PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با امینت بالای ویندوز 7!

mhroozbeh
09-11-2010, 23:57
سلام
من یه مشکل اساسی که دارم اینه که توی مثلا درایو E نمی تونم مستقیم از توی اینترنت چیزی روش سیو کنم و Access Denied میزنه! حتی مثلا توی یه سری فولدر مثل Local setting ویندوز نمی تونم برم واسه مثلا بک آپ گرفتن از سیو بازی مافیا 2 وبازم اینجا همون ارور رو میده!
ممنون پیشاپیش

بعد یه مشکل هم دارم اینکه اون حالت امن دیسکانکت کردن فلش ماله من کار نمی کنه و هر چی روش کلیک می کنم هیچی نمیاد؟
چه طور می تونم ویندوز رو به حالت اولیه بدون دردسر و خرابی برگردونم که این مشکل هم برطرف بشه؟

sayanermia
10-11-2010, 00:06
خب تنها راه برای شما restore کردن هستش!!

استارتو بزنین سپس تاپیک کنید : system restore

اینتر بزنید تا برنامه باز بشه! next بزنید تا به مرحله ی انتخاب point بازگشت بشید!! یعنی باید مثلا از 4 تا point که بهتون بر اساس تاریخ لیست کرده یکیشو انتخاب کنید و سیستمتونو به اون زمان برگردونید!!

Dew Drop
10-11-2010, 01:15
سلام
حالا قبل از ریستور کردن که دوستمون اشاره کردن
این کارا رو بکنیداگه درست نشد و ریستور پوینتی هم براتون بود ریستور رو انجام بدید.
شما UAC رو غیر فعال کردید,اول اون رو غیر فعال کنید.

بعد این کار رو بکنید.رو پوشه هایی که برای تغییرشون access denied رو نشون میده یه پرمیشن به نام users ایجاد کنید.
برای این کار باید به این روش عمل کنید.
روی فایلتون کلیک راست کنید و Properties
به تبSecurity برین و Edit رو بزنید تو صفحه جدیدی که باز میشه Add رو بزنید.
بنویسید users و بعد Check Name رو بزنید و OK کنید.
حالا تو صفحه ی بعد users رو انتخاب کنید و تمام تیکهای زیر Allow رو بزنید.
Apply کنید و OK.

برای فلشتون هم این رو امتحان کنید.تو صفحه computer رو ایکون فلش کلیک راست کنید ,
eject رو بزنید.

rassool
10-11-2010, 01:43
اقا شاید مشکل از اینجا باشه . اگه اشتباه گفتم نخندیدا ولی اونچیزی که به ذهنم میرسیدو گفتم ساده ترین راهم هست . اول اینو تست کن ببین مشکلت حل میشه تغیرش دادی یه ریسیتم باید بکنی.
برو اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو بکش تا آخر پایین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhroozbeh
10-11-2010, 10:54
خب تنها راه برای شما restore کردن هستش!!

استارتو بزنین سپس تاپیک کنید : system restore

اینتر بزنید تا برنامه باز بشه! next بزنید تا به مرحله ی انتخاب point بازگشت بشید!! یعنی باید مثلا از 4 تا point که بهتون بر اساس تاریخ لیست کرده یکیشو انتخاب کنید و سیستمتونو به اون زمان برگردونید!!
یعنی این مشکل امنیتی هم با همین کار حل میشه؟ آخه یادمه از روز اول همین مشکل رو با ویندوز 7 داشتم.

سلام
حالا قبل از ریستور کردن که دوستمون اشاره کردن
این کارا رو بکنیداگه درست نشد و ریستور پوینتی هم براتون بود ریستور رو انجام بدید.
شما UAC رو غیر فعال کردید,اول اون رو غیر فعال کنید.
کاملا غیر فعاله

بعد این کار رو بکنید.رو پوشه هایی که برای تغییرشون access denied رو نشون میده یه پرمیشن به نام users ایجاد کنید.
برای این کار باید به این روش عمل کنید.
روی فایلتون کلیک راست کنید و Properties
به تبSecurity برین و Edit رو بزنید تو صفحه جدیدی که باز میشه Add رو بزنید.
بنویسید users و بعد Check Name رو بزنید و OK کنید.
حالا تو صفحه ی بعد users رو انتخاب کنید و تمام تیکهای زیر Allow رو بزنید.
Apply کنید و OK.
این کار رو انجام دادم.باز هم نشد! یه گزینه هست که نوشته Special permissions که کاملا خاموش و عیر فعاله و نمی شه هم فعالش کرد.ازون نیست؟

