PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خاست یک image resizer

leuven
07-11-2010, 15:39
سلام , انگاری این روزا خیلی آفتابی میشم , ؟!!!! :5:

من در خواست برنامه دارم در صورت امکان . :42:

البته من اینو داشتم قبلا واقعا فوق العاده و بی نظیر ه اما متاسفانه trial بود و بعد مدتی go to way شد :37:. حالا میخام بدونم میتونم از طریق کمک شما یک نسخه ثابت با serial nummber پیدا کنم ؟

الان مدتتیه ضروری بهش احتیاج دارم:17: من یک صفخه این پایین میزارم شما میتونید طریقه کارکرد این برنامه رو ببینید .

اسم برنامه هست .. Image Resizer SIGGRAPH 2007

قربون همتون :35:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

popowoody
07-11-2010, 16:00
اونی که شما میگید رو با سریال پیدا نکردم اما از این هم می تونید استفاده کنید

VSO Image Resizer 4.0.1.4 - Medifire - 7.54 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSerial Number

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Varasteh
07-11-2010, 16:52
Microsoft Office Picture Manaager

leuven
07-11-2010, 22:05
مرسی دوستان , اما برنامه ای که من درخاست کردم فقط resize نمیکنه , بلکه کارهای زیادی انجام میده , ممنون از پاسخهاتون اما درخاست من هنوز یه درخاست میمونه . :11:

قربون همگی:20:

alireza1411
08-11-2010, 00:46
مرسی دوستان , اما برنامه ای که من درخاست کردم فقط resize نمیکنه , بلکه کارهای زیادی انجام میده , ممنون از پاسخهاتون اما درخاست من هنوز یه درخاست میمونه . :11:

قربون همگی:20:

خب دکتر مثل اینکه چیز جالبیه. یه توضیح میدی قضیه چیه ؟؟؟ ببینم مال شرکت اتودسکه ؟؟؟ اگه مال اونه یه مقدار کرک و سریال پیدا کردن براش سخت میشه. آخه نرم افزارهاش معمولا خفنه. شما بگو سرز کارش چیه یا واسه چی میخوای کمک کنیم.

من لینک رو دیدم ولی فیلم و ایناش رو دیگه بررسی نکردم. فکر کنم بخشهایی از عکس رو با یه الگوریتم خاص میتونه تضخیص بده و حذف کنه. یه جورایی شبیه توابع فتوشاپ مثلا ... درسته ؟

:11::11:

kiarash3500
08-11-2010, 15:42
خوب با acd see کار کن اونم کلی امکانات داره

leuven
08-11-2010, 23:37
خب دکتر مثل اینکه چیز جالبیه. یه توضیح میدی قضیه چیه ؟؟؟ ببینم مال شرکت اتودسکه ؟؟؟ اگه مال اونه یه مقدار کرک و سریال پیدا کردن براش سخت میشه. آخه نرم افزارهاش معمولا خفنه. شما بگو سرز کارش چیه یا واسه چی میخوای کمک کنیم.

من لینک رو دیدم ولی فیلم و ایناش رو دیگه بررسی نکردم. فکر کنم بخشهایی از عکس رو با یه الگوریتم خاص میتونه تضخیص بده و حذف کنه. یه جورایی شبیه توابع فتوشاپ مثلا ... درسته ؟

:11::11:

دوست عزیز انگار منو با کسی دیگه اشتباه گرفتید !!! آخه من اصلا دکتر نیستم . :8:

و همونطور که گفتم از محصولات شرکت SIGGRAPH هست و اگه clip که در لینک هست ببینید طرز کار رو هم کاملا متوجه میشید .:31:

( kiarash 3500 خوب من اگه acd see رو میخاستم که اینو درخاست نمی دادم . مرسی از پیشنهاد ) :11: