PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلس سخنگو مدل sd990

alijigari
10-11-2010, 01:30
با سلام-از کسانی که تا حالا از این دستگاه استفاده کردن ممنون میشم نظرشون را بیان کنن -ایا این دستگاه به درد یاد گیری زبان انگلیسی میخوره یا نه ؟
اینم لینک سایتش هست ممنون میشم کمکم کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alijigari
10-11-2010, 01:43
دوستان قیمت زده 465 تومان-به نظر شما ارزش داره یا نه -چون قابلیت فارسی و انگلیسی به هم را داره بعضی ها میگن خیلی کمک میکنه-بیشتر برای یاد گرفتن هست

sajjad1973
10-11-2010, 11:23
دوست عزیز از تجربه خودم میگم من یه sd 350 رو هفت یا هشت سال پیش خریدم اون زمان برام نقش یه معجزه روداشت
منظورم اینه که خیلی راحت معنی لغاتی رو که میخواستم پیدا میکردم چه فارسی به انگلیسی و چه انگلیسی به فارسی
لازم نبود وقت صرف پیداکردن لغت تو دیکشنری کنم از همه مهمتر تلفظ لغات رو هم به سادگی همون لحظه یاد میگرفتم
گرامر هم که خودش درس داده بود و چیز جالبی بود در مجموع خیلی به من کمک کرد اما الان بعد از گذشت فکر میکنم هشت سال دیگه اون دوست قدیمیم درست کار نمیکنه بعضی از دکمه هاش عمل نمیکنه و خلاصه من رو تنها گذاشته.

alijigari
11-11-2010, 00:13
دوست عزیز از تجربه خودم میگم من یه sd 350 رو هفت یا هشت سال پیش خریدم اون زمان برام نقش یه معجزه روداشت
منظورم اینه که خیلی راحت معنی لغاتی رو که میخواستم پیدا میکردم چه فارسی به انگلیسی و چه انگلیسی به فارسی
لازم نبود وقت صرف پیداکردن لغت تو دیکشنری کنم از همه مهمتر تلفظ لغات رو هم به سادگی همون لحظه یاد میگرفتم
گرامر هم که خودش درس داده بود و چیز جالبی بود در مجموع خیلی به من کمک کرد اما الان بعد از گذشت فکر میکنم هشت سال دیگه اون دوست قدیمیم درست کار نمیکنه بعضی از دکمه هاش عمل نمیکنه و خلاصه من رو تنها گذاشته.

به نظر شما روی یاد گیری چقدر تاثیر داره

sajjad1973
11-11-2010, 08:02
به نظر شما روی یاد گیری چقدر تاثیر داره

ببین به سطح زبان خودت و استفاده ای که میخوای بکنی بستگی داره

گرامر هایی که توضیح داده رو که میتونی تو یه کتاب حد اکثر 10000 تومنی هم پیدا کنی و نمیدونم شما
الان دانشجو هستی یا نه و اگه هستی چه رشته ای منظورم اینه که مداوم با انگلیسی در تماس هستی یانه
گه گاهی میخوای یه معنی لغت پیداکنی. اگه استفاده محدود داری به نظر من بدردت نمیخوره و اصلا ارزش پولی که داری می دی رو نداره ( بری یه کلاس زبان درست حسابی اسم بنویسی بیشتر به دردت میخوره)
فکر میکنم در حال حاضر تمام امکانات این دستگاه رو به تور پراکنده و تودستگاه های مختلف و یا حتی تو یه کامپیوتر دااشته باشی

اما اگه به طور گسترده با زبان در تماس هستی و میخوای هروز لغات زیادی رو معنی کنی و تلفظ یاد بگیری و حوصله پشت کامپیوتر نشستن و یا کتاب خوندن و گوش دادن فیلم از طریق کامپیوتر - تلوزیون - موبایل - mp4 رو وقت کلاس رفتن نداری میتونه بهت کمک کنه( راستی این دیکشنری های موبایلی هم جدی بگیرید خیلی به درد میخورن)

من اون sd 350 رو که گفتم اون موقع خریدم 120000 تومن به هر حال قیمت الانش کم نیست باید درست فکر کنی و تصمیم بگیری که بعدا پشیمون نشی.

