PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربورد تا 600 هزار تومن پیشنهاد بدید

omidbooter
07-11-2010, 22:07
]سلام به همه عزیزان.

میخوام یه سیستم تا 2 میلیون بگیرم میخوام مادر بوردم عالی باشه که جدیدترین سی پی یو ها و گرافیک و رم رو تا چند سال دیگه که نه:31: ولی تا 1 یا 2 سال دیگه ساپورت کنه.

یکی از بچه ها گفت شرکتMSI یه مادر بورد زده که اینفدر تعریف کرد میخوام بگیرم گفتم مشورت کنم.
این مادر برد ساتا 3 و usb 3 ساپورت میکنه و بزرگه خیلی و ضمانتشم خوبه و البته اینتل سوکت 1366 ساپورت میکنه و خلاصه خیلی تعریف کرد و یه چیز جالب که گفت این بود که یه دکمه داره روش که میزنی خودش اورکلاک میشه!!!!!!!!!!!!
و همه قطعات رو تا حد استاندارد اور میکنه!!!!!قیمت هم داد 600 هزار تومن./

ارزش این قیمت رو داره؟شما بهتر از این تو همین قیمت سراغ دارید؟
ممنون میشم جواب بدید[/SIZE]
اینم عکس مادر بوردی که گفتم
به این لینک هم سر بزنید اطلاعاتی پیدا کردید ما که زبونمون خوب نیست هم مطلع کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nima_hl
07-11-2010, 23:32
]سلام به همه عزیزان.

میخوام یه سیستم تا 2 میلیون بگیرم میخوام مادر بوردم عالی باشه که جدیدترین سی پی یو ها و گرافیک و رم رو تا چند سال دیگه که نه:31: ولی تا 1 یا 2 سال دیگه ساپورت کنه.

یکی از بچه ها گفت شرکتMSI یه مادر بورد زده که اینفدر تعریف کرد میخوام بگیرم گفتم مشورت کنم.
این مادر برد ساتا 3 و usb 3 ساپورت میکنه و بزرگه خیلی و ضمانتشم خوبه و البته اینتل سوکت 1366 ساپورت میکنه و خلاصه خیلی تعریف کرد و یه چیز جالب که گفت این بود که یه دکمه داره روش که میزنی خودش اورکلاک میشه!!!!!!!!!!!!
و همه قطعات رو تا حد استاندارد اور میکنه!!!!!قیمت هم داد 600 هزار تومن./

ارزش این قیمت رو داره؟شما بهتر از این تو همین قیمت سراغ دارید؟
ممنون میشم جواب بدید[/SIZE]
اینم عکس مادر بوردی که گفتم
به این لینک هم سر بزنید اطلاعاتی پیدا کردید ما که زبونمون خوب نیست هم مطلع کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

سال آینده سال کلیدی برای پلتفرمهای کامپیوتر محسوب میشه و احتمالا کلیه محصولات فعلی جاشون رو به قطعات جدید میدن

به همین دلیل اگر میخواهید سیستمی برای چند سال آینده تهیه کنید بنظرم باید چند ماهی صبر کنید

این مادربرد msi هم مادربرد خوبیه ولی بنظرم هیچ مادربردی ارزش هزینه کردن 600 هزار تومن رو نداره ( مگر اینکه مصرف خاص داشته باشید )

همه مادربردهای 1366 فعلی مینیمم 5-6 سال براحتی براتون کار میکنند و بعدش هم باید بندازیدش دور پس چه بهتر که هزینه کمتر انجام بدین :46:

omidbooter
08-11-2010, 04:41
ممنون که جواب دادید دوست عزیز.
اما جدا از این که مادر برد های جدید میاد در مورد همین مادر برد نظر بدبد که از نظر کیفیت در مقابل مشابهاش مثل گیگابایت چطوره؟و نسبت به کارایی و کیفیتش میارزه به این قیمت و تا کی میتونه قابل ساپورت باشه؟
ممنون

iceweek
08-11-2010, 07:19
asus بگیر
P6X58D Premium
حدود400-450 قیمتش هست

Advanced Ali-001
08-11-2010, 08:41
اصلاًبه هیچ عنوان!
فقط:
ASUS-RAMPAGE ||| EXTREME=430
ازهمه بهتره:

omidbooter
08-11-2010, 10:45
دو ستان عزیز یه خواهشی که دارم با تعصب صرف جواب ندید.

من خودم تعصب داشتم رو گیگا و دارم هنوزم ولی وقتی دیدم این مدل هست بدون تعصب که نتیجه گرفتم و البته با اندک علمی که تو این زمینه دارم دیدم تو ین قیمت از همه بهتره البته مطمئن نیستم برای همینم این تاپیک رو زدم که از علم و تجربه بدون تعصب بچه ها استفادهع کنم.

اگه به ایسوز باشه که گیگا به نظرم بهتره حالا چرا؟یکی همون تعصبه هست:31: و یکی هم نوع خازن هایی که بسیار عالی هست و تا قبلا فقط گیگا میزد رو برد هاش.

حالا اگه سندی دارید که تو این قیمت مدل دیگه واقعا بهتره رو کنید همه استفاده کنند.

بازم ممنون که جواب میدید

ess_1362
08-11-2010, 11:06
من هنوز متقاعد نشدم که شما برای کاربرد عادی همچین هزینه ای انجام بدین چون بیشتر قابلیت های این براد برای شما بلا استفاده می مونه
ولی اگر واقعا قصد هزینه کردن را دارید من برد EVGA CLISSIFIED S2 را با قیمت 750 تومن توصیه می کنم چون امکانات ارتقای بالایی داره :

omidbooter
08-11-2010, 23:31
ممنون
اولا نگفتین چرا این مدل که گرونتر هم هست بهتره؟دوما من تو همون قیمت 600 گفتم پیشنهاد بدید.

حالا چه امکاناتی از مدلی که من گفتم بیشتر داره؟
این مدلی که ن گفتم ایراددش چیه؟

راستی چرا میگید ارزش خرج کردن نداره؟خوب واسه اینتل 1366 مادربد زیر 350 که بدرد نمیخوره و در ضمن چیزی که منو تشویق میکنه msi big bang رو با این قیمت گرون بگیرم اینه که منی که در اورکلاک وارد نیستم با زدن یه دکمه اتوماتیک تا حد استاندارد اور میشه همه قطعات/در مورد همین قظیه اطلاعات کاملی دارید بدبد؟؟؟؟

ممنون

Erfan.
09-11-2010, 08:03
به نظر من P6X58D Premium از همه شون به صرفه تره ...

Advanced Ali-001
09-11-2010, 08:12
دوست عزیز گفتمASUS RAMPAGE ||| EXTREME یعنی دیگه تموم وسلام نامه تمام.

omidbooter
09-11-2010, 11:13
سلام.
خوب باشه حالا چرا میزنی علی جان:31:

من فقط به خاطر تعداد pci زیاد که داره و دکمه اورکلاک روش تاکید میکنم و البته نوع خازن هایی که مقاومتر هستند و گرنه این قدر پول به مادر برد ارزش نداره.
و دلیل دیگم این که میخوام تا 1 یا 2 یا 3 سال اینده اگه خواستم گرافیک یا سی پی یو جدیدتر بگیرم هم ساپرت کنه چون نمیخوام مادر بردمو عوض کنم چون می خوام هزینه کنم و ویندوز ارجینال بخرم بندازم روش
حالا تو این قیمت و با همین کارایی مثل داشتن دکمه اورکلاک نوع دیگه که بهتری داشته باشه سراغ دارید که بسم الله