برای فلشتون هم این رو امتحان کنید.تو صفحه computer رو ایکون فلش کلیک راست کنید ,
eject رو بزنید.
مشکل اینجاست بعضی از فلش ها اینجوری قطع نمی کنن و اجکت روشون عمل نمی کنه

اقا شاید مشکل از اینجا باشه . اگه اشتباه گفتم نخندیدا ولی اونچیزی که به ذهنم میرسیدو گفتم ساده ترین راهم هست . اول اینو تست کن ببین مشکلت حل میشه تغیرش دادی یه ریسیتم باید بکنی.
ممنون این کار قبلا انجام شده

ebicross
10-11-2010, 12:49
دوست عزیز اکناتی که باهاش وارد ویندوز میشین شاید Admin نیست.
به نظرم Admin رو فعال کنید و تست کنید. اگر مشکلی نداشت به ادمین مهاجرت کنید. :دی

برای فعال کردن ادمین روی Computer راست کلیک و Manage رو بزنید.
در Local Users گزینه ی Users و سپس راست کلیک روی Administrator و سپس تیک Account is disabled رو بردارید.
سپس Log off کنید.

mhroozbeh
11-11-2010, 00:38
دوست عزیز اکناتی که باهاش وارد ویندوز میشین شاید Admin نیست.
به نظرم Admin رو فعال کنید و تست کنید. اگر مشکلی نداشت به ادمین مهاجرت کنید. :دی

برای فعال کردن ادمین روی Computer راست کلیک و Manage رو بزنید.
در Local Users گزینه ی Users و سپس راست کلیک روی Administrator و سپس تیک Account is disabled رو بردارید.
سپس Log off کنید.

اره درست شد
آخه این چه مسخره بازیه! من یه یوزر ادمین ساختم خوب باید مثل خود ادمین عمل کنه
الان 2 تا یوزرم که یکیش اسمیه و اون یکی ادمینستریتور زیره جفتشون نوشته aministrator! خوب این یعنی جفتش ادمینه! چرا باید این جوری بشه؟ راهی نداره که روی همین کار کنم.باور کن وقتش نیست مهاجرت کنم و الا می کردم

ebicross
11-11-2010, 13:19
اره درست شد
آخه این چه مسخره بازیه! من یه یوزر ادمین ساختم خوب باید مثل خود ادمین عمل کنه
الان 2 تا یوزرم که یکیش اسمیه و اون یکی ادمینستریتور زیره جفتشون نوشته aministrator! خوب این یعنی جفتش ادمینه! چرا باید این جوری بشه؟ راهی نداره که روی همین کار کنم.باور کن وقتش نیست مهاجرت کنم و الا می کردم
راستش علتش رو خودم هم درست نمیدونم که ویندوز یک سری Premission ها رو نمیتونه ایجاد کنه.
ولی فکر میکنم دلیل اصلیش فرمت نکردن کل هارد باشه.
یعنی قبلا توی دیسک یک سیستم عامل دیگه مثل XP نصب بوده و فقط C رو فرمت کردید و تمام Permisiionها مربوط به XP هست و 7 نمیتونه تطابق رو ایجاد کنه. این مشکل میتونه برگرده به فایل سیستم. حالا اینکه چرا ویندوز 7 با فایل سیستمهای ایجاد شده در Xp مشکل داره با وجودیکه هردو NTFS هستند من هم نمیدونم...

mhroozbeh
11-11-2010, 13:45
اگه کسی راه حلی داره که بشه یوزر ها رو توی 7 مثل ادمین کرد بگه خیلی ممنون میشم
اصلا وقتش نیست که از یوزر خودم به ادمین کوچ کنم

mhroozbeh
12-11-2010, 11:59
اگه کسی راه حلی داره که بشه یوزر ها رو توی 7 مثل ادمین کرد بگه خیلی ممنون میشم
اصلا وقتش نیست که از یوزر خودم به ادمین کوچ کنم

نبود؟؟!!!!!!؟؟