PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك

oranoos2007
08-11-2010, 19:46
با سلام
سيستم من براثر نوسان برق ويندوزش پاك شد ، بعد از نصب ويندوز سيستم راه افتاد ولي وقتي سيستم كار ميكنه يا وقتي كه سيستم ريست مي كنيم كلا خاموش ميشود مخصوصا وقتي كه ريست ميكنيم كلا خاموش ميشه
حالا ميخوام بدونم سيستم مشكل سخت افزاري پيدا كرده يا بخاطر مورد ديگه اي است . شايد هم بخاطر ويروس باشه سيستمم ويروس ricycler و system volum دارد حالا اگه دوستان ميتونند من راهنمايي كنيد ممنون ميشم

Behrouz_se60
08-11-2010, 20:55
عزیز از نوشتن کمک خودداری کنید و به جای آن بنویسید اشکال در سیستم بر اثر نوسان برق

EXTREME
08-11-2010, 22:00
چون بعد از نوسان برق این اتفاق افتاده و موقع ریست کردن هم خاموش میشه
احتمال زیاد از پاوره که باید چک کنید
منتها قبل از چک کردن پاور کابل برق و اتصالات پاور روی مین رو بررسی کنید اگر باز هم درست نشد باید برید سراغ مین

s1mah
09-11-2010, 19:57
مشگل شما سخت افزاری است و در قسمت پاور مادربرد مشگل خوردی .
یک ترانزیستور هست که کنترل ریست را به عهده دارد البته به گفته دوستمان هم احتمال هم داره در پاور اصلی کامپیوتر هم این کنترلرموجود میباشد موفق باشی

oranoos2007
10-11-2010, 18:13
مشگل شما سخت افزاری است و در قسمت پاور مادربرد مشگل خوردی .
یک ترانزیستور هست که کنترل ریست را به عهده دارد البته به گفته دوستمان هم احتمال هم داره در پاور اصلی کامپیوتر هم این کنترلرموجود میباشد موفق باشی
سلام ميشه بيشتر راهنمايي كنيد،يعني اشكال ازخود پاور است يا ترانزيستور البته متوجه نشدم كه اين ترانزيستور روي مين است يا داخل پاور

s1mah
10-11-2010, 18:22
دوست من این ترانزیستور هم روی مادربرد هست هم روی پاور اگر میتوانی از سیستم یکی از دوستان پاورش را بگیر امتحان کن احتمال زیاد مشگل حل میشه اگر نشد متاسفانه باید بری سراغ مین که فکر نکنم بتوانی

موفق باشی