PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت‌های دانلود فیلم از چه نرم افزاری برای تبدیل فایل استفاده می‌کنند؟

mjzaret
07-11-2010, 09:38
سلام به همه دوستان

سوالی در ذهنم بود و اون اینه که سایت‌های ایرانی فیلم از چه نرم افزاری و با چه تنظیماتی فیلم‌های خودشون رو تبدیل می‌کنند؟

برای مثال سریال قهوه تلخ که به صورت CD هست رو چطور به صورت فایلهای AVI با حجم تقریبی 280 مگابایت و با کیفیت بالا در می‌آورند؟

من با چند نرم افزار که در همین انجمن معرفی شده بود تبدیل کردم ولی حجمشون بیشر شد!!!

آیا تنظیمات خاصی وجود داره؟

یه سوال دیگه هم اینکه من فیلم‌هایی که دانلود می‌کنم همشون دارای زیر نویس فارسی هستند و فقط در کامپیوتر قابلیت نشون دادن دارند.

فایلهای زیرنویس بعضی ها به صورت SRT و بعضی‌ها هم به صورت IDX اگه اشتباه نکنم هست؟

این زیرنویسها رو چطور به فیلم بچسبونم و تبدیل به AVI کنم که دستگاه DVDPLAYER نشون بده؟

در ضمن از سرعت تبدیل خوبی برخوردار باشه؟

شاد باشید :40:

saegheh67
07-11-2010, 11:19
من بهتون نرم افزار total video converter را پیشنهاد میکنم نرم افزار خوبیه و همچنین از زیرنویس فارسی هم به خوبی پشتیبانی میکنه و میتونه زیرنویس را بصورت هارد ساب به فیلم بچسبونه

Gregar
08-11-2010, 22:25
total خوبه Xilisoft Video Converter هم هست خوبه . واسه زیرنویس دار کردن فیلم های AVI که ارجینالش توی پلیر نشون میده برنامه AVIAddXSub رو دانلود کن .

++morteza
09-11-2010, 18:45
بستگی داره ..نرم افزار های زیادی وجود دارند........:8:

mjzaret
10-11-2010, 12:34
از بابت پاسخ به سوالاتم تشكر

من دنبال نرم افزاري هستم كه كار تبديل رو سريع انجام بده.

نكته ديگه اينكه حجم فيلمها رو هم كم كنه. مثلاً براي يه 60 دقيقه فيلم حجمش بشه 300 مگابايت و كيفيت خوبي براي پخش در دستگاههاي خانگي داشته باشه.

من Video Convert Master رو امتحان كردم. سريع اينكار رو انجام ميده ولي يه نكته كه هم روي ويندوز XP و هم روي 7 فايلهاي MKV رو به AVI تبديل نمي‌كنه.

total video converter رو هم امتحان كردم ولي در سرعت تبديل كمي كند هست.

Xilisoft Video Converter اين هم مثل بالايي زمان تبديل كردنش طولاني هست.

نرم افزار WinAVI رو هم امتحان كردم. سرعت خوبي داره ولي اگه چند تا فايل هم زمان بخواهيم تبديل كنه اونها رو به صورت يك فايل در مي‌اره.

JetAudio هم در اين زمينه رو امتحان كردم ولي در حجم كمي زياده روي مي‌كنه.

دوستان اگه تجربياتي در مورد تنظيم نمودن هر نرم افزار و كم كردن حجم و افزايش سرعت تبديل دارند لطف كنند و برام قرار بدند.

شاد باشيد :40:

Masоud
10-11-2010, 13:36
سلام

برای درخواست نرم افزار در انجمن خودش درخواست بدید :

درخواست نرم افزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای تبدیل کردن همراه با زیرنویس هم از نرم افزار ConvertXtoDVD استفاده کنید.

موفق باشید :40: