپدیت و به روز !!!

Alireza SM
10-11-2010, 17:30
دي جي كالا هخمينطوره و من يكبار غلط كردم كه ازشون لب تاپ يه ميليون تومني خريدم و پشيمون شدم .
من گوشي هام رو از سايت گوشي شاپ ميخرم و تا حالا بيش از ده بار براي خودم و آشنايانم گوشي خريدم بدون كوچكترين مشكلي . فقط مشكل اينجاست كه به هيچ وجه ريالي تخفيف نميدن :31:

rawen.west69
10-11-2010, 17:38
میدونید؟ خوبیه این p30world و بقیه فروم ها اینه که هیچ مسئله ای از مردم پوشیده نمیمونه...

مهران
10-11-2010, 17:48
آخه میخواستم از گوشی شاپ بخرم اما مهلت تست نداشت گفت حتی با گارانتی اصلی اگه خراب در اومد باید خودت ببری برای گارانتی ، منم که شهرستانم گفتم از اونا که مهلت تست میدن بخرم

anahita2002_anahita2002
10-11-2010, 19:34
شما شركتشون تشيف نبردين فقط سايتش قشنگه من تو شركتشون هم رفتم طوري رفتار ميكنن كه انگار دزد گرفتن

rawen.west69
10-11-2010, 21:30
کدوم شرکت؟ دیجیکالا یا گوشی شاپ؟

p30time
11-11-2010, 18:04
سلام

من هم از دیجی کالا هارد خریدم و صد بار به خودم فحش دادم که چرا چنین اشتباهی کردم :41:

پیشنهاد اکید می کنم با دی جی کالا معامله نکنید

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

سلام

من هم از دیجی کالا هارد خریدم و صد بار به خودم فحش دادم که چرا چنین اشتباهی کردم :41:

پیشنهاد اکید می کنم با دی جی کالا معامله نکنید

tired friend
12-11-2010, 11:47
دی جی دی جی که می گن اینه:27::27::27:

گرافيكار
12-11-2010, 17:04
اين هم نظر من توي تاپيكي كه براي مشاوره براي خريد از دي جي كالا زده بودين

به نظر من هم دي جي كالا مطمئنه
يكي از دوستان از همين سايت يه گالكسي خريد
من نگاه ميكردم چندين مقام هم آورده
من صرفا به اين دليل كه يكي از دوستان تجربه خوبي از خريد از اين سايت داشت و مقامهايي كه آورده بود نظر دادم
از اينكه در ترغيب شدنتون براي خريد از اين سايت دخيل بودم معذرت ميخوام
و مرسي كه به تجربه ما چيزي اضافه كردين
اميدوارم منو ببخشين

maziarzar
12-11-2010, 19:43
نمیشه به نظر یکی دونفر که از این فروشگاه خرید کردن اعتمادکرد چون امکان خطاش بسیار بالاست ریسک پذیری بالایی میخواد

LiverBarca
12-11-2010, 22:55
من بدتر از شما ضایع شدم ولی تو (گرین موبایل)....به نظرم فقط از سایتهای اینترنتی فروش گوشی به گوشیشاپ میتوان اعتماد کرد،پلازا رو هم نمیدونم....

گرافيكار
13-11-2010, 16:47
نمیشه به نظر یکی دونفر که از این فروشگاه خرید کردن اعتمادکرد چون امکان خطاش بسیار بالاست ریسک پذیری بالایی میخواد

صد در صد
براي همه ما تجربه اي شد كه هرگز اعتماد نكنيم
اميدوارم اين دوستمون هم زياد ضرر نكرده باشه

siavashjal
13-11-2010, 21:50
والا من دو سال پیش یه لپ تاپ و یه گوشی N73 از این سایت خریدم و از هر دو تاشون هم راضی ام. قیمت هاشون هم خیلی خوب بود تا الان هم که برای هیچ کدومشون مشکلی پیش نیمده.

p30time
14-11-2010, 11:23
والا من دو سال پیش یه لپ تاپ و یه گوشی N73 از این سایت خریدم و از هر دو تاشون هم راضی ام. قیمت هاشون هم خیلی خوب بود تا الان هم که برای هیچ کدومشون مشکلی پیش نیمده.

خب اگر برای همه مشکل دار بشه که 2 روزه جمع می شه!!

بلاخره جنس خوب هم توش پیدا می شه ولی همونطور که می بینید، خیلی ها هم ناراضی هستن

گرافيكار
14-11-2010, 22:32
خب اگر برای همه مشکل دار بشه که 2 روزه جمع می شه!!

بلاخره جنس خوب هم توش پیدا می شه ولی همونطور که می بینید، خیلی ها هم ناراضی هستن

كلا به نظر من خريد از اين سايتها براي تهرانيهاي عزيز
كه موقع دريافت كالا و بعد از تست، پول رو پرداخت ميكنن بهتره

LiverBarca
14-11-2010, 23:25
خوب کسی که تو تهرانه مگه مریضه از سایت خرید کنه،میره از علاالدین میخره دیگه...

گرافيكار
15-11-2010, 01:03

اينم حرفيه
ولي خب راحت تره اگه بيارن دم در
تازه علاالدين هم با اين سايتا هيچ فرقي نداره

masoud_persia
15-11-2010, 02:53
من خودم چون شهرستان هستم معمولا از فروشگاه های اینترنتی زیاد خرید میکنم، از همه بهتر چاره هست، یه جور آمازون ایرانی هست همه چیز توش پیدا میشه، خودشون هیچی موجود ندارن وقتی چیزی بخوای از نمایندگی تهیه می کنن و برات میفرستن، کاملا هم مطمئن هست، اینو میگم چون تا حالا بیش از 10 باز ازشون خرید کردم و همیشه هم کارشون درست بود. فقط تنها عیبی که داره اینه که آرشیو گوشی موبایلشون زیاد قوی نیست.

rawen.west69
15-11-2010, 14:29

تو علاالدین که همه ترشی فروشن!:27: نمی ارزه!
4تا خنگه از دنیا بی خبر دارن گوشی میفروشن!
وقتی دوستمون میگه desire hd بیار یارو میره desire میاره دیگه چی میخوای؟؟؟!!!!