PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگام ثبت نام براي كنكور ميشه از سهميه مناطق استفاده نكرد ؟

fardinstar
08-11-2010, 19:30
هنگام ثبت نام براي كنكور ميشه از سهميه مناطق استفاده نكرد ؟ مثلا من كه خودم منطقه 3 هستم ميتونم از سهميه منطقه 3 استفاده نكنم ؟؟

babak_gww
08-11-2010, 20:17
نه نمیشه ... مگه اینکه یه سهمیه دیگه داشته باشی

مثلا فرهنگیان یا ایثارگران.

حالا چرا نمیخوای سهمیه مناطق رو استفاده کنی؟

fardinstar
08-11-2010, 20:54
نه نمیشه ... مگه اینکه یه سهمیه دیگه داشته باشی

مثلا فرهنگیان یا ایثارگران.

حالا چرا نمیخوای سهمیه مناطق رو استفاده کنی؟
اي بابا !! يكي نخواد از سهميه استفاده كنه چيكار بايد بكنه ؟؟ !!
منطقه 3 ديگه مثل قديما نيست دانش آموزاش بر خلاف تصور خيلي زحمت كش تر از مناطق ديگه شدن و درصداي خيلي بهتري هم تو كنكور ميزنن نسبت به ساير مناطق ولي همچنان پذيرش از منطقه 3 كمتر از ساير مناطقه ! درضمن شركت كنندگان خيلي زيادي هم داره . ! اين بهم اثبات شده كه از بين دو نفر كه درصداي دقيقا يكساني داشته باشن اوني كه منطقه يك باشه نسبت به كسي كه منطقه 3 هست رشته و دانشگاه بهتري قبول ميشه.

babak_gww
09-11-2010, 11:06
اين بهم اثبات شده كه از بين دو نفر كه درصداي دقيقا يكساني داشته باشن اوني كه منطقه يك باشه نسبت به كسي كه منطقه 3 هست رشته و دانشگاه بهتري قبول ميشه.

کاملا اشتباه میکنی دوست عزیز
اینکه میبینی 2 نفر با درصدای یکسان ، اونی که منطقه 1 هستش دانشگاه بهتری قبول میشه تا اونی که منطقه 3 هستش به خاطر بومی گزینی دانشگاهاست ...

هر رشته ای تو هر دانشگاه یه جور مدل پزیرش دانشجو رو داره
بعضیا قطبی بعضی منطقه ای ... یعنی اگه کسی تو همون قطب یا منطقه دانشگاه باشه احتمال قبولیش نسبت به کسی که تو اون قطب و منطقه نیست بیشتره

دلیلش هم همون بومی گزینی و ایناست که قبلا گفتم

پس شا چه از سهمیه استفاده کنید . چه نکنید براتون فرقی نمیکنه ... چون در آخر بر اساس محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی و محل حوزه کنکور ... به انتخاب رشتتون رسیدگی می کنن

موفق باشی
:10:

amir_91
09-11-2010, 11:10
نمیشه که باید استفاده کنی