مهمترین چیزیش که اون موقع به درد من خورد پیدا کردن لغات اونم با تلفظ بود اما در حال حاضر من مواقعی که خیلی ضروری باشه معنی لغات رو از طریق دیکشنری کامپیوتر babylon پیدا میکنم و در اکثر مواقع از طریق دیکشنری تو موبایلم فیلم هم گه گاهی یا با کامپیوتر و یا با
mp4 گوش میدم و گرامر هم که هروقت مشکلی باشه به کتاب practical english usage مراجعه میکنم

alijigari
12-11-2010, 14:02
ببین به سطح زبان خودت و استفاده ای که میخوای بکنی بستگی داره

گرامر هایی که توضیح داده رو که میتونی تو یه کتاب حد اکثر 10000 تومنی هم پیدا کنی و نمیدونم شما
الان دانشجو هستی یا نه و اگه هستی چه رشته ای منظورم اینه که مداوم با انگلیسی در تماس هستی یانه
گه گاهی میخوای یه معنی لغت پیداکنی. اگه استفاده محدود داری به نظر من بدردت نمیخوره و اصلا ارزش پولی که داری می دی رو نداره ( بری یه کلاس زبان درست حسابی اسم بنویسی بیشتر به دردت میخوره)
فکر میکنم در حال حاضر تمام امکانات این دستگاه رو به تور پراکنده و تودستگاه های مختلف و یا حتی تو یه کامپیوتر دااشته باشی

اما اگه به طور گسترده با زبان در تماس هستی و میخوای هروز لغات زیادی رو معنی کنی و تلفظ یاد بگیری و حوصله پشت کامپیوتر نشستن و یا کتاب خوندن و گوش دادن فیلم از طریق کامپیوتر - تلوزیون - موبایل - mp4 رو وقت کلاس رفتن نداری میتونه بهت کمک کنه( راستی این دیکشنری های موبایلی هم جدی بگیرید خیلی به درد میخورن)

من اون sd 350 رو که گفتم اون موقع خریدم 120000 تومن به هر حال قیمت الانش کم نیست باید درست فکر کنی و تصمیم بگیری که بعدا پشیمون نشی.

مهمترین چیزیش که اون موقع به درد من خورد پیدا کردن لغات اونم با تلفظ بود اما در حال حاضر من مواقعی که خیلی ضروری باشه معنی لغات رو از طریق دیکشنری کامپیوتر babylon پیدا میکنم و در اکثر مواقع از طریق دیکشنری تو موبایلم فیلم هم گه گاهی یا با کامپیوتر و یا با
mp4 گوش میدم و گرامر هم که هروقت مشکلی باشه به کتاب practical english usage مراجعه میکنم
با سلام
1-زبان را می خواهم در حد حرف زدن یاد بگیرم و دانشگاه هم تموم شده
2-دیکشنری برای موبایل خیلی ناقص هست مخصوصا برای ایفون
3-نمیدونم بگیرم یا نه ؟

sajjad1973
12-11-2010, 15:59
با سلام
1-زبان را می خواهم در حد حرف زدن یاد بگیرم و دانشگاه هم تموم شده
2-دیکشنری برای موبایل خیلی ناقص هست مخصوصا برای ایفون
3-نمیدونم بگیرم یا نه ؟

نه دوست من به نظر من به دردت نمیخوره پول بیخودی دادن کلاس زبان بیشتر به دردت میخوره

یادت باشه که این فقط یه دیکشنری هست . حالا یه چند تایی امکانات دیگه هم بش اضافه کردن که جذاب تر بشه ولی اصلش همون

دیکشنریه .اگه میخواستی هروز کتابهای مختلف به زبون انگلیسی بخونی و بفهمی بله میتونست کمکت کنه و سرعت کار رو بالا ببره ولی

برای شما که میخوای انگلیسی رو در حد حرف زدن یاد بگیری نه به دردنمیخوره- خودت حساب کن برای اینکه یه دیکشنری داشته باشی می

ارزه چهارصد هزارتومن پول بدی. برو بابیلون رو مجانی دانلود کن واستفاده کن نخواستی سه هزارتومن بده یه سی دی دیکشنری آکسفورد رو

بگیر. گرامر هم که الان تو همه جور کتابی پیدا میشه بهت پیشنهاد میکنم برای گرامر اگه خواستی کتابی بخونیenglish grammar digest رو

بخون گرامر رو خیلی ساده و خوب توضیح داده

ae2009
01-02-2011, 17:56
با سلام خدمت دوستان
به هیچ عنوان پولتون رو برای خرید اطلس هدر ندین!
این طور چیزها توی ایران که میتونین نرم افزار مجانی گیر بیارین ارزشی نداره. میتونین یه نرم افزار Babylon و Tell Me More نصب کنین و بدون هزینه زبان یاد بگیرین.
من خودم قبلا اطلس خریدم و میدونم در مقابل بابلیون مجانی عددی نیست!

rezapz
05-02-2011, 21:01
من فكر ميكنم اشتباه بزرگي ست كه حدود 450 هزار تومان هزينه كني و اين دستگاه را بخري بجاي ان ميتواني با اين قيمت يك ميني لپ تاپ مناسب بخري كه كارايي بيشتري هم دارد.