PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ballance

Mirage
10-05-2006, 11:30
نمي فهمم چرا بازي بالانس، كه بازي بسيار جالبي بود مورد استقبال قرار نگرفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازي: بايد توپي را از مسير هاي باريكي عبور داد و معماهاي بر سر راه را حل كرد تا توپ را به جلو برد، توپ به سه حالت كاغذي، چوبي و سنگي تغيير پيدا مي كند. كه قوانين فيزيك، جاذبه و خلع نيز در آن به خوبي مشاهده مي شود، در هنگام بازي هيجاني در آدم ايجاد مي شود كه به خاطر ارتفاع زياد توپ از سطح زمين است. راه ها بر روي ستون هايي قرار دارد كه از ابر ها بيرون زده است.
گرافيك: گرافيك بيار ساده و هوشمندانه ايجاد شده است، تنها مشكل گرافيكي پشتيباني نكردن از آنتي آليش است ، كه باعث شده است كه لبه ها به صورت كنگره دار شوند. بازي با هر كارت گرافيكي كار مي كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرق
30-05-2006, 15:38
سلام
جالب بود
حتی توی کلیک هم راجع بهش مطلب نوشته بود
خودم هم از هفت مرحله جلو تر نتونستم برم
روی هم بازی ای بسیار جالب
جذاب
هیجان انگیز
بود
یعنی واقعا این بازی قشنگ بدون محبوب بود؟
نه
من باورم نمیشه
حتماً هم دلیلش فیزیک بلد نبودن بازی کننده هاش بوده
سلام

Alipacino
31-05-2006, 07:32
اگه یه وقت طرفدار درست حسابی براش پیدا شد بیاد بگه این مرحله 13 رو چجوری باید رد کرد؟

Babak_King
31-05-2006, 07:35
نمي فهمم چرا بازي بالانس، كه بازي بسيار جالبي بود مورد استقبال قرار نگرفت.

اتفاقا بسیار هم مورده توجه قرار گرفت که آتاری به غیر از 15 مرحله یک مرحله هم به بازی اضافه کرد و سوده هنگفتی رو نصیبه آتاری کرد

اگه یه وقت طرفدار درست حسابی براش پیدا شد بیاد بگه این مرحله 13 رو چجوری باید رد کرد؟

مرحله ش چه شکلی بود یه خورده توضیح بده من قدیم تمومش کردم

ALt3rnA
31-05-2006, 08:48
منم بازی کردم خیلی هیجانی هستش

Mirage
31-05-2006, 19:38
اتفاقا بسیار هم مورده توجه قرار گرفت منظورم این بود که تو ایران مورد توجه قرار نگرفت.
از 84 نفر که این تاپیک رو نگاه کردن (اونهایی که نه بازیش رو کردن نه تاپیک رو نگاه کردن بماند) تنها 5 نفر این بازی رو کردن

واقعا جای تاسف دارد طرف میره بازی Gta رو می خره برای اینکه جلوی رفیقاش قیافه بگیره، تازه یک مرحلش رو هم نمی ره. اونوقت یک بازی مثل بالانس بدلیل طرح روی جلد سادش مورد توجه قرار نمی گیره!!!

که آتاری به غیر از 15 مرحله یک مرحله هم به بازی اضافه کردمال من که 12 مرحله بیشتر نداره؟ :blink:

به هرکس که Cd بازی رو دادم از بازی خیلی تعریف کرد.
دوستانی که قصد خرید بازی دارند پیشنهاد می کنم بازی بالانس رو تهیه کنند پشیمان نمی شوند.
بازی کم یاب است، امیدوارم پیدا کنید.

ebinem173
31-05-2006, 20:07
این بازی خیلی جالب بود چرا شماره دومش با امکانات بهتر ساخته نمیشه
جدا سوژه خوبی برای ساخت بازی واسه ایرانیا میتونه باشه

Babak_King
31-05-2006, 20:24
منظورم این بود که تو ایران مورد توجه قرار نگرفت.
از 84 نفر که این تاپیک رو نگاه کردن (اونهایی که نه بازیش رو کردن نه تاپیک رو نگاه کردن بماند) تنها 5 نفر این بازی رو کردن

واقعا جای تاسف دارد طرف میره بازی Gta رو می خره برای اینکه جلوی رفیقاش قیافه بگیره، تازه یک مرحلش رو هم نمی ره. اونوقت یک بازی مثل بالانس بدلیل طرح روی جلد سادش مورد توجه قرار نمی گیره!!!

دوسته من اون موقعی که من این بازی رو انجام دادم رکوردهایه بازی توسط بازی و وصله به اینترنت میشد رکوردهایه هر مرحله رو رویه سایت فرستاد

5 نفره اول همه ایرانی بودند !!! و خیلی هم درونه ایران این بازی گل کرد

دوستانی که قصد خرید بازی دارند پیشنهاد می کنم بازی بالانس رو تهیه کنند پشیمان نمی شوند.

بازی هم کم یاب نیست فراوون میتونی گیر بیاری

ebinem173
31-05-2006, 20:46
بابک جان این بازی یکی از بازیهای محبوب من هم هست
من به اون دوستانی که در زمینه ساخت بازی فعالیت میکنن پیشنهاد میکنم که بجای رفتن دنبال سبک پر دردسر اکشن و رانندگی بیان یه همچین بازی که گرافیک و رندر های زیاد نداره و جذاب هم هست بسازن که براحتی توی یک cd هم جا میگیره

Alipacino
01-06-2006, 01:09
مرحله ش چه شکلی بود یه خورده توضیح بده من قدیم تمومش کردم

منظورم همون مرحله ای هست که بعداً بهش اضافه شد. همون که باید توش یه توپ دیگه رو هم دنبال خودت می کشیدی.
در ضمن بازی 12 مرحله داشت با اونی که اضافه شد میشه 13 تا.

Mirage
01-06-2006, 01:22
منظورم همون مرحله ای هست که بعداً بهش اضافه شد. همون که باید توش یه توپ دیگه رو هم دنبال خودت می کشیدی.
در ضمن بازی 12 مرحله داشت با اونی که اضافه شد میشه 13 تا.
مرحله 13 رو از کجا باید گیر آورد
دانلودیه یا باید CDش رو خرید؟

ebinem173
01-06-2006, 08:25
مرحله 13 رو از کجا باید گیر آورد
دانلودیه یا باید CDش رو خرید؟
من از تو یه سایت که مربوط به بازی بالانس بود دانلود کردم ولی نتونستم شروع به بازی بکنم
یعنی فقط مقداری از مرحله رو مثل دمو نشون مسداد و من هر دکمه ای رو میزدم بازی شروع نمیشد

Morteza4SN
02-06-2006, 15:39
من از تو یه سایت که مربوط به بازی بالانس بود دانلود کردم ولی نتونستم شروع به بازی بکنم
یعنی فقط مقداری از مرحله رو مثل دمو نشون مسداد و من هر دکمه ای رو میزدم بازی شروع نمیشد
من مرحله 13 رو از سایتش گرفتم و بازی هم کردم ولی چون به طور فجیعی سخت بود هیچ وقت نتونستم ردش کنم . شاید شما به جای فایل مرحله 13 دمویی که برا راهنمایی بوده گرفتی ؟؟

ebinem173
02-06-2006, 20:30
من مرحله 13 رو از سایتش گرفتم و بازی هم کردم ولی چون به طور فجیعی سخت بود هیچ وقت نتونستم ردش کنم . شاید شما به جای فایل مرحله 13 دمویی که برا راهنمایی بوده گرفتی ؟؟
احتمالا همینطوره
لطف میکنی لینک فایل اصلی رو بدی؟
ممنونم

Morteza4SN
02-06-2006, 22:15
بفرما رفیق :

مرحله 13 با حجم 2 مگ :

اگه ردش کردی جایزه داری !!

موفق باشی.

