PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست قیمت چنتا لوازم لوکس ؟؟؟؟؟

salar_aziz
08-11-2010, 02:29
سلام

دوستان من یه ÷راید دارم و چنتا راهنمایی می خواستم بگیرم ازتون و قیمت چنتا چیز بگیرم ازتون
من اگه بخوام چراغ صفحه کیلومتر رو سفید یخی بکنم هزینه اش چقدره حدودا؟(نمیدونم منظورم رو فهمیدید یا نه؟)
اگه بخوام چراغ های رو در صندوق رو هم عوض کنم(همون چراغایی که ÷لاک رو روشن می کنه) چه قدر هزینه اش میشه؟
یه سر دنره اس÷ورت چنده قیمتش حدودا؟
یه روکش فرمون خوشگیل و مشگیل چند حدودا؟(اگه یه فرمون اس÷ورت بگیرم به خاطر کوچک بودنش تو رانندگی خطری ایجاد نمی کنه؟حدودا قیمت یه فرمون اس÷ورت چنده حدودا با تو÷یش؟)
اگه بخوام ماشین یه صدای تو÷ی از اگزوز بده ( منظورم یه حر حر تو÷ بکنه) و خیلی هم ÷ول منبع ندم ، منبع ارزون تری هم هست که کارمو راه بندازه یا راه دیگه ای ÷یشنهاد می دید؟
و در آخر اگه بخوام ماشینو ارتفاع بزنم هزینه اش چقدره حدودا؟

لطفا نگید برو فلان خیابون همه چیز داره ، لطفا واسه هر کدوم از موارد بالا یه محدوده قیمت بدین که خرج و مخارجش دستم بیاد.

ممنون از راهنماییتون

salar_aziz
08-11-2010, 23:07
دوستان من منتظرم هاااااااااا...
البته قیمت چندتا وسیله دیگه رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم:
اگه بخوام چراغهای جلو و چراغ کوچیکا رو که رنگش زرد فابریکه عوض کنم و از این لامپهای سفید که از اینها پرنورتره ببندم (منظورم زنون نیستها از همین سفید یخی های معمولی که پرنوره) حدودا چقدر خرج بر میداره؟
اگه بخوام راهنماهای روی سپر جلو که نارنجی هستند رو هم از این ال ای دی های سفید رنگ که جدید اومده ببندم چنده قیمتش؟

ممنون میشم قیمتهارو هر چند حدودی ذکر کنید.
متشکرم

babak_gww
10-11-2010, 00:15
سلام

دوستان من یه ÷راید دارم و چنتا راهنمایی می خواستم بگیرم ازتون و قیمت چنتا چیز بگیرم ازتون
من اگه بخوام چراغ صفحه کیلومتر رو سفید یخی بکنم هزینه اش چقدره حدودا؟(نمیدونم منظورم رو فهمیدید یا نه؟)
اگه بخوام چراغ های رو در صندوق رو هم عوض کنم(همون چراغایی که ÷لاک رو روشن می کنه) چه قدر هزینه اش میشه؟
یه سر دنره اس÷ورت چنده قیمتش حدودا؟
یه روکش فرمون خوشگیل و مشگیل چند حدودا؟(اگه یه فرمون اس÷ورت بگیرم به خاطر کوچک بودنش تو رانندگی خطری ایجاد نمی کنه؟حدودا قیمت یه فرمون اس÷ورت چنده حدودا با تو÷یش؟)
اگه بخوام ماشین یه صدای تو÷ی از اگزوز بده ( منظورم یه حر حر تو÷ بکنه) و خیلی هم ÷ول منبع ندم ، منبع ارزون تری هم هست که کارمو راه بندازه یا راه دیگه ای ÷یشنهاد می دید؟
و در آخر اگه بخوام ماشینو ارتفاع بزنم هزینه اش چقدره حدودا؟

لطفا نگید برو فلان خیابون همه چیز داره ، لطفا واسه هر کدوم از موارد بالا یه محدوده قیمت بدین که خرج و مخارجش دستم بیاد.

ممنون از راهنماییتون

اول بگم که این قیمتا حدودی هستش ...

