PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 8 اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ATA FARZADI
06-11-2010, 21:08
این ویندوز 8 اومد؟؟؟

اگر نیامد چرا پس یکسری سایت ها واسه فروش گذاشتن...

اگر اومد چرا پس هیچ سایتی اون رو برای دانلود نذاشتن....

---------------------------------------------------------------------------

تمی چیزی ازش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------

در کل فرقش با ویندوز 7 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------

aliupdate
06-11-2010, 21:14
سلام
این ویندوز در سال 2012 به بازار خواهد امد
بعضی ها هم یه تم یختن روش و یکم تغییرش دادن گفتن ویندوز8 که دروغه
والاه هنوز چیزی ازش منتشر نشده ولی گفتن خیلی متفاوته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooriya_hp
06-11-2010, 21:18
طبق گفته های دوستمون ویندوز 8 در سال 2012 قرار بیاد به بازار و مخصوص cpuهای 128 و 64 بیتی خواهد بود.
الان هم فقط تمش هست که تازه اون تم هم تکامل پیدا نکرده.

M A X I M U M
06-11-2010, 21:25
ویندوز 8 که مطمئنا اسمش این نخواهد بود و متفاوت خواهد بود در اواخر سال 2012 توسط مایکروسافت عرضه خواهد شد که پیش بینی میشه با این موفقیت خارق العاده ویندوز 7 حتی دیرتر هم منتشر بشه
تمام این تبلیغات سایت ها کاملا دروغ بوده و متاسفانه یه سری افراد بدون داشتن اطلاعات کافی ازشون خرید می کنند و اتفاقا از این ویندوز جدید مایکروسافت به شدت دفاع می کنند !

موفق باشید

joe_satriani
06-11-2010, 22:24
با سلام
هر سايتي كه براي فروش گذاشته به قول دوستمون كذب محض گفته
و اگه هم راست گفته باشه ورداشتن يه تم فوق العاده دستكاري شده رو روي 7 نصب كردن و بيرون دادن
(مايكروسافت چون نام ويندوز بعديش تا حدودي لو رفته واسه همين يه عده سودجو در صدد بر اومدن تا بتونن واسه خودشون تجارتي هم به راه بندازن )
ويندوز 7 بازدهي خوبي داشته و لزومي نيست به اين زودي نسخه ي ديگري از ويندوز ارائه شه

موفق باشيد.

shahin666
06-11-2010, 22:48
البته این چیزه جدیدی نیست
یادمه قبل از ورود ویندوز ویستا یعنی حتی قبل از این که رونمایی بشه ویندوز ویستا و حتی قبل از اینکه خود بیل گیتس و همکارنش
هم این ویندوز رو تجربه کنن این ویندوز رو راحت نسخه کاملش :18: رو می تونستی تو بازار پیدا کنی
جالبه حتی اینا اگر شرایطش رو هم داشتن شاید به خود مایکروسافت این ویندوز ویستا رو می فروختن!!

befermatooo
06-11-2010, 22:51
حالا تکلیف ما که از ویندوز 7 خوشمون نمیاد چیه ؟

هنوزم که هنوزه از Xp استفاده میکنم . به نظر خودم کارکردن با ویندوز 7 مشکله !

shahin666
06-11-2010, 23:12
حالا تکلیف ما که از ویندوز 7 خوشمون نمیاد چیه ؟

هنوزم که هنوزه از Xp استفاده میکنم . به نظر خودم کارکردن با ویندوز 7 مشکله !

البته فکر میکنم الان در بین تمام ویندوز های که از سوی مایکروسافت داده شده بهترین و موفق ترین ویندوز 7 باید باشه درسته تعداد استفاده کننده و خرید XP هنوز بالاتره ولی قطعا ویندوز 7 خیلی زود جای XP رو میگیره
البته منم دقیقا مثل شما بودم و خیلی کارا که با XP میکردم رو یا ویندوز 7 نمی تونستم انجام بدم یا باید کلی میگشتم تا پیدا کنم تا یه تنظیم کوچیک رو انجام بدم
ولی به مرورر عادت میکنید طوری که دیگه شاید بعد از یه مدت استفاده از ویندوز 7 دیگه اصلا تمایلی نداشته باشید با ویندوز XP کار کنید
شک نکنید:46:

jamy_khoshtip
07-11-2010, 00:14
سلام . ای بابا . ساده نباشید .

مایکروسافت مگه خره - هنوز سرویس پک ویندوز 7 رو ارائه کرده و داره هنوز می فزوشه چه طور می تونه بیاد وندوز به این باحالی رو زمین بزاره و ویندوز 8 بده بیرون .

هنوزم که هنوز هست خیلی ها دارن ویستا و اکس پی استفاده می کنند - هنوز مونده تا 8 بیاد رو کار . بله ..........

در مورد اون دوستانی که میگویند کار با سون سخت هست اصلا این گونه نیست . درسته کمی جا و مکان تغیر کرده است اما الان با یک کلیک کار 10 کلیکی رو انجام میدهیم . فقط باید همونطور که ویندوز رو آپدیت میکنی اطلاعات و دانشمون رو هم اپدیت کنیم . درسته ؟؟؟
دوست عزیز اشتباه نکن - 7 خیلی عالیه 0 این رو من نمیگم همه دارن میگن

موفق باشید .

ATA FARZADI
07-11-2010, 21:14
دوستان از جوابتون ممنون

از نظر من هم 7 واقعاً عالی هست