Mirage
03-06-2006, 00:32
دانلودش می کنم ببینم چه جوریه من تمامی مرحله ها به جز 7 یا 8 تمام مرحله ها رکرد های اول رو زده بودم.

امیدوارم سیو بازی رو نخواد.

A_M_IT2005
03-06-2006, 03:13
:puke:
سلام
مرتضی جان این که دمو بود.
اینکه مرحله رو بزار لطفا.

H3SAM
03-06-2006, 03:23
میدونی مرد این یکی از بهترین و جذاب ترین بازی هایی بوده که تا حالا انجام دادم.وقتی میگم بهترین یعنی بهترین پسر!!!

Mirage
03-06-2006, 14:34

:puke:
سلام
مرتضی جان این که دمو بود.
اینکه مرحله رو بزار لطفا.
برای شروع شدن مرحله اول وارد مرحله 13 شوید، کلید وسط موس را فشار دهید، سپس فلش موس را بر روی خط چینی برده و چپ کلیک کنید.
بازی شروع می شود.

Mirage
03-06-2006, 15:27
چک پوینت چهارمم. بعد از مسیر مارپیچ برای توپ سنگی.

عکس مال یک مرحله دیگست

ebinem173
03-06-2006, 19:53
برای شروع شدن مرحله اول وارد مرحله 13 شوید، کلید وسط موس را فشار دهید، سپس فلش موس را بر روی خط چینی برده و چپ کلیک کنید.
بازی شروع می شود.
ممنون حسن جون اما این که خیلی سخته اصلا معلوم نیست باید چیکار کنیم سنگ دوم رو چطوری حرکت بدیم؟

Mirage
03-06-2006, 23:40
0- توپ سنگی را به داخل شیار هل دهید شیار دارای شیب بوده و توپ به سمت جلو حرکت می کند.
توپ را به کاغذی تغییر داده و به سمت جلو حرکت کنید صبر کنید تا توپ سنگی شما را به پایین هدایت کند.
همین مسیر را ادامه دهید، در شیب بعد به محض اینکه توپ سنگی شما را به پایین هدایت کرد سعی کنید تا سرعت توپ سنگی را کاسته و به سرعت توپ کاغذی را به داخل بریدگی انداخته تا توپ سنگی از روی توپ کاغذی عبور کند همین کار را برای بریدگی های بعدی تکرار کنید.
توپ کاغذی را به آخرین بریدگی برده و توسط فن توپ بالا می رود سپس صبر کنید تا توپ سنگی به توپ کاغذی ضربه بزند و توپ کاغذی به توپ سنگی بعدی ضربه وارد کند.
به سرعت بر روی فن رفته و توپ کاغذی را به جلوی توپ سنگی پرتاب کنید.
بعد از عبور از شیب به سرعت روی فن بروید.

1- توپ را به سرعت به جلو حرکت دهید و به صورت میانبر از مسیر عبور کنید، توپ سنگی پشت سر شما در حرکت است.
بعد از عبور میانبر از مسیر مارپیچ توپ را به سنگی تبدیل کنید و جعبه را به سمت مسیر هل دهید تا جعبه بالایی به پایین افتد.
از مسیر پایین رفته و در ها را بر روی مسیر بیندازید، دقت کنید که در آخر باید باز باشد.
توپ سنگی را برگردانید و جعبه را به سمت جلو حرکت دهید تا توپی که در حال آمدن است از بریدگی ها پایین نافتاده و از روی جعبه عبور کند.
پس از عبور توپ بالایی توپ سنگی را به کاغذی تبدیل کرده و از بالا خود را به سمت پایین بیاندازید و در گودال بروید تا توپ سنگی از روی توپ کاغذی عبور کند سپس به سرعت به سمت گودال بعدی حرکت کنید واین عمل را مجددا تکرار کنید.
توپ سنگی باید به داخل چاله آخر افتد و با توپ کاغذی جلویی حرکت کند، به سرعت توپ کاغذی را بالایه توپ کاغذی و سنگی برسانید به نحوی که توپ بر روی 2 توپ پایینی سوار باشد.

ادامه دارد ...

ebinem173
04-06-2006, 08:44
خداییش ببین فکرشون به کجاها رسیده من یکی اگر یک سال هم سعی میکردم راحش رو پیدا نمیکردم

Alipacino
04-06-2006, 08:51
حسن اقا من تا همینجا که توضیح دادی رفتم و دیگه نتونستم.
بقیشو بگو.

Mirage
04-06-2006, 16:56
2- توپ را به سرعت به جلو حرکت دهید تا از توپ های سنگی جلو بزنید به اولین مکانی که رسیدید توپ را به توپ سنگی تبدیل کنید.
جعبه های زیر ستون ها را از زیر ستون ها خارج کنید قبل از اینکه توپ های سنگی به محل برسند، بهترین حالت این است که با یک ضربه جعبه و توپ را به سمت دیگر هدایت کنید.
توپ را مجددا به کاغذی تبدیل کنید و به سرعت مسیر را ادامه دهید. در مکان بعدی توپ را مجددا به سنگی تبدیل کنید.
باید به گونه ای به گونی ها ضربه بزنید که به پشت حفاظ ها افتند، مسیر را به سرعت ادامه دهید در صورتی که توپ های سنگی قبل از شما عبور کردند توپ را مجددا به کاغذی تبدیل کنید.
در مکان بعدی توپ را مجددا به سنگی تبدیل کنید و توپ های سنگی که در حال آمدن هستند را به مسیر مارپیچ هدایت کنید.

3- توپ را بر روی 6 توپی که به سمت جلو در حرکتند برسانید، سبر کنید تا چهار توپ دیگر به پایین بقلند،بر روی 4 توپ کناری رفته و سپس مجددا بر روی 6 توپ اول بازگردید به سرعت بر روی سکوی که در حال نزدیک شدن هستید بروید.
اهرم اول رل به سرعت حل دهید وبه سمت اهرم دوم حرکت کنید بعد از اینکه اهرم دوم را نیز هل دادید، به سمت بازوی دیگر اهرم رفته و بازو را تا زمان رد شدن تمامی توپ ها نگه دارید.
بر روی 6 توپ رفته و صبر کنید و قبل از اینکه توپ ها سقوط کنند مجددا بر روی 4 توپ باز گردید.
شما در حال نزدیک شدن به فن ها هستید، از کلید 2 جهت برای رفتن بر روی فن ها استفاده کنید. پس از رفتن بر روی فن ها توپ را به سمت سکویی که در جلوی چهار توپ قرار دارد پرتاب کنید و مجددا بر روی 4 توپ سوار شوید. 2 بار دیگر نیز باید این کار را تکرار کنید.
با رسیدن به پایان خط به راحتی بر روی میله های بالایی بروید.
نکته: شما سوار بر هر توپی که باشید همان توپ تندتر می رود. پس از این ترفند برای هماهنگ کردن سرعت توپ ها استفاده کنید.

4- توپ را به سرعت به جلو حرکت دهید و با فشار دادن فلش جهات توپ را از مسیر مارپیچ به پایین هدایت کنید.
حال نوبت سطوح شیب دار است، صفحه را به بغل بچرخانید.
در اینجا مهم این است که در هنگام پایین رفتن از سطح جلو را فشار ندهید و سعی کنید توپ از ابتدای مسیر به سمت پایین حرکت کند به محض اینکه توپ سطح شیبدار را لمس کرد به سرعت به جلو حرکت کنید همین کار را برای سطوح شیبدار بعدی تکرار کنید.
در سطح شیب دار آخر که دارای شیب کمی است با حد اکثر سرعت به جلو حرکت کنید.
بعد از اینکه توپ به چوبی تبدیل شد باید به سرعت بالا بروید امکان دارد توپ در بین راه به یک مسیر پایینتر افتد نگران نباشید و به سرعت دور بزنید.

پایان

به نظر من مشکلترین قسمت، قسمت دوم است.

Mirage
05-06-2006, 00:28

Amin
05-06-2006, 00:55
Ballance 1.13

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fight against the force of gravity! Face dizzying heights and plummeting depths. Steer a ball through a surreal cloud world full of puzzling mechanisms, over metal rails, wooden bridges and more. There are 12 increasingly challenging levels, each one bringing with it ever more complex puzzles and mechanisms to overcome.

Ballance is a level-based puzzle game. The player has to move a ball through a hovering maze of paths and rails. When moving, the player will face many mechanical obstacles like seesaws, suspension bridges, pendulums etc. to overcome. It is the aim of the game to reach to the end of each level without dropping the ball.

Ballance takes its special appeal from the physically realistic simulation of its elements. A good feeling of the ball's inertia and an understanding of simple mechanical processes will enable the player to succeed.

The special feature of the ball is that the player can change its material, and thus its physical properties. The material can be changed from wood to stone or paper. For changing the material of the ball, the player has to steer the ball onto one of the transforming fields (transformers) that can be found at various places in the levels.

Ballance is played against the time. The faster a player gets through a level the more scores will be granted. Picking up various Extra Scores may provide the player with additional "time scores" or even an "extra life"

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed_h1369
12-04-2008, 22:28
من بازی کامل ballance رو دانلود کردم 80 مگ بود حالا نمیدونم چی کار کنم رو نصبش که میزنی میگه please insert cd تو راهنماییش گفته بود که iso رو بریز رو cd ولی من iso ندیدم کمکم کنید
مرسی

H M R 0 0 7
26-10-2008, 18:23
شرمنده که این یاپیک زیر خاکی رو کشیدم بالا ولی میخواستم بدونم :
1-کیا تونستن مرحله 13 این بازی رو برن تا آخرش
من حدود 2 سال پیش اینو بازی کردم و همون موقع مرحله 13 رو هم دانلود کردم و تا آخرش رفتم که فکز کنم 2 روز پشت سر هم بازی میکردمش!
مغزم حسابی داغ کرده بود.من که تو طراحی مرحله 13 موندم که چه مغزی داشتن اینو طراحی کردن!
2-امروز دوباره نصبش کردم خواستم ببینم مرحله اضافی برای این بازی جالب ساخته نشده؟

click_dez
27-10-2008, 01:34
من که لذت بردم از هوش سازنده ها که چه مراحلی رو طراحی کرده بودن
از همه مراحل بهتر مرحله12بود که باید رو یه میله راه میرفتی. خیلی حالیدم

H M R 0 0 7
27-10-2008, 12:09
من که لذت بردم از هوش سازنده ها که چه مراحلی رو طراحی کرده بودن
از همه مراحل بهتر مرحله12بود که باید رو یه میله راه میرفتی. خیلی حالیدم

پس حتما مرحله 13 رو بازی نکردی! اون دیگه خدا بود! چه طراحی خفنی داشت!
خواستین بگین براتون آپلود کنم محله 13 رو.

click_dez
28-10-2008, 18:50
پس حتما مرحله 13 رو بازی نکردی! اون دیگه خدا بود! چه طراحی خفنی داشت!
خواستین بگین براتون آپلود کنم محله 13 رو.

13 رو دانلود كردم از بس سخت بود ديگه ولش كردم

kkain-blood
29-11-2008, 14:50
این مرحله 13 چرا اینجوریه؟؟ وقتی 12 رو تموم میکنی میره مرحله 13 ولی اگه از بازی بیای بیرون باید دوباره اول با 12 شروع کنی؟؟!! مشکل چیه به نظر شما؟

jamshidjap
29-11-2008, 18:07
بازيش عالي بود منکه خيلي باهاش حال کردم .

لول 12 هم کمي سخت بود .

aghbulaghy
26-06-2014, 15:21
13 را
اپلود کن

MERSAD.SH
28-12-2016, 17:56
میشه لینک13رو بزارید