1-برای تعویض لامپ پشت آمپر فکر کنم حدودا 10 تومن دربیاد با هزینه نصب

2-فرمون اسپرت هم بسته به نوعش و ... قیمتش از 70 تا 150 متغیره ( یه چیز نسبتن معمولی)
خطری هم ایجاد نمیکنه و مزیتش اینه که سرعت عکس العمل چرخها نسبت به چرخش فرمان رو افزایش میده
(به خاطر کمتر بودن شعاع غربیلک فرمان)
( البته ممکنه پلیس گیر بده و یا معاینه ندن بهت)

3-راه های زیادی برای صدا درآوردن از اگزوز هستش
مثل سوراخ کردن منبع با مته و هروقت خواستی دیگه صدا نده یه پیچ معمولی رو جاش میبندی( صد تا تک تومن)
سوراخ کردن منبع و استفاده از نر و مادگی ( 5 تومن خرج داره)
خرید منبع اسپرت ( پیشنهاد میشه ... اما حدودا از 80 تومن به بالا خرج داره)
خرید سر اگزوز ( پیشنهاد نمیشه .. چون عبور دود رو تا حدودی مشکل میکنه) (قیمتشو نمیدونم)

4- برای ارتفاع زدن راههای مختلفی هستش (لوازمی کردن - خرید کمک ریسنگ )
که کمترینش 30 - 40 تومن خرج برمیداره

:11:

salar_aziz
10-11-2010, 03:08
اول بگم که این قیمتا حدودی هستش ...

1-برای تعویض لامپ پشت آمپر فکر کنم حدودا 10 تومن دربیاد با هزینه نصب

2-فرمون اسپرت هم بسته به نوعش و ... قیمتش از 70 تا 150 متغیره ( یه چیز نسبتن معمولی)
خطری هم ایجاد نمیکنه و مزیتش اینه که سرعت عکس العمل چرخها نسبت به چرخش فرمان رو افزایش میده
(به خاطر کمتر بودن شعاع غربیلک فرمان)
( البته ممکنه پلیس گیر بده و یا معاینه ندن بهت)

3-راه های زیادی برای صدا درآوردن از اگزوز هستش
مثل سوراخ کردن منبع با مته و هروقت خواستی دیگه صدا نده یه پیچ معمولی رو جاش میبندی( صد تا تک تومن)
سوراخ کردن منبع و استفاده از نر و مادگی ( 5 تومن خرج داره)
خرید منبع اسپرت ( پیشنهاد میشه ... اما حدودا از 80 تومن به بالا خرج داره)
خرید سر اگزوز ( پیشنهاد نمیشه .. چون عبور دود رو تا حدودی مشکل میکنه) (قیمتشو نمیدونم)

4- برای ارتفاع زدن راههای مختلفی هستش (لوازمی کردن - خرید کمک ریسنگ )
که کمترینش 30 - 40 تومن خرج برمیداره

:11:

ممنونم از راهنماییتون
ولی واسه صدای اگزوز اگه منبعو سوراخ کنی به نظرت صداش خیلی زننده و تیز نمی شه(مثل این موتور سیکلت های توی خیابون که اعصاب خورد کنن)؟ من رو چندتا ماشین شنیدم این صدایی که می خوام رو ، همچی یه صدای ناب هر هر میده(تو مایه های BMW صدا می کنه)
خیلی ممنون از پستت ولی بعضی چیزا رو هم جا انداختی ، اگه ممکنه قیمت موارد زیر رو هم بده:
چراغ های رو در صندوق رو عوض کنم و رنگ سفیدشو بندازم(همون چراغایی که پلاک رو روشن می کنه) چنده حدودا؟ + چراغهای راهنمای روی سپر که فابریک نارنجی هست رو می خوام ال ای دی سفید رنگ که جدیدا اومده بندازم. این یکی چنده حدودا؟
یه سر دنده اسپورت چنده قیمتش حدودا؟

ممنون از همکاریت

babak_gww
10-11-2010, 20:52
ممنونم از راهنماییتون
ولی واسه صدای اگزوز اگه منبعو سوراخ کنی به نظرت صداش خیلی زننده و تیز نمی شه(مثل این موتور سیکلت های توی خیابون که اعصاب خورد کنن)؟ من رو چندتا ماشین شنیدم این صدایی که می خوام رو ، همچی یه صدای ناب هر هر میده(تو مایه های BMW صدا می کنه)
خیلی ممنون از پستت ولی بعضی چیزا رو هم جا انداختی ، اگه ممکنه قیمت موارد زیر رو هم بده:
چراغ های رو در صندوق رو عوض کنم و رنگ سفیدشو بندازم(همون چراغایی که پلاک رو روشن می کنه) چنده حدودا؟ + چراغهای راهنمای روی سپر که فابریک نارنجی هست رو می خوام ال ای دی سفید رنگ که جدیدا اومده بندازم. این یکی چنده حدودا؟
یه سر دنده اسپورت چنده قیمتش حدودا؟

ممنون از همکاریت

بستگی داره به ماشین... نحوه رانندگی خودت ( مثلا اگه گازو تخته کنی و همش معکوس بدی ،صداش زیاده و اذیت میکنه) و اندازه و محل سوراخ کردن

اون صدایی که تو مد نظرته باید منبع اسپرت بندازی

چراغای راهنما و پلاک ... والا من قیمت دستم نیست ... ولی حدودا باید 4 - 5 تومن اینا باشه ( نمیدونم دقیق)

rozy_1500
14-11-2010, 00:40
چراغ های برای پلاک یه جفت ال ای دی تکی 1000 الی 1500 تومان
ال ای دی 4 تایی یه جفت 2000 الی 2500 تومان

