PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل جدی کمک !

a.z.p.z
07-11-2010, 21:11
کمک

دوستان نمیدونم چی شد ظاهرا سیستم گیر یه ویروس اینترنتی افتاده بعد از اینکه ظاهرا ویروسی شدم
دیدم سیستم هنگ کرد ریست کردم بعد اومدم با nod 32 اسکن کنم دیدم اصلا nod 32 فعال نیست و کار نمیکنه!!!

بعد الان هیچ برنامه ای رو نمیتونم باز بکنم تو سیستم یا هر برنامه ای هم که بخوام نصب بکنم باز نمیتونم نصب بکنم!:41:

اون پایین هم همش میگه : windows security alert ولی ربطی به nod 32 من نداره اون nod 32 من حتی همین چند ساعت پیش هم اپدیت شد و داشت به درستی کار میکرد!!!

یعنی هر برنامه که باز میکنم سریع بسته میشه و اون پایین میزنه windows security alert و با اونم که میخوام اسکن کنم میگه باید انتی ویروس رو بخری !
ولی من خودم nod داشتم ولی این nod من غیر فعال شده و وقتی هم میخوام بازش کنم مثل بالا برنامه بسته میشه و اون پایین باز همون windows security alert میاد که برای antivirus action هست

و میگه که nod 32 is infected و برای هر برنامه دیگه ای هم که باز میکنم همینو میزنه ! ... :41:

نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید !!!:40:

a.z.p.z
07-11-2010, 21:22
در ضمن این antivirus action هم اسکن کرده و کلی کرم و تروجان و ... پیدا کرده ولی نمیتونم پاک بکنم چون وقتی بخواد پاک بکنم یا خود برنامه پاک بکنه میگه باید برنامه رو بخری !...

A_2010
07-11-2010, 22:09
سلام،منم یه مشکلی تو همین مایه ها داشتم و متوجه شدم ویروس افتاده تو سیستمم و هییییچ کدوم از برنامه هام اجرا نمیشد حتی خود آنتی ویروس.تحقیق کردم دیدم باید ویندوزمو عوض کنم و شما احتمالاً باید اینکارو کنید و دوباره آنتی ویروستونو نصب کنید احتمالاً برطرف میشه مشکل من که برطرف شد.

jax2
07-11-2010, 22:13
سلام
اگه adslدارید اینو دانلود و اسکن کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نیاز به آپدیت نداره

اگه adsl ندارید با این برنامه اسکن کنید:

این یکی باید آپدیت بشه

a.z.p.z
08-11-2010, 19:07
سلام،منم یه مشکلی تو همین مایه ها داشتم و متوجه شدم ویروس افتاده تو سیستمم و هییییچ کدوم از برنامه هام اجرا نمیشد حتی خود آنتی ویروس.تحقیق کردم دیدم باید ویندوزمو عوض کنم و شما احتمالاً باید اینکارو کنید و دوباره آنتی ویروستونو نصب کنید احتمالاً برطرف میشه مشکل من که برطرف شد.

بله دقیقا برای منم همینجوری شده و البته گیر ویروس اینترنتی افتادم !
هر برنامه ای رو که اجرا میکنم میزنه فلان برنامه infected شده ! حتی خود انتی ویروس و ... :41:
antivirus action هم پیغام میده ویروسی شدید اسکن میکنه ویروس هارو پیدا میکنه ولی برای clean کردن میگه
باید برنامه رو کامل بخری ! ... :13:

اقا با این دومی تست کردم ولی چه فایده داره انتی ویروس رو که دانلود میکنم نصب میکنم وقتی میخوام اجرا بکنم
باز نمیشه ! مقل بقیه ی برنامه ها و nod 32 و ...

