PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بک آپ از ویندوز

tayef
10-11-2010, 16:28
اول تشکر بابت سابت مفیدتون{کاش زودتر باهاش آشنا می شدم}
من یه مشکلی دارم اونم اینه که زود به زود ویندوز عوض می کنم و با هر بار عوض کردنش مجبورم دوباره درایورهاشو مثل کارت صذا گرافیک و... دوباره نصب کنم و همچنین چند تا نرم افزاری که زیاد به کارم می یاد
آیا یه نرم افزاری وجود نداره که بشه از ویندوز در بهترین حالت بک آپ گرفت و اونو به سی دی بزنیم و در دفعات بعدی نصب بوت ویندوز رو از روی این سی دی بذاریم و کامپیوتر دوباره به حالتی که بک آپ گرفتیم برگردد
در ضمن من از سیستو ریستور ویندوز استفاده می کنم ولی چون فایل ها رو پاک نمی کنه احتمال وجود داشتن مثلا ویروسی که از قبل وجود داشته هست
با تشکر از همه دوستان

popowoody
10-11-2010, 17:50
تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز | Norton Ghost

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد :

FX
10-11-2010, 18:01
دوست عزیز اول اینکه بهتره این مجموعه Hirens.BootCD.10.2 رو داشته باشی نه فقط برای این کار
لینک دانلود با حجم 180M ولی ارزششو داره

برای رایت فایل iso بر روی CD ابزاری در داخل فایل قرار داده شده که مخصوص رایت Hiren's BootCD بر روی سی.دی می باشد ، کافیست سی دی را داخل درایو نوری قرار دهید و BurnCDCC.exe را اجرا کرده سپس از Browse ، فایل ایمیج iso را انتخاب و بر روی Start کلیک کنید

توضیح کامل آموزش NORTON GOST رو می تونی از لینک زیر دانلود کنی و استفاده لازم رو ببری
مطمئن باش که دیگه خیالت بابت همه چیز راحت میشه.
حجم 641K

توضیح اینکه Norton Ghost در مجموعه Hirens.BootCD.10.2 موجود است

popowoody
10-11-2010, 18:20
دوست عزیز اول اینکه بهتره این مجموعه Hirens.BootCD.10.2 رو داشته باشی نه فقط برای این کار
لینک دانلود با حجم 180M ولی ارزششو داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطبق توضیحات که تو همون صفحه دانلود اومده بعد از رایت و استفاده از سی دی می تونی از NORTON GOST که دوستان هم در بالا گذاشتن استفاده کنی

توضیح کامل آموزش NORTON GOST رو می تونی از لینک زیر دانلود کنی و استفاده لازم رو ببری
مطمئن باش که دیگه خیالت بابت همه چیز راحت میشه.
حجم 641K

سلام

ادرس نرم افزار خرابه !

FX
15-11-2010, 16:46
اصلاح شده .مشکلی نیست