چراغ ال ای دی بجای راهنما رو دقیق قیمت ندارم حدود 15 تومن هستش

میگم قیمت ها رو بالا نمگین
من فرمون اسپورت با توپیش 40 50 تومن قیمت کردم
همچنین منبع های اسپورت هم اکثرا 30 40 تومنن

قیمت سر اگزوز که همونطور که گفته شد اصلا پیشنهاد نمیشهه حدود 6 الی 7 تومن هستش

salar_aziz
13-12-2010, 01:45
دوستان قیمت این دو تارو هم لطف کنید:
چراغهای جلو صبا مات هستند اگه بخوام ازین شفافها بزارم قیمتش چنده حدودا؟
اگه لامپهای داخلش رو که آفتابیه رنگش رو بخوام ازین سفید یخی ها (منظورم زنون نیست ها) بزارم چند در میاد حدودا؟

ehsan_wwe
14-12-2010, 17:11
اگه لامپهای داخلش رو که آفتابیه رنگش رو بخوام ازین سفید یخی ها (منظورم زنون نیست ها) بزارم چند در میاد حدودا؟
جفتي 6 تومن بهش ميگن لامپ سفيد يخي

IRAN_KING
14-12-2010, 19:34
جفتي 6 تومن بهش ميگن لامپ سفيد يخي

اسمش طرح زنون هست من هم دارم روی سو بالای پراید گذاشتم..

اسمه این چیزایی برآمده که وسط رینگ مشکی پراید (فابریک) برای قشنگی هست وصل می کنن کسی می دونه چیه وقیمت. ؟

salar_aziz
19-12-2010, 18:06
اسمش طرح زنون هست من هم دارم روی سو بالای پراید گذاشتم..

اسمه این چیزایی برآمده که وسط رینگ مشکی پراید (فابریک) برای قشنگی هست وصل می کنن کسی می دونه چیه وقیمت. ؟
ممنون از راهنماییت
ولی قیمت چراغهای جلو پراید (از نوع شفافش)چنده؟ چون فابریک ماته و می خوام بدونم این شفافها چنده قیمتش حدودا؟
در ضمن سوال بالا
واسه چراغ کوچیکا هم بخوای سفید یخی بندازی باید از همونایی که گفتید باشه یا اینا فرق می کنن؟(قیمتش چنده حدودا؟):8:

IRAN_KING
20-12-2010, 19:03
ممنون از راهنماییت
ولی قیمت چراغهای جلو پراید (از نوع شفافش)چنده؟ چون فابریک ماته و می خوام بدونم این شفافها چنده قیمتش حدودا؟
در ضمن سوال بالا
واسه چراغ کوچیکا هم بخوای سفید یخی بندازی باید از همونایی که گفتید باشه یا اینا فرق می کنن؟(قیمتش چنده حدودا؟):8:

با سلام.
من 132 دارم وخودش شیشه ای هست و چراغ صبا رو نمی دونم..

اگه منظور اون چراغ کم نوره که اول روشن میشن هست 1000 تومان همین حدود..

rozy_1500
20-12-2010, 23:34
ممنون از راهنماییت
در ضمن سوال بالا
واسه چراغ کوچیکا هم بخوای سفید یخی بندازی باید از همونایی که گفتید باشه یا اینا فرق می کنن؟(قیمتش چنده حدودا؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

این نکته رو داشته باش که چراغ های فابریک 141 از این نوعه
فکر کنم جفتی 50 تومن باشه

چراغ های کوچیک رو بنده بالا گفتم که از نوع ال ای دی باید بندازی قیمتش از 1000 تومن هست تا 10000 تومن
قیمتش بسته به کیفیت و میزان نورشه(تعداد چراغ)
مثلا یه مدل بود که 20 تا ال ای دی داشت

salar_aziz
22-12-2010, 03:25
این نکته رو داشته باش که چراغ های فابریک 141 از این نوعه
فکر کنم جفتی 50 تومن باشه

چراغ های کوچیک رو بنده بالا گفتم که از نوع ال ای دی باید بندازی قیمتش از 1000 تومن هست تا 10000 تومن
قیمتش بسته به کیفیت و میزان نورشه(تعداد چراغ)
مثلا یه مدل بود که 20 تا ال ای دی داشت
نه می دونم که گفتید ولی شما زحمت کشیدید و قیمت چراغای رو سپر که در اصل ماله راهنماست رو گفتید که میشه یه سرش کرد و از این ال ای دی جدیدا بست رو گفتید،درسته؟
من منظورم لامپ سفید یخی چراغ کوچیک کنار چراغ اصلی(سو پایین و بالا) بود،قیمت اونو لطف کنید؟