چه کنم ؟ ایا روشی نیست که به صورت اینترنتی بتونم از سیستم اسکن بگیرم ؟ ... یه سایتی بود فک کنم پاندا نمیدونم ! چون با این حال من هر برنامه و انتی ویروسی نصب بکنم اجرا نمیشه تا بتونم اسکن بگیرم مشکل اینجاست!

jax2
09-11-2010, 00:04
بله دقیقا برای منم همینجوری شده و البته گیر ویروس اینترنتی افتادم !
هر برنامه ای رو که اجرا میکنم میزنه فلان برنامه infected شده ! حتی خود انتی ویروس و ... :41:
antivirus action هم پیغام میده ویروسی شدید اسکن میکنه ویروس هارو پیدا میکنه ولی برای clean کردن میگه
باید برنامه رو کامل بخری ! ... :13:

اقا با این دومی تست کردم ولی چه فایده داره انتی ویروس رو که دانلود میکنم نصب میکنم وقتی میخوام اجرا بکنم
باز نمیشه ! مقل بقیه ی برنامه ها و nod 32 و ...

چه کنم ؟ ایا روشی نیست که به صورت اینترنتی بتونم از سیستم اسکن بگیرم ؟ ... یه سایتی بود فک کنم پاندا نمیدونم ! چون با این حال من هر برنامه و انتی ویروسی نصب بکنم اجرا نمیشه تا بتونم اسکن بگیرم مشکل اینجاست!

چرا میشه اینترنتی میشه اسکن کنید برای این کار باید از نرم افزار hitman pro استفاده کنید
شما با اون نرم افزار هایی که بالا معرفی کردم تو محیط safe mode اسکن کنید

اگه نشد از همین نرم افزار hitman pro استفاده کنید
اینترنتی اسکن می کنه

اگه اینم نشد باید rescue disk کسپر رو دانلود کنید یا بخرید و باهاش اسکن کنید اون دیگه 100% مشکلتون رو حل می کنه
البته حجمش 200 مگابایت هست
موفق باشید

a.z.p.z
09-11-2010, 19:13
بله من خودمم امروز تو این فکر بودم که تو safe mode برم اسکن بکنم ...
حالا امروز تو محیط safe mode با اون برنامه اولی تست میکنم ببینم چی میشه!

a.z.p.z
11-11-2010, 17:12
چرا میشه اینترنتی میشه اسکن کنید برای این کار باید از نرم افزار hitman pro استفاده کنید
شما با اون نرم افزار هایی که بالا معرفی کردم تو محیط safe mode اسکن کنید

اگه نشد از همین نرم افزار hitman pro استفاده کنید
اینترنتی اسکن می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اینم نشد باید rescue disk کسپر رو دانلود کنید یا بخرید و باهاش اسکن کنید اون دیگه 100% مشکلتون رو حل می کنه
البته حجمش 200 مگابایت هست
موفق باشید

اون برنامه ای هم که اینترنتی اسکن میکنه اصلا اجازه نصب نمیده لعنتی بهش !
مشکل دیگه هم میدونی چیه؟ ... وقتی F8 رو میزنم و SAFE MODE رو انتخاب میکنم بعدش یه صفحه سیاه میاد
و همش مسیر یه فایل سیستمی رو تو ویندوز از بالا تا پایین میاره و همونجا میمونه و من مجورم ریست بکنم و دوباره
به صورت معمولی بیام بالا ! ... والا من نمیدونم دیگه باید چی کار کنم ...

اون برنامه ای هم که شما گفتی 200 مگابایت هست چه فایده اونم باید نصب بکنم دیگه ... وقتی اجازه نصب هیچ برنامه ای و اجازه اجرای برنامه ای رو نمیده (حتی SAFE MODE هم اجازه نمیده بیاد بالا و حتی TASK MANAGER و حتی هر دستوری هم تو RUN >میزنم عمل نمیکنه ) فکر نکنم جواب بده ...

به نظرم تنها راه حل عوض کردن ویندوز هست ... اینطور نیست؟:41:

Dr Hannibal
11-11-2010, 19:08
توی ویندوز اول این فایل رو اجرا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omputer.com%2FsUBs%2FComboFix.exe)

هرچی سوال کرد تایید کنید و در آخر یک لوگ به شما میده. اون لوگ رو بعدا اینجا بذارید من ببینم.

وقتی تموم شد بدون اینکه کاری بکنید این برنامه رو نصب و اپدیت کنید.Malwarebytes-Anti-Malware

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسکن کنید هرچی پیدا کرد پاک کنید.

لوگ این برنامه رو هم اینجا بذارید.

موفق باشید/.

M E H R A N
11-11-2010, 19:43
به نظرم تنها راه حل عوض کردن ویندوز هست ... اینطور نیست؟:41:

شما برنامه هایی را که drhaniball عزیز گفتند را دانلود کنید. بعد برید داخل Safe Mode with Networking دقت کن که سیف مد خالی رو نری. در اونجا این برنامه ها رو نصب کن و MBAM را آپدیت کن و همونجا اسکن کن. مشکلت حل میشه.

بعد از ریستارت سیستم مشکلی با باز شدن برنامه ها نداری پس بهتره با Hitman Pro هم یک اسکن بکنی. :46:

a.z.p.z
12-11-2010, 18:18
شما برنامه هایی را که drhaniball عزیز گفتند را دانلود کنید. بعد برید داخل Safe Mode with Networking دقت کن که سیف مد خالی رو نری. در اونجا این برنامه ها رو نصب کن و MBAM را آپدیت کن و همونجا اسکن کن. مشکلت حل میشه.

بعد از ریستارت سیستم مشکلی با باز شدن برنامه ها نداری پس بهتره با Hitman Pro هم یک اسکن بکنی. :46:

سلام مهران جان چه خبر از xperia ؟:31:
من این برنامه ی combo fix رو تو حالتی که گفته بودی انجام دادم و ... اسکن کرد و سیستم ریست شد و اومد بالا
و بدون مشکل داره کار میکنه و ظاهرا خبری از ویروس ها و ارور و ... نیست و همه برنامه ها به خوبی کار میکنه !

حالا میخواستم بدونم اون ویروس چی بوده داستانش که گند زده به nod 32 ؟ البته من زیاد امیدی به این انتی ویروس ندارم ... اون برنامه دومی رو که دوست عزیز در بالا معرفی کردندMBAM) و نصب بکنم و اپدیت بکنم حله ؟ ... در کنار nod 32! ...

ممنون منتظرم:11:

M E H R A N
12-11-2010, 18:34
سلام مهران جان چه خبر از xperia ؟:31:
من این برنامه ی combo fix رو تو حالتی که گفته بودی انجام دادم و ... اسکن کرد و سیستم ریست شد و اومد بالا
و بدون مشکل داره کار میکنه و ظاهرا خبری از ویروس ها و ارور و ... نیست و همه برنامه ها به خوبی کار میکنه !

حالا میخواستم بدونم اون ویروس چی بوده داستانش که گند زده به nod 32 ؟ البته من زیاد امیدی به این انتی ویروس ندارم ... اون برنامه دومی رو که دوست عزیز در بالا معرفی کردندMBAM) و نصب بکنم و اپدیت بکنم حله ؟ ... در کنار nod 32! ...

ممنون منتظرم:11:

سلام عزیز, Xperia خیلی وقته عمرشو داده به شما فعلا دارم با Touch Pro2 کار میکنم و منتظر گوشی های جدید دیگه البته با کیبرد هستم. گوشی بدون کیبرد دیگه واسم حال نمیده. بد جوری بهش عادت کردم.

در مورد برنامۀ MBAM هم آره عزیز حتما نصبش کن و بعد از آپدیت کردنش هم Full Scan کن. این برنامه رایگانه و سعی کن رجیسترش نکنی. وقتی رجیسترش نکنی رایگان برات کار میکنه و همیشه میتونی ازش استفاده کنی.

در کنار ناد32 هم مشکلی ایجاد نمیکنه چون MBAM بصورت غیر فعال نصب میشه و هر وقت خودت خواستی برنامه رو باز میکنی و باهاش سیستم رو اسکن میکنی. :46:

اون ویروسه هم به احتمال زیاد Fake-AV بوده. یعنی آنتی ویروس تقلبی. از این آنتی ویروسهای تقلبی که تروجان هستند زیادند. چند نمونه شو میتونی برای تست از تاپیک زیر دانلود کنی.

اگر هم میخوای که دیگه نه تنها همچین ویروسهایی بلکه اکثر ویروسها دیگه دور و بر کامپیوترت نیان تاپیک زیر رو بخون متوجه میشی. :46: البته این برنامه حرفه ایه و کار کردن باهاش کمی آموزش میخواد که اونم در همین تاپیک گفته شده.

وگرنه همون Nod32+MBAM رو نگه دار و کمی هم مواضب فایل هایی که اجرا میکنی